20 Альтернативи Kickass Torrents та як їх безпечно та законно використовувати

Що сталося з торентами Кікасса? Коротше кажучи, Kat.cr або KAT були колись найпопулярнішим сайтом торрентів. Дзеркальні сайти Kat.cr та KAT повністю відключились після конфіскації домену уряду США. Власник сайту, Артем Ваулін, також сидить у в’язниці, і навіть через два роки після закриття Kat.cr він все ще бореться за екстрадицію до США..

В результаті Кікасс вниз. Є кілька альтернатив Kickass, які ви хочете вивчити, які все ще працюють.

альтернативи торсантів

Альтернативи кикасу: найбільш використовувані варіанти

Згідно з нашим дослідженням, це популярні 20 найкращих альтернатив торрентам Kickass:

 1. Kat.sx
 2. Піратська бухта
 3. 1337х
 4. RARBG
 5. ExtraTorrent
 6. YTS
 7. Торрентз2
 8. Ліметоренти
 9. Zooqle
 10. Демоноїд
 11. Завантаження торрентів
 12. TorLock
 13. GloTorrents
 14. Torrent Funk
 15. YourBitTorrent
 16. BitLord
 17. Mkvcage
 18. iDope
 19. Торос
 20. Torrent.tm

Кожен із цих сайтів зосереджується в основному на пошуку та завантаженні торрент-посилань та файлів. Ми докладніше вивчимо докладніше про кожен із цих сайтів. Зауважте, що ми не можемо поручити тип контенту, доступний на цих сайтах; як завжди будьте впевнені, що ви не порушуєте закони про авторські права під час торрентів.

Записка про торрент

За своєю суттю торрентії не є незаконними. Однак багато з того, що трапляється на торрент-сайтах, часто є незаконним, в першу чергу зосереджується на порушеннях авторських прав. Власники авторських прав часто патрулюють торент-сайти, розміщуючи копії своїх творів для висіву насіння, сподіваючись захопити ІР-адреси користувачів та визначити, хто незаконно завантажує чи ділиться вмістом..

Читайте більше: Чи торрент безпечний і законний?

Comparitech не рекомендує торрент сайти за незаконну діяльність. Ви можете легально отримати доступ до безлічі фільмів, телевізійних шоу, відео, програмного забезпечення, іншого вмісту, на який ви маєте право доступу, або який не має ліцензії на будь-якому торент-сайті. Однак ми вважаємо, що важливо захищати свою конфіденційність, особистість та безпеку під час використання цих сайтів.

Для цього VPN або віртуальна приватна мережа, наприклад ExpressVPN повністю замаскує вашу особистість і зробить неможливим, щоб хтось, хто поділився торент-мережею, дізнався ваш справжній IP-адрес, ваше реальне місцеположення чи реальну особу.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ТОРГЕНТІВ & P2P: ExpressVPN – це наш найкращий вибір і приємно використовувати для торрентінгу & P2P. Він має велику мережу серверів, які налаштовані на високошвидкісні з’єднання. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти у конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш відгук експрес-VPN, щоб більш детально вивчити, чому ми надали цій службі 9/10.

* В якості побічної записки, деякі з вас, можливо, розглядають можливість використання BitTorrent через Tor. Як правило, це погана ідея, оскільки:

 • Tor не призначений для ефективної обробки цих даних
 • Tor може випустити вашу IP-адресу

Проект «Тор» має ґрунтовне (хоча й дещо застаріле) пояснення, чому це не розумно.

Найкращі офіційні альтернативи торентів Kickass (KAT)

Всупереч поширеній думці, ви можете здійснювати торрент легально через кілька різних торент-сайтів. Наступні торрент-сайти та сервіси пропонують лише законно доступний вміст для торент-користувачів.

Інтернет-архів

Інтернет-архів – одне з найкращих місць в Інтернеті для безкоштовного, легально доступного контенту. Архів сайту десятки мільйонів різних типів засобів масової інформації – від ігор до фільмів до музики. Ви навіть знайдете копії цифрових книг, архівовані веб-сайти, зображення та широкий набір різноманітних цифрових матеріалів.

Користувачі можуть знайти торенти, перейшовши в розділ Архів торрентів на веб-сайті. Оскільки сайт використовує мережу BitTorrent, ви можете отримати доступ до надзвичайно великої бібліотеки архіву за допомогою практично будь-якого торент-клієнта. Archive.org рекомендує Transmission, µTorrent і Vuze.

