5 кращих VPN для 7plus, щоб ви могли їх переглядати за межами Австралії

Кращі VPN для 7 Plus

VPN шифрують ваш мережевий трафік і прокладають його через обраний вами сервер. Це не дозволяє комусь бачити вашу онлайн-діяльність, але також дозволяє вам отримувати доступ до геометрійного вмісту. Наприклад, підключення до австралійського сервера дозволить вам дивитися 7plus, але якщо ви спробуєте дивитися з-за кордону без VPN, ви побачите повідомлення з надписом “У нас є технічна проблема із 7plus. Ми працюємо над тим, щоб вирішити цю проблему. Перевірте незабаром ».

Мало часу, щоб прочитати весь пост? Ось наш підсумок список найкращих VPN для перегляду 7plus в будь-якому місці:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір! Працює надшвидкісні сервери в Австралії, які можуть розблокувати 7plus з будь-якої точки світу. Безпечний та простий у використанні. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Недорогий постачальник з понад 200 серверами в Австралії. Хороша швидкість потоку та безпечні програми.
 3. CyberGhost Прості у користуванні програми відмінно підходять для новачків. 76 серверів в Австралії чудово підходять для розблокування 7plus на хороших швидкостях.
 4. IPVanish Користувачі Android потокової коробки користувачі з віддаленими елементами управління, як Kodi, для зручного інтерфейсу. Хороша швидкість потоку.
 5. PrivateVPN Менше серверів, ніж вибір вище в списку, але хороший для розблокування на хороших швидкостях.

Кращі VPN для 7plus

Із безліччю спеціалізованих VPN-сервісів на вибір може бути важко знайти підходящий. Щоб знайти найкращі VPN для перегляду 7plus за межами Австралії, ми шукали послуги з такими якостями:

 1. Має кілька австралійських серверів
 2. Забезпечує високу швидкість і стабільне з’єднання
 3. Можливість розблокувати широкий спектр послуг, включаючи 7plus
 4. Використовує сильне шифрування та додаткові функції безпеки
 5. Зберігає мінімальні журнали

Відмова від відповідальності: Comparitech не заохочує та не підтверджує використання VPN для незаконного передавання вмісту. Ми радимо вивчити законодавство вашої країни та умови використання для конкретних потокових платформ, перш ніж використовувати VPN для доступу до їх вмісту.

Ось наш список найкращих VPN для 7plus:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020Заблокує 7plusТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

З п’ятьма швидкісними австралійськими серверами на вибір, ExpressVPN дає можливість своїм користувачам передавати вміст високої чіткості без буферизації чи відставання. Крім того, ця послуга може розблокувати не лише The Seven Network, а й Hulu, Netflix та Amazon Prime Video, тому вам ніколи не бракує речей для перегляду..

ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування та ідеальну таємницю вперед, щоб забезпечити ваш захищений трафік. Він також захищає від витоків DNS, і, скориставшись додатковим перемикачем знищення, ви можете негайно зупинити будь-яку передачу даних у разі падіння з’єднання. Тйого послуга ідеально підходить для користувачів, орієнтованих на конфіденційність, завдяки політиці без реєстрації, вторинний Tor-доступний сайт і можливість платити в біткойнах. Цілодобова підтримка доступна через електронну пошту чи чат в реальному часі.

Цей VPN має додатки для Windows, Linux, MacOS, iOS та Android. Його можна встановити вручну на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Не виключно для австралійського використання та доступу до австралійського контенту під час перебування за кордоном
 • Провідні функції безпеки та конфіденційності увімкнено за замовчуванням
 • Досить швидко для відтворення HD-відео без буферизації
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux
 • Підтримка клієнтів в реальному чаті – 24/7

Мінуси:

 • Тут не найдешевший варіант без купона

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ 7plus: ExpressVPN – наш вибір №1. Супер швидкі та надійні сервери в Австралії розблокують 7plus в будь-якій країні, а також більшість інших основних потокових сервісів. Найкраща безпека та конфіденційність із 256-бітним шифруванням AES, не зберігайте журнали браузера, не вмикайте комутатор та захист від витоку. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує 7plusТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує приголомшливі 239 австралійських серверів, усі вони оптимізовані для потокового передачі. Цей VPN розблокує найпопулярніші платформи, включаючи BBC iPlayer, Netflix та Hulu, тому Channel 7 не складе проблем. Оскільки шість одночасних з’єднань дозволені, ви можете дивитися з того пристрою, який є найзручнішим.

