Обхід обмежень для затемнення UFC із VPN або Smart DNS

ufc
UFC об’єднує всіх найкращих у світі змішаних єдиноборців єдиного восьмикутника, але трансляція організації навряд чи глобальна. Права на трансляцію надаються місцевим телеканалам та потоковим веб-сайтам у країнах за межами США.


ПОВ’ЯЗАНІ: Як дивитися Макгрегор проти Хабіба в Інтернеті або на Kodi

Як результат, деякі бої можуть бути затьмарені в певних країнах. Вболівальники, які платять 10 доларів на місяць за підписку на Fight Pass, можуть здивуватися, дізнавшись, що вони не обов’язково мають доступ до кожного прямого бою. Те саме стосується глядачів із оплатою за перегляд. Обмеження щодо затемнення можуть відрізнятися від бою до бою і затягуються дрібним шрифтом.

Передплатники Fight Pass у затьмареній країні чи регіоні, які намагаються ввімкнути трансляцію події в Інтернеті, зустрічаються таким повідомленням:

ufc затемнення

“Через обмеження трансляції це відео недоступне в рамках підписки на UFC FIGHT PASS або як плата за перегляд у вашому регіоні. Будь ласка, перегляньте місцеві телевізійні списки, щоб переглянути інформацію. “

Це означає, що вам доведеться знайти місцевого власника прав, зареєструватися та оплатити бій (знову). Ці місцеві провайдери часто надають менший досвід, ніж UFC.tv, наприклад, поганий користувальницький інтерфейс або гірша якість відео. Наприклад, у Франції є Комбат, а в Німеччині – бойові перестріли. Ніколи про них не чули? Ні в нас.

Ще одна проблема сторонніх мовників – вони не дозволяють користувачам переглядати повтори на вимогу. Боротьба, яка ведеться ввечері у Сполучених Штатах, може розпочатися до 5:00 ночі в Європі, що не є першочерговим часом. UFC.tv дозволяє абонентам спостерігати за повторами у вільний час, але місцеві власники прав рідко мають таку можливість.

Як обійти відключення UFC за допомогою VPN або розумного DNS

Якщо ви замовляєте боротьбу за плату за перегляд, яку ви вже заплатили від компанії, про яку ви ніколи не чули (і, можливо, на мові, яку ви не розумієте) не звертається до вас, у нас є краще рішення.

VPN або розумний постачальник DNS може підманути веб-сайт UFC.tv думати, що ви перебуваєте в США, тим самим обминаючи затемнення. Ці інструменти виконують функції проксі-серверів, через які частину або весь ваш інтернет-трафік перенаправляють, призначаючи вам нову IP-адресу та підробляючи місцезнаходження вашого пристрою.

Ми рекомендуємо скористатися платною послугою, щоб скористатися швидкістю, достатньо швидкою та надійною для потокового перегляду відео. Це не безкоштовно, але майже напевно дешевше, ніж замовити бій із оплатою за перегляд. Деякі VPN, такі як ExpressVPN, мають гарантії повернення грошей у випадку, якщо ви хочете повернути свої гроші після закінчення бойової ночі. На додаток до гарантії повернення грошей Express VPN наразі має 3 місяці додаткової безкоштовності з 12-місячними планами.

Процес перегляду з VPN простий:

 1. Зареєструйтесь, завантажте, встановіть та увійдіть у свій VPN-додаток
 2. Виберіть сервер у Сполучених Штатах чