5 кращих VPN для доступу до LINE, коли він заблокований або цензурований

LINE блокується в деяких країнах, включаючи Китай. Ми покажемо вам, як розблокувати його за допомогою VPN та переглянемо найкращі VPN для роботи.


Додаток для миттєвих повідомлень LINE – це популярний вибір для користувачів у всьому світі завдяки захоплюючим наклейкам та емоджи, а також іншим послугам з доданою вартістю, таким як безкоштовні голосові дзвінки та передача файлів. На жаль, деякі країни – наприклад, Китай – блокують програму прямо. У LINE також є власний набір гео-обмеженого вмісту – деякі наклейки можуть бути доступні в Японії та Південній Кореї, але не в інших частинах світу. Це сприйняття серйозних наркоманів LINE, які не можуть достати Брауна та Коні.

У цій статті ми навчимо вас отримувати доступ до LINE (якщо він недоступний у вашій країні проживання) або завантажувати наклейки, які компанія обмежує через ваше місцезнаходження. Це найкраще зробити за допомогою платної послуги VPN.

Дотримуйтесь цього покрокового посібника, щоб отримати найкращі результати:

 1. Перше, що вам потрібно зробити – це зареєструватися у віртуальній приватній мережі (VPN). VPN надає вам широкий спектр розташування серверів і дає вам змогу виявити, що ви отримуєте доступ до Інтернету з США.
 2. Зареєструйтесь для послуги та завантажте програмне забезпечення для свого телефону
 3. Очистіть файли cookie та перезавантажте пристрій, щоб видалити старі ідентифікатори місцезнаходження
 4. Увійдіть до свого постачальника VPN та підключіться до такого сервера в Азії, як Японія, Південна Корея чи Сінгапур
 5. Відкрийте додаток LINE та використовуйте його як правило.

Після ретельного тестування ми склали список VPN, які добре працювали з LIME. Нижче ми висвітлюємо їх детально, але якщо вам не вистачає часу, ось що наш список найкращих VPN для доступу до LINE:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для LINE. Хороший спектр швидких серверів по всій Азії. Великий захист та захист конфіденційності та може розблокувати найбільш обмежені сайти та служби. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Сотні серверів в Азії, які швидко і безпечно. Додатки прості у використанні та мають хороші функції конфіденційності.
 3. CyberGhost Вибір бюджету із швидкими серверами та програмами, які прості у використанні та чудові для початківців.
 4. IPVanish Сильний захист та захист конфіденційності, вбудований у додатки. Швидкі сервери та прості у користуванні.
 5. ВипрВПН Не підведемо вас щодо функцій конфіденційності та безпеки. Також отримує хороші швидкості, але тут є і дешевші варіанти.

Який найкращий VPN для LINE?

У цьому розділі ми ознайомимо вас із нашим списком того, що, на нашу думку, є найкращими VPN, які забезпечать вам швидке та стабільне з’єднання. Вони були класифіковані за такими чинниками:

 • Великий діапазон розташування серверів в Азії
 • Швидкість і стабільність з’єднання
 • Жорсткі протоколи шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося прихованим
 • Простота використання
 • Програми для Android, iOS, Windows та MacOS

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це швидкий сервіс VPN, який дуже легко налаштувати і має мінімалістичний дизайн. Існують надійні стандарти шифрування, і постачальник майже не має простоїв.

Сервіс пропонує понад 3000 серверів, розповсюджених по всьому світу, тому знайти адекватне з’єднання не повинно бути проблемою. Найкраще, що існує велика мережа серверів, що поширюються по Азії, включаючи такі країни, як Японія, Гонконг, Малайзія, Південна Корея, Сінгапур, Тайвань, Таїланд та Індонезія. Це, до речі, там, де проживає основна маса користувачів LINE, тож ви зможете завантажити безліч безкоштовних наклейок, просто змінивши своє місцезнаходження в додатку VPN..

ExpressVPN також захистить ваші дані. Компанія має заявлену політику щодо не зберігання користувачів або журналів трафіку. Єдині мінімальні дані, які вона зберігає, – це “дата (не час) з’єднання, вибір місця розташування сервера та загальна використовувана пропускна здатність”. Ваша індивідуальна IP-адреса ніколи не зберігається.