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування AES у поєднанні із захистом від витоку DNS, щоб захистити вас у будь-який час. Існує декілька функцій безпеки для більш досвідчених користувачів, включаючи adblocker, моніторинг анти-зловмисного програмного забезпечення, спеціально налаштований комутатор вбивства та можливість використовувати подвійні VPN або Tor через VPN. Існує чітка політика без журналів, тому дані про перегляд чи сеанс не зберігаються.

Додатки NordVPN доступні для MacOS, iOS, Windows та Android. Системи на базі Linux та бездротові маршрутизатори також підтримуються, але їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Австралійські сервери надають доступ до вмісту Aussie за кордоном
 • Відмінний варіант для торрентінгу та потокової передачі
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Першокласна безпека та захист конфіденційності

Мінуси:

 • Можна вибрати лише місце розташування, а не конкретний сервер

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Маючи понад 150 серверів, які можна вибрати з Австралії, це хороший всебічний варіант, який добре розблокує більшість геоблокованих регіонів. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує 7plusТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost спроби спростити безпеку в Інтернеті. Користувачі можуть вибирати один із 76-ти австралійських серверів безпосередньо або мати призначений на основі їх наміченої діяльності. Наприклад, є сервери, присвячені безпечному торрентінгу або розблокування потокових служб як 7plus, Amazon Prime Video та SKY GO.

CyberGhost використовує 256-бітове шифрування та постачається з набором функцій безпеки. До них відносяться функції блокування реклами та функції зловмисного програмного забезпечення, перемикач на знищення та примусовий HTTPS. Ви також захищені від IPv6, переадресації портів та витоків DNS, тому ваша діяльність завжди залишається приватною. CyberGhost не веде журналів вашої діяльності.

Ця послуга пропонує додатки для Windows, MacOS, iOS та Android. Його можна встановити вручну на пристроях Linux та вибраних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Працює понад 76 серверів в Австралії, відмінно підходить для доступу до місцевого вмісту, перебуваючи за кордоном
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців
 • Оцінив дуже високо в нашому тестуванні на швидкість
 • Підключіть до семи пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не розблокує всі основні потокові сайти

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost має просту настройку. Вибір бюджету. Добре на конфіденційність. Потоки 7plus у HD-відео надійно. Може боротися з розблокуванням деяких популярних потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує 7plusТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish став популярним вибором для потокової передачі завдяки високій швидкості та сильній підтримці багатоплатформ. Із 61 австралійських серверів на вибір у вас не виникне проблем із доступом до 7plus. Хоча IPVanish не може розблокувати Netflix, його американські сервери дозволяють вам передавати потокові відео з таких платформ як HBO та Comedy Central. Якщо дозволено одразу п’ять з’єднань, ви можете безпечно передавати та переглядати веб-сайти, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Незважаючи на своїх легких клієнтів, IPVanish пропонує хороший спектр функцій безпеки. Є 256-бітове шифрування, можливість – блокувати локальний трафік, затухання трафіку OpenVPN, регулярні зміни IP-адреси та комутатор знищення. Крім того, IPVanish має політику без журналів, щоб ви могли бути впевнені, що ваша діяльність залишиться приватною.

У цього постачальника є програми для Windows, Android, MacOS, iOS та Amazon Fire Stick. Платформи Linux та підтримувані бездротові маршрутизатори потребують конфігурації вручну.