Торренти для публічних доменів

В Інтернеті доступно майже 1000 фільмів у публічному доступі. На веб-сайті Torrents Public Domain є фільми, що охоплюють кожну категорію. Наукова фантастика, комедія, бойовик, драма; все там і легко доступно для торентів.

Торренти Public Domain працюють з будь-яким клієнтом BitTorrent. Ви також можете перейти на сторінку, яка показує, які фільми мають найбільшу активність, залежно від кількості сівалок та п’явок. Однак сайт більш ніж датований. Хоча це все ще працює, є деякі аспекти, які вже не особливо корисні, включаючи розділ, який дозволяє придбати версії фільмів для iPod та PSP.

Легіти торенти

Legit Torrents – це те, що звучить. Всі торренти, доступні на сайті, доступні на законних підставах та безкоштовно завантажуються. Використовуючи Legit Torrents, ви можете знайти ігри, фільми, музику, книги та інші форми програмного забезпечення.

Хоча ви можете шукати активний вміст, ви виявите, що новий вміст не додано з 2014 року.

Vuze

Хоча Vuze в першу чергу є клієнтом BitTorrent, сервіс також пропонує розділ для легальних завантажень та обміну торрентами.

Мережа Vuze Studio HD фокусується виключно на відео та фільмах. Вони охоплюють декілька категорій, серед яких комедія, ігри та техніка, мотори та спорт, музичні відео, природа та наука, новини, телебачення та фільми.

Шукаєте більше законних варіантів торрент? Vuze надає докладний перелік на їхньому веб-сайті вікі, який включає велику кількість правових варіантів торрентійських дій. Деякі з цих сайтів включають:

 • Vodo.net – веб-сайт для фільмів із загальнодоступним доступом та інди-фільмів
 • http://bt.etree.org/ – торент-сайт для концертних та концертних записів
 • http://academictorrents.com/ – торрент-сайт для академічних починань, який має понад 22 терабайти загальнодоступного вмісту для завантаження

Найбільш використовувані альтернативи торентів Kickass (Kat.cr)

Наступні альтернативи Kickass.to можуть бути використані для пошуку легального вмісту. Однак усі ці сайти надають пріоритет незаконному вмісту. Ми не рекомендуємо користувачам звертатися до цих сайтів для більшості торрент-цілей. Деякі юридично доступні телепередачі, фільми та програмне забезпечення можуть розміщуватися на цих веб-сайтах, але ви знайдете, що ці сайти в основному пропонують неліцензійний вміст.

Kat.sx

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

Схоже, торенти Kickass не зовсім мертві. Kat.sx – це клон Kickass Torrents, який пропонує той самий точний досвід, який ви, ймовірно, отримували з оригінальними торрентами Kickass. Будьте обережні, користуйтеся цим сайтом, оскільки він може містити віруси, і, здається, завантажуйте додаткові, не пов’язані між собою сторінки, коли клацніть майже все.

Піратська бухта

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

Піратська затока зуміла витримати як випробування часом, так і тривалі юридичні битви. Однак, Піратська бухта (TPB), як правило, є основною ціллю для блокування провайдера. У лютому 2017 року весь сайт The Pirate Bay, включаючи його дзеркала, з незрозумілої причини вийшов з ладу. Це може статися з Піратською бухтою в будь-який час, тож непогано мати варіанти, крім цього. У Піратській бухті є великий вибір безкоштовного програмного забезпечення та іншого контенту, тому він є хорошим вибором для тих, хто хоче здійснити торрент в законних цілях, але все-таки вирішує проблему в незаконних торрентах.

1337X

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

1337X швидко набув популярності після того, як Kickass Torrents назавжди вийшов в офлайн. Зараз це один з найбільш використовуваних сайтів в Інтернеті. Він не має такої ж відомості, пов’язаної ні з торентами Kickass, ні з Піратською бухтою, незважаючи на те, що він є одним з найбільш використовуваних сайтів у світі (у топ-400 сайтів на основі даних про трафік). Тим, хто користується цим сайтом, швидше за все, сподобається той факт, що на його сторінках зазвичай є мало реклами на будь-яких сторінках та порівняно простий інтерфейс.

RARBG

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

Хоча це не найпопулярніший торент-сайт там, Rarbg все ще отримує багато трафіку. Хоча вона не така горезвісна, як “Піратська затока” або “Кікас-торренти”, вона перебуває на перехресті через її повільно зростаючої популярності, так що варто враховувати, перш ніж використовувати її.

