5 кращих VPNS для додатків Stremio та Stremio 2020

Шукаєте приватний, безпечний та безпечний доступ до своїх відео та телепрограм Stremio? Ми подивилися на 5 VPN, які допоможуть виконати роботу.

VPN-адреси Stremio

Медіаплеєр Stremio – це прекрасний спосіб перегляду телепередач та фільмів, локально зі свого комп’ютера чи потокового потоку в Інтернеті. Stremio працює так само, як і інші популярні медіаплеєри, такі як Kodi. Хоча ви можете відтворювати відео та музичні файли локально зі свого комп’ютера, основним завданням програми є її здатність відтворювати потокове відео безпосередньо через додаток, використовуючи плагіни, відомі як “аддони”.

У Стреміо є кілька адонів, доступних безкоштовно. Більшість додатків, доступних для сервісу, призначені для загальних та безкоштовних потокових сервісів, таких як Twitch та YouTube. І хоча Stremio дуже обмежений у кількості запропонованих плагінів, він є одним з єдиних медіаплеєрів такого типу з повністю функціональним додатком Netflix.

Крім цього, є кілька нетрадиційних адонів Stremio, спеціально розроблених навколо піратського онлайн-контенту. Ці доповнення, такі як Popcorn Time та Juan Carlos 2, – це сторонні плагіни та ті, які ми не схвалюємо для користувачів Stremio. При цьому, незалежно від того, які додатки Stremio ви використовуєте, вам потрібно буде враховувати проблеми конфіденційності та безпеки під час трансляції відео в Інтернеті.

Оскільки Stremio в основному зосереджується на потоковому онлайн-відео, є хороший шанс, що ви захочете уникнути швидкого вимкнення від свого провайдера. Можливо, ви також хочете обійти блокування географічного вмісту під час використання Stremio. Незалежно від того, чи ви переглядаєте YouTube або Netflix через медіаплеєр, є кілька віртуальних приватних мереж (VPN), які можуть забезпечити вашу конфіденційність, уникнути швидкого зменшення швидкості провайдера та обійти обмеження географічного вмісту.

Критерії VPN для Stremio

Наступні 5 VPN – найкращі для тих, хто хоче гарантувати свою конфіденційність під час трансляції через Stremio. У решті цієї публікації ми потрапляємо у деталі кожної VPN, яка внесла цей список, але якщо вам не вистачає часу, ось короткий список найкращих VPN для Stremio:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1. Велика мережа серверів, які вибирають у всьому світі, які є надшвидкими та чудовими для потокового передавання. Жодна політика щодо журналів не захищає вашу конфіденційність. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Велике значення для такої великої мережі серверів, які чудово підходять для потокового передавання. Прекрасно розблокує гео-обмежений вміст.
 3. CyberGhost Бюджетний варіант з простими у користуванні додатками, які чудово підходять для початківців. Напрочуд хороші швидкості потоку під час нашого тестування.
 4. PrivateVPN Мережа, що розвивається, зі зростаючим списком швидких серверів. Добре підходить для трансляції.
 5. IPVanish Улюблений серед користувачів Kodi та торентерів за їх швидкість та простоту використання.

Шукаючи найкращі VPN-адреси для Stremio, ви можете скористатися кількома важливими критеріями:

 • Швидкі сервери з доступною пропускною здатністю
 • Велика кількість варіантів сервера
 • Сувора політика без журналів
 • Кілька входів на пристрій
 • Низька вартість
 • Шифрування високого рівня
 • Можливість обходу блокування географічного вмісту

Найкращі VPN для Stremio

Зважаючи на ці критерії, ось найкращі варіанти VPN для Stremio та його доступних додатків.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Для тих, хто хоче обійти Netflix географічні обмеження під час використання Stremio, ExpressVPN стане вашим варіантом переходу. Ми регулярно шукаємо VPN, які минають заборону проксі Netflix, і ExpressVPN постійно потрапляє до цього списку безвідмовно. Поряд з цією функцією ви побачите, що ExpressVPN також відповідає всім іншим критеріям, які, на наш погляд, є корисними для VPN Stremio. Послуга має сувору політику без реєстрації, цілодобову підтримку клієнтів та підтримує одночасний вхід з декількох пристроїв.

Крім того, ви виявите, що ExpressVPN має одну з найбільших серверів у більшості локацій. Маючи понад 3000 серверів у 94 країнах, ви легко знайдете швидкий сервер із хорошою пропускною здатністю. І завдяки великій кількості серверів, ви можете легко перейти на географічний доступ до будь-якого майже будь-якого регіону, який ви хочете, і отримати доступ до контенту, визначеного регіональним шляхом, через Netflix.

Поєднайте всі ці функції з військовим шифруванням служби (AES-256, той же стандарт, що використовується урядом США), і ExpressVPN стає прекрасним варіантом для з’єднання з Stremio.

В даний час Stremio працює на Windows, Mac, Linux, iOS та Android. ExpressVPN працює у всіх цих операційних системах, а також через плагін браузера для Chrome, Firefox та Safari. Ви також можете встановити ExpressVPN на маршрутизаторах, що робить його хорошим варіантом для тих, у кого Stremio встановлений у кількох місцях.

