5 кращих VPN для виділеного IP або статичного IP

Найкращі VPN для виділеного IP або статичного IP (1)


Динамічна система IP-адрес працює таким чином, що вам не завжди буде призначено однакову IP-адресу. Багато провайдерів використовують динамічні IP-адреси, оскільки це більш ефективно (і можливо), ніж призначати кожній людині статичну IP-адресу (таку, яка не змінюється). Останнє може бути віддано перевагу з точки зору користувача в певних ситуаціях. Виділена IP-адреса – це статична IP-адреса, яка призначається лише одній особі і не надається спільним доступом нікому.

VPN також зазвичай використовують динамічні IP-адреси, але деякі також пропонують можливість статичної IP-адреси або спеціальної IP-адреси. Окрім віртуальної приватної мережі, VPN шифрує ваш інтернет-трафік та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Він маскує вашу поточну IP-адресу та замінює її новою з цього місця. Якщо VPN надає вам спільну статичну IP-адресу, ви отримуватимете таку саму щоразу, коли ви підключатиметесь до певного сервера, але він буде спільним з іншими користувачами. Якщо ви отримаєте виділену IP-адресу, вона не буде надана доступ нікому іншим.

Не всі VPN пропонують вибір статичних або виділених IP-адрес, і не всі ті, що роблять, коштують грошей. У цій публікації ми розкриваємо найкращі VPN для статичної або виділеної IP-адреси та пояснюємо більше про різні варіанти та їх переваги.

Якщо ви просто хочете короткий огляд найкращих VPN, ось вони:

 1. NordVPN: Найкращий варіант. Пропонує послугу статичної IP-адреси та спеціальні параметри IP-адреси
 2. PureVPN: Пропонує спеціальну послугу IP-адрес
 3. VPNArea: Може отримати вам виділений IP-адресу
 4. Іваці: Має виділений варіант IP-адреси
 5. Вітрина: Є опція служби статичної IP-адреси

Як вибрати найкращий VPN для статичної або виділеної IP-адреси

Щоб потрапити до нашого списку, VPN, які ми вивчали, не лише пропонують спільні або виділені IP адреси, вони також повинні добре працювати. Зокрема, ми шукаємо такі атрибути:

 • Вибір місцеположення IP-адреси
 • Великі швидкості
 • Сильне шифрування
 • Заходи щодо конфіденційності
 • Солідна підтримка клієнтів
 • Постійна доступність, щоб ваш власний сервер не переходив в режим офлайн

Усі наші обрані п’ять найкращих VPN для виділених або статичних IP-адрес відповідають цим стандартам.

Кращі VPN для виділених та статичних IP-адрес

Ось наш список з п’яти найкращих VPN для виділених або статичних IP-адрес:

1. NordVPN

nordvpn домашня сторінка

NordVPN пропонує варіанти як статичної IP-адреси, так і приватної виділеної IP-адреси. Додаток дозволяє точно вибрати, до якого сервера підключитися. Кожен сервер оперує лише однією IP-адресою, тому якщо ви послідовно підключитесь до одного і того ж сервера, ви завжди отримаєте однакову IP-адресу.

The стандартний сервіс NordVPN надає вам спільну статичну IP-адресу, тому кожен, підключений до одного сервера, матиме однакову IP-адресу. Ця ситуація не є доброю, якщо ви хочете отримувати вхідні з’єднання.

Ви можете доплатити, щоб отримати виділену IP-адресу; Доступні місця включають США (чотири міста), Великобританію, Німеччину та Нідерланди. Ви також можете користуватися спільною службою IP, яка має понад 5000 серверів у 62 країнах, і ви можете підключити до шести пристроїв до спільної служби одночасно. Це чудовий VPN для доступу до веб-сайтів, які керують транскордонними обмеженнями доступу, наприклад Netflix.

