20+ безкоштовних VPN-серверів, оцінених поруч, список 2020 року

Порівняно 20 безкоштовних VPN

Безкоштовні VPN-сервіси в ці дні є десяток. Хоча ми наполегливо рекомендуємо нашим читачам придбати передплату на платну послугу VPN, ми розуміємо, що багато людей з будь-якої кількості причин вирішать безкоштовну альтернативу. Насправді, один із найпоширеніших запитів, які ми отримуємо від наших читачів, – це список найкращих безкоштовних VPN-сервісів. Зважаючи на це, ми підготували докладний перелік понад 20 безкоштовних VPN-сервісів та найважливіші деталі, які ви повинні знати, перш ніж встановлювати їх на свій пристрій.

ПОРАДА: ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИБУТИ ВЕЛИКИЙ ПЛАТЕН VPN Якщо вам просто потрібен доступ на короткий час, ви зможете безкоштовно отримати цей високооплачуваний платний VPN-сервіс за допомогою цього фокусу. Зареєструйтесь на ExpressVPN тут, посилання включає 30-денну гарантію повернення грошей. Спочатку потрібно буде оплатити підписку, однак ви можете використовувати VPN до 30 днів та скасувати повне повернення коштів. Це ефективно дає вам безкоштовний доступ до VPN верхнього рівня. Він продається як політика повернення грошей “без кайф”, і, на відміну від деяких VPN, насправді є. Ми самі спробували і протестували цей метод, і він працює.

Дивись також:

 • Найкращі VPN з безкоштовними випробуваннями
 • Як отримати ExpressVPN безкоштовно на місяць

Щоб було зрозуміло, ми не схвалюємо всі VPN у цьому списку. Ми вирішили переглянути ці VPN через їх популярність, а не їх якість. Вони відображаються вгорі результатів Google і в рейтингу магазинів додатків під час пошуку безкоштовних VPN. З більш ніж 800 VPN доступними на всіх основних платформах, це, очевидно, не є всеосяжним списком, але це повинно допомогти орієнтуватися на ваше рішення серед найкращих претендентів..

Усі VPN у цьому списку відповідають таким критеріям:

 • Вони або повністю вільні, або мають вільний рівень без закінчення терміну дії
 • Вони є віртуальними приватними мережами, а не лише протоколами HTTPS або SOCKS
 • Вони надають послугу VPN, а не лише додаток для підключення до стороннього сервера

Вся зібрана нами інформація ґрунтується на особистому досвіді та опублікованій інформації на відповідних веб-сайтах та додатках. Будь ласка, пам’ятайте, що навіть якщо безкоштовна служба VPN говорить, що вона не реєструє активність або продає ваші дані третім сторонам, ми не можемо реально перевірити ці претензії. Як висловлюється: якщо ви не платите за товар, ви, ймовірно, продукт. Ми завжди рекомендуємо з цієї причини надійного платного постачальника VPN за будь-яку безкоштовну послугу.

Віртуальні мережі VPN перераховані в конкретному порядку.

Тунель

Що стосується безкоштовних VPN-мереж, Tunnelbear є однією з найбільш захищених від конфіденційності. Він не містить журналів і використовує сильне шифрування, включаючи ідеальну таємницю вперед. Найбільше обмеження стосується даних, які обмежуються в 500 МБ на місяць. Це правильно, щомісяця, завдяки чому вільний ярус Tunnelbear є корисним лише для епізодичного веб-перегляду під час підключення до загальнодоступних мереж Wi-Fi. Ви можете легко прогоріти через 500 Мб у тривалому розігруванні Facebook або Instagram, перебуваючи у поїзді на прямуванні. Ви отримуєте 19 локальних серверів, лише на один менше, ніж преміум-рівень, який включає Австралія. Немає відстежувачів та введення реклами. Додатки доступні для Windows, Mac, iOS та Android. Торрентінг не дозволений.

