5 найкращих VPN для ABC Go та Freeform Go у 2020 році (тому ви можете дивитися з будь-якого місця)

5 найкращих VPN для ABC Go та Freeform Go

Якщо ви живете в США, можливо, ви звикли до доступу до ABC та Freeform через Інтернет. Тож для вас буде шоком, коли ви поїдете за кордон і відкриєте їх два веб-сайти, ABC.go.com та Freeform.go.com, не дозволять вам дивитися жодне відео. Ви навіть не можете потрапити до прямого каналу, коли ви знаходитесь за межами країни. Ви можете подолати блоки за кордоном доступу, використовуючи VPN.

Не всі VPN працюють з цими двома каналами. Усі медіакомпанії зобов’язані блокувати доступ до закордону, що включає блокування VPN. Однак деякі докладають більше зусиль, ніж інші. ABC – це один із найскладніших веб-сайтів для відвідування з-за кордону.

Оскільки сімейство веб-сайтів ABC представляє серйозний виклик для VPN, деякі компанії концентрують усі можливості уникнення виявлення на кількох серверах. Отже, ви можете увійти до VPN та підключитися до найближчого сервера США, лише щоб виявити, що VPN не може потрапити в ABC або Freeform. Важливо знати, на які сервери можна запустити вас. Усі сервіси у цьому списку пройшли тестування та полегшать потокове передавання з Freeform та ABC. Однак у деяких випадках потрібно вибрати конкретні сервери в США.

Ми детально описуємо кожну з VPN, які внесли цей список, однак, якщо вам потрібен короткий підсумок, ось наш список найкращих VPN для ABC Go та Freeform Go:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1 для ABC Go та Freeform Go! Деякі з найкращих можливостей розблокування у своєму класі. Швидкі сервери по всьому світу з захищеними та простими у користуванні додатками. Відмінно підходить для трансляції. 30-денна гарантія повернення грошей покрила вас.
 2. NordVPN Бюджетний постачальник, який не робить компромісів щодо швидкості та безпеки. Тисячі серверів роблять недовгу роботу з розблокування популярних потокових сайтів.
 3. CyberGhost Недорогий постачальник, який легко встановити та використовувати. Ми були вражені їх швидкістю потоку під час тестування.
 4. PrivateVPN Хороший VPN-майданчик, який добре працює з ABC Go, Freeform Go та великою кількістю інших популярних інших потокових сервісів.
 5. СильнийVPN Прості у використанні програми з хорошими можливостями розблокування. Залежно від налаштувань вам може знадобитися налаштувати підключення вручну.

Найкращі VPN для ABC Go та Freeform Go

Для того, щоб вибрати правильний сервіс для використання з ABC та Freeform, вам потрібен VPN з такими атрибутами:

 • Має хороші швидкості
 • Може розблокувати ABC та Freeform
 • Користуватися може будь-хто, а не лише комп’ютерні фахівці
 • Має сервери в США

На щастя, майже всі VPN у світі мають сервери у США, тому цю вимогу не так складно виконати. Однак фактично розблокування відеопотоку – це тест, який переважна більшість VPN на ринку не проходить.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокування ABC GO & Freeform GOTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN чудово підходить для потокового перегляду відео, оскільки він забезпечує дуже великі швидкості передачі. Послуга також дуже добре подолає регіональні обмеження на велику кількість служб потокового відео, включаючи Netflix та Amazon Prime, що ставить цей VPN у перше місце. Не всі сервери в Сполучених Штатах можуть уникати виявлення в ABC та Freeform. Попросіть цілодобову службу підтримки, до якого сервера підключитися.

ExpressVPN має сервери в 94 країнах, тому ви можете переглядати відеорегіонали з регіональним обмеженням у багатьох інших країнах.

Ви можете отримати програму ExpressVPN для Windows, Mac OS X, macOS, Android, iOS та Linux. Версія Linux – це утиліта командного рядка, тому її не можна використовувати через графічний інтерфейс. Якщо у вас є планшет Amazon Fire, Fire TV або Firestick, ExpressVPN доступний у магазині додатків Amazon. Ви можете встановити VPN на своєму маршрутизаторі, щоб охопити всі пристрої вашого будинку.