NordVPN пропонує безліч функцій безпеки, а веб-сайт має широку базу знань, а також доступ до цілодобової підтримки за допомогою прямого чату. Програми VPN можна встановлювати на пристроях Windows, macOS, Linux, iOS та Android. Існує також розширення для браузера NordVPN для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Сім варіантів розташування виділених IP-адрес
 • Ширший спільний сервіс, який використовує статичні IP-адреси
 • Пристойні швидкості
 • Безпечний, приватний сервіс
 • Гарне співвідношення ціни та якості
 • Величезна мережа серверів, що охоплюють 62 країни

Мінуси:

 • Підключення до деяких серверів може бути повільним

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СТАТИЧНОГО АБО СТВЕРДЖЕНОГО IP-АДРЕСУ: NordVPN пропонує статичні IP-адреси в своїй базовій службі та виділений IP-адресу як додаток. Це швидкий, безпечний сервіс із чудовою підтримкою клієнтів. NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей із кожною підпискою, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

2. PureVPN

Домашня сторінка PureVPN

PureVPN працює з VPN-серверами в 141 країні. Доступні виділені IP-адреси у Великобританії, США, Канаді, Німеччині, Мальті, Австралії, Гонконзі та Сінгапурі. Ця послуга є додатковою платнею, крім звичайної підписки. Стандартний сервіс PureVPN чудово підходить для того, щоб обійти державні обмеження в Інтернеті, коли ви перебуваєте в Китаї.

PureVPN має високі швидкості та забезпечує високу безпеку, включаючи 256-бітове шифрування та перемикач на знищення. У минулому у неї були погані преси для зберігання журналів, але в даний час не зберігається інформація про особисті відомості. Послуга чудово підходить для виявлення ухилень від довгого списку сайтів, що мають регіональні обмеження, включаючи Netflix.

Послуга включає додатки для Windows, macOS, Linux, iOS та пристроїв Android та розширення браузера для Chrome і Firefox. PureVPN доступний у вигляді додатка Kodi. Є додатки для телевізійних коробків для Android, Amazon Fire TV та Amazon Fire Stick.

П’ять пристроїв можна підключити одночасно. Ви можете використовувати виділену IP-адресу лише один раз у будь-який час, але ви можете використовувати цю спільну службову допомогу для інших пристроїв.

Плюси:

 • Виділені IP-адреси, доступні у восьми країнах
 • Широка мережа VPN з серверами в 141 країні
 • Швидке, безпечне обслуговування
 • Не зберігає журналів
 • Добре для використання в Китаї

Мінуси:

 • Деякі сервери мають проблеми з підключенням

ВАРІАНТ ТОЛЬКОГО БЮДЖЕТУ: PureVPN – ще одна дешева альтернатива, яка пропонує вісім варіантів розташування для виділених IP-адрес. Насолоджуйтесь 31-денною гарантією повернення грошей на кожну підписку.

Прочитайте наш повний огляд PureVPN.

3. VPNArea

Домашня сторінка VPNArea

VPNArea – сервіс VPN на основі болгарії з великою кількістю привабливих функцій, включаючи доступ до серверів у 70 країнах та кількість шести одночасних з’єднань на звичайній службі. Ви можете отримати виділену IP-адресу для США (п’ять локацій), Великобританії, Канади, Австралії, Нідерландів, Румунії, Швеції; Болгарія та Гонконг. Це найбільший вибір усіх VPN в нашому списку. Ця послуга є додатковою оплатою до стандартної підписки.

Ця послуга включає шифрування військового рівня, захист від витоку та перемикач на вбивство. Незвичайне враження VPNArea полягає в тому, що компанія не проти, якщо ви поділитесь обліковим записом з другом, що для більшості VPN не відповідає.

Додатки прості у використанні та встановленні в Windows, macOS, Android, iOS та Ubuntu, Debian, Fedora, CentOS та Mint Linux. Компанія управляє спеціалізованими серверами для завантаження та трансляції відео. Підтримка клієнтів доступна через онлайн-чат цілодобово щодня у році. Це також хороший сервіс для використання в Китаї, і він може ухилятися від виявлення Netflix та інших потокових сайтів.

Плюси:

 • Виділені IP-адреси, доступні у 13 місцях
 • Сервери в 70 країнах, що пропонують високі швидкості
 • Сильні функції безпеки
 • Добре для використання в Китаї

Мінуси:

 • Додаток не є найбільш зручним для користувачів

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ ДІЯЛЬНОСТІ: VPNArea дозволяє обмінюватися обліковими записами та пропонує спеціалізовані сервери та швидкісні швидкості. VPNArea надає кожному обліковому запису 7-денну гарантію повернення грошей без проблем.