Захисники конфіденційності почуватимуться в безпеці за наявності встановлених протоколів шифрування військового рівня. Служба використовує 256-бітний AES-CBC як стандарт шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Включений комутатор вбивства в Інтернеті, який ExpressVPN називає “мережевим блокуванням”. Для тих, хто не знає, що ця функція – це зупинити веб-трафік, якщо з’єднання несподівано впаде. Він буде відновлений лише після того, як з’єднання з VPN-сервером знову буде стабільним.

Існують програми як для Android, так і для iOS, а також програмне забезпечення для настільних ПК для Windows, MacOS та Linux.

Плюси:

 • Більше 3000 надшвидких серверів, що працюють у понад 90 країнах, включаючи безліч варіантів вибору серверів в Азії
 • Швидкі, надійні швидкості
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Простий у використанні та налаштуваннях з додатками для безлічі платформ
 • Повна конфіденційність – не зберігаються журнали персональних даних
 • Широка підтримка клієнтів включає документацію та чат 24/7

Мінуси:

 • Користувачі енергії можуть вважати розширені варіанти обмеженими

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ЛІНІЇ: ExpressVPN – це наш вибір №1. У ньому розгалужена серверна мережа, яка оптимізована для швидкісних з’єднань. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Ось наш глибокий огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є відносним ветераном у VPN-бізнесі, оскільки його вже близько десяти років. Довголіття означає, що він сконструйований бездоганний продукт, який є інтуїтивно зрозумілим, простим у використанні та відмінним варіантом для досвідчених користувачів, які хочуть настроювати варіанти.

Це ще одна служба VPN, яка просто відмовляється зберігати будь-яку інформацію про користувача. Це включає звички перегляду, часові позначки та інформацію про сервер. NordVPN отримав офіційні запити щодо перенаправлення даних користувачів, але політика означала, що цього не вдалося. Державні органи зробили це на крок далі і фізично конфіскували сервери, але навіть тоді нічого не було знайти.

Компанія дозволяє вибирати сервери на основі ваших конкретних вимог, таких як анти-DDoS, потокове відео, подвійне VPN, Tor через VPN або P2P – але користувачам, які бажають отримати доступ до LINE, ймовірно, потрібно просто підключитися до стандартного VPN-сервера. І є величезні 5111 серверів, розповсюджених у 60 країнах, а понад 450 з них працюють в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, включаючи місця в Японії, Південній Кореї та Сінгапурі тощо..

Він також не скупиться на стандарти шифрування. NordVPN використовує 256-бітове шифрування AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітовими SSL-ключами. Увімкнено захист від витоку DNS.

Існує підтримка Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Бюджетний постачальник, який працює близько 500 серверів по всій Азії
 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності
 • Дозволяє 6 одночасних підключень на одному рахунку
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи незграбний порівняно з іншими постачальниками

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це велике значення. Справжній претендент у всіх категоріях. Має потужні функції безпеки та дозволяє одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є підходящим варіантом для початківців користувачів, які хочуть без зайвих послуг, які забезпечують швидку швидкість і високі стандарти шифрування. Єдиний незначний недолік – обмежений вибір сервера, але компанія додає більше із лютою швидкістю.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Румунії, що означає, що на неї не застосовуються закони про обов’язкове зберігання даних. Внутрішня політика збереження нульових даних є додатковим плюсом. Сказавши це, компанія нещодавно була придбана. Це може або не змінити політику ведення журналів, і ми будемо постійно читати читачів на цьому фронті.

Існує понад 3 700 серверів на вибір із 60 країн. Місцеположення в Азії включає Японію, Південну Корею та Сінгапур. Цього достатньо для людей, які хочуть отримати найкращі наклейки LINE або просто розблокувати послугу.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Вибір протоколів шифрування означає, що ваші дані повинні бути безпечними та захищеними завжди. CyberGhost використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітовими ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. Також включений перемикач вбивств через Інтернет.

Плюси:

 • Працює близько 200 серверів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, відмінно підходить для розблокування безлічі обмеженого вмісту
 • Наші тести показали, що середня швидкість потоку високої чіткості HD
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Не зберігає журналів активності користувача та забезпечує сильне шифрування для обходу виявлення активності

Мінуси:

 • Не розблокує всі локалізовані бібліотеки Netflix, лише бібліотеку США

БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost має просту настройку. Відмінна конфіденційність, нульовий журнал та захист від витоку DNS. Працює з LINE, але відомо, що він бореться з деякими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є популярним вибором для користувачів, оскільки це чудовий варіант для тих, хто шукає швидкої швидкості та міцного шифрування за ціною, яка не зламає банк.