CyberGhost

Оновлення: CyberGhost більше не пропонує безкоштовну версію своєї послуги VPN.

CyberGhost – це сервіс VPN, орієнтований на конфіденційність, з вільним рівнем, який обіцяє всю функціональність платної послуги VPN, але вам доведеться почекати в черзі. Щоб запобігти перевантаженню сервера та підтримати високий рівень продуктивності, безкоштовні користувачі повинні приєднатися до черги очікування перед підключенням до одного з 15-ти серверів. Іноді черга триватиме кілька секунд, а інший раз кілька хвилин, залежно від часу доби та кількості інших одночасних користувачів. Щойно ви підключились, єдине інше обмеження стосується торрентінгу: заборонено. CyberGhost використовує сильне шифрування і не зберігає журналів. Немає смуги пропускання або обмеження даних. Додатки доступні для Windows, Mac, iOS та Android.

Однак слід зазначити, що нещодавнє дослідження (PDF) дало додатку CyberGhost для Android позитивний AV-рейтинг, тобто щонайменше одна антивірусна програма виявила деяку шкідливу активність, але вона не відповідала порогу вважатись справді шкідливим..

Щит гарячої точки

Hotspot Shield – постачальник безкоштовних програм, який в останні роки покращив практику конфіденційності, але все ще не є ідеальним. Компанія записує вихідні IP-адреси користувачів, які можуть бути пов’язані з їх пристроєм та особистістю, хоча журнали активності явно не записуються. Підключення OpenVPN захищені 256-бітним шифруванням. Ви можете завантажувати до 750 Мб на день, і немає обмеження пропускної здатності. Вибір сервера майже не існує у вільному рівні. Ви можете підключитися лише до Сполучених Штатів. У політиці конфіденційності компанії зазначено, що вона дозволяє рекламодавцям відстежувати користувачів, але не зовсім зрозуміло, в якій якості. Дозволено торрентінг, що є рідкісним для безкоштовного VPN, просто пам’ятайте про обмеження даних 750 Мб на день.

Тут можна знайти безкоштовну VPN-адресу Hotspot Shield, а огляд платної послуги – тут.

Betternet

Один з найпопулярніших варіантів, коли мова йде про безкоштовні VPN, Betternet може здатися занадто гарним, щоб бути правдою. Ви отримуєте 256-бітне або 128-бітове шифрування відповідно до протоколу OpenVPN або IPSec. Служба не зберігає журналів. Немає пропускної здатності або обмеження даних. Деякі трекери використовуються, але додаток не вводить жодну рекламу у ваш веб-переглядач. На вільному рівні доступні лише два місця розташування сервера. Додатки доступні для Mac, Windows, iOS та Android. Торрентінг дозволений.

Все це звучить досить розумно і навіть заманливо. Але користувачі повинні знати, що нещодавнє дослідження (PDF) дало додатку Betternet для програми Android AV рівність 13, тобто 13 антивірусних програм виявили зловмисну ​​активність у цьому додатку. Це робить його четвертим за кількістю шкідливих програм із 283 перевірених. Не гарний знак. Веб-сайт Betternet також досить непрозорий щодо того, хто ним керує та яким є їхній досвід.

Ворота VPN

VPN Gate – це довготривалий “експеримент”, проведений університетом Цукуби в Японії. Мережа серверів повністю управляється волонтерами по всьому світу, основна частина яких знаходиться в Азії. Будь-хто може додати свій комп’ютер або сервер до мережі та стати добровільним «вузлом» для підключення кінцевих користувачів. Це, по суті, однорангова мережа, яка отримує зворотній зв’язок із клієнтом SoftEther VPN. Хоча SoftEther працює майже на всіх основних ОС, розширення, що спрощує процес підключення до шлюзу VPN, обмежено для Windows. Іншим користувачам платформи доведеться встановити з’єднання та оновити список доступних вузлів вручну. Ті, у кого розміщені вузли, не можуть розшифрувати трафік, що проходить через їх комп’ютери, тому користувачам не потрібно надто турбуватися про зловмисні вузли, що перехоплюють їхній трафік. Але університет Цукуба каже, що він контролює вміст пакетів, тобто веб-трафік, а також IP-адресу користувача та інші деталі. VPN Gate може бути прощений за свою погану політику ведення журналів, оскільки це в академічних цілях, але користувачі все одно повинні чітко розуміти, чи вони стурбовані конфіденційністю. Основна мета VPN Gate – розблокувати цензурований контент. Зауважте, що торрент-торрент не дозволений, і немає служб підтримки, який допоможе, якщо у вас проблеми з підключенням. Підключення може бути процесом спроб та помилок.