ExpressVPN виготовляє власну прошивку власного маршрутизатора; ви можете придбати попередньо налаштований wifi-роутер із встановленим ним або встановити його самостійно на сумісну модель маршрутизатора. Ви можете вибрати, які пристрої, підключені до Wi-Fi мережі маршрутизатора, передаватимуться через VPN. З’єднання з вашого домашнього маршрутизатора використовує лише один із ваших дозволів із трьох одночасних з’єднань, навіть якщо він охоплюватиме всі пристрої вашого будинку.

Якщо ви переглядаєте ABC або Freeform через веб-переглядач, ExpressVPN робить розширення для браузерів Chrome, Safari та Firefox. Додаток – це більше альтернативний контролер додатка VPN і не функціонує самостійно. Щоб використовувати розширення для браузера, ви повинні відкрити та запустити версію VPN для настільних ПК.

Іншим інструментом, який ExpressVPN забезпечує для обходу регіональних обмежень, є його служба MediaStreamer. Це розумне рішення DNS, і для його використання вам потрібно ввести адресу DNS ExpressVPN у ваших мережевих налаштуваннях. Якщо ви використовуєте пристрій, несумісний із програмою ExpressVPN, наприклад Xbox, ви можете встановити MediaStreamer замість цього.

Служба підтримки ExpressVPN дуже грамотна, і ви можете зв’язатися з ними в будь-який час день і ніч кожного дня року через службу чату на веб-сайті служби.

Плюси:

 • Сервери у 20 містах США можуть розблокувати вміст, обмежений географією, практично з будь-якого місця
 • Швидкість сервера чудово підходить для потокової передачі HD та швидкого завантаження
 • Простий у використанні та налаштуваннях з додатками для безлічі платформ
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • 24/7 прямого чату повертає вас до будь-яких технічних питань

Мінуси:

 • Розширена конфігурація для споживачів енергії трохи обмежена

Найкращий VPN для ABC Go & Freeform Go: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Веде шлях до розблокування найпопулярніших американських потокових та спортивних послуг. Неймовірна швидкість для бездротового перегляду HD у форматі та повної безпеки та конфіденційності. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує ABC GO & Freeform GOTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN не має труднощів із доступом до відео на веб-сайтах ABC та Freeform. VPN також забезпечує хороші швидкості, тому під час відтворення у вас не повинно виникати зривів, пауз чи заїкань..

Компанія працює в цілому 5133 серверів у 60 країнах світу, тому вона має велику потужність. Для ABC та Freeform виберіть сервер у США. Будь-який із серверів NordVPN у США повинен ввести вас у ABC та Freeform.

Сторінка списку серверів дозволяє вам підключитися до певного сервера, а не до будь-якого сервера в країні. Сервери не визначені містом, а лише числом. У списку серверів відображається затримка сервера та яка частина потужностей сервера використовується в даний час. Зазвичай має сенс підключитися до сервера, який географічно найближчий до вас. Однак якщо цей сервер вже дуже зайнятий, вам краще використовувати сервер, який знаходиться далі, але менш зайнятий.

NordVPN надає програми для пристроїв Windows, Mac OS X, macOS, iOS та Android. Ви можете налаштувати VPN вручну на комп’ютерах Linux та Wi-Fi маршрутизаторах. Якщо ви підключите свій маршрутизатор до одного з серверів NordVPN у США, всі пристрої у вашому домі, схоже, будуть розташовані у Сполучених Штатах. Це з’єднання маршрутизатора використовуватиме лише одне з шести одночасних з’єднань, незалежно від того, скільки пристроїв у вашому домі використовують це єдине з’єднання.

Ви можете встановити розширення браузера NordVPN у браузерах Chrome та Firefox. Це працює дуже добре, і це допоможе вам пройти повну систему виявлення проксі ABC та Freeform. Якщо ви використовуєте розширення для браузера замість програми, VPN охоплює лише ваш браузер.

