5 кращих VPN для Mobdro в 2020 році

скріншот mobdro


В останні роки Kodi є програмним забезпеченням медіа-центру для мобільних пристроїв. Це надзвичайно універсально і легко налаштовується, але ці якості також можуть зробити його дивним для нових користувачів. Увійдіть у Mobdro, додаток для Android, що пропонує доступ одним натисканням кнопки миші для трансляції телепередач у прямому ефірі. Немає додатків для встановлення, немає залежностей для оновлення та мінімальних параметрів конфігурації. Як результат, Mobdro входить до числа найбільш сприятливих для початківців потокових програм.

Проблема полягає в тому, що більшість провайдерів не люблять потокове передавання. У минулому вони, як відомо, навмисно пригнічували швидкість своїх клієнтів, щоб відбити їх. Оскільки в минулому році було скасовано законодавство про захист прав споживачів FCC, є ймовірність, що ваш Інтернет-провайдер продає вашу особисту історію перегляду третім сторонам без вашого відома.

Ви можете зберегти свою онлайн-діяльність приватною, підключившись до віртуальної приватної мережі (VPN). VPN шифрує ваш мережевий трафік, не дозволяючи його читати будь-кому без ключа дешифрування.

Є багато різних VPN-провайдерів на вибір, але не всі VPN створені рівними. Нижче ми перелічимо п’ять VPN, які добре доповнюють Mobdro. Ми вивчимо їх особливості та функціональність, а також пояснимо, для яких платформ вони доступні.

Щоб знайти найкращі послуги для користувачів Mobdro, ми шукали VPN, які пропонують наступне:

 • Стабільні, стійкі з’єднання та мінімальний вплив на швидкість мережі
 • Чітко визначена політика конфіденційності та ведення журналів
 • Виділений додаток для Android та окремий файл APK для встановлення вручну
 • Сильні протоколи безпеки

1. ExpressVPN

Ціни ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найбільш безпечних VPN компаній. Він використовує 256-бітне шифрування AES, не веде журнали трафіку та постачається з комутатором, який зупиняє всю передачу даних, якщо підключення до VPN припиняється. Крім того, ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних.

ExpressVPN ідеально підходить для потокової передачі високої чіткості, оскільки він має мінімальний вплив на швидкість з’єднання. З серверами в більш ніж 90 країнах це також чудовий спосіб доступу до гео-обмежених платформ. Цей VPN може навіть розблокувати Netflix та обійти Великий Брандмауер Китаю, тож він дуже універсальний.

ExpressVPN пропонує прості в установці програми для Windows, iOS, Mac, Android, Linux, Amazon Fire Stick та конкретних інтернет-маршрутизаторів. Він також працює з Chrome OS, Apple TV, Playstations та Xbox One, але ці платформи потребують налаштування вручну.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте додаткові три місяці безкоштовно тут із річним планом ExpressVPN. ExpressVPN надає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб не було ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

У NordVPN є сервер, який відповідає всім вимогам. Наприклад, користувачі Mobdro можуть скористатися серверами, оптимізованими для HD-потоку. Наразі NordVPN може розблокувати понад 150 потокових платформ із геоблокованою трансляцією, включаючи Netflix, Hulu та NBC Sports. Що ще краще, вона дозволяє до шести одночасних з’єднань, тоді як більшість VPN дозволяють лише два або три.

NordVPN сприймає вашу конфіденційність серйозно. Він не реєструє особисту інформацію, і весь мережевий трафік захищений 256-бітним шифруванням AES. У комплекті також є налаштований вимикач вбивства, який дозволяє блокувати конкретні програми з Інтернету, коли VPN відключено..

У NordVPN є програми для Windows, MacOS, iOS та Android. Його можна встановити вручну на системах на базі Linux і гідний вибір маршрутизаторів WiFi, а також є навіть плагіни для веб-браузерів Chrome і Firefox..

Збережіть на довгострокових планах: Ви можете заощадити 75%, скориставшись трирічним планом NordVPN.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

домашня сторінка cyberghost

CyberGhost позбавляє клопоту залишатися в безпеці в Інтернеті. Він використовує 256-бітове шифрування, щоб зберегти вашу особисту інформацію приватною та постачається з такими функціями, як блокувальник оголошень, автоматичний захист від зловмисного програмного забезпечення та перенаправлення HTTPS. Що ще краще, CyberGhost не реєструє жодної інформації, яка могла б бути використана для ідентифікації вас.

CyberGhost оптимізує свої сервери для декількох цілей, включаючи потокове та анонімне перегляд. Є більше 1300 серверів на вибір, з високою концентрацією в Європі та США. CyberGhost дозволяє до п’яти одночасних підключень і може розблокувати популярні потокові платформи, такі як Netflix US, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Для маршрутизаторів Linux та WiFi потрібна ручна настройка.

Знижка: Читачі можуть заощадити більше 70%, підписавшись на річний план CyberGhost.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

Сторінка пропозиції IPVanish.

IPVanish – це дуже портативний VPN, який користується величезною популярністю серед користувачів Kodi завдяки своїм швидким швидкостям та розгалуженій серверній мережі. Більшість цих серверів фактично належать IPVanish, а не орендовані, що дозволяє IPVanish виявляти та вирішувати проблеми швидше, ніж їхні конкуренти.

Незважаючи на те, що він має дуже легкий клієнт, IPVanish пропонує чудовий спектр функцій безпеки. Для приховування трафіку використовується 256-бітове шифрування AES, але це лише початок. Користувачі також можуть регулярно змінювати свою IP-адресу та блокувати трафік локальної мережі, плюс захист від витоку DNS та IPv6 активовано як стандарт.

Хоча IPVanish не ідеально підходить для розблокування потокових платформ, він робить відмінною роботою безпеку під час трансляції та використання мереж P2P. Він працює з кожним додатком Kodi, який ми перевірили, і його можна легко встановити на Windows, Android, iOS та Amazon Fire Stick. IPVanish можна встановити вручну на пристроях Linux та Linux, включаючи певні маршрутизатори та однопланові комп’ютери.

Збережіть 60%: Читачі Comparitech можуть заощадити до 60% за допомогою нашої ексклюзивної знижки на плани IPVanish.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

privatevpn угода

PrivateVPN – це VPN, яке на перше місце ставить конфіденційність користувача. Він використовує 256-бітове шифрування і забезпечує ідеальну таємницю вперед, не зберігаючи жодних журналів. Хоча PrivateVPN має менше серверів, ніж більшість інших провайдерів (всього 75, що охоплює 56 країн), він пропонує більш високу швидкість і, як результат, цілком підходить для потокової передачі HD або навіть 4K контенту.

PrivateVPN можна використовувати для розблокування численних потокових платформ, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Ви можете використовувати його сервіс в чаті для вирішення будь-яких проблем, які можуть зіткнутися, хоча варто відзначити, що у вихідні або після закінчення робочого часу час відповіді трохи довший..

PrivateVPN має додатки для Android, Windows та iOS. Його можна встановити вручну на MacOS, Linux та певних маршрутизаторах.

Збережіть 67%: Отримайте п’ять місяців безкоштовно та заощадите до 67%, підписуючись на щорічний план PrivateVPN.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN з Mobdro?

Хоча можливо використовувати безкоштовний VPN з Mobdro, ми наполегливо радимо йому. Ви побачите, що безкоштовні VPN постійно повільніші, ніж вище. Це зазвичай тому, що їх менші серверні мережі намагаються впоратися з величезною кількістю очікуючих користувачів. Це призводить до компромісів, як черги та обмеження даних, жоден з яких не використовується нашими рекомендованими постачальниками VPN.

Крім того, безкоштовні VPN часто використовують сумнівну практику для отримання прибутку від своїх користувачів. Вони здатні показувати рекламу на кожній сторінці, використовуючи файли cookie для відстеження вашої діяльності навіть після відключення та продажу історії неперевірених сторінок стороннім сторонам. Незважаючи на те, що ваш Інтернет-провайдер може відстежувати вашу діяльність, принаймні є правила, яким чином вони можуть ним користуватися. Навпаки, немає гарантії, що безкоштовний постачальник VPN буде дотримуватися тих же обмежень.

На жаль, безкоштовні VPN мають історію зловживань довірою своїх користувачів. Раніше ми бачили, як безкоштовні VPN встановлюють зловмисне програмне забезпечення на пристрої свого користувача, продають пропускну здатність свого користувача та вводять людей в оману щодо журналів, які вони зберігають. Щоб залишатися в безпеці, рекомендуємо використовувати авторитетні VPN-сервіси, які чітко визначають політику конфіденційності та безпеки.

Як встановити VPN на пристроях Android

Усі перелічені вище VPN мають додатки для Android, які можна завантажити з магазину Google Play. Просто знайдіть ім’я VPN, знайдіть офіційну програму та натисніть Завантажити. Однак якщо ваш пристрій не має доступу до магазину, ви можете встановити VPN-клієнт безпосередньо через файл APK. Нижче ми пояснимо, як це зробити поетапно.

Більшість людей вважають, що магазин Google Play – це єдине місце, де ви можете знайти додатки, але завдяки відносно відкритому дизайну Android ви можете встановлювати програми з будь-якого місця, якщо вони упаковані у вигляді файлу APK. Важливо, що ви завантажуєте лише з веб-сайту свого постачальника VPN, оскільки сторонні джерела можуть містити зловмисне програмне забезпечення, якщо вони взагалі пропонують справжній APK. На сторінці, де ви вибираєте свою платформу, перегляньте під заголовком Android і подивіться, чи є пряме посилання на файл APK. Якщо так, торкніться його, щоб розпочати завантаження.

android дозволяють невідомі джерела

Далі вам доведеться дозволити встановлення з невідомих джерел. Оскільки ми знаємо, що вищевказаним VPN можна довіряти, немає ніякого ризику, однак, ви можете розглянути можливість вимкнення цієї функції після завершення встановлення. Наступні параметри меню можуть дещо відрізнятися залежно від вашої версії Android або виробника пристрою, але слід бути досить очевидним, які варіанти вибрати. У нашому випадку ми зробили наступне:

 1. Перейдіть у Налаштування меню
 2. Торкніться значка Блокування екрана та безпека варіант
 3. Прокрутіть униз до пункту Невідомі джерела налаштування. Натисніть один раз, щоб увімкнути це.
 4. Ви побачите спливаюче вікно, яке попереджає вас про ризики. Клацніть Добре.
 5. Перейдіть до свого Завантаження папку за допомогою програми провідника файлів
 6. Знайдіть файл APK VPN та натисніть його, щоб розпочати інсталяцію.

Як VPN захищають вашу конфіденційність

Оскільки ваш мережевий трафік шифрується під час використання VPN, його не можуть читати хакери, ваш Інтернет-провайдер чи інші зовнішні спостерігачі. Оскільки ви можете підключитися до серверів в інших частинах світу, веб-сайти, які ви відвідуєте, навіть не бачать вашого фактичного місцезнаходження. Це дозволяє обходити географічні блоки вмісту, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Хоча Mobdro наразі доступний лише на Android, більшість VPN дозволяють декілька одночасних з’єднань. На практиці це дозволяє входити на декілька пристроїв (домашній ПК, смартфон тощо) за допомогою того самого облікового запису VPN, що дозволяє вам залишатися захищеними незалежно від того, куди ви їдете..

Додаткові міркування

Наразі Mobdro доступний лише на Android. Однак під час нашого дослідження ми знайшли кілька веб-сайтів та додатків, які заявляють, що працюють на різних платформах. Вони часто супроводжувалися напівпереконливими сторінками соціальних медіа. Mobdro недоступний у магазині Google Play і його можна завантажити лише з офіційного сайту. Встановлення будь-якої неофіційної версії, яка заявляє інакше, наражає вас, вашу систему та конфіденційність.

мобдро потокиНе всі потоки Mobdro є законними; в той час як Саут Парк і Сімпсони вільно доступні в Інтернеті, King of the Hill і Looney Tunes – ні.

Хоча Mobdro збирає законні потоки безкоштовного перегляду, на жаль, він також пропонує деякі, які транслюють вміст, захищений авторським правом. Оскільки ці неофіційні потоки змішуються з офіційними, важливо використовувати здоровий глузд, щоб уникнути порушення авторських прав. Наприклад, PBS Kids можна дивитись онлайн безкоштовно, тому її включення не є незвичним. Показує як Гра престолів, з іншого боку, вимагайте підписки для перегляду, і тому вони не передаватимуть з офіційних джерел Mobdro.

Попередження: Mobdro слід використовувати лише для вмісту, на який ви маєте законне право доступу. Компаратих не виступає за використання Mobdro для піратства.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map