На сьогоднішній день він не заблокований у більшості країн і рідко стикається з проблемою збору, яку часто стикаються більші, популярні сайти. Тим не менш, ви все одно можете завантажувати файли, хоча ви не зможете виконувати функції сівалки та завантажувати свої файли на сайт через обмеження реєстрації..

ExtraTorrent

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

Цей сайт постійно зростає у популярності. Він не має найпривабливішого планування, але знову ж таки, це не те, що вам, мабуть, буде надто багато. Є кілька сайтів доступу Extratorrent.

Тут можна розмістити легальні завантаження для фільмів із загальнодоступним доступом, програмного забезпечення з відкритим кодом, а також зображень та музики для безкоштовного завантаження.

YTS

Тип файлу P2P: Магнітні посилання та файли торрентів

YTS.AG роздратував (можливо, досить іронічно) деяких з торент-спільноти за те, що нібито “викрадення імені” з іншої популярної, але тепер неіснуючої, торент-служби, YTS (YIFY). (Урок історії: Старий сайт YTS, який колись був дуже популярним торент-трекером, закрився і був змушений досягти врегулювання з MPAA). І все-таки, незважаючи на трохи бурчання, багато людей все ще використовують YTS, хоча ви можете виявити, що інші торент-сервіси відмовляються працювати з ним. YTS, можливо, має один з найкращих форматів, але це не менш суперечливо, ніж інші варіанти.

YTS в основному орієнтований на фільми, тому якщо ви шукаєте торрент-програмне забезпечення, вам потрібно буде скористатися одним із інших варіантів.

Основний сайт, YTS.AG, працює на момент написання.

Торрентз2

Тип файлу P2P: Файли торентів

Torrentz2 відкрився після закриття сайту Torrentz.eu На відміну від YTS.AG, Torrentz2 переконався, що спільнота торентів знає, що це не оригінал, а резервна робота після закриття оригінального сайту. Torrentz2 здійснює пошук торрентів на понад 60 сайтах та спеціалізованих приватних трекерах.

Torrentz2 дозволяє користувачам знаходити більшість типів контенту, який включає законно та вільно доступний контент. Однак більшість користувачів звертаються до Torrentz2 за нелегальний обмін файлами, що ми не потураємо. Torrentz2 може бути корисним для легальних торрент, але сам сайт працює в більшості країн незаконно, оскільки більшість вмісту, доступного через нього, порушує авторські права.

Ліметорент

Тип файлу P2P: Торрент-файли та посилання на магніти

Є ймовірність, що ви не чули про Limetorrents, і це цілком нормально. Цей новий торент-сайт, швидше за все, зніметься в майбутньому, оскільки він продовжує набирати більшої присутності після інших сайтів-торентів..

Однак Limetorrents залишає трохи дивного смаку в роті, оскільки він регулярно завантажує продовольчий блог, коли ви до нього підключені. Крім того, деякий легальний вміст можна знайти тут, якщо ви переглядаєте.

Zooqle

Тип файлу P2P: Файли торенту, посилання на магніти та прямі завантаження

Zooqle – унікальний і дещо інший варіант. Тут ви можете отримати як торрент-файли, так і посилання на магніти, але ви також можете виконувати прямі завантаження, якщо ви хочете взагалі уникнути торрент. Однак це є тонна підозрілого вмісту, тому будьте обережні.

Демоноїд

Тип файлу P2P: Файли торентів

Demonoid – це закрита спільнота. Будь-хто може за допомогою сайту шукати та завантажувати торрент-файли. Однак сайт зазвичай закритий для реєстрації для нових учасників, які можуть захотіти внести свій внесок.

Завантаження торрентів

Тип файлу P2P: Торрент-файли та прямі завантаження

Як випливає з назви, Torrent Downloads пропонує багато… завантажень торрентів. Тут видно доступні прямі завантаження, а також очікувані завантаження торрент-файлів.

TorLock

Тип файлу P2P: Файли торентів

Наскільки ми могли сказати, TorLock працює і працює. Сайт дивним чином перераховує елементи на “домашній сторінці” без імені, що робить його більш втомливим у використанні, ніж більшість інших альтернатив Krentass Torrents, які ви знайдете.