Плюси:

 • Висока швидкість завантаження та потокового відео
 • Найкраще в класі безпека та конфіденційність
 • Розблокує всі основні сервіси потокового передавання
 • Доступ до обмеженого географічним вмістом з будь-якого місця
 • Чат в прямому ефірі, щоб зв’язатися зі службою підтримки
 • Розширена серверна мережа з охопленням у 94 країнах

Мінуси:

 • Не дешево, використовуйте купон для знижок

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ Стреміо: ExpressVPN – наш вибір №1. Завдяки широкій серверній мережі, оптимізованій для швидкісних з’єднань, бездоганно працює з Stremio та є найкращим виконавцем у розблокуванні потокового вмісту. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressvPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Для тих, хто використовує Stremio на кількох пристроях, NordVPN є одним з кращих варіантів. Це не тільки допомагає обійти обмеження географічного вмісту Netflix, але користувачі можуть одночасно підключати до шести пристроїв. NordVPN також пропонує більше VPN-серверів, ніж ExpressVPN, з понад 5100 серверами. Однак, якщо ви шукаєте гео-хоп у додатку Stremio, ExpressVPN може бути кращим варіантом, оскільки Nord має сервери в менших країнах (59 країн порівняно з 94 країнами ExpressVPN).

Проте NordVPN відповідає всім критеріям, які ми шукаємо в хорошій службі VPN Stremio. Шифрування високого рівня, швидкі сервери, декілька параметрів сервера та політика без реєстрації – стандартні для цієї послуги. Це також один з єдиних постачальників VPN, який пропонує різноманітні типи серверів, включаючи Onion over VPN, VPN, розроблені для P2P, неясні сервери та anti-DDoS. І, на щастя, NordVPN – одна з найдешевших VPN-послуг, яку ви знайдете, і зазвичай пропонують великі знижки на різні плани. Позитивно ви можете спробувати NordVPN протягом 30 днів, перш ніж приймати остаточні рішення.

NordVPN можна встановити на Windows, Mac, iOS, Android, Chrome OS, Linux та майже будь-яку іншу операційну систему, про яку ви можете придумати. Ви також можете встановити програмне забезпечення на маршрутизаторах, що працюють з DD-WRT, Tomato та іншими системами мікропрограмного забезпечення маршрутизатора.

Плюси:

 • Чудова альтернатива потокового потоку
 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Легко розблокує широкий спектр геоблокуваних сайтів
 • Особисті дані захищені, оскільки вони не містять журналів
 • Пропозиція в режимі 24/7 в реальному чаті

Мінуси:

 • Настільний додаток і швидкість не завжди є надійними

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це велике значення. Хороший універсал, який також добре працює зі «Стреміо». Сильна безпека та вміщує до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Хоча він не входить до числа відомих варіантів у нашому списку, CyberGhost робить чудове сполучення зі Стреміо. Як ми з’ясували, це один з небагатьох VPN, який може обійти обмеження щодо географічного вмісту Netflix, що полегшує користування Netflix на Stremio. Крім того, оскільки CyberGhost використовує технологію VPN найвищого рівня, його швидкість та якість сервера відповідають рівню більш відомих сервісів. Оскільки CyberGhost має менший набір користувачів, ви також маєте меншу ймовірність перевантажень сервера порівняно з конкуруючими службами, такими як ExpressVPN та NordVPN.

Тут виконуються всі необхідні критерії для VPN Stremio. Компанія пропонує політику без журналів, шифрування AES-256, декілька входів на пристрої та отримує низьку вартість при покупці їх дворічної підписки (менше 4 доларів на місяць).

Як і NordVPN, CyberGhost має сервери в 60 країнах. CyberGhost також пропонує понад 3700 серверів із загальною пропускною здатністю на всіх серверах зі швидкістю близько 50 гігабіт / секунду.

CyberGhost доступний для всіх операційних систем, які ви можете використовувати для Stremio, включаючи Windows, MacOS, iOS та Android. Також є варіанти для Linux та деяких маршрутизаторів.

Плюси:

 • Потокове відео HD безперебійно
 • Не зберігає журналів
 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували
 • Бюджетний постачальник, який не загрожує безпеці та конфіденційності

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

ЛЕГКО ВИКОРИСТАННЯ: CyberGhost – чудовий вибір для початківців. Вибір бюджету. Добре на конфіденційність. Добре працює зі Стреміо. Натисніть і пропустіть зв’язки з деякими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Якщо ви шукаєте щось трохи менше, PrivateVPN може бути для вас хорошим варіантом. Для користувачів Stremio PrivateVPN в основному відповідає всім критеріям, які ми шукаємо. Він має швидкі сервери, низьку вартість, політику без журналів, необмежену пропускну здатність і обходить обмеження географічного вмісту. PrivateVPN також має сервери в понад 50 країнах, що полегшує доступ до великої кількості регіонів Netflix через Stremio.

