Kā mainīt savu atrašanās vietu Mozilla Firefox

iestrēdzis nepieciešama palīdzība

Iestrēdzis un vajadzīga neliela palīdzība?

Runā ar cilvēku

Šis ceļvedis iemācīs, kā to izdarīt sabojāt savu atrašanās vietu Mozilla Firefox. Vietas maldināšana var palīdzēt piekļūt cenzētam saturam.

Lai sabojātu savu atrašanās vietu pārlūkprogrammā Firefox, ieteicams:

 • Mac, PC un Linux: izmantojiet ExpressVPN pārlūka paplašinājumu
 • Linux: izmantojiet Location Guard + VPN

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ExpressVPN nav saistīts ar Location Guard.

Piezīme: Ja jūsu dators izmanto Wi-Fi, pārliecinieties, vai Bluetooth ir izslēgts. Ja izmantojat LAN, pārliecinieties, vai ir izslēgts gan Wi-Fi, gan Bluetooth.

Mac, PC un Linux: sabojājiet savu atrašanās vietu, izmantojot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu

Vietnes, kurās tiek izmantota HTML5 ģeogrāfiskā atrašanās vieta, var redzēt jūsu patieso atrašanās vietu pat tad, ja ir izveidots savienojums ar VPN.

Lai to novērstu, vienkāršākais veids, kā sabojāt savu atrašanās vietu Mozilla Firefox, ir ExpressVPN pārlūka paplašinājums. ExpressVPN Firefox paplašinājums ir pieejams PC un Mac.

Jūs varat redzēt, kā izmantot ExpressVPN pārlūka paplašinājumu, lai sabojātu savu atrašanās vietu pārlūkprogrammā Firefox.

Linux: krāpj savu atrašanās vietu, izmantojot Location Guard pārlūka paplašinājumu + VPN

Lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret atrašanās vietas noplūdi, ļoti ieteicams papildus atrašanās vietas sarga izmantošanai izveidot savienojumu ar VPN.

Vietas sargs ir pieejams Firefox 38.0 un jaunākas. Ja izmantojat vecāku Firefox versiju, jums būs jājaunina pārlūkprogrammas versija, lai ievērotu šo rokasgrāmatu un saņemtu svarīgus Firefox jauninājumus.

 1. Izlemiet par vietu, kuru vēlaties krāpt, piemēram, Tokijā.
 2. Savienojiet savu ExpressVPN lietotni ar izvēlēto atrašanās vietu (skatiet instrukcijas operētājsistēmai Windows un Mac).
 3. Apmeklējiet Firefox pievienojumprogrammas lapu, lai uzzinātu Location Guard, un instalējiet Location Guard savā pārlūkprogrammā. Jums, iespējams, būs jārestartē pārlūks.iegūt Firefox atrašanās vietas aizsargu
 4. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz Vietas apsardzes paplašinājuma ikona jūsu pārlūkprogrammā.noklikšķiniet uz atrašanās vietas apsardzes ikonas
 5. Izvēlieties Iespējas. Tiks atvērta opciju izvēlne jaunā cilnē.noklikšķiniet uz paplašinājumu opcijām
 6. Kreisās puses izvēlnē noklikšķiniet uz Fiksēta atrašanās vieta.izvēlieties fiksētu atrašanās vietu
 7. Velciet atrašanās vietas marķieri, lai tas atbilstu iepriekš atlasītajai VPN atrašanās vietai.
 8. Aizveriet izvēlnes cilni Opcijas un atgriezieties vietnē, kurai vēlaties piekļūt. Atsvaidziniet lapu un noklikšķiniet uz Vietas apsardzes paplašinājuma ikona jūsu pārlūkprogrammā.noklikšķiniet uz atrašanās vietas apsardzes ikonas
 9. Iespēju sarakstā atlasiet Iestatīt līmeni [tīmekļa lapas nosaukums].iestatīts līmenis vietnei
 10. Izvēlieties Izmantojiet fiksētu atrašanās vietu un aizveriet paplašinājumu izvēlni.izmantojiet fiksētu atrašanās vietu
 11. Pārbaudiet, vai ir mainījusies jūsu atrašanās vieta. Jums, iespējams, vajadzēs atsvaidzināt lapu vēlreiz.
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me