Спотфлюкс

Оновлення: Spotflux було припинено.

Spotflux використовує OpenVPN для Windows, Mac та Android та IKEv2 для iOS. З’єднання OpenVPN зашифровані 128-бітним SSL, але тільки при використанні веб-браузера. Spotflux має багато проблем, коли мова йде про прозорість, і це одна з них. Жоден ваш трафік від інших додатків – торент-клієнтів, Spotify, відеоігор тощо – не буде тунельований через VPN на вільному рівні. Ця важлива деталь ніде не згадується на веб-сайті Spotflux. Інша велика проблема безкоштовної версії Spotflux полягає в тому, що вона не лише використовує файли cookie для відстеження в рекламних цілях, але й вводить рекламу у ваш браузер. Це може стати несподіванкою, оскільки Spotflux може похвалитися своїми можливостями блокування реклами, але політика конфіденційності зрозуміла:

“Ці сторонні рекламні сервери або рекламні мережі використовують технологію, щоб безпосередньо надсилати у ваш веб-переглядач рекламу та посилання, що з’являються на Spotflux [sic]. Ці треті сторони можуть автоматично отримувати вашу IP-адресу для подання географічно контекстних оголошень. “

Торрентінг не дозволений. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Зауважте, що деякі відгуки в магазині Google Play позначають Spotflux як інвазивний або шкідливий.

Хола

Незважаючи на жахливий рекорд Холи, він якось підтримував свою популярність. Hola спирається на однорангову інфраструктуру, а не на централізовані сервери. Це означає, що ваш Інтернет-трафік подорожує через комп’ютери інших користувачів, а також трафік інших користувачів проходить через ваш комп’ютер, коли у вас є пропускна здатність та ресурси в режимі очікування. В одному з найвідоміших випадків зловживань в історії VPN ця мережа P2P колись була озброєна, щоб перетворити комп’ютери всіх учасників користувачів на масовий ботнет і здійснити розповсюджену атаку відмови в обслуговуванні (DDoS) на веб-сайт. Оскільки анонімний трафік проходить через ваш комп’ютер як користувач Hola, ви можете нести відповідальність за те, що цей трафік містить, будь то спам або дитяче порно. Hola також продає вашу просту пропускну здатність через дочірню компанію Luminati.

Досить сказати, Холу слід уникати будь-якою ціною. Ми навіть не будемо вникати в конкретні технічні аспекти. Просто не використовуйте його.

Surfeasy

Surfeasy був придбаний компанією Opera в 2015 році і тепер працює вбудований VPN Opera, а також власна окрема служба VPN. Тут ми обговоримо останнє, але багато деталей стосується і Opera VPN Opera. Клієнти Mac, Windows та Android використовують протокол OpenVPN та 256-бітове шифрування. Пристрої iOS використовують протокол IPSec та 128-бітове шифрування. Компанія не зберігає ідентифікаційних журналів. Немає обмеження пропускної здатності, але завантаження обмежуються лише 500 Мб на місяць на вільному рівні, як і в Tunnelbear. Торрентінг дозволений до тих пір, поки ви не перевищите 500 МБ, тому не завантажуєте далеко завантажувати HD відео. 16 вільних серверів доступні у вільному рівні. Бібліотеки відстеження або введення реклами не турбуються, проте це не так для Opera VPN, про яку ми поговоримо далі.