Єдиним недоліком PrivateVPN є те, що він має набагато менше VPN-серверів, ніж більшість конкурентів, лише 100. Однак це може бути не так вже й погано, як це звучить. Враховуючи менший розмір та меншу кількість користувачів, PrivateVPN може запропонувати однаково високі швидкості через свої сервери через набагато менший перевантаженість сервера.

На відміну від інших варіантів у списку, PrivateVPN дає дуже щедру 30-денну гарантію повернення грошей. Це робить PrivateVPN найкращим варіантом для користувачів Stremio VPN, які хочуть спробувати, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

PrivateVPN має додатки, доступні для пристроїв Android та iOS, а також для комп’ютерів Windows та Mac.

Плюси:

 • Швидкі та надійні сервери забезпечують постійне з’єднання
 • Завоювання надійної репутації для спектру сайтів та послуг, які вони можуть розблокувати
 • Постачальник нульових журналів
 • Конфіденційність та безпека є найвищим рівнем

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Працює зі Stremio та дозволяє до 6 пристроїв на одному акаунті. Не так багато серверів, які обирають серед інших постачальників у цьому списку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є одним з найпопулярніших постачальників VPN, який ви знайдете. Однак у цьому списку перелік нашого списку, оскільки в ньому відсутня одна важлива особливість: обхід заборони проксі-сервера Netflix. Однак IPVanish досконалий у всіх інших областях, важливих для VPN Stremio. Послуга має шифрування військового рівня, політику без журналів і користується дуже низькою ціною для користувачів.

Крім того, ви побачите, що IPVanish має більш ніж 1000 швидких серверів у понад 60 країнах, IPVanish пропонує широкий вибір для користувачів Stremio.

IPVanish доступний на будь-якому пристрої, який ви можете використовувати, включаючи Windows, Macs, пристрої Android, пристрої iOS, маршрутизатори тощо. Це також один з єдиних VPN-сервісів із вбудованим додатком для Amazon Firestick.

Плюси:

 • Сервери швидкі для трансляції та завантаження
 • Найкращий виконавець для Android-пристроїв Kodi на нашому тестуванні
 • Не зберігає журналів трафіку чи журналів з’єднань

Мінуси:

 • Не надійно розблокує Netflix, Hulu
 • Підтримка клієнтів трохи повільна
 • Не приймає криптовалюти

ВЕЛИЧНА СЕРВІСНА МЕРЕЖА: IPVanish працює з до 10 підключеними пристроями. Швидкі зв’язки, легкі прості у користуванні програми, хороша підтримка на багатьох платформах. Надійний за допомогою Stremio, але не може розблокувати стільки потокових сайтів, як деякі його конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

Стреміо – Коді проти Плекс: у чому різниця?

Незважаючи на те, що він має очевидну конкурентну перевагу завдяки своєму функціональному плагіну Netflix, Stremio, очевидно, є досить невеликим та обмеженим варіантом порівняно з іншими медіаплеєрами. Його основна конкуренція – медіаплеєр Kodi та медіа-сервер Plex. Хоча всі три варіанти дозволяють здійснювати потокове додавання на основі плагінів, кожен працює в медіаплеєрі по-різному.

Stremio працює головним чином як веб-браузер. Ви можете встановити плагіни та запустити ці додатки з програми, але Stremio є найбільш корисним для перегляду нового вмісту. Ось чому ви знайдете безліч відомостей про кіно та телешоу, доступні за замовчуванням за допомогою програми Stremio.

Kodi – це медіаплеєр, який не має встановлених плагінів і не має власних інтеграцій для будь-яких інших служб. Натомість ви можете встановити дозволені та легальні плагіни з офіційного сховища аддонів Kodi (який доступний після встановлення) або завантажити сторонні додатки та сховища аддонів. Ви знайдете, що Kodi трохи більш універсальний, ніж Stremio, а оскільки Kodi існує довше, він має набагато більшу бібліотеку плагінів і набагато більшу базу користувачів. Він також забезпечує більш чітке, вдосконалене враження від перегляду завдяки тому, що він був удосконалений протягом більше десяти років із великою командою розробників.

Plex – це інший додаток, ніж два інших. Plex – це менш медіа-плеєр і більше “медіа-сервер”, як вказує назва. Система Plex призначена для передачі потоку всіх ваших медіа, від фільмів до музики, з будь-якого пристрою. Основним напрямком роботи Plex є створення інтернет-зв’язку зі збереженим носієм, щоб ви могли отримати доступ до нього з будь-якого місця, у дорозі. Однак Plex служить медіаплеєром, його можна встановити на великій кількості пристроїв і має велику бібліотеку сторонніх та офіційних доповнень, які ви можете використовувати. Як і у Stremio, у Plex є менша база користувачів, тому його база даних плагінів набагато менша, але вона пропонує більше варіантів, ніж Stremio.

Щоб дізнатися більше про ці медіаплеєри, перегляньте посібники для початківців щодо Kodi, Plex та Stremio.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map