Компанія має цілком правильну політику без обмежень – це означає, що вона ніколи не зберігатиме дані користувачів. Сюди входить зберігання метаданих. Єдине збереження рудиментарних даних – це коли обліковий запис реєструється вперше. Нічого після цього.

IPVanish також не робить компромісів із протоколами шифрування. Компанія використовує 256-бітове шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA з 2,048 бітами з ідеальною секретністю вперед. Це означає, що навіть якщо хакери отримають доступ до вашого облікового запису, їм буде неможливо розшифрувати дані минулого сеансу, щоб зрозуміти, що ви робили в Інтернеті. Сказавши це, це вкрай малоймовірний сценарій в першу чергу через діючих вражаючих систем.

Сервери стабільні, надійні та забезпечують велику швидкість. Існує понад 1300 з них, які розповсюджені в 75 місцях по всьому світу, включаючи країни Азії, такі як Японія, Малайзія, Сінгапур, Південна Корея, В’єтнам та Гонконг. Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

IPVanish користується популярністю серед користувачів Kodi, оскільки дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Керує мережею понад 1300 серверів із 75 міських місць по всьому світу, що чудово підходить для розблокування обмежених служб
 • Не веде жодного журналу
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм
 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування

Мінуси:

 • Немає підтримки клієнтів, електронної пошти та квитків
 • Програми не працюють у Китаї

Швидкий і надійний: IPVanish має велику мережу серверів. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Можливо, з підтримкою підтримки клієнтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН існує вже більше семи років і є улюбленицею захисників конфіденційності, оскільки це одна з небагатьох VPN, яка може обійти Велику Брандмауер Китаю.

Однак він вирішує зберегти деякі дані користувачів. Зокрема, це “IP-адреса джерела користувача, IP-адреса VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальна кількість використаних байтів”.

Але ВипрВПН наполягає на тому, що така інформація зберігається лише протягом 30 днів і використовується для усунення несправностей. Поки що ми не помітили жодних тривожних випадків, коли дані використовуються або використовуються для нечесних цілей.

Стандарти шифрування є одними з найкращих у бізнесі, тому нав’язливим особам важко пробитися. Весь трафік забезпечується протоколом OpenVPN, 256-бітним шифруванням AES, 2,048-бітовими ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256. Компанія також має політику управління та управління власними центрами обробки даних – на відміну від інших провайдерів, які обирають комбінацію оренди та аутсорсингу сторонніх операторів – що допомагає їй додати додатковий рівень безпеки.

Є більше 700 локацій на сервері, з яких можна вибрати здоровий вибір в Азії. Деякі країни у списку – Японія, Малайзія, Пакистан, Сінгапур, Південна Корея, Тайвань та Таїланд. Це має розблокувати величезний асортимент люб’язних наклейок.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Швидке, надійне з’єднання
 • Шифрування військового рівня та журнали не мають ідентифікуючої інформації
 • Швидкість швидко і стабільно

Мінуси:

 • Не найдешевший варіант у цьому списку
 • Користувачі живлення воліють більше варіантів налаштування
 • Немає способу оплати криптовалютою

ЛЕГКО ВИКОРИСТАТИ APP: VyprVPN є зручним для користувачів. Добре працює з LINE та найпопулярнішими послугами чату та потокової передачі. Безпечний перегляд, але трохи дорогий. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний VPN?

Безкоштовні VPN ховаються на інтернетах і широко рекламуються їх відповідними постачальниками. Це може бути спокусливим варіантом для тих, хто не має готівки, які шукають швидкого виправлення. Але стежте з обережністю – безліч безкоштовних VPN були викрадені червоною рукою, вставляючи відстежуючі файли cookie, видобуваючи дані користувачів та продаючи їх найвищому учаснику торгів.

Це тому, що навіть нібито безкоштовні VPN також зареєстровані підприємства. Їм потрібно платити за зарплату, оренду сервера та інші супутні накладні витрати. Це добре нагадування про те, що коли продукт є безкоштовним, ви стаєте продуктом.

