5 кращих VPN для PS4 або PS3

Ми округляємо найкращі VPN для PS4 та PS3 та показуємо, як налаштувати та використовувати VPN.5 кращих VPN для PS4 або PS3


Шукаєте трансляцію, гру чи безпечний перегляд Інтернету на консолі PlayStation? У цій публікації ми пояснимо, що таке віртуальна приватна мережа (VPN), покажемо, як встановити VPN на свій PS4 або PS3, і порекомендуємо деякі найкращі VPN для використання.

Раніше користувачі могли обійти регіональні обмеження за допомогою простого проксі-сервера, але в останні роки більшість сервісів оновили свої методи геоблокування. Тепер спроба отримати доступ до таких служб, як Netflix, зазвичай призводить до такої помилки: “Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі.

Є й інший спосіб: якщо ви хочете отримати доступ до потокової бібліотеки іншої країни з-за кордону або обмежити наслідки DDoS-атаки під час ігор, VPN може допомогти. VPN шифрують ваш трафік – не дозволяючи його читати сторонніми очима – і дозволяють підробляти своє місцезнаходження, щоб ви могли отримати доступ до геоблокованих платформ за кордоном.

Які VPN найкращі для PS4 та PS3?

Перший крок – вибір правильного постачальника VPN, і кожна послуга дещо інша. Наприклад, деякі можуть надавати пріоритет швидкості, а інші роблять більший акцент на вашій безпеці. Щоб знайти найкращі VPN для вашої PlayStation 3 або PlayStation 4, ми шукали послуги з такими характеристиками:

 • Має розгалужену мережу, що охоплює багато країн
 • Є стабільним і досить швидким для передачі 4К відео без помітного буферизації
 • Легкий і легкий для початківців користувачів
 • Використовує потужне шифрування та пропонує додаткові функції безпеки
 • Журнали не містять особисту інформацію, а ще краще – взагалі нічого

Отримайте PREMIUM VPN БЕЗКОШТОВНО: Зазвичай VPN зарезервують найнижчі ціни для клієнтів, які зобов’язуються кілька років наперед. Однак якщо ви шукаєте лише короткострокове покриття (наприклад, ви їдете за кордон у відпустку), можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією ExpressVPN. Вам буде запропоновано сплатити заздалегідь, але ви можете скасувати його в будь-який момент судового розгляду, щоб отримати повне відшкодування.

Нижче ми перерахували найкращі VPN для PlayStation 3 та 4.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує високу швидкість і має понад 2000 серверів у 94 різних країнах, що робить його сильним вибором для потокового передавання. Крім того, цей VPN може розблокувати декілька потокових платформ, з якими бореться більшість інших, як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Оскільки ExpressVPN пропонує власну власну прошивку, ви можете захистити свій маршрутизатор (і, як результат, вашу PlayStation) за лічені хвилини..

Завдяки 256-бітному шифруванню AES, ідеальній таємниці вперед, захисту від витоку DNS та IPv6 та комутатору відключення (лише у версії для настільних ПК), який зупиняє весь трафік, коли ви втрачаєте зв’язок, ExpressVPN постійно захищає ваш трафік. Ця служба не реєструє будь-яку інформацію, яка могла б вас ідентифікувати та приймає платежі Bitcoin, що робить її вагомим вибором для користувача, що не відповідає. Служба підтримки клієнтів доступна цілодобово через живий чат для вирішення будь-яких проблем, які у вас можуть виникнути.

Ця послуга пропонує програми для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Це можна налаштувати вручну на деяких маршрутизаторах, але це спеціальна прошивка ExpressVPN – це швидкий і досить простий досвід.

3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Економте 49% на щорічній підписці на ExpressVPN, знизивши ціну до 6,67 дол. На місяць. Крім того, ви отримаєте додаткові три місяці абсолютно безкоштовно на нашому рейтингу VPN для PS4 та PS3.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Цей VPN є винятково універсальним, має розгалужену серверну мережу (понад 5000 серверів у всьому світі) і сильний фокус на безпеці мережі. Його анти-DDoS-сервери особливо корисні для геймерів, і оскільки NordVPN може розблокувати основні платформи, такі як Netflix та Sling TV, він ідеально підходить для тих, хто також використовує консоль як медіа-пристрій.

NordVPN надає користувачам більше контролю над їх налаштуваннями безпеки, ніж більшість інших VPN. Він використовує 256-бітове шифрування, високонастроюваний вимикач вбивства та захист від витоків WebRTC / DNS / IPv6 за замовчуванням. Однак ви також можете використовувати подвійні VPN, автоматизувати блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення або підключитися до Tor через VPN. Записується лише адреса електронної пошти, на яку ви реєструєтесь, тому за допомогою викинутого електронної пошти та оплати криптовалютою ви можете користуватися цією послугою майже повністю анонімно.

У NordVPN є програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Системи та бездротові маршрутизатори на базі Linux підтримуються, але потребують налаштування вручну.