Веб-сайт NordVPN включає вікно чату в реальному часі, де ви можете задавати швидкі запитання оперативному службі довідки. Команда підтримки дуже швидка, і ви зможете отримати відповідь за пару хвилин.

Плюси:

 • Більше 1700 серверів у США можуть розблокувати практично все
 • Бюджетний постачальник без компромісів щодо безпеки та конфіденційності
 • Додатки, доступні для більшості основних мобільних і настільних платформ
 • Добре підходить для потокової передачі навіть на високій швидкості HD
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Лише може вибрати місце розташування, а не конкретний сервер

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Хороший універсал, який добре працює з потоковим вмістом у США. Тверді функції безпеки та конфіденційності. Містить до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує ABC GO & Freeform GOTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost без особливих зусиль потрапляє в ABC та Freeform. У сервісі є VPN-адреси в 59 країнах світу, в тому числі в США. CyberGhost пропонує великі швидкості для потокового перегляду відео.

Додаток доступний для Windows, Mac OS X, macOS, Android та iOS. Ви можете встановити VPN вручну на комп’ютерах Linux і на маршрутизаторах. Як і в інших VPN, вказаних у цьому списку, з’єднання маршрутизатора охопить усі пристрої у вашому домі, але використовуйте лише один із ваших дозволів на одночасне з’єднання. Ви можете підключити до семи пристроїв одночасно.

Екран активності програми CyberGhost налаштовує налаштування служби відповідно до того, що ви хочете робити в Інтернеті. Один із таких варіантів – Unblock Streaming, в якому перераховано кілька каналів потоку для розблокування, але ABC та Freeform відсутні у списку. Отже, вам слід вибрати Анонімний серфінг замість цього і вибрати підключення до сервера в Сполучених Штатах.

Ви можете зв’язатися з довідковою службою через вікно чату в прямому ефірі на веб-сайті CyberGhost протягом європейського робочого часу. Ви також можете підняти квиток на підтримку в області користувачів веб-сайту та або надіслати команді підтримки електронний лист.

Плюси:

 • Понад 200 серверів у США долають більшість гео-обмежень.
 • Тестування виявило вражаючі швидкості потоку
 • Хороша безпека, і вони не зберігають журнали активності користувачів
 • Недорогий варіант із зручними для початківців додатками

Мінуси:

 • Не розблокує всі локалізовані бібліотеки Netflix у бібліотеці США

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ: CyberGhost простий у використанні. Добре оцінений солідний виконавець. Добре розблокує ABC Go & Freeform Go, але може боротися з іншими популярними потоковими сайтами. Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує ABC GO & Freeform GOTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN пропонує великі швидкості і може розблокувати ABC з-за кордону. Правильний сервер для ABC не завжди є однаковим. Однак перегляньте список серверів для того, який включає в себе ім’я ABC. Зазвичай це той самий сервер, який отримає вас в інші американські телевізійні послуги. Якщо у вас є Членство в Хулу це сервер, який ви повинні використовувати для входу в цю службу. Якщо ви не можете помітити сервер, оптимізований для послуг потокового передавання відео, слід звернутися в службу довідки.

PrivateVPN має лише 100 серверів, що набагато менше, ніж інші VPN у цьому списку. Однак компанія широко розповсюджує свої сервери, надаючи їй присутність у 56 країнах. Компанія пропонує додатки для операційних систем Windows, macOS, Mac OS X, Android та iOS. Ви також можете налаштувати VPN на комп’ютерах та маршрутизаторах Linux.

Як і інші послуги преміум-VPN у цьому списку, PrivateVPN вважає маршрутизаторне з’єднання одним із дозволених шести одночасних з’єднань, хоча всі пристрої у вашому домі можуть підключатися до VPN-сервера через нього.