Прочитайте наш повний огляд VPNArea.

4. Іваці

домашня сторінка конфіденційності

Іваці базується в Сінгапурі та пропонує доступ до серверів у 56 країнах із стандартною підпискою. Виділений варіант IP-адреси є ціни за кожну адресу і додається поверх звичайної підписки. Запропоновані місця знаходяться у Великобританії, США, Канаді, Австралії, Німеччині, Гонконзі та Сінгапурі.

Ця послуга швидка і є прекрасним варіантом доступу до послуг обмеженого онлайн-телебачення. Він може навіть розблокувати різні бібліотеки Netflix з-за кордону. Базуючись у Південно-Східній Азії, компанія приділила особливу увагу створенню сервісу для людей у ​​Китаї, щоб вони могли ухилитися від обмежень доступу до Інтернету там. Послуга навіть включає доступ до серверів у Китаї. До служби підтримки клієнтів Ivacy можна зв’язатися через чат наживо.

Програми для VPN доступні для Windows, macOS, Linux, Android та iOS, а також для браузерів Chrome і Firefox. Ivacy можна встановити на Android TV, Amazon Fire Stick та деяких ігрових консолях.

Ви можете підключити п’ять пристроїв одночасно зі стандартною послугою Ivacy. Виділена IP-адреса може використовуватися як одне з таких з’єднань, тому ви можете використовувати спільну послугу ще для чотирьох пристроїв.

Плюси:

 • Виділені IP-адреси у семи країнах
 • Швидке, безпечне обслуговування
 • Добре для використання в Китаї
 • Низька вартість

Мінуси:

 • Представники чату в прямому ефірі не завжди можуть відповідати на технічні запитання
 • Погане з’єднання з деякими серверами

Швидкі швидкості: Івасі має дуже високу швидкість, тому якщо ви використовуєте свою спеціалізовану IP-адресу для потокового чи завантаження, це може бути чудовим варіантом. Івасі пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Івасі.

5. Вітропис

головна сторінка

Вітропис не пропонує спеціальні IP-адреси, але ви можете отримати статичну IP-адресу як платний додаток. Оновившись до статичної послуги IP, ви гарантовано отримаєте одну і ту ж IP-адресу щоразу, коли ви підключатиметесь до сервера, але ви поділитися IP-адресою з іншими користувачами.

Ви скорочуєте кількість людей, з якими ви ділитесь послугою VPN, якщо платите за статичну IP-адресу додатково, оскільки ви використовуєте адреси, доступні лише тим абонентам вищого плану. Основна статична послуга IP використовує IP-адресу центру даних. Варіант з більш високою вартістю надає вам IP-адресу, яка була зареєстрована за адресою проживання – деякі географічні служби заблокують доступ до комерційних IP-адрес.

Це чудовий сервіс для подолання регіональних обмежень, якими керують деякі веб-сайти, і компанія має спеціалізовані сервери для доступу до Netflix та UK Netflix у Великобританії..

Додатки Windscribe доступні для Windows, macOS, iOS, Android та Ubuntu, Debian, Fedora та CentOS. Розширення доступні для браузерів Chrome, Firefox та Opera.

Більш широка мережа включає сервери в 60 країнах, і кількість обмежених пристроїв, які можна підключити до сервісу, не обмежується.

Плюси:

 • Статичні IP-адреси в 13 країнах
 • Широка мережа VPN з серверами в 60 країнах
 • Відмінна швидкість
 • Додаткові функції безпеки

Мінуси:

 • Жива підтримка клієнтів не завжди укомплектована
 • Обмежений мобільний додаток

СТАТИЧНІ ВАРІАНТИ IP: Windscribe надає вибір як центру обробки даних, так і житлових статичних IP-адрес, ви можете вибрати два рівні обслуговування. Windscribe дає триденну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Windscribe.

