5 кращих VPN для OpenWrt, щоб ви могли захистити всі свої пристрої

5 кращих VPN для openwrt

OpenWrt – це відносно нова прошивка з відкритим кодом для маршрутизаторів, яка набирає популярність. Завдяки широкому діапазону доповнень, це налаштовується і є популярним вибором серед розробників. А з покращеним користувальницьким інтерфейсом стає простішим у навігації та придатнішим для менш розвинених користувачів.

Якщо ви хочете створити віртуальну приватну мережу (VPN) на маршрутизаторі OpenWrt, тоді ви робите розумний крок. OpenWrt VPN шифруватиме весь трафік, що протікає до та з будь-якого пристрою, підключеного до цього маршрутизатора. Це тунель трафіку через посередницький сервер на ваш вибір, що дозволяє вам отримувати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом, підробляючи його місцезнаходження. Більше того, більшість пакетів VPN пропонують обмежену кількість одночасних з’єднань, але маршрутизатор вважається одним пристроєм. Це означає, що ви можете захистити всі свої домашні пристрої, використовуючи лише одне з наявних підключень.

Ми детально описуємо найкращі VPN, які підтримують OpenWrt нижче, але якщо у вас немає часу, щоб прочитати цілий твір, ось наш найкращий вибір:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Підтверджена підтримка OpenWrt та знаних служб підтримки може допомогти з встановленням. Супер швидкі сервери та схильність до конфіденційності та безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей покрила вас.
 2. NordVPN Доступний універсал з хорошою швидкістю та надійними функціями безпеки. Надайте посібник для налаштування з OpenWrt.
 3. PrivateVPN Можна налаштувати за допомогою програмного забезпечення DD-WRT або Tomato. Вам потрібно буде звернутися до служби технічної підтримки.
 4. ВипрВПН Інструкції з налаштування OpenWrt є на веб-сайті, але підтримка усунення несправностей обмежена. Сумісний з прошивкою DD-WRT та Tomato.
 5. PureVPN Підтримка в режимі реального часу готова надати вам покрокові інструкції щодо налаштування OpenWrt.

Хоча ви, можливо, не знайдете багато документації на ньому, багато служб VPN сумісні з OpenWrt. Незважаючи на це, ті, хто надає посібники, зазвичай видають відмову, вказуючи, що це не гарантується. Отже, одна з головних речей, на яку слід звернути увагу з VPN OpenWrt, – це відмінна підтримка. Звичайно, існує багато інших важливих факторів, і ми базуємо свій список найкращих VPN для OpenWrt на таких критеріях:

 • Сумісність з маршрутизаторами
 • Швидка та обізнана підтримка клієнтів
 • Швидкі та надійні з’єднання
 • Сильне шифрування і відсутні журнали особистої інформації
 • Великий вибір серверів

Найкращі VPN для OpenWrt

Ось наш список найкращих VPN для OpenWrt:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Якщо мова йде про налаштування маршрутизатора VPN, ExpressVPN веде зграю. Він фактично робить власну власну прошивку, яку можна використовувати з будь-яким сумісним маршрутизатором. Як варіант, він пропонує попередньо налаштовані wifi-роутери миготіли власною прошивкою і налаштовано на всі сервери. Він також може бути встановлений на інших маршрутизаторах, на яких працює сумісна прошивка, і ExpressVPN це підтвердив OpenWrt підтримується. Інтернету підручника ще немає, але ви можете зв’язатися з надійною та знаючою командою підтримки клієнтів у реальному часі, щоб отримати допомогу з налаштуванням.

За допомогою ExpressVPN ви отримуєте доступ до широкої мережі серверів, що охоплюють 94 країни. Усі сервери є оптимізовано для швидкості тож у вас не виникне жодних проблем із переглядом, трансляцією, завантаженням чи будь-яким іншим в Інтернеті. Що стосується потокової передачі, то ExpressVPN чудово обходить гео обмеження. Це стосується навіть сайтів, що розбиваються на використання VPN, таких як Netflix, BBC iPlayer, Prime Video, Amazon Prime, Hulu тощо..

Що стосується безпеки, ця служба VPN використовує шифрування військового рівня, а також ідеальну таємницю вперед та використовує протокол OpenVPN за замовчуванням. У ньому є вбудований перемикач захисту та захист від витоку DNS, щоб ваша інформація ніколи не потрапляла в чужі руки. Політика без реєстрації означає відсутність відстеження активності користувачів. Підтримуються лише мінімальні журнали підключень, і ваша IP-адреса ніколи не зберігатиметься.

План передбачає до трьох одночасних підключень, тож ви можете прикрити свій будинок налаштованим маршрутизатором і все ще мати можливість захистити пару мобільних пристроїв. Програми доступні для Android та iOS, а також є клієнти для Windows, MacOS та Linux, якщо вам потрібно захистити настільний комп’ютер або ноутбук окремо.

Плюси:

 • Підтримка OpenWrt, пропонування попередньо налаштованих маршрутизаторів або встановлення на сумісних маршрутизаторах
 • Служби підтримки є корисними, обізнаними та працюють цілодобово
 • Швидкі, надійні швидкості – потокове передавання вмісту HD або завантаження / завантаження великих файлів
 • Потужне шифрування, безпека та конфіденційність протягом усього часу
 • Працює понад 3000 серверів у 94 країнах

Мінуси:

 • Розширена конфігурація для споживачів енергії дещо обмежена

НАЙКРАЩА VPN ДЛЯ OpenWrt: ExpressVPN – наш вибір №1. Веде шлях із своїми простими у користуванні додатками без суєти. У ньому розгалужена серверна мережа, яка оптимізована для швидкісних з’єднань. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Працює з усіма основними потоковими службами. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN ще один чудовий вибір для налаштування маршрутизатора. Ти можеш вручну налаштувати VPN на сумісний маршрутизатор або ви можете вирішити придбати заздалегідь налаштований маршрутизатор, проданий стороннім партнером FlashRouter. Хоча останній робить лише маршрутизатори NordVPN, використовуючи програмне забезпечення Tomato та DD-WRT. Для OpenWrt вам доведеться налаштувати вручну.

NordVPN опублікував підручник для налаштування VPN за допомогою маршрутизатор, на якому працює прошивка OpenWrt (ми включили його до нашого підручника нижче). І якщо у вас є якісь проблеми, команда чату в прямому ефірі знаходиться лише в один клік, щоб запропонувати допомогу.

NordVPN працює з величезною мережею з понад 4000 серверів у понад 60 країнах. Багато хто оптимізовано для конкретних цілей, включаючи P2P, анти-DDoS та подвійний VPN. Він пропонує швидкісні швидкості та надійне обслуговування, тому ви можете здійснювати щоденні онлайн-дії, не турбуючись про погані, повільні зв’язки. Це також може забезпечити доступ до безлічі потокових сайтів, включаючи Netflix, BBC iPlayer, Hulu, HBO та Amazon Prime Video.

Як і ExpressVPN, NordVPN використовує 256-бітове шифрування з військовим рівнем із ідеальною секретністю вперед. Протокол OpenVPN рекомендується та використовувати за замовчуванням. Вбудований перемикач захисту та захист від витоку DNS. Це означає, що ви можете бути впевнені, що ваша інформація ніколи не залишить зашифрований тунель. NordVPN взагалі не зберігає журналів. Більш нова функція автоматичний захист wifi, що є великим бонусом, якщо ви подорожуєте або часто буваєте в дорозі.

План дозволяє вам підключитися до шести пристроїв одночасно, що робить його ідеальним для сімей або тих, у кого багато пристроїв. Клієнти на робочому столі доступні для Windows та MacOS, а мобільні додатки можна завантажити для iOS та Android.

Плюси:

 • Доступна ручна конфігурація для OpenWrt з допомогою підручника
 • Живий чат може допомогти вам у налаштуваннях вручну
 • Обширна серверна мережа дуже здатна розблокувати більшість гео-обмеженого вмісту
 • Хороша швидкість передачі потоку та завантаження
 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності

Мінуси:

 • Автоматичний вибір сервера може не відповідати всім випадкам використання

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це всеохоплююча цінність. Чудовий варіант, який невтомно працює з торрентами & P2P. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Також добре працює з найбільш популярними потоковими службами і досягає стабільно хороших швидкостей. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш поглиблений огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є новішим, меншим провайдером, але насправді чудовим всебічним. Він працює з OpenWrt, хоча вам, можливо, вам потрібно буде звернутися до служби підтримки клієнтів, щоб отримати допомогу з налаштуванням. Підтримка все є вдома і немає чату в реальному часі, тож ви не зможете отримати швидку відповідь, але це буде обізнаним. PrivateVPN також може бути налаштований з маршрутизаторами, що працюють з різними іншими програмними засобами, включаючи DD-WRT або Tomato.

Ця послуга виконує надзвичайно добре, якщо мова йде про тестування швидкості, що є вітальною новиною для тих, хто хоче потоково або поточно. Він також зарекомендував себе як розблокувати гео-обмежений вміст, такий як Netflix, Hulu, HBO та Amazon Prime Video.

Якщо ви турбуєтесь про безпеку та конфіденційність, як випливає з назви, PrivateVPN охоплює вас. Він використовує 128-бітне або 256-бітове шифрування, залежно від обраного протоколу (рекомендується OpenVPN). Це поряд ідеальна секретність вперед, захист від витоку DNS та перемикач на захист. Останнє знищить Інтернет-з’єднання у разі відмови від VPN-з’єднання.

Як і NordVPN, PrivateVPN дозволяє шість одночасних з’єднань, що на один більше, ніж галузевий стандарт на п’ять. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Працюйте з OpenWrt, допомога у підтримці дому допоможе вам допомогти
 • Швидкі сервери, також відмінно підходять для безпечного та приватного розблокування потокових сайтів
 • Вони не реєструють особисту інформацію про своїх користувачів
 • Увімкнення вимикача та автоматичний захист Wi-Fi активуються, коли з’єднання перестає

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі

ВЕЛИКІ ШВИДКИ:. Дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі. Швидке з’єднання, але це може зробити, якщо вибрати більше серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН зазначає, що він пропонує обмежену підтримку OpenWrt, але він дає інструкції з налаштування на веб-сайті. Якщо вам потрібна додаткова допомога, доступний чат 24/7 в реальному часі. VyprVPN також сумісний з прошивкою DD-WRT та Tomato. Це не найшвидший сервіс, який ми перевірили, але він надійний. Це може забезпечити доступ до великої кількості потокових послуг і є надійним варіантом для використання в Китаї.

VyprVPN забезпечує чудову безпеку у вигляді 256-бітного шифрування та пропонує адаптований OpenVPN протокол під назвою Хамелеон. У нього є власні сервери, що чудово підходить для продуктивності та безпеки. Ця послуга записує вашу IP-адресу та VPN-адресу, до яких ви підключаєтесь, що є страйком для користувачів, що не дотримуються конфіденційності. VyprVPN каже, що інформація використовується лише для виставлення рахунків та усунення несправностей і видаляється через 30 днів.

Основний план забезпечує до п’яти одночасних підключень із програмами, доступними для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Обмежена підтримка OpenWrt, надає детальні інструкції на їхньому веб-сайті
 • Швидкі швидкості ідеально підходять для потокової передачі
 • Виняткові функції безпеки та конфіденційності

Мінуси:

 • Дешевші постачальники вище у списку
 • Немає попередньо налаштованих маршрутизаторів OpenWrt або DD-WRT

ЛЕГКО НАСТРОЮЄТЬСЯ: VyprVPN є зручним для користувачів. Солідний вибір. Не зберігає журналів, забезпечує високу безпеку та розблокує більшість потокових служб. Дорожче, ніж деякі. 30-денна гарантія повернення грошей.

Дізнайтеся більше у нашому огляді VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

5. PureVPN

PureVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PureVPN.com

Гарантія повернення грошей: 31 ДЕНЬ

Поки PureVPN ще не має підручника для конфігурації OpenWrt, розміщеного в Інтернеті, він має готові покрокові інструкції, доступні в реальному чаті. Ви також можете отримати попередньо налаштовані маршрутизатори FlashRouter, хоча OpenWrt – це не варіант. Його можна налаштувати вручну з іншими прошивками маршрутизатора, включаючи Tomato та DD-WRT.

PureVPN – це інший настільки ефективний виконавець, що стосується швидкості, але він недорогий, пропонує надійне з’єднання та може розблокувати безліч потокових сайтів. Хоча деякі локації мають лише віртуальні сервери, мережа охоплює вражаючі 140 країн, а це означає, що ви можете отримувати доступ до вмісту з усього світу.

Безпека є найвищою з 256-бітним шифруванням, Захист від витоку DNS та перемикач захисту. Параметри протоколу включають OpenVPN та L2TP, серед інших. Існує певна суперечка щодо журналів, які підтримуються PureVPN, а саме записування вашої IP-адреси, тому деякі користувачі, які не відповідають конфіденційності, прагнуть ухилятися.

Основний план дає можливість підключити до п’яти пристроїв одночасно. Додатки можна завантажувати для MacOS, Windows, iOS та Android.

Плюси:

 • Агент прямого чату може допомогти вам налаштувати OpenWrt
 • Найкращі налаштування безпеки із суцільним шифруванням, захистом від витоку DNS та перемикачем на знищення
 • Підключіть до п’яти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Швидкість передачі може бути повільною на деяких серверах
 • Подолання стигми попередньої поганої преси навколо конфіденційності
 • Випадкові проблеми з підключенням для VoIP-дзвінків під час наших тестів

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: PureVPN має чудовий додаток. Забезпечує міцну безпеку. Висока швидкість, але може мати деякі проблеми з підключенням. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд PureVPN.

Купон PureVPN СПЕЦІАЛЬНИЙ – Збережіть 88% на 5-річному плані ДОДАТИ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN з OpenWrt?

Налаштування VPN за допомогою будь-якого маршрутизатора може зажадати певної розширеної підтримки. Це не є сильним моментом безкоштовних VPN, як вони просто не маємо ресурсів для інвестування в забезпеченні швидкого та обізнаного обслуговування клієнтів.

І це не єдина причина, чому вам слід уникати безкоштовних VPN-сервісів. Зазвичай вони мають дуже обмежену серверну мережу і багато користувачів. Окрім того, що ви маєте доступ лише до кількох локацій, ви також також будете терпіти тривалі терміни очікування для серверів і погані з’єднання.

Крім того, аспект конфіденційності безкоштовних VPN приносить більше поганих новин. Ці постачальники, як відомо, користуються тіньові стратегії бізнесу наприклад моніторинг активності користувачів та продаж профілів рекламодавцям. Це, безумовно, не той тип послуг, який ви хочете “захистити” кожен пристрій у вашому домогосподарстві.

Налаштування VPN за допомогою OpenWrt

OpenWrt – це прошивка з відкритим кодом, заснована на Linux. Це було кілька бурхливих останніх кількох років, але зараз іде сильним. Після короткого розколу в 2016 році, де був сформований побічний проект під назвою LEDE, два проекти офіційно об’єдналися на початку 2018 року, щоб сформувати поточний OpenWrt.

Однією з головних визначних пам’яток цієї прошивки є ряд доступних додатків, що робить її дуже настроюється. У минулому його складний інтерфейс робив його більш популярним серед розробників, ніж у початківців. Але поточна версія має вдосконалений інтерфейс і є все більш солідний варіант для менш просунутих користувачів.

Що стосується налаштування VPN з OpenWrt, ймовірно, через його відносну новизну, то тут немає ні однієї літератури, яка допоможе вам налаштуватись. Тут було б неможливо надати один набір інструкцій, але на щастя деякі постачальники опублікували посібники, які допоможуть вам. Зважаючи на популярність OpenWrt, цілком ймовірно, що наступні будуть інші.

Ось підручники, запропоновані деякими постачальниками вище, а також інші, які не внесли список, але можуть бути хорошим варіантом:

 • NordVPN
 • ВипрВПН
 • БезпечнішийVPN

Знову ж таки, будь-який інший постачальник VPN у нашому списку буде радий допомогти вам через свою команду підтримки клієнтів. Але також варто враховувати, що більшість провайдерів зазвичай видають відмову, заявляючи, що налаштування не пройшов повну перевірку і він не гарантовано працює.

Зауважте, що миготіння маршрутизатора (заміна його прошивки) може призвести до пошкодження маршрутизатора. Тому експерименти з цією програмою, ймовірно, повинні бути залишені більш досвідченим користувачам.

VPN, які не працюють з OpenWrt

Провайдери VPN, які ми включили до нашого списку, підтвердили, що їхні сервіси працюють з OpenWrt. Вони або пропонують онлайн-підручники або підтримку клієнтів, щоб допомогти з налаштуванням. Інші постачальники, з якими ми зв’язалися, підтвердили, що наразі вони не підтримують використання прошивки OpenWrt:

 • CyberGhost
 • IPVanish
 • VPNArea
 • СильнийVPN

Однак варто пам’ятати, що через відносну новизну вбудованого програмного забезпечення OpenWrt зрозуміло, що для багатьох провайдерів він не є радаром. Оскільки популярність зростає і зростає попит на сумісні VPN, ми можемо помітити, що цей список зменшується, коли постачальники оновлюють свої послуги.

Кредит на зображення: “Маршрутизатор” ліцензований під CC BY 2.0.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me