PrivateVPN забезпечує найкращу підтримку клієнтів. Ви можете звернутися до групи технічної підтримки через вікно чату на веб-сайті. Якщо ви відчуваєте, що ваша проблема захворіла, технік може віддалено контролювати ваш комп’ютер, знайти проблему та виправити її з вашого дозволу. Команду підтримки можна також зв’язати електронною поштою або через веб-форму підтримки квитків у зоні користувача веб-сайту PrivateVPN.

Додаток для VPN працює дуже добре, і якщо ви виберете правильний сервер, вам, ймовірно, навіть не потрібно буде звертатися в службу підтримки. А 30-денна гарантія повернення коштів показує, що PrivateVPN впевнений у своїх послугах і поверне вам готівку, якщо не залишиться незадоволеним.

Плюси:

 • Сервери в 9 містах США досягають хорошої швидкості потоку
 • Набирає популярність завдяки зростаючому списку сайтів, які вони розблокують
 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання

Мінуси:

 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування
 • Живий чат – це не цілодобово

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує багато популярних шоу в США і дозволяє в одному обліковому записі до 6 пристроїв. Невелика мережа серверів, але швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. СильнийVPN

СильнийVPNРозблокує ABC GO & Freeform GOTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.StrongVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

StrongVPN працює з серверами в 47 містах у 24 країнах, із загальною кількістю 683 серверів. Цей VPN минає через системи виявлення проксі ABC, надаючи доступ до ABC Go та Freeform Go з будь-якої точки світу.

StrongVPN пропонує програми для Windows, macOS, Mac OS X, Android та iOS. Ви також можете встановити VPN вручну на комп’ютерах Linux, маршрутизаторах, пристроях Amazon та приставках.

Компанія StrongVPN нещодавно відремонтувала свій додаток і тепер надзвичайно проста у використанні. Він розблокує Netflix та Hulu та працює в Китаї.

Клієнти можуть отримати живу допомогу або подати квиток на підтримку на веб-сайті.

StrongVPN дозволяє вам підключитися до послуги відразу п’ять разів. Якщо ви налаштуєте VPN на маршрутизаторі, з’єднання буде каналізувати всю Інтернет-активність усіх пристроїв у вашому домі та використовувати лише одне з виділених підключень..

StrongVPN надає всім своїм клієнтам 30-денну гарантію повернення грошей.

Плюси:

 • Немає проблем з розблокуванням як ABC Go, так і Freeform Go з декількох тестових місць
 • Хороші програми для всіх основних платформ
 • Багато варіантів конфігурації сподобаються користувачам живлення, торентерам та тим, хто потребує Tor

Мінуси:

 • У цьому списку небагато доступних локальних серверів, ніж інші постачальники
 • Деякі користувачі можуть вважати мінімалістичний дизайн обмеженням
 • Ми виявили, що їх технічна підтримка дещо не вистачає технічної експертизи

ДОПОМОГА І НАДІЙНА: StrongVPN є приватним та захищеним. Чудово підходить для користувачів, які хочуть розблокувати американський потоковий вміст. Будьте готові до налаштування сервера вручну. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд StrongVPN.

Сильний VPN-купон Заощаджуйте додаткові 20% на будь-який планГОЛОВНИЙ ЗНИЖКА Знижка, застосована автоматично

Як розблокувати ABC Go та Freeform Go з-за кордону

ABC – один з головних наземних телеканалів, і він пропонує одні з найкращих програм у світі. До найвищої якості розваг від ABC можна отримати безкоштовно через веб-сайт служби. Сімейний канал ABC змінив назву на Freeform у 2016 році. Канал спрямований на цільовий віковий діапазон від 14 до 34. ABC належить Disney.

ABC Go набагато простіше отримати доступ до цього Freeform Go. ABC включає Freeform в пакети домашніх розваг. Якщо у вас є послуга вдома, ви також можете отримати доступ до неї через Інтернет. Однак для отримання доступу до онлайн-вмісту вам потрібно увійти з деталями від свого постачальника послуг домашнього телебачення. Це означає, що люди, які живуть за межами США, не можуть отримати безкоштовний доступ до Freeform.