Opera VPN

Так званий VPN, який зараз постачається в комплекті з браузером Opera, принаймні частково управляється SurfEasy, компанією, яку Opera придбала в 2015 році. Але вона не включає всі ті ж захисти, що і Surfeasy. Opera володіє і працює з рекламною мережею, і ця рекламна мережа залежить від збору даних про використання з метою отримання прибутку. Коли ви використовуєте Opera VPN, компанія все ще відстежує, чим займаєтесь в Інтернеті, і використовує ці дані для продажу оголошень, зокрема, використовуючи унікальний ідентифікатор пристрою браузера.

Крім того, “VPN” – це насправді неправильне значення. Opera VPN – це проксі-сервер, який лише тунелює трафік до браузера Opera і з нього. Він не буде тунелювати трафік від інших програм або процесів. Технічно це не відповідає нашим критеріям, але ми включили його, оскільки це дуже популярно.

Вітропис

Windscribe пропонує користувачам як вбудовану програму VPN, так і розширення браузера Chrome, і заохочує користувачів одночасно включати обидва, хоча це не суворо необхідно. Послуга не зберігає журналів і має найсильніший доступний набір шифрування, включаючи 256-бітний AES з ідеальною секретністю вперед. Дані обмежуються на рівні 10 Гб на місяць на вільному рівні, що є досить великою сумою для безкоштовного обслуговування. Доступно вісім серверів, на яких спільний доступ / обмін файлами P2P дозволений на деяких, але не на всіх.

Розширення Chrome – це проксі-сервер HTTPS, а не VPN, який вибірково маршрутизує трафік вашого браузера через віддалений сервер. Це не так безпечно, як VPN, але в більшості випадків це буде виконано. Бібліотеки відстеження або введення реклами не турбуються. Якщо ви шукаєте конкурентоспроможний безкоштовний VPN, Windscribe, який також високо представлений на рекомендованих BestVPN.com безкоштовних VPN, повинен знаходитись у верхній частині списку.

Сховати.me

Hide.me не підтримує OpenVPN на своєму вільному рівні, але ви можете підключитися за допомогою L2TP, IKEv2 або SSTP (див. Наш шпаргалку щодо розуміння протоколів VPN). Усі з’єднання захищені 256-бітним шифруванням, хоча про ідеальну таємницю вперед не згадується. Компанія не зберігає ідентифікаційні журнали. Дані обмежуються 2 Гб на місяць. Вільним користувачам гарантується не менше 3 Мбіт / с, але платні рівні отримують пріоритет у швидкості. Доступно три місця розташування сервера, і торрент дозволяється. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Немає відстежувачів та рекламованих оголошень. Загалом Hide.me заслуговує на вашу увагу, якщо ви шукаєте безкоштовну VPN.

Швидкість

Speedify використовує свій власний протокол VPN, а не OpenVPN або інший традиційний протокол, який, за його словами, швидше і краще підходить для мобільних телефонів, які часто перемикаються між Wi-Fi і мобільною мережею передачі даних. Він захищений за допомогою ChaCha, покращеної версії шифрування TLS, яка використовується на багатьох веб-сайтах HTTPS. Сервіс не зберігає журналів і дозволяє торрент на декількох серверах, але не на найшвидших. Дані обмежуються на рівні 1 ГБ на місяць у вільному рівні. Доступно 35 локальних серверів, що більше, ніж ви знайдете на багатьох платних послугах. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android, хоча компанія здається сильно зосередженою на ринку мобільних пристроїв. З того, що ми можемо сказати, немає відстежувачів та введення реклами.