GloTorrents

Тип файлу P2P: Файли торенту, посилання на магніти та прямі завантаження

GloTorrents – це досить торентний торент-сайт, який публікує файли торентів, посилання на магніти та прямі завантаження для будь-кого. Вся очікувана інформація, наприклад, сівалки, п’явки та дати завантаження, доступна.

Torrent Funk

Тип файлу P2P: Завантажувальні файли торентів та Usenet

Torrent Funk робить спробу забезпечити приємніший інтерфейс користувача на інших торент-сайтах. Інформація про кожен торрент розташована внизу сторінки праворуч, в той час як на сайті також вказано, скільки файлів торентів, усього їх (понад 10 мільйонів, 3 мільйони + з яких “перевірено”). У деяких випадках можна побачити, хто завантажив торрент. Наприклад, YTS (згаданий вище) вказаний як завантажувач. Унікально, що цей сайт пропонує кілька завантажень Usenet поряд із торрент-файлами.

YourBitTorrent

Тип файлу P2P: Файли торенту, посилання на магніти та прямі завантаження

Цей торрент-сайт намагається додати трохи більше особистості процесу, принаймні, з його логотипом та інтерфейсом. Цей веб-сайт містить оновлення новин з веб-сайту Torrent Freak внизу сторінки. Незважаючи на те, що поряд із торрент-файлами є прямі завантаження, прямі завантаження виглядають дуже підозрілими при натисканні.

BitLord

Тип файлу P2P: Торрент-файли та посилання на магніти

Якщо можливо створити торрент-сайт “для сімейного відпочинку”, це було б саме. BitLord забезпечує перемикання для фільтрації вмісту для дорослих і дозволяє користувачам повідомляти про вміст для дорослих, щоб зробити сайт більш дружним для фільтру вмісту для дорослих. Що ще цікавіше, на цьому веб-сайті є опція потокового потоку на великому вмісті.

Mkvcage

Тип файлу P2P: Файли торенту, посилання на магніти, прямі завантаження

Немає сумнівів у тому, що пропонує цей сайт. Основна увага приділяється дискам DVD, це торент-сайт, який чітко фокусується на неліцензованому вмісті. Принаймні, він має більш сучасний дизайн сайтів, ніж інші торент-сайти, які ми бачили чи перераховували. Зважаючи на те, що сайт також надає потокові посилання на такі сайти, як Openload, це один із тих торрент-сайтів, які залишають мало місця для всіх, хто хоче завантажити законно доступний вміст.

iDope

Тип файлу P2P: Магнітні посилання

Якщо ви напевно переймаєтеся пошуком альтернатив Kickass Torrents, ну, цей сайт має його в назві: “iDope: данина торентам Kickass”. Хто б не створив сайт, відчував себе “Google торентами”, тож ви тут не знайдете довгий список торрент-файлів. Натомість вам потрібно шукати те, що ви хочете. Ви також можете завантажити файли, які відкриваються в Stremio, хоча це не відображається, це варіант потокового потокового потоку.

Торос

Тип файлу P2P: Файли торенту, посилання на магніти та прямі завантаження

Обережно, що користувачі: цей сайт абсолютно заповнений порно-рекламою, як тільки ви виходите за межі домашньої сторінки. Якщо у вас ще немає рекламного блоку, ви можете спочатку встановити його у своєму браузері, перш ніж продовжувати. Поза цим шокером (особливо, якщо ви просієте сайт у громадському місці, як я), у деяких відео на цьому сайті є доступні потоки..

Torrent.tm

Тип файлу P2P: Жоден

Як зазначено, Torrent.tm розміщує будь-які торрент-файли або магнітні посилання. Натомість це більше торент-агрегатор та пошукова система для інших сайтів, на яких завантажено торенти. Для торрентів це більше Google, ніж iDope. Також, схоже, зривається Firefox з його логотипом.

Небезпеки торрентів

Хоча ні всі торентінг поганий, торрентієнт взагалі зазвичай отримує погану репутацію. Це тому, що значна кількість торрентів сильно зосереджена на піратстві. Деякі сайти, такі як The Pirate Bay, хочуть підкреслити той факт, що вони просто там, щоб виконувати функцію пошукової служби; як вирішують користуватися сервісом, залежить від них. Різні уряди та правоохоронні органи точно не купували це, тому основні засновники TPB були заарештовані та оштрафовані за порушення авторських прав, і чому Kickass Torrents було взято в офлайн, а його власника заарештовано.