Динамічні та статичні IP-адреси пояснені

На типовому житловий Інтернет-сервіс, ви не отримуєте однакову IP-адресу щоразу, коли ви під’єднуєтесь. Натомість ваш Інтернет-провайдер (ISP) призначить вам адресу з пулу, яким він володіє. Ця система була придумана для уповільнення вичерпання IPv4-адрес. Припущення полягає в тому, що кількість клієнтів провайдера, які підключаються в будь-який час, завжди нижча, ніж загальна кількість клієнтів. Таким чином, Інтернет-провайдер може уникнути володіння меншою кількістю адрес за допомогою динамічна система адресації.

Інтернет-провайдери зазвичай не використовують цю систему для комерційних клієнтів, особливо для тих клієнтів, які мають власні веб-сервери. Це тому, що рекламована IP-адреса, яка зареєстрована на серверах DNS, пов’язується з URL-адресою, яка використовується на веб-сайті компанії. У цих сценаріях компанії доведеться оновлювати кожен DNS-сервер у світі, коли провайдер надає іншу адресу для служби зв’язку компанії. Це було б занадто складно, так компанії зазвичай отримують спеціалізовану IP-адресу для своїх веб-серверів.

Багато VPN також призначають динамічні IP-адреси. Зазвичай сервіси VPN володіють невеликою кількістю адрес для кожного свого сервера. Вони розподіляють групи клієнтів навмання на кожну з адрес, якими вони володіють під час підключення користувачів. Деякі служби VPN пропонують статичні IP-адреси за замовчуванням або як опцію.

Служба VPN спільної статичної IP-адреси має переваги перед стандартною динамічною послугою IP. Якщо статична IP-адреса є необов’язковим доповненням, ці адреси, як правило, отримують менше використання, ніж їх динамічні аналоги. Можливо, у вас все ще буде порушена свобода в Інтернеті через дії інших людей, які діляться цією IP-адресою, але при меншій кількості користувачів, що обмінюються, ймовірність появи цієї адреси у чорному списку зменшиться..

Модель загальної статичної IP-адреси пропонується як стандарт у сервісі NordVPN. Ця конфігурація не дає вам багато переваг перед динамічною системою IP-адрес, пропонованою іншими VPN. Єдиний додатковий захист, який ви отримуєте від такої конфігурації, – це те, що якщо одна спільна VIP-адреса потрапить у чорний список, всі клієнти NordVPN будуть каліками, тому більш імовірно, що компанія досить швидко змінить цю адресу..

Багато VPN-компанії відмовляються пропонувати виділені IP-адреси. Це тому, що вони переймаються захистом ідентичності своїх клієнтів. Навіть якщо компанія VPN не вела журнали IP-адрес, однозначне відображення між представницькою спеціалізованою IP-адресою та клієнтом може бути розкрито дуже швидко за допомогою даних облікового запису клієнта, якщо хтось отримає ухвалу суду для записів VPN. Будь-який тип формули спільної адреси дає можливість постачальнику VPN блокувати простежуваність з’єднань до кінцевого користувача.

Виділені IP-адреси та їх переваги

Виділена IP-адреса не поділяється і призначається лише одному клієнту. Існують різні сценарії, коли виділена IP-адреса може бути корисною, наприклад, для ведення бізнесу чи ігор.

Не всі шукають тотальної анонімності. Зокрема, ті, хто хоче виявити їхні сервери, не хочуть конфіденційності. Виділена IP-адреса – це найшвидший, найдешевший і найпростіший спосіб подолати ефекти динамічної системи розподілу адрес, яку використовують провайдери.

За допомогою спеціальної IP-адреси VPN ви можете передати веб-сервер вашого малого бізнесу на більшій, що є здатний поглинати DDoS-атаки і ви можете використовувати набагато дешевший план обслуговування в Інтернеті.

Особи, які не відповідають конфіденційності, можуть використовувати VPN як адресу сервера домашніх ігор, а також отримати фіксовану IP-адресу, яка дозволить їм підключатися до домашніх комп’ютерів, що працюють як файлові сервери. Завдяки спеціальній службі IP-адреси ви можете рекламувати адресу вашого домашнього сервера, не турбуючись про те, що ця адреса періодично змінюватиметься.

Зображення: Монтаж IP-адреси з Піксабай. Публічний домен.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map