3 найкращі VPN для Etisalat (які все ще працюють)

Скріншот домашньої сторінки Etisalat


Якщо ви перебуваєте в ОАЕ та намагаєтесь отримати доступ до вмісту, забороненого, ви натрапите на таке повідомлення:

Зараз доступ до цього сайту заблокований. Сайт підпадає під Заборонені категорії вмісту в Політиці ОАЕ щодо управління доступом до Інтернету.

Сайт заблокований ОАЕ

На жаль, в ОАЕ, як відомо, є жорсткі обмеження в Інтернеті, накладені Органом регулювання телекомунікацій (TRA). VPN – це популярний метод подолання Інтернет-обмежень Etisalat і може дозволяти розблокувати Skype, а також підключитися до Netflix US та інших популярних потокових служб.

Якщо у вас немає часу прочитати решту цієї публікації, ось наш список найкращих VPN для Etisalat:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для Etisalat! Велика мережа надшвидких та безпечних серверів, які можуть розблокувати практично будь-що майже звідусіль. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Недорогий ветеранський постачальник з великою кількістю серверів, які можуть розблокувати Etisalat та більше географічного вмісту та послуг.
 3. PrivateVPN Мало відомий провайдер, який вдається тримати під радарами цензорів. Хороші швидкості.

Скорочене до “Віртуальна приватна мережа”, VPN перенаправляє ваш інтернет-трафік через VPN-сервер, шифруючи ваші дані та приховуючи вашу IP-адресу. Таким чином, VPN корисний не тільки для розблокування гео-обмеженого вмісту, але й захищає вашу конфіденційність та анонімність в Інтернеті. Однак, Etisalat фактично блокує більшість VPN, що ускладнює доступ до обмеженого вмісту.

Etisalat у Дубаї та ОАЕ обмежено великою кількістю Інтернет-контенту, більшість VPN також заблоковані. Наше дослідження звузило варіанти до 3 VPN. На момент написання цих VPN всі розблокують гео-обмежений вміст при використанні Etisalat в ОАЕ (хоча, можливо, вам доведеться експериментувати з кількома різними серверами). Зокрема, ми шукали VPN, які відповідають таким критеріям:

 • Можливість розблокувати обмежений вміст в ОАЕ
 • Сервери, розташовані в країнах світу
 • Високошвидкісні з’єднання для передачі HD-вмісту
 • Сильна безпека з 256-бітним шифруванням AES та перемикачем на знищення
 • Політика без журналів, щоб ваша онлайн-діяльність залишалася приватною
 • Клієнтська підтримка (бажано з функцією чату, що працює 24/7)

Найкращі VPN для Etisalat (які все ще працюють)

Ми зазвичай перелічуємо мінімум 5 VPN, але вибір в ОАЕ дуже обмежений. Ось наш список 3 найкращих VPN для Etisalat.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 Робота з EtisalatTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для Etisalat та ОАЕ. Насправді ми виявили, що це ідеальний VPN для використання у всьому світі. Маючи понад 2000 серверів у 94 країнах, ExpressVPN має одну з найбільших серверних мереж навколо. Це означає, що ви зможете розблокувати гео обмежений вміст не лише в ОАЕ, а й у США, Великобританії та Японії.. Ми виявили, що з’єднання ExpressVPN мають високу швидкість, що робить це відмінним VPN для передачі відео високої якості HD без буферизації та відставання.

Деякі сайти та сервіси, які ExpressVPN може розблокувати на Etisalat, включають Netflix, Amazon Prime, Skype та WhatsApp. Доступ до геометрійного вмісту в ОАЕ – це швидкий і простий завдяки зручним для користувачів додаткам ExpressVPN. Просто виберіть місцеположення, і ви будете підключені до VPN-сервера за лічені секунди. Якщо у вас виникають проблеми з Etisalat або дійсно при розблокуванні будь-якого веб-сайту чи програми, ви завжди можете звернутися до служби підтримки ExpressVPN. Є функція чату в прямому ефірі, яку ми перевірили самі і визнали її відмінною.

