5 кращих VPN для ігор NHL Game Pass, щоб ви могли дивитися з будь-якого місця

Зацікавлені в перегляді NHL Game Pass онлайн з-за кордону? Сьогодні ми покажемо, як ви можете використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN) для розблокування та трансляції в прямому ефірі з гео-обмежених платформ, зокрема NHL TV, Fox Sports та ESPN, незалежно від того, де ви перебуваєте у світі.


5 кращих VPN для ігрового проходу в NHL (1)

Більшість потокових платформ лише роблять їх вміст доступним для користувачів у певних країнах. Однак VPN дозволяють вам підключатися до серверів у всьому світі. Тим самим вам призначено тимчасову IP-адресу від цільової країни. Це наводить хитрість на думку про те, що ви знаходитесь десь в іншому місці, і надає вам доступ. VPN-адреси не тільки для потокової передачі; вони шифрують всі ваші дані, дозволяючи вам зберігати свою діяльність приватною. Під час використання VPN ваш трафік не читається Вашим постачальником послуг Інтернету, мережевими адміністраторами та навіть хакерами.

Важливо вибрати правильну службу VPN, оскільки кожна є різною. Деякі мають більший вплив на швидкість вашої мережі, деякі пропонують більш широку серверну мережу, а деякі зосереджуються насамперед на розширених параметрах безпеки. Щоб знайти найкращі VPN для трансляції за допомогою NHL Game Pass, ми шукали сервіси, які відповідають таким критеріям:

 • Численні сервери США.
 • Послідовне, швидкісне з’єднання.
 • Сильне шифрування та хороший спектр високоякісних функцій безпеки.
 • Як настільна, так і мобільна версії.
 • Політика конфіденційності, яка ставить користувача на перше місце.

Як розблокувати ігровий пропуск NHL за допомогою VPN

Розблокувати геоблокований сервіс – це просто і працює однаково для майже кожної платформи. Ось як дивитись матч NHL Pass з будь-якого місця:

 1. Виберіть відповідний VPN зі списку нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть правильну версію програмного забезпечення для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до сервера у відповідному місці. Щоб використовувати ігровий пропуск NHL, вам знадобиться американський сервер.
 4. Спробуйте завантажити вміст із обраної вами платформи. Ви повинні виявити, що він швидко завантажується, не показуючи жодних повідомлень про помилки.

ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРЕМІІЙ VPN: Більшість VPN пропонують найнижчі ціни лише людям, які зобов’язані охопити кілька років. Однак якщо ви у відпустці або вам потрібен лише VPN на короткий час, ви можете використовувати 30-денну безкоштовну пробну версію ExpressVPN. Вам доведеться заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати будь-який час протягом 30 днів, щоб отримати повне повернення коштів.

Нижче ви знайдете наші рекомендовані VPN для потокової передачі ігор NHL:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Ця послуга є прекрасним вибором для людей, які люблять передавати трансляцію завдяки високошвидкісним з’єднанням, розширній серверній мережі (28 серверів у США, що охоплює 18 різних станів) та чудовій можливості розблокування. Насправді, ExpressVPN – одна з небагатьох VPN, яка може надійно розблокувати вперті потокові платформи, такі як Netflix або BBC iPlayer, тому NHL TV не повинен створювати особливих проблем..

Він може похвалитися рядом надійних функцій безпеки, включаючи 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS, ідеальну таємницю руху вперед та перемикач захисту, який зупиняє передачу даних, коли ви втрачаєте з’єднання з VPN. Оскільки ExpressVPN не реєструє особисту інформацію, ваша діяльність не може бути відстежена до вас. Цей VPN також пропонує цілодобову підтримку через чат наживо в разі виникнення проблем.

ExpressVPN пропонує зручне для користувачів програмне забезпечення для ПК з ОС Windows, Mac та Linux, а також додатки для Android та iOS. Ви навіть можете вручну встановити його на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Спробуй це без ризиків: Отримайте додаткові три місяці безкоштовно та заощадите 49% за допомогою річного плану ExpressVPN. Це поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли протестувати послугу без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Що стосується розміру мережі, то мало сервісів можуть конкурувати з NordVPN. Лише в США є майже 1900 серверів, а деякі навіть оптимізовані для передачі HD відео. Таким чином, це чудовий спосіб безперешкодно передавати програму NHL Game Pass. Найкраще, що NordVPN, крім NHL TV, може розблокувати безліч подібних сервісів, включаючи ESPN, FOX Sports та CBS All Access.

NordVPN пропонує досвідченим користувачам декілька способів створення високообов’язкових налаштувань безпеки. Він використовує 256-бітне шифрування AES із захистом від витоку DNS та IPv6 за замовчуванням, але ви також можете увімкнути перемикач на знищення, пов’язаний із програмою, використовувати відразу два VPN, підключитися до Tor через VPN або блокувати рекламу та зловмисне програмне забезпечення автоматично. Він не записує особисту інформацію, яка приймає особисті дані, і приймає платежі за біткойн, тобто ви можете залишатися якомога анонімнішими.

Цей VPN має додатки для Android, iOS, Mac та Windows. Він також працює з Linux-пристроями та вибраними інтернет-маршрутизаторами, хоча необхідна конфігурація вручну.

ЕКСКЛЮЗИВНО: Економте 66%, вибравши дворічну підписку NordVPN. Це гарантує спокій і зменшує ваш платіж лише до $ 3,99 на місяць.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost трохи відрізняється від більшості інших VPN тим, що дозволяє вам вибрати сервер вручну або замість цього вибрати діяльність (наприклад, розблокування потокових сайтів) та призначити ту, яка буде працювати. З 464 високошвидкісними серверами, розповсюдженими по США, ви зможете дивитися NHL в прямому ефірі, не помітно буферизуючи.

Хороша річ у цій службі – це те, що незважаючи на просту естетичність, вона дуже безпечна. Користувачі можуть скористатися його 256-бітним шифруванням, перемикачем знищення, перенаправленням HTTPS, блокуванням реклами та анти-зловмисним програмним забезпеченням, щоб залишатися захищеними в Інтернеті в будь-який час. CyberGhost не реєструє жодних даних про сеанси чи активність і захищає від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів, тож ви можете бути впевнені, що ваша діяльність залишиться приватною.

CyberGhost постачається з додатками для пристроїв Android, Windows, iOS та MacOS. Його можна встановити вручну на Linux та підтримуваних маршрутизаторах.

ПРОПОЗИЦІЯ ЗНИЖКИ Знизіть ціну на 77% за допомогою однорічної підписки CyberGhost. Це поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, тобто немає жодного ризику.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

На даний момент IPVanish має 479 американських серверів і має мінімальний вплив на швидкість роботи ваших мереж, що робить його вагомим вибором для потокового трансляції HD-вмісту, такого як NHL. Однією з речей, яка роз’єднує цю VPN, є те, що ви можете підключати до десяти пристроїв на один обліковий запис, де більшість його конкурентів дозволяють три чи чотири. Це означає, що ви можете захистити кожен пристрій у вашому домогосподарстві однією підпискою.

Він може мати легкий додаток та спрощений дизайн, але IPVanish ударяє вище своєї ваги, коли мова йде про безпеку. Він має 256-бітне шифрування, перемикач захисту та DNS, захист від витоку протоколу IPv6 за умовчанням. Є кілька більш вдосконалених варіантів, таких як блокування трафіку локальної мережі, затуманення даних та регулярна комутація IP-адрес, щоб скористатися ними. Крім того, IPVanish не реєструє особисту інформацію.

Це одна з небагатьох послуг із додатком у магазині телебачення Amazon Fire. За допомогою додатків для Windows, MacOS, Android та iOS ви можете захистити себе на будь-якому пристрої. IPVanish можна вручну налаштувати для роботи в системах Linux та вибраних бездротових маршрутизаторах.

УВАГА ЧИТАТИ: Читачі Comparitech можуть заощадити до 60% підписки на IPVanish. До них належить семиденна безкоштовна пробна версія; ви можете скасувати це в будь-який момент і повернути гроші.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може мати лише десять серверів у США, але він забезпечує більш високу швидкість, ніж багато подібних сервісів. Це досить швидко, щоб передавати відео в прямому ефірі без помітного буферизації або затримки, а також можна розблокувати популярні сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer та Hulu. Крім того, маючи шість одночасних підключень та потужну підтримку на декількох платформах, ви можете передавати матчі NHL на той чи інший пристрій.

Цей VPN постачається з 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту та захистом від витоків DNS та IPv6, включених за замовчуванням. Він має сувору політику без реєстрації даних, тобто ваша діяльність залишається приватною завжди. PrivateVPN надає перевагу в підтримці клієнтів, доступний 24/7 чат у реальному часі та можливість віддаленого встановлення програмного забезпечення для вас, якщо у вас виникають проблеми.

У цій службі є програми для пристроїв Windows, Android, MacOS та iOS. Він працює з Linux та деякими маршрутизаторами, але для цього потрібна конфігурація вручну.

ДОПОМОГА МЕСЯЦА БЕЗКОШТОВНА: Отримайте п’ять місяців додаткового безкоштовного річного плану PrivateVPN. Як бонус, це зменшує загальну вартість більш ніж на 70%.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я переглянути NHL Game Pass з безкоштовним VPN?

Вам би пробачили, що безкоштовні VPN-мережі були гарним способом залишатися в безпеці в Інтернеті. Зрештою, вони хочуть запропонувати той же тип послуг, що і їхні аналоги преміум класу. Однак ми наполегливо рекомендуємо уникати безкоштовних VPN з кількох причин. По-перше, їх інфраструктура постійно затоплена новими користувачами, що спричиняє уповільнення роботи мережі. Це проявляється як примхливе, заїкане відео та сторінки, які завантажуються назавжди. Це навряд чи ідеально для перегляду в прямому ефірі, HD-спорту.

Незважаючи на те, що безкоштовні VPN-сайти не рахують своїх користувачів безпосередньо, вони все одно існують для отримання прибутку. На жаль, справжня пропозиція безкоштовних VPN-продуктів – це їх користувачі. Розміщуючи рекламу на відвідуваних вами сайтах і відстежуючи вашу діяльність, безкоштовні VPN можуть заробляти гроші на вас під час перегляду. Навіть якщо ви ніколи не натискаєте одне оголошення, вони збирають безліч даних, які можуть бути використані для створення профілю споживача та проданого третій стороні без вашого відома.

Нарешті, безкоштовні VPN представляють значну загрозу вашій безпеці. Багато вільних безкоштовних VPN – це лише троянці, які хочуть встановити зловмисне програмне забезпечення на свій пристрій. Це не просто менші, маловідомі сервіси: ми бачили, як добре налагоджена безкоштовна VPN продає пропускну здатність своїх користувачів для використання в ботнеті. Що стосується безпеки в Інтернеті, ви не можете бути занадто обережними. Ось чому ми рекомендуємо замість цього використовувати авторитетний VPN, орієнтований на конфіденційність.

Розклад НХЛ на 2018/19 роки

Сезон НХЛ 2018/19 повинен розпочатися 3 жовтня і завершиться 6 квітня 2019. За цей час відбудеться масове 1219 ігор, кожна команда зіграє 82 рази. Це еквівалентно приблизно одній грі на команду кожні два дні протягом усього сезону 185 днів.

Тут очевидно занадто багато пристосувань, але ви можете знайти матчі за командою або за датою на сторінці розкладу веб-сайту NHL.

Дивись також: Як дивитися НХЛ на Коді

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map