Ви можете підписатися на сторонні відеопослуги, які включають Freeform. Ці сервіси включають слінг-телебачення та телебачення YouTube. Однак є улов. Під час налаштування облікового запису в одній із цих служб вони запитають служби локації вашого браузера, а не вашу IP-адресу, щоб визначити, де ви знаходитесь. Якщо Youtube або Sling побачать, що ви перебуваєте за межами Сполучених Штатів, вони не дозволять вам дивитися Freeform. У цих випадках більшість VPN змінюють лише вашу IP-адресу, а не місцезнаходження, про яке повідомляється у вашому веб-переглядачі, тому VPN самостійно не допоможе. На щастя, розширення для веб-переглядача ExpressVPN змінює повідомлення про місцезнаходження вашого веб-переглядача на випадкову точку біля обраного сервера VPN, тож воно ідеально підходить для цих послуг.

Отже, якщо у вас є адреса в США, ви можете дивитися Freeform в Інтернеті, якщо він уже є у вашому домашньому пакеті телебачення, або якщо ви підписалися на онлайн-пакет, поки ви ще перебуваєте в США. Коли ви подорожуєте за кордон, просто підключіться до веб-сайту Freeform або пакету онлайн-телебачення через VPN-сервер у США. Якщо у вас немає адреси в США, ваша єдина можливість отримати доступ до Freeform – це якщо ви підпишіться на YouTube TV або Sling TV під час відвідування Сполучених Штатів.

ABC набагато простіший. Вам просто потрібно використовувати сервіс VPN, який може обійти системи виявлення проксі на веб-сайті. ABC – одна з найскладніших відеопослуг. Розблокувати його ще важче, ніж Netflix, який, як правило, вважається крапкою досягнення VPN. Навіть у випадках кращих VPN, не всі їхні американські сервери вберуть вас в ABC Go. Доцільно звернутися до Служби підтримки вашого VPN, щоб рекомендовані сервери мали доступ до веб-сайту ABC.

ABC Go обмеження доступу

VPN – це тип “проксі.”За законом, довіреною особою є той, хто виступає за когось іншого і підписує контракт або відвідує зустріч від імені цієї іншої особи. У мережевих технологіях концепція досить схожа. Інтернет-проксі отримує запити, які ваш комп’ютер надсилає на веб-сервери. Потім вони представляють самі ці запити від імені вашого комп’ютера.

Кожен комп’ютер, підключений до Інтернету, повинен мати унікальну адресу. Це називається IP-адреса, і ваша, ймовірно, надана постачальником послуг Інтернету. IP-адреси виділяються відповідно до місця розташування. Сервер ABC Go перевіряє IP-адресу на запит на відео, щоб дізнатися, звідки походить запит. Якщо це місце знаходиться за межами США, медіа-сервер поверне помилку замість відеопотоку

Якщо ви спробуєте отримати доступ до відео на ABC.go.com з-за меж США, вам з’явиться повідомлення:

“Помилка – 405-18 Виникла помилка. Повторіть спробу пізніше або зв’яжіться з нами для подальшої допомоги. “

ABC виявляє VNP

Будь-який з кращих VPN для ABC Go, який ми рекомендуємо вище, повинен вирішити цю проблему. Якщо ви підключитесь до сервера в США, клієнтське програмне забезпечення VPN на вашому комп’ютері спочатку переадресує весь ваш вхідний та вихідний інтернет-трафік на цей сервер. Всі комунікації між клієнтом VPN та сервером VPN шифруються. Це створює тунель, який не дозволяє комусь переслідувати вашу Інтернет-діяльність. Навіть інформація заголовка вашого трафіку закодована, так ніхто не може побачити, з якими веб-сайтами та службами ви спілкуєтесь.

Організації, які регулярно стежать за вашим Інтернет-трафіком, – це ваш Інтернет-постачальник послуг та уряд країни, в якій ви перебуваєте. Інтернет-провайдер може реєструвати адреси всіх веб-сайтів, які ви відвідуєте. Він також може заблокувати доступ до певних сайтів і уповільнити ваше з’єднання для певної діяльності, якщо захоче. Відомо, що ряд Інтернет-провайдерів сповільнюють потік відео, щоб заощадити витрати. Тунель VPN блокує весь аналіз вашого трафіку. Якщо ваш Інтернет-провайдер не може помітити веб-сайти, які ви відвідуєте, він не може блокувати доступ, ні сповільнювати ваше з’єднання, ні входити в систему.