Безпека в Інтернеті завжди важлива, особливо в країнах, які мають юридичні наслідки для доступу до вмісту, який вважається невідповідним або незаконним. ExpressVPN має 256-розрядне шифрування AES – один з найбільш широко використовуваних стандартів шифрування. Також важливою є функція перемикача на знищення, яка запобігає викриттю ваших даних у разі падіння з’єднання VPN. Нарешті, ExpressVPN має захист від витоку DNS і не зберігає ідентифікаційних підключень або журналів активності своїх користувачів.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android та iOS. Це також один з небагатьох VPN, що пропонує програми для Linux та маршрутизаторів. Розширення браузера доступні для Chrome, Firefox та Safari. ExpressVPN MediaStreamer також полегшує використання ExpressVPN на ігрових консолях, Apple TV та Amazon Fire TV.

Плюси:

 • Розблокує безліч популярних потокових служб
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Сервери у 94 країнах
 • Прості програми
 • Відмінна загальна безпека із шифруванням

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість VPN

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ ETISALAT: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Він пропонує швидку швидкість завантаження та потокового передавання та чудово розблокує вміст в ОАЕ, включаючи Netflix та Skype.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNПрацює з EtisalatTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є одним з небагатьох VPN, який працює з Etisalat в ОАЕ. Напевно, найбільшим збутом у NordVPN є те, що він має величезну мережу серверів. Маючи понад 5000 серверів у 62 країнах, цей VPN дозволяє розблокувати гео обмежений вміст у всьому світі. NordVPN може допомогти вам отримати доступ до Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Skype тощо. Крім того, що безліч серверів на вибір, NordVPN дуже швидкий і стабільний. Дійсно, NordVPN дійсно обіцяє 99% часу роботи сервера.

Цей VPN ідеально підходить для сімей, оскільки ви можете користуватися одним обліковим записом на до 6 пристроях одночасно. Крім того, що пропонує дуже гарне співвідношення, NordVPN має додатки, які чуйні та прості у використанні. Окрім опції “Швидке з’єднання”, ви можете переглядати сервери за країнами. Існує навіть можливість спеціалізованих серверів, які включають Onion Over VPN та Double VPN. NordVPN позначає усі вікна, коли мова йде про безпеку із 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS, перемикачем захисту та політикою без журналів.

Ви можете завантажити програми NordVPN для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Величезна мережа з понад 5000 серверів
 • Швидкі та надійні з’єднання
 • 6 пристроїв можуть підключитися через один обліковий запис
 • Сильна безпека з політикою без журналів

Мінуси:

 • Деякі ненадійні сервери

Наш результат:

4.5 з 5

ВИКЛЮЧНА БЕЗПЕКА: NordVPN пропонує чудові функції безпеки, має величезну мережу серверів по всьому світу і може використовуватися на до 6 пристроях одночасно.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPNПрацює з EtisalatTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є меншим постачальником VPN, який все ще добре працює з Etisalat. Незважаючи на наявність меншої мережі з близько 100 серверів, вони розташовані по всьому світу у вражаючих 57 країнах. PrivateVPN постійно знайшов шляхи проти анти-VPN заходів. Ви можете використовувати PrivateVPN для розблокування Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Skype тощо.. Що нам найбільше подобається у PrivateVPN, це те, що він пропонує дуже високі швидкості. Нам вдалося прокласти поток у 1080p абсолютно не буферизуючи.

Ми можемо рекомендувати PrivateVPN як для початківців, так і для досвідчених користувачів VPN. Це тому, що додатки цього VPN пропонують прості та розширені меню. Ви можете просто натиснути та підключитися до сервера або вивчити різні пропоновані налаштування. PrivateVPN можна використовувати на 6 різних пристроях одночасно, що дозволяє захистити все від ноутбука до мобільного. Якщо говорити про безпеку, PrivateVPN безпечний у використанні, оскільки він пропонує високий рівень шифрування (256-бітний AES), функцію перемикача захисту та забезпечує захист від витоку DNS. PrivateVPN також заявляє, що має нульову політику реєстрації даних.

PrivateVPN пропонує додатки для таких операційних систем: Windows, Mac, Android та iOS.

Плюси:

 • Дуже швидка та стабільна продуктивність
 • Розблокує Netflix, Amazon Prime Video тощо
 • Дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі
 • Захищений VPN з 256-бітним шифруванням AES

Мінуси:

 • Менше серверів, ніж багато VPN
 • Живий чат зазвичай недоступний

Наш результат:

4.5 з 5

Швидкі швидкості: PrivateVPN пропонує високі швидкості для потокової передачі HD, розблокує Netflix та Skype і має нульову політику реєстрації даних.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи законно використовувати VPN в ОАЕ?