“Але я не є власником торент-сайту”, – ми чуємо, як ви говорили в голові. “Я просто використовую це!” На жаль, існують юридичні небезпеки та небезпека для конфіденційності навіть для постійних торент-користувачів, які не вимагають прогулянок по парку навіть для випадкових користувачів.

Юридичні питання

Через те, як працюють торренти, якщо ви використовуєте торрент-сайти, ви можете ненавмисно завантажувати захищені авторським правом матеріали. Майже у всіх країнах це вважається незаконним. Однак більшість країн не намагаються притягнути до кримінальної відповідальності середнього користувача-торента. Зазвичай вони йдуть за власниками ділянок і важкими сівалками.

Швидше за все, якщо ви використовуєте торрент-сайт, ви будете займатися посівом, а також пиявицею. Торренти працюють, обмінюючись різними мережами від користувача до користувача. Під час завантаження (чи вилучення) частин файлу ви також висіваєте (або завантажуєте) частини, які завантажували в інші. Усі в мережі, яка завантажує один і той же файл, роблять те саме. Ось чому торрент настільки швидше, ніж прямі завантаження FTP, і чому вони такі популярні. Вони швидкі та ефективні. Насправді це чудове технологічне диво.

Тим не менш, коли ви торрент, ви також стаєте файлом акціонер, яка класифікація, яка ставить людей у ​​найбільші клопоти. Поліцейські організації зазвичай не націлюються на людей, які ділиться тут або там, але ті, хто ділиться десятками концертів на місяць, можуть бути ціллю, навіть якщо вони випадково діляться цими файлами. Насправді, якщо ви ніколи не змінювали налаштування свого клієнта BitTorrent, ви можете зараз обмінюватися файлами і навіть не усвідомлювати їх.

Питання конфіденційності та безпеки

Питання конфіденційності, пов’язане з торентами, є ключовою причиною, чому більшість людей, які використовують торрент-сайти, обирають послугу VPN. Коли ви торрентуєте, ваша IP-адреса є для всіх, хто може побачити сайт торрента. У цьому є деякі важливі проблеми.

По-перше, якщо ваша IP-адреса не замаскована за проксі-сервером або VPN, кожен, хто її має, може використати її як бекдор, щоб зламати вашу систему, дізнатись особисту інформацію про вас або навіть переслідувати вас у себе вдома. Ваша IP-адреса нагадує вашу домашню адресу, але для вашого комп’ютера. Хтось, хто це знає, може дізнатися, де ти.

Твіттер-стримери це дуже добре знають. “Плавання”, коли хтось зробить підроблений телефонний дзвінок у поліцію, який потім відправить команду SWAT, є звичайним явищем у спільноті Twitch. Деякі глядачі придбають IP-адресу стримера, підключать його до імені цього користувача та його реальної адреси, а потім здійснять ці підроблені телефонні дзвінки. Поліцейські навіть застрелили одного стриттера Twitch після того, як його “зашпаклювали”.

На фронті безпеки вам доведеться боротися з фальшивими та жорстокими торентами, які завантажуються на деякі торент-сайти. Більш авторитетні сайти, як ті, які ми перераховували вище, мають певні гарантії, які допоможуть запобігти цьому. Деякі, наприклад Rarbg, дозволять лише зареєстрованим користувачам завантажувати файли на сайт. Інші, такі як Піратська бухта, не мають реальних гарантій, натомість довіряючи, що більшість сівалок чесні.

Хоча незначні гарантії, які існують на деяких сайтах, допомагають захистити від встановленого зловмисного програмного забезпечення, схожого на фільм, програмне забезпечення або телешоу, які ви намагаєтеся завантажити, вони не є на 100 відсотків захищеними. З тисячами зареєстрованих користувачів на багатьох із цих сайтів та відсутністю такої системи на деяких сайтах, як The Pirate Bay, ви ризикуєте заразитися вірусами на своїй машині. Встановлення хорошої антивірусної програми під час використання торент-сайтів є абсолютно необхідною.

Використання VPN не захистить вас від фальшивих чи жорстоких торрентів, це допоможе вам запобігти передачі особистої інформації або зробити собі легку хакерську або перекидну ціль.

Що робить VPN корисним для торрент?