Отже, VPN мають дві переваги, коли ви хочете отримати доступ до ABC Go. Вони обманюють медіа-сервер веб-сайту у виявленні вашого місцезнаходження як Сполучені Штати. VPN також захистить вас від спроб уряду та провайдера контролювати або контролювати ваш доступ до таких сайтів, як ABC Go. У деяких країнах світу уряд не хоче, щоб його люди мали доступ до закордонних сайтів розваг та новин. VPN може обійти Інтернет-цензуру.

Системи виявлення проксі-серверів ABC Go

Системи скринінгу VPN відомі як “системи виявлення проксі.”ABC Go має дуже компетентний проксі-детектор, і він може помітити більшість VPN на ринку. Якщо ваш VPN не може обдурити веб-сайт ABC під час спроби перегляду відео, ви натомість побачите це повідомлення:

“Помилка – 403-1: 1028 Можливо, проблема з налаштуваннями вашого мережевого розташування є. Зверніться за допомогою до свого постачальника послуг Інтернет. “

Ось скріншот цього повідомлення, який з’явився під час спроби перегляду епізоду Сучасна родина.

ABC виявляє VNP

Ви також отримаєте це повідомлення при спробі перегляду Холостяк, Загальна лікарня, Візьміть два, або будь-яке інше популярне шоу ABC без VPN.

ABC використовує ту саму технологію на своєму сайті Freeform, тож навіть після того, як ви перескочили обручі, щоб довести, що у вас є справжня підписка на канал вдома, ви все одно будете заблоковані для перегляду, якщо ви перебуваєте за межами Сполучених Штатів. Тож ви не зможете дивитися Меліса та Джоуї, Тато немовляти, або Молоді та голодні на каналі.

Це показує, що ви не можете просто вибрати будь-яку VPN; Ви можете розраховувати лише найкращі VPN, щоб розблокувати ABC Go та Freeform Go.

VPN для ABC Go та Freeform Go

Ми склали цей список VPN для ABC Go та Freeform Go, тому що важко дізнатися, які VPN розблокувати, які відеопослуги, перш ніж зареєструватися. Якщо ви виявите, що ваш VPN не може розблокувати Freeform або ABC після того, як ви заплатите за нього, тоді ви витратите свої гроші.

Кожен із цих VPN надає гарантії повернення грошей. Це означає, що ви не потрапили в службу. Ви можете скасувати та отримати всі свої гроші назад.

Ми перевірили VPN в цьому списку і обходимо всю систему виявлення проксі ABC. Це дозволило нам переглядати програми ABC за межами Сполучених Штатів. Ви заощадите багато часу та проблем, обмеживши пошук VPN послугами, рекомендованими в цьому посібнику.

Ці VPN залучають вас до безлічі веб-сайтів, не лише ABC та Freeform. Як видно з опису того, як працюють VPN, ці служби не лише для подолання регіональних обмежень на веб-сайтах. Вони також захищають вашу конфіденційність і підвищують вашу безпеку. Оскільки уряди та корпорації у всьому світі встановлюють все більші обмеження доступу до Інтернету, вам буде все складніше потрапляти на веб-сайти та сервіси, якими ви хочете користуватися. Якщо ви будете подорожувати за кордон, ви зіштовхнетесь із ще більшими перешкодами для свободи Інтернету. Незабаром ви побачите, що ваш VPN коштує кожної копійки.

Чи використовуєте ви VPN, щоб потрапити в ABC та Freeform з-за кордону? Який ваш улюблений VPN? У вас виникли проблеми з будь-яким із VPN у нашому списку? Залиште нам повідомлення в розділі “Коментарі” нижче та розкажіть про свої VPN-враження.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me