Законно використовувати VPN в ОАЕ, незважаючи на заходи проти VPN, які застосовуються постачальниками послуг Інтернету, такими як Etisalat. В ОАЕ фактично є закони, пов’язані з використанням VPN. Справді, Закон ОАЕ говорить, що VPN є незаконним, лише якщо він використовується для вчинення злочину.

Орган регулювання телекомунікацій (TRA) відповідає за цензуру Інтернету в ОАЕ. В ОАЕ вміст, заборонений:

будь-який вміст, який ображає, протистоїть або суперечить суспільним інтересам, суспільній моралі, громадському порядку, громадській національній безпеці, ісламській моралі або іншим чином забороняється будь-яким застосовним законом, положенням, процедурою, порядком або вимогою ОАЕ …

Деякі приклади забороненого вмісту включають:

 • VoIP-сайти, такі як Skype
 • Порнографія та нагота
 • Шахрайство, видавання себе та фішинг
 • Препарати та речовини, що впливають на розум
 • Азартні ігри та подібні дії (ставки, лотерея, електронні азартні ігри)
 • Дискримінація, расизм та зневага до релігії

Ви можете прочитати більше про використання VPN в нашому посібнику з кращими VPN для ОАЕ.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN з Etisalat?

Ні, ви не зможете використовувати безкоштовний VPN з Etisalat через велике блокування VPN компанії. Є ряд причин, чому ми радимо не використовувати безкоштовні VPN, зокрема в ОАЕ:

 1. Переважна більшість Росії безкоштовні VPN просто не працюватимуть з Etisalat який регулярно блокує VPN. Дійсно, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до VoIP-сервісів, таких як Skype, вам знадобиться якісна VPN, щоб пройти повз блоки, реалізовані урядом ОАЕ..
 2. Безкоштовні VPN мають набагато менше серверів. Це ускладнює розблокування вмісту з інших країн. На противагу цьому, найкраще оплачувані VPN мають тисячі серверів по всьому світу, часто в десятках країн.
 3. З меншою кількістю серверів і більшою кількістю людей намагаються скористатися послугою, безкоштовні VPN часто страждають від поганої продуктивності. Таким чином, ви знайдете потокове відео та здійснювати відеодзвінки буде важко через буферизацію та затримку.
 4. VPN має покращити вашу безпеку в Інтернеті. Безкоштовні VPN не пропонують стільки функцій безпеки як платні VPN. Як мінімум, вам слід шукати VPN, що використовує 256-бітове шифрування AES, має захист від витоку DNS та автоматичний вимикач на знищення.
 5. І останнє, але, безумовно, не менш важливе, безкоштовні VPN часто зберігають журнали ваших даних та активності. Це особливо ризиковано в таких країнах, як ОАЕ, де доступ до вмісту, який вважається невідповідним або незаконним, може мати юридичні наслідки. З цієї причини ми наполегливо радимо вибрати VPN з політикою no logs.

VPN не працює з Etisalat? Спробуйте це

Ми виявили, що ExpressVPN є найбільш надійною VPN в ОАЕ. Однак навіть цей провайдер може періодично намагатися працювати з Etisalat. Ми порадилися з командою ExpressVPN за деякими порадами щодо усунення несправностей. Якщо ваша VPN не працює з Etisalat, спробуйте це:

 1. Залиште протокол на Автоматичне.
 2. Спробуйте підключитися до будь-якого із серверів Великобританії та США.
 3. Підключення може зайняти більше часу (звичайно до хвилини або більше), але це нормально.
 4. Спробуйте кілька інших локальних серверів, якщо вищевказаний крок не вдався.
 5. В крайньому випадку переключіть протокол на L2TP, а потім спробуйте підключитися знову. Ми не радимо користувачам завжди використовувати L2TP, але це може працювати в ОАЕ.

Відмова: Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати захищені авторським правом матеріали без дозволу. Якщо вам незрозуміло юридичні наслідки, то краще спочатку поговорити з юристом.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map