Плюси:

 • 1300+ серверів можуть розблокувати найпопулярніший потоковий вміст
 • Швидкість відмінно підходить для потокової передачі HD на більшості серверів
 • Дозволити 10 одночасних підключень на рахунок

Мінуси:

 • Подивіться в іншому місці, якщо вам потрібно використовувати додатки в Китаї

ВЕЛИЧНА СЕРВІСНА МЕРЕЖА: IPVanish працює з до 10 підключеними пристроями. Швидкі зв’язки, легкі прості у користуванні програми, хороша підтримка на багатьох платформах. Надійний із 7plus, але не може розблокувати таку кількість інших потокових сервісів, як деякі його конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує 7plusТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Хоча PrivateVPN має лише один австралійський сервер, він може похвалитися вище середньою швидкістю та чудовими можливостями розблокування. Як результат, це великий вибір для людей, які люблять передавати вміст з таких сервісів, як Netflix, Amazon Prime Video або Hulu. Оскільки дозволено шість одночасних підключень, ви можете захистити всі пристрої вашого домогосподарства за допомогою одного облікового запису.

PrivateVPN захищає від витоків DNS та IPv6 і використовує 256-бітове шифрування в поєднанні з перемикачем захисту, щоб захистити ваш трафік. Цілодобова підтримка клієнтів доступна через чат в прямому ефірі, і якщо у вас виникли проблеми, персонал може віддалено встановити або налаштувати програмне забезпечення для вас.

PrivateVPN має спеціальні програми для пристроїв Windows, Android, MacOS та iOS. Для Linux та підтримуваних маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Швидше, ніж багато інших постачальників
 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Службовий персонал працює лише в робочий час в Європі

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує 7plus і, як правило, добре для перегляду та торрент. Дозволяє до 6 пристроїв. Могло б зробити більше серверів і не вистачає цілодобової підтримки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду 7plus?

На поверхні безкоштовні VPN можуть бути дуже спокусливими. Однак ми радимо не використовувати їх з кількох причин. Потокові платформи намагаються не давати користувачам VPN деякий час отримувати доступ до їх вмісту, тому, швидше за все, безкоштовна VPN просто не працює. Також слід врахувати, що безкоштовні сервіси мають більше користувачів і зазвичай менше серверів, щоб розповсюдити навантаження. Це призводить до низької швидкості, заїкання відео та загального поганого перегляду.

Пам’ятайте, що безкоштовні VPN – це бізнес, який існує для отримання прибутку. Оскільки вони не стягують плату з користувачів, вони повинні були знайти інші способи отримання доходу. Їх методи можуть включати вставку оголошень на відвідувані вами сайти, продаж записів про вашу діяльність третім сторонам або використання відстежуючих файлів cookie для створення профілю активності після відключення.

Це не просто припущення: останнім часом ми спостерігали випадки, коли безкоштовні VPN-сервіси активно вводили в оману своїх користувачів щодо журналів, які вони зберігають, встановлювали зловмисне програмне забезпечення та навіть продавали пропускну здатність своїх користувачів для використання в ботнеті. Щоб захистити себе та свою особисту інформацію, радимо скористатись налагодженою послугою VPN із послугами захисту конфіденційності своїх клієнтів..

Чому моя VPN не працює з 7plus?

7plus помилка vpn

Якщо ви підключились до одного з австралійських серверів свого VPN і все ще не можете дивитися 7plus, є кілька можливих причин. Важливо знати, що потокові служби в останні роки активізували свої зусилля для блокування користувачів VPN, і як результат, ви можете виявити, що час від часу деякі платформи недоступні..

Однак провайдери VPN постійно намагаються йти на крок попереду. Оскільки блокування VPN зазвичай виконується за допомогою чорного списку діапазонів IP-адрес, його часто можна обійти шляхом підключення до іншого сервера або отримання нової IP-адреси.

Якщо ви все ще не можете переглянути 7plus, спробуйте зв’язатися зі службою підтримки VPN. Іноді лише географічні обмеження служби можуть обійти лише конкретні сервери, і персонал із задоволенням скаже вам, яким користуватися.

Що я можу дивитись на 7plus?

7plus може бути не добре відомий за межами Австралії, але він має великий вибір розпізнаваного контенту, який пропонується. Нижче ми перерахували декілька найпопулярніших шоу The Seven Network:

 1. Анатомія Грей
 2. Як я зустрів вашу маму
 3. Пекельна кухня
 4. Добрий лікар
 5. Вітровики
 6. Додому та в гостях
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me