SecurityKISS

SecurityKISS – постачальник VPN, що базується в Ірландії, з безкоштовними та платними рівнями. Безкоштовні користувачі отримують 300 Мб передачі даних на день. Користувачі Windows та Android можуть з’єднуватися з OpenVPN за допомогою додатків SecurityKISS, однак для інших платформ потрібні додатки сторонніх розробників або конфігурація L2TP вручну. Для шифрування використовується 128-розрядний Blowfish, який є повільнішим і менш захищеним, ніж новіший стандарт AES, але повинен бути достатньо захищений для більшості користувачів. SecurityKISS не вимагає, щоб безкоштовні користувачі реєструвалися на його послугу, а це означає, що ви можете почати користуватися нею, не передаючи особистих даних. Суть полягає в тому, що компанія записує реальну IP-адресу вашого пристрою для управління обмеженням даних про кожного користувача. За необхідності також застосовується обмеження пропускної здатності, щоб звільнити користувачів платним користувачам. Доступно вісім серверів. Компанія не робить жодних конкретних коментарів щодо торрентінгу та спільного доступу до файлів P2P, хоча в умовах надання послуг кажуть, що користувачі повинні дотримуватися законодавства про авторські права. Наскільки ми можемо сказати, немає бібліотек відстеження чи рекламованих рекламних оголошень.

ProXPN

ProXPN пропонує безкоштовну послугу VPN без розриву для користувачів настільних ПК у MacOS та Windows. Додаток підключається за допомогою 512-бітного зашифрованого Blowfish OpenVPN. Безкоштовні користувачі обмежені 300 кбіт / с на вільному рівні та на одному сервері в США, але немає обмеження даних. ProXPN говорить, що він не зберігає жодного журналу. Він не використовує трекери чи введення реклами, щоб заробити гроші, наскільки ми можемо сказати. Торрентінг дозволений. Незважаючи на обмеження, це безпечний безкоштовний VPN, який ми можемо рекомендувати для легкого використання на робочих столах.

Авіра Фантом

Avira Phantom VPN використовує OpenVPN для Windows та Android, L2TP / IPSec на MacOS та iOS. Користувачі можуть користуватися програмами на будь-якій платформі без реєстрації, але це буде обмежено 500 Мб даних на місяць. Якщо ви зареєструєтесь, але не платите за преміальний план, ця сума вдвічі перевищує 1 Гб на місяць. Безкоштовні користувачі програми також не можуть увімкнути перемикач “kill”, який блокує весь інтернет-трафік у випадку, якщо ваше з’єднання з сервером VPN несподівано впаде. Avira не зберігає журналів і використовує 256-бітове шифрування AES для всіх з’єднань. Безкоштовні користувачі отримують доступ до всіх 20 розташувань сервера, і немає обмеження на пропускну здатність. Торрентінг дозволений. Підтримка клієнтів не доступна для безкоштовних користувачів. Додаток не містить трекерів та введення реклами.

Turbo VPN

Turbo VPN – одне з найпопулярніших додатків VPN на мобільних пристроях, особливо для Android, де у нього понад 10 мільйонів завантажень із Google Play Store. І все ж, ми майже нічого не знаємо про це. Політика конфіденційності зазначає, що вона збирає реальну IP-адресу користувачів. І хоча він каже, що він не записує журнали активності, він виконує “аналіз в режимі реального часу в Інтернеті та трафіку даних, включаючи цільові веб-сайти або IP-адреси, походження IP-адрес” У додатку немає веб-сайту, натомість спрямовують користувачів на його сторінку в Facebook. Він пропонує мізерну технічну інформацію про його стандарти шифрування та інші деталі. Немає жодних умов надання послуг або ліцензійної угоди кінцевого користувача. Пошук Who.is показує, що материнська компанія Turbo, All Connected, зареєструвала свій веб-сайт у Сполучених Штатах.

Додаток Android вимагає надмірної кількості дозволів, включаючи додаток та історію пристрою, особу, контакти, телефон, фотографії / медіа / файли у сховищі, ідентифікатор пристрою та інформацію про дзвінки тощо. Порівняйте це з платною VPN, яка запитує лише доступ до інформації про з’єднання Wi-Fi та управління мережею, і ви можете зрозуміти, чому нас трохи накреслив Turbo VPN. Ми настійно радимо уникати цієї VPN.