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА VPN: Читачі Comparitech можуть заощадити 75% на трирічному плані NordVPN. Це виходить лише $ 2,99 на місяць.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Розроблений з урахуванням новачків, CyberGhost дозволяє максимально просто обходити гео обмеження, обмінюватися файлами або анонімно переглядати.. Цей сервіс може похвалитися високою швидкістю, керує мережею майже 3000 глобальних серверів і пропонує можливість розблокувати декілька основних потокових платформ, таких як Amazon Prime Video або ESPN, лише одним клацанням миші.

CyberGhost використовує 256-бітове шифрування та комутатор, що постійно вмикається, а також захист від протікань WebRTC, IPv6 та DNS, щоб забезпечити збереження вашої інформації у будь-який час. Він не реєструє особисту інформацію, і якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, підтримка доступна за допомогою прямого чату 24/7.

Цей VPN має зручні програми для Windows, MacOS, iOS та Android. Для роботи з системами Linux та підтримуваними мережевими маршрутизаторами потрібна установка вручну.

ПРОПОЗИЦІЯ ЗНИЖКУ: Отримайте додаткові шість місяців безкоштовно та заощадите понад 70%, вибравши річний план CyberGhost.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish користується великою популярністю серед людей, які люблять передавати онлайн, завдяки високій швидкості та винятковій підтримці у багатьох платформах. Цей VPN має більше ніж 1000 серверів на вибір з більш ніж 60 країн, і він може розблокувати численні геоблоковані служби. Крім того, IPVanish дозволяє до десяти одночасних підключень, тоді як багато його суперників дозволяють лише від трьох до шести.

Незважаючи на те, що ця послуга відома легкою вагою, вона не розрізає кути, коли мова йде про безпеку. Він використовує 256-бітне шифрування, захист від витоку DNS / IPv6 та перемикач на замовлення за замовчуванням, але користувачі також можуть блокувати локальний трафік, регулярно перемикати IP-адреси та приховувати трафік OpenVPN. Жодна особиста інформація не реєструється, і ви можете отримати довідку 24/7 під час чату в прямому ефірі.

IPVanish пропонує додатки для пристроїв Windows, MacOS, Android, iOS та Amazon Fire. Він працює на Linux та певних інтернет-роутерах, хоча вам доведеться налаштувати його вручну.

Збережіть 60%: Економте до 60% на планах IPVanish. Кожен з них має 7-денну гарантію повернення грошей, так що жодного ризику немає.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може бути не настільки відомим, як деякі інші VPN, які ми рекомендували, але все одно варто вашого часу. Наприклад, вона швидша, ніж більшість її конкурентів, і може передавати вміст 4K без помітного буферизації. Крім того, він може зараз розблокувати більшість основних геоблокованих потокових служб, включаючи Netflix, Hulu та Sky Go.

Цей VPN використовує комбінацію 256-бітного шифрування, перемикача захисту та захисту від витоку DNS / IPv6 / WebRTC, щоб захищати трафік у будь-який час. Що ще краще, він не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, а це означає, що ви ефективно не відстежуєте електронну пошту та платежі за біткойн. Виняткова підтримка клієнтів доступна за допомогою прямого чату в режимі 24/7, і з вашого дозволу представник може навіть віддалено встановити та налаштувати програмне забезпечення для вас.

PrivateVPN має додатки для MacOS, Windows, iOS та Android. Його можна встановити вручну на бездротових маршрутизаторах та системах на базі Linux.

5 МЕСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО: Зареєструйтесь на однорічну угоду PrivateVPN тут і заощадите понад 70% та отримайте п’ять місяців додаткової безкоштовності.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Як користуватися VPN на PS4 або PS3

Наразі магазин PlayStation не включає жодних VPN-додатків, і немає способу завантажувати свої власні. Це ускладнює встановлення VPN на консолі PlayStation, але це далеко не неможливо. Просто виконайте наведені нижче дії:

Спосіб 1. Установіть VPN на маршрутизатор

Встановлення VPN безпосередньо на маршрутизатор має ряд переваг: по-перше, воно автоматично захищає будь-який пристрій, підключений до вашої мережі. По-друге, маршрутизатор вважається одним пристроєм, що особливо корисно, якщо ваш VPN дозволяє лише кілька одночасних з’єднань.

Точний процес дещо відрізняється від одного виробника маршрутизатора до іншого, але, як правило, вам доведеться отримати доступ до панелі керування маршрутизатора та ввести деталі VPN-сервера, який ви хочете використовувати. Ваш постачальник VPN надасть покрокову інструкцію (і ми маємо інструкції по налаштуванню маршрутизаторів DD-WRT, маршрутизаторів томатів та налаштування OpenVPN), тому не хвилюйтесь, якщо ви вже трохи розгублені; це насправді відносно простий процес.

Багато постачальників також пропонують можливість попередньо налаштованого маршрутизатора, який часто продається через третю сторону, найпопулярнішою є FlashRouters. Це дорожче, але вся робота з налаштування зроблена за вас.

ПОВ’ЯЗАНІ: Кінцеве керівництво маршрутизаторів VPN

Спосіб 2: Встановіть VPN на свій ПК / Mac

Цей метод, мабуть, простіше, але вимагає запустити кабель Ethernet від комп’ютера до PS3 або PS4. Почніть із встановлення програмного забезпечення VPN на вашому ПК чи Mac, підключення до нього, потім з’єднайте ПК та PlayStation з кабелем.

Мак

 1. Клацніть Налаштування системи > Обмін > Інтернет-обмін.
 2. Виберіть WiFi від Поділіться своїм зв’язком від меню.
 3. Під До комп’ютерів, що використовують, виберіть Ethernet.
 4. Клацніть на Інтернет-обмін прапорець.
 5. Далі дивіться останні кроки нижче.

Windows

 1. Відкрийте Панель управління, і йти до Центр мережі та обміну.
 2. Клацніть Змініть налаштування адаптера з лівого боку.
 3. Звідси клацніть правою кнопкою миші ваше активне з’єднання та введіть Властивості меню.
 4. Перейдіть на Обмін натисніть перший прапорець і виберіть з’єднання, яке ви хочете поділитися, зі спадного списку.
 5. Після завершення натисніть на добре кнопка.
 6. Тепер переходимо до останніх кроків нижче.

Заключні кроки

 1. На своїй PlayStation налаштуйте нове підключення до Інтернету.
 2. Виберіть Використовуйте LAN-кабель варіант, вибрати Легко на наступному екрані та відхиліть опцію використання проксі-сервера.
 3. Вітаємо! Ви зараз підключені до VPN.

Додаткові міркування

Якщо ви хочете транслювати трансляцію телевізора або змагатися в певній ігровій події, радимо налаштувати та протестувати VPN за кілька днів до цього.. Таким чином, якщо у вас виникнуть труднощі, все одно буде достатньо часу, щоб отримати допомогу від служби підтримки вашої VPN.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN зі своїм PS3 або PS4?

На поверхні безкоштовні VPN – це приваблива концепція. Однак вони мають ряд основних недоліків. Перш за все, у безкоштовних сервісів бракує інфраструктури для підтримки всіх своїх користувачів. Це призводить до тривалого часу завантаження, заїкання відео та, можливо, навіть відключення від VPN. Крім того, оскільки безліч безкоштовних VPN не можуть бути встановлені на маршрутизаторі, їх важко використовувати з консоллю PlayStation. Найчастіше безкоштовні сервіси в потоковому режимі передають чорний список, тому немає жодної гарантії, що ви все одно зможете переглядати щось.

Сервери коштують дорого, тож як безкоштовний VPN може дозволити собі будувати та підтримувати свої мережі? Деякі вставляють рекламу на відвідувані вами сторінки, але існує більш грізний спосіб, завдяки якому деякі VPN можуть заробляти гроші: відстеження файлів cookie. Зберігаючи їх на своєму пристрої, безкоштовні сервіси можуть відслідковувати, які сайти ви відвідуєте та як часто. Потім ці дані можуть бути продані найвищим учасникам торгів без вашого відома пізніше.

Нарешті, важко дізнатися, чи ви насправді використовуєте справжній безкоштовний VPN або лише один із них доступні десятки програм, що переносять зловмисне програмне забезпечення. Дослідження показали, що вражаюче велика кількість безкоштовних програм VPN насправді взагалі не шифрує трафік користувачів, і навіть якщо вони є, немає гарантій, що вони захищають від витоків IPv6. Це не лише маловідомі сервіси, які становлять загрозу: ми бачили велику безкоштовну VPN, що продає пропускну здатність користувача для отримання прибутку. Щоб бути в безпеці в Інтернеті, ми рекомендуємо використовувати авторитетний сервіс VPN з першим клієнтським підходом до конфіденційності.

Як VPN покращує мій досвід PlayStation?

Як встановити VPN на PS3 або PS4

Є два основні способи, завдяки яким VPN може покращити ваш PlayStation. По-перше, ці служби дозволяють вам виглядати так, ніби ви насправді розташовані десь в іншому місці. Це дозволяє обійти регіональні обмеження та отримати доступ до геоблокованих платформ з-за кордону. Наприклад, ви можете використовувати VPN для доступу до бібліотеки Netflix своєї країни під час відпустки.

VPN також надають вам певний ступінь захисту під час ігор. Відомо, що тролі чи незадоволені супротивники використовують те, що називається атакою розподіленого відмови в обслуговуванні (DDoS), щоб затопити вашу мережу запитами. Зазвичай це втрачає зв’язок, і оскільки ці атаки часто автоматизовані, вони можуть утримувати вас від гри протягом днів або тижнів.

Коли ви використовуєте VPN, відображається лише IP-адреса сервера VPN. Якщо атакується таким чином, VPN може поширювати навантаження через міжнародну мережу серверів або змінювати IP-адресу сервера, що робить атаку неефективною. Деякі сервіси навіть пропонують спеціалізовані анти-DDoS-сервери, щоб гарантувати можливість грати, коли захочете.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map