Хороший VPN для торрентів повинен відповідати цим критеріям:

 • Шукайте VPN, в якому чітко визначена політика без реєстрації даних. Це означає, що VPN не веде журнали про вашу діяльність, пов’язану з вашою особистою ідентифікацією. Це не включає метадані, у яких не буде пов’язано вашу особу.
 • Виберіть VPN з високою швидкістю. Хоча торрент-торрент загалом призначений для швидшого завантаження навіть при повільніших з’єднаннях, все ж необхідно використовувати VPN-сервіси з найкращою пропускною здатністю. Детальнішу інформацію див. У нашому списку найшвидших VPN-сервісів.
 • Скористайтеся послугою з необмеженою пропускною здатністю. Поряд із сервісом, який має високі швидкості, переконайтесь, що служба також забезпечує необмежену пропускну здатність. Деякі служби прямо заявляють, що вони не дозволяють торрент. Торрентінг часто вимагає значної пропускної здатності через вимоги до завантаження та завантаження.
 • Виберіть службу VPN, яка має захист від витоку DNS та IP. Зважаючи на свою причину використання VPN під час торрентінгу – це в першу чергу для маскування вашої особи, скористайтеся службою VPN, яка захистить вас від витоку цієї інформації. Деякі використовують для цього різні методи, включаючи автоматичні комутатори, які вимикають певні програми чи ваш Інтернет, якщо виявлено витік. Ви можете перевірити, чи є у вашої VPN витоку DNS тут.
 • Використовуйте сервіс VPN, розташований у дружній країні. Деякі країни не особливо привітні до послуг VPN. Це означає, що сервісам у цих країнах, можливо, доведеться відмовитись від приватних даних користувачів (а також, чому вони можуть не мати політики без журналів). Дружні місця включають Британські Віргінські острови або Швейцарію.

Usenet: альтернатива торрент

Usenet – популярна альтернатива торрентінгу, яка не використовує однорангову мережу для поширення файлів. Натомість файли існують на централізованих серверах, якими керують провайдери Usenet. Це означає, що немає жодного зобов’язання завантажувати файли для завантаження інших. Завантаження файлу з Usenet, як правило, набагато швидше, ніж торрент, з цієї причини і легко збільшить вашу доступну пропускну здатність для завантаження.

Usenet вимагає платної підписки, але завантаження вмісту, захищеного авторським правом, так само незаконне через Usenet, як і під час торрент. Usenet є більш приватним і менш популярним, ніж BitTorrent, тому шанси зіткнутися з юридичними наслідками нижчі. Ми все-таки рекомендуємо використовувати VPN під час завантаження з Usenet.

Usenet вимагає:

 1. Підписка на провайдера
 2. Клієнт читання новин
 3. Індексатор / пошукова система

Деякі постачальники загортають усі три речі в один акуратний пакет. Якщо це не так, в Інтернеті доступні безкоштовні читачі новин та індексатори. Перегляньте наш список найкращих постачальників Usenet разом із поглибленими оглядами.

Існує трохи кривої навчання, але Usenet має багато переваг перед своїм більш поширеним партнером P2P.

Що трапилося з торентами Кікасса?

Незалежно від того, чи є ви великими людьми в місцях торрентів або тільки починаєте роботу, ви, можливо, вже чули: Популярний сайт торрентів Kickass Torrents офіційно був захоплений урядом США. Їх основні веб-сайти, Kickass.to та Kat.cr, зараз у режимі офлайн і показують лише велике повідомлення про арешт. Як результат, ви, ймовірно, будете шукати альтернативи для дзеркальних сайтів Kickass.to, Kat.cr та інших Kickass Torrents..

альтернативи kickass.to

Однак проблеми з киккас-торрентами поширюються за межі лише США. Наприклад, в Австралії Krentass Torrents є серед великої кількості торент-сайтів, які зараз заблоковані австралійськими провайдерами. Деякі інші країни (наприклад, США) все ще намагаються домогтися видачі польського власника сайту Артема Вауліна для кримінальної відповідальності. У той час, коли сайт стикається з такою спекою в наші дні, пошук альтернативи Kickass Torrents має багато сенсу.

Незважаючи на те, що ми висвітлювали велику кількість торент-сайтів, де вони доступні, можна безкоштовно завантажувати різні форми ЗМІ безкоштовно. Ми настійно рекомендуємо користувачам звернутися до легальних торрент-сайтів для завантаження та обміну спочатку.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав. Торрентінг – це ідеально законний процес завантаження та обміну при правильному використанні та використанні через легальні та офіційні сайти та сервіси. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me