Browsec

Browsec створює зашифроване розширення для проксі-браузерів для браузерів Firefox та Chrome, а також додатки VPN для iOS та Android. Незважаючи на веб-сайт професійного вигляду, Browsec не є постачальником, якому ми би довіряли. Він пропонує нульову технічну інформацію про стандарти шифрування, використовувані його службою. Політика ведення журналів ведеться до надзвичайно розпливчасто: “ми повинні автоматично записувати деяку інформацію з додаткового / або клієнтського програмного забезпечення вашого веб-браузера. Інформація не ідентифікує Користувача особисто. [sic] ”Це може бути що завгодно, тому давайте припустимо, що найгірше є безпечним. Безкоштовні користувачі обмежені швидкістю завантаження 1 Мбіт / с і трьома місцями розташування сервера. Під час тестування на Android ми не помітили додаткових оголошень у нашому веб-переглядачі, але не вдається підтвердити, чи додаток використовує трекери. На сторінці Apple App Store є деякі докази того, що компанія зареєстрована в Росії, що, якщо це правда, є, мабуть, найгіршим місцем роботи з VPN.

ZenMate

Безкоштовна версія ZenMate обмежена розширеннями для браузерів для Chrome, FireFox та Opera. Це технічно проксі-сервери HTTPS, а не повні VPN, а це означає, що вони надсилатимуть трафік лише з вашого браузера через зашифрований тунель. Запити DNS та дані інших програм не передаються через VPN. Це означає, що його не можна використовувати для торрентійгу чи мобільних пристроїв, наприклад, якщо ви не платите. Розширення браузера шифрує ваші дані за допомогою TLS, оновленої версії SSL, яка є тим самим шифруванням, яке використовується на веб-сайтах HTTPS. Zenmate не зберігає постійних журналів, але може тимчасово зберігати вашу вихідну IP-адресу на своїх серверах. Немає жорстких обмежень щодо даних або швидкості, але пропускна здатність може бути зменшена, щоб звільнити користувачів платних користувачів. Безкоштовні користувачі мають доступ до чотирьох серверів. Сервіс не використовує бібліотеки відстеження або введення реклами.

VPNBook

Все про VPNBook здається трохи тінистим, і ми не рекомендуємо ним користуватися. Ніхто точно не знає, хто люди, які обслуговують службу або звідки вони. VPNBook не робить жодних додатків, а просто надає сервери з підтримкою PPTP та OpenVPN для підключення до програмного забезпечення сторонніх виробників. Підключення OpenVPN захищені “методами шифрування, такими як AES-256 та AES-128”, хоча це, здається, не є встановленим стандартом. Ви повинні мати змогу побачити, який рівень шифрування використовується у файлі конфігурації .ovpn, відкривши його в редакторі простого тексту, як-от Блокнот. Шість локацій пропонуються. Послуга є абсолютно безкоштовною і просить пожертви в Bitcoin. Платний рівень раніше був доступний, але він зник. Торрентінг дозволений на деяких серверах.

Компактна політика конфіденційності компанії говорить, що вона не веде журнали активності, але записує реальну IP-адресу користувачів. У 2013 році злом колективу Anonymous обвинувачували VPN Book у тому, що він є медом для правоохоронних органів після того, як журнали провайдера з’явилися в судових документах.

DotVPN

DotVPN ще не робить клієнта для Windows або MacOS, а натомість дає користувачам настільних ПК можливість використовувати розширення для браузера для Chrome, Firefox та Opera. Це насправді проксі-сервер HTTPS, а не повний VPN, який використовує шифрування TLS, такий самий захист, який ви отримуєте на веб-сайтах HTTPS. Додаток iOS використовує шифрування IPSec, тоді як додаток Android використовує OpenVPN із 128-бітним шифруванням AES. Компанія записує реальну IP-адресу кожного користувача та зберігає її протягом 10 днів. Дані не обмежені, але швидкість обмежена в міру необхідності, щоб звільнити місце для оплати абонентів. Доступно 12 місць розташування сервера. Торрентінг не допускається на вільному рівні. Немає ознак введення реклами або бібліотек відстеження.

