5 кращих VPN для Румунії в 2020 році

5 кращих VPN для Румунії 2018 року

Громадяни Румунії, ті, хто відвідує країну для задоволення чи бізнесу, або хтось, хто планує переїхати туди, можуть скористатися стабільним зв’язком з віртуальною приватною мережею (VPN).. Програмне забезпечення забезпечує приватну діяльність в Інтернеті приватною, дозволяє безпечно проводити торрент-файли, розблоковує геомедичні сайти потокового медіа та допомагає в доступу до загальнодоступного Wi-Fi без проблем безпеки.

Більше того, громадяни Румунії, які виїжджають за кордон, можуть використовувати VPN для доступу до своїх улюблених телевізійних каналів із дому, а також увійти в послуги онлайн-банкінгу..

Нижче ми детально розглядаємо інформацію про різних постачальників, але якщо у вас є лише час для швидкого огляду, ось наш підсумок список найкращих VPN для Румунії:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір! Надзвичайно швидка мережа серверів, яка може обійти більшість геоблокованих вмістів. Може передавати передачі у форматі HD, захищена та приватна. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Вибір бюджету, який не скупиться на конфіденційність та безпеку. Сервери досить швидкі для потокової передачі HD.
 3. CyberGhost Популярний для початківців варіант з простими у використанні додатками для всієї родини.
 4. IPVanish Підключіть до 10 пристроїв одночасно.
 5. PrivateVPN Відмінно розблокує популярний потоковий вміст.

Провайдери VPN, які ми рекомендуємо в цій статті, пропонують широкий спектр розташування серверів на вибір. Це означає, що ви можете отримати IP-адресу з Румунії, навіть якщо ви зараз перебуваєте у США, Великобританії, Австралії, Німеччині, Китаї чи де-небудь ще в світі..

Найкращі VPN для Румунії

Ми базуємо наш список найкращих VPN для Румунії на таких стандартах

 • Включає широку мережу серверів по всьому світу, включаючи варіанти в Румунії (для тих, хто хоче румунської IP-адреси)
 • Розблокує гео-обмежені потокові послуги
 • Пропонує швидкий та надійний продукт з мінімальним простоєм
 • Використовує суворі параметри шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося прихованим
 • Дозволяє для декількох одночасних з’єднань
 • Забезпечує найвищу підтримку клієнтів

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 Робота в РумуніїТестована січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є улюбленим для любителів конфіденційності завдяки використанню стандартів шифрування військового рівня, високій швидкості та справді глобальній мережі.

Цей провайдер пропонує більше 2000 серверів на вибір у 94 країнах світу, включаючи варіанти підключення до сервера в Румунії. Він може розблокувати різноманітні геомедіа-сервіси потокових медіа-служб, включаючи Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, ESPN тощо. Висока швидкість гарантована, і підтримка клієнтів через чат в реальному часі доступна цілодобово.

ExpressVPN використовує стандарти безпеки світового класу, включаючи 256-бітове шифрування AES, що є протоколом “військового рівня”, про який ми згадували раніше. Додаткові функції включають в себе перемикач вбивств через Інтернет, захист від витоку DNS та ідеальну таємницю вперед.

Цей постачальник зберігає лише неідентифікуючі метадані, які використовувались для покращення загального рівня обслуговування. IP-адреси не записуються ні за яких обставин. Він пропонує чисті, мінімалістичні програми для Android та iOS, а також подібні версії для Windows та MacOS. Єдина підписка дозволяє три одночасних з’єднання.

Плюси:

 • Працює понад 3000 серверів у 94 країнах і не має проблем із подоланням регіональних обмежень в Інтернеті
 • Швидкі стабільні швидкості
 • Netflix, Amazon Prime Video та інші
 • Забезпечує безпечне зашифроване з’єднання
 • Цілодобова підтримка чату

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі конкуренти

НАЙКРАЩА VPN РОМАНІЯ: Express VPN – наш вибір №1. Забезпечує високі стабільні швидкості та високу безпеку. Добре працює з майже всіма потоковими службами, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та румунські канали, включаючи TV1, TV2, PRO TV та PRO CINEMA. Включає 30-денну гарантію повернення грошей без посвідчення, тож ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNПрацює в РумуніїТестував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має мережу з понад 5100 серверів, що охоплюють 62 країни, а Румунія – 10. Цей постачальник не зберігає жодних журналів активності користувачів і протягом багатьох років виробив міцну репутацію, орієнтовану на конфіденційність.

NordVPN може розблокувати сайти, такі як Netflix США, HBO, Amazon Prime Video, ESPN, Sky, Sling TV тощо..

Його настроюваність є одним із важливих моментів. Користувачі можуть вибрати сервер, який буде оптимізувати конкретні завдання, такі як потокове відео HD, подвійний VPN, Tor через VPN та багато іншого. Настільна версія містить докладні вказівки щодо розблокування улюблених медіа-служб, таких як Netflix.

Любителі конфіденційності будуть задоволені використанням надійних протоколів безпеки. NordVPN використовує 256-бітове шифрування протоколу OpenVPN для захисту всього веб-трафіку, а також перемикача вбивств через Інтернет та захисту від витоку DNS.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS. Основний план дозволяє одночасно підключати шість пристроїв.

Плюси:

 • Обширна мережа з понад 5000 серверів, яка може обійти більшість обмежених гео-блокуванням вмісту
 • Гідні, надійні швидкості
 • Розблокує Hulu, Prime Video та Amazon BBC iPlayer
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менше серверів на вибір

ДОБРЕ ДЛЯ ПІДТВОРЕННЯ: PrivateVPN чудово підходить для швидкої трансляції. Рекомендовано для користувачів Netflix, PrivateVPN працює з румунськими та американськими Netflix разом із багатьма іншими версіями країни. Наша єдина скарга – невеликий вибір серверів.

Прочитайте наш огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний VPN для Румунії?

Ви можете натрапити на деякі рекламні оголошення для безкоштовних VPN-сервісів, але радимо переглянути їх скептично. Так, вони здаються спокусливими, оскільки ви можете зареєструватися без кредитної картки, і вони зазвичай підключаються та грають. Однак їх більше, ніж очі.

Безкоштовні постачальники VPN повинні заробляти гроші на оплаті зарплати персоналу, підтримці серверів та інших накладних витрат. Плюс власники хочуть прибутку. Деякі досягають цього, постійно наповнюючи вас рекламою або неетично видобуваючи ваші дані, щоб продати з метою отримання прибутку. Таким чином, вони не зацікавлені в доставці преміального продукту. Отже, ви можете очікувати обмеженого вибору серверів, слабких стандартів шифрування, зменшення пропускної здатності та обмеження даних, а також неіснуючого обслуговування клієнтів. Деякі служби також свідомо вставляють зловмисне програмне забезпечення в користувацькі пристрої.

Якщо ви хочете безпечно та надійно передавати геомедичні мультимедійні послуги, отримувати доступ до загальнодоступного Wi-Fi або входити на заблоковані сайти, то безкоштовні VPN-адреси, як правило, погано підходять. Ваше місцезнаходження буде розкрито швидше, ніж ви думаєте, і ваше з’єднання не буде захищеним.

Які переваги використання VPN в Румунії?

Свободи Інтернету в Румунії дещо неоднозначні. З одного боку, країна підписала закони ЄС, що стосуються конфіденційності даних користувачів. Компанії VPN, зареєстровані там, мають перевагу в тому, що вони не повинні дотримуватися жодних законів про обов’язкове зберігання даних, тому це є позитивним фактором. Однак, в першу чергу, перші ознаки цензури в Інтернеті з’явилися в 2015 році після того, як уряд вважав, що гральні сайти потрібно обмежувати і контролювати.

Активісти стверджують, що ця директива відкриває ворота для більшого моніторингу та спостереження за інтернет-ландшафтом Румунії і що такі директиви потрібно скасувати.. Питання навіть було порушено правозахисниками, сказавши, що воно зачіпає основні права громадян на свободу вираження поглядів.

Freedom House додає, що преса Румунії лише “частково безкоштовна”. Поки звіт не вникає в конкретні деталі, цей рейтинг свідчить про те, що пересічні громадяни не гарантують своїх основних прав і що преса практикує ступінь самоцензури.

Крім того, використання торрентів або завантаження піратських матеріалів є незаконним у Румунії. Це означає, що існують жорсткі покарання, якщо вас спіймають у цій діяльності. Використання VPN маскує вашу особу в Інтернеті, тому не намагайтеся завантажувати торренти під незахищене з’єднання.

ВИСНОВОК: Comparitech не рекомендує використовувати VPN для незаконного передавання чи завантаження вмісту. Заздалегідь проконсультуйтеся з місцевими законами, якщо ви не впевнені в наслідках, і зверніться до місцевого юриста за консультацією до експертів.

Пов’язані: Чи безпечний торрент? Це незаконно? Ви, ймовірно, попалися б?

Поради щодо використання VPN в Румунії

Незалежно від того, ви живете в Румунії або просто в країні для бізнесу або відпочинку, використання VPN значно покращить ваш Інтернет-досвід.

Як створити VPN в Румунії

 1. Перше, що вам потрібно зробити, – це прийняти тверде рішення щодо постачальника, який звертається до вас. Ми висвітлили основні моменти кожного міні-огляду, але наші детальні огляди користувачів в кінці посилаються на більш тонкі рішення.
 2. Після того, як ви влаштуєтесь на провайдера, продовжте і зареєструйтесь для послуги, вибравши обраний спосіб оплати.
 3. Після успішної аутентифікації платежу, ви зазвичай отримуватимете підтвердження електронною поштою безпосередньо від постачальника VPN. Перейдіть до завантаження відповідної програми для вашого пристрою.
 4. Перезавантажте пристрій після завершення встановлення.
 5. Використовуйте інформацію для входу, яку вам надіслав постачальник. Підключіться до сервера в Румунії (для румунської IP-адреси) або за межами країни (для не-румунської IP-адреси).
 6. Тепер ваше підключення до Інтернету зашифроване та приватне, і ви зможете отримати доступ до всього потрібного вмісту.

Доступ до бібліотек Netflix в Румунії

Увійти до Netflix під час перебування в Румунії автоматично призведе до відображення вмісту локальної бібліотеки. Це так, навіть якщо оригінальний обліковий запис було зареєстровано в іншій країні, наприклад, США. Якщо ви хочете переглянути бібліотеку з іншої країни, єдиний спосіб – спочатку підключитися до VPN-сервера. Для передачі потоку в США Netflix (у якого найбільша бібліотека вмісту) вам доведеться підключитися до сервера VPN у США, перш ніж увійти на сайт чи додаток Netflix.

Netflix блокує VPN через обмеження авторських прав, які вони застосовують зі своїми партнерами з виробництва медіа. Таким чином, не всі VPN сумісні з сервісом. Ми виділили ті, що є у наших міні-оглядах, але ви завжди можете перевірити службу підтримки, якщо у вас виникли проблеми.

Перегляд румунського телебачення та доступ до банківських послуг за кордоном

Громадянам Румунії, які проживають за кордоном, може бути корисним отримати IP-адресу з домашньої програми, щоб підтримувати зв’язок з місцевим телебаченням або мати доступ до своїх банківських рахунків в Інтернеті. Це може статися лише з VPN.

Румунське телебачення включає новини, розваги та спорт. Деякі з популярних каналів – TV1, TV2, PRO TV та PRO CINEMA. Деякі гео обмежують свої послуги таким чином, що лише румунські IP-адреси мають доступ до своїх прямих потоків. Ось де VPN буде корисним.

Банківські та фінансові установи зазвичай не обмежують доступ лише до румунських IP-адрес, але їхні фільтри будуть насторожені для великого обсягу запитів з-за кордону. Це тому, що це може бути робота хакерів, сценарій, якого вони хочуть уникати. Безпечний дзвінок спочатку отримати доступ до своїх банківських рахунків за допомогою VPN, щоб здатись, що ви перебуваєте в Румунії, оскільки це не дозволить позначити його. Останнє, що ви хочете, – це бути заблокованим з вашого рахунку під час відпустки.

“Прапор Румунії гранж” Ніколя Реймонда, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me