Ви не можете очікувати тих же рівнів обслуговування, що і платні VPN. Однозначно будуть обмеження пропускної здатності, слабкі стандарти шифрування та обмеження даних. Можливо, вам доведеться зачекати в черзі, якщо служба досягла максимальної кількості користувачів. Вишня зверху? Тон інвазивної реклами та загроза зараження шкідливим програмним забезпеченням. Через ці причини ми рекомендуємо уникати безкоштовних VPN.

Деякі VPN, яких слід уникати

Одним із головних застережень використання VPN є гарантія того, що ваша конфіденційність, анонімність та дані завжди захищені. Віртуальні мережі, згадані в нашому рекомендованому списку, уникають таких суперечок, але не всі VPN створюються рівними. Деякі з них мають поганий досвід повернення спиною користувачам. Рекомендуємо триматися чітко.

Ось два такі випадки:

1. ХолаВПН

Наразі в Ізраїлі Hola, популярне розширення VPN для Chrome, колись була вражаюча база користувачів майже 50 мільйонів. Але, незважаючи на довіру, яку вона отримала, компанія вирішила використовувати свою критичну масу для того, щоб перетворити її на масовий ботнет. Це означало, що частина пропускної здатності кожного користувача була розбита для здійснення DDoS (розподіленого відмови в обслуговуванні) атак та незаконного поширення захищених авторським правом матеріалів.

3. Щит гарячої точки

Hotspot Shield працює у популярній безкоштовній VPN-службі, добре відомій у всьому світі. На жаль, зараз, здається, права користувачів були порушені.

У липні група пропаганди конфіденційності подала скаргу, вказуючи, що компанія насильно вставляла відстежуючі файли cookie на пристрої користувачів та продавала видобуті дані стороннім рекламодавцям. Група додала, що Hotspot Shield охоче захоплював HTTP-запити та перенаправляв трафік електронної комерції до партнерських доменів – заробляючи комісії на партнерських продажах.

Наприклад, якщо користувач Hotspot Shield набрав запит на сайт, такий як nike.com, він замість цього перейшов до конкуруючої компанії. Це переплутано.

Ці звинувачення ще не підтверджені в судовому засіданні, і ми поки що не переходимо до будь-яких висновків, але ми все ще вважаємо, що вам слід уникати служби, поки вона не буде виправдана. Ваша конфіденційність та дані набагато важливіші.

Ми не вважаємо, що VPN слід використовувати для приховування ідентичності та проведення незаконних дій. Але послуги VPN повинні бути чіткими та відкритими для користувачів щодо їх політики реєстрації. Якщо він порушує ці умови надання послуг, то за це слід нести відповідальність.

Що таке VPN?

Віртуальні приватні мережі – це надійні програмні послуги, які допомагають замаскувати ваше поточне місцеположення та зробити так, що ви отримуєте доступ до Інтернету з іншої країни. Як це працює, так це те, що постачальник VPN буде тунелювати ваші дані через посередницький сервер, розташований в іншій частині земної кулі. Весь трафік зашифрований і захищений, а значить, агентам спостереження або спокусним хакерам дуже важко підслухати вашу веб-активність.

Я не можу отримати доступ до LINE в Китаї. Що я роблю?

Якщо ви намагаєтесь увійти в додаток LINE в Китаї звичайним підключенням до Інтернету, то це просто вправа. Додаток заблоковано в країні протягом багатьох років, і ви просто продовжуватимете отримувати повідомлення про помилку про те, що послуга недоступна. Єдиний спосіб подолати цей бар’єр – це підписатися на VPN (радимо скористатися одним із п’яти, які ми виділили у цій статті).

Дотримуйтесь покрокового керівництва у верхній частині статті, і додаток для обміну повідомленнями має працювати чудово.

LINE тепер зашифрована. Ще потрібен VPN?

У минулому році за замовчуванням LINE включило шифрування за замовчуванням – подібно до конкуруючих служб WhatsApp та Viber – але це не означає, що воно зараз магічно доступне в країнах, які заблокували послугу. Шифрування означає, що ваші чати тепер захищені, що є чудовим кроком компанії, але можливість створення бек-коду все ще існує.

Такі компанії, як Facebook і WhatsApp, заперечуватимуть існування бекдорда, але неможливо дізнатися правду. VPN додасть додатковий рівень безпеки вашому чату, а також розблокує наклейки та надасть доступ до служби, якщо її просто немає.

Для кращого досвіду радимо використовувати VPN під час спілкування в мережі LINE.

“Лінійний спливаючий магазин” Джона Рассела, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map