Критерії

Тут ми пояснимо кожен із критеріїв, наведених у таблиці вище, за якими ми оцінюємо кожну VPN. Вся інформація збирається з відповідного веб-сайту VPN, власного досвіду використання VPN та інших надійних джерел.

 • Протокол це спосіб підключення VPN-клієнта до сервера. Протокол VPN допомагає визначити швидкість та безпеку з’єднання. Багато VPN пропонують кілька протоколів. OpenVPN вважається найбільш безпечним, але IKEv2, SSTP і L2TP / IPSec також є життєздатними. Ми рекомендуємо уникати PPTP, який швидко, але має відомі вади безпеки.
 • Шифрування – алгоритм та потужність, використовувана для сканування даних у тунелі VPN. 256-бітове шифрування AES – це, як правило, найсильніше, що ви знайдете на будь-якому комерційному VPN, хоча 128-бітний AES і 448-бітний Blowfish також чудові. Ми також згадуємо, якщо VPN використовує ідеальну таємницю прямої передачі або PFS, що запобігає розшифровці попередніх сеансів трафіку VPN, якщо поточний ключ шифрування порушений.
 • Колода показує, збирає VPN дані про активність користувача під час їх підключення до VPN. Це може охоплювати багато речей, але нас головним чином стосуються журнали активності – історія переглядів, покупки, переглянуті відео, публікації в соціальних мережах тощо – та вихідний IP-код комп’ютера користувача. Це має бути вимкнено для будь-якого постачальника VPN, який серйозно ставиться до конфіденційності.
 • Обмеження даних визначає обсяг даних, які ви можете дозволити передавати за певний час під час підключення до VPN. Іноді це включає всі передачі, завантаження та завантаження, а інколи це стосується лише завантажень.
 • Обмеження пропускної здатності стосується максимальної швидкості завантаження / завантаження, яку ви можете використовувати під час підключення до VPN.
 • The кількість серверів – скільки місць ви можете підключити до безкоштовної версії VPN.
 • VPN, які є черги на очікування може змусити користувачів чекати, поки на безкоштовному сервері не з’явиться достатня потужність перед підключенням.
 • Деякі VPN використовуються відстеження файлів cookie збирати рекламні дані. Ці куки вводяться у браузери користувачів під час використання VPN. Це є порушенням конфіденційності та вважається негативним.
 • Введення реклами виникає, коли VPN розміщує показ реклами у веб-переглядачі користувача. Це є порушенням конфіденційності та вважається негативним. Зауважте, що це не включає рекламу в самому додатку VPN.
 • Хоча всі VPN у цьому списку безкоштовні, деякі пропонують: преміум рівня де користувачі можуть платити за доступ до більшої кількості серверів, зняті обмеження пропускної здатності та обмеження даних, а також скористатися іншими функціями та можливостями.
 • Платформи стосується операційних систем, для яких доступні програми, створені постачальником VPN.
 • Торрентінг використовує велику пропускну здатність і може спричинити юридичні проблеми у деяких постачальників, тому заборонено для багатьох безкоштовних VPN.
 • Підтримка означає, що ви можете звернутися за допомогою, якщо у вас є проблеми. Ми були не надто суворі з цього приводу. Поки існує якась електронна адреса служби обслуговування клієнтів або система подання квитків, ми давали це “Так”. Ми не перевіряли підтримку кожної VPN, тому ми не можемо поручитися, реагують вони чи ні.

Не вистачає нам популярного безкоштовного VPN? Повідомте нас, якщо у вас є VPN, який ви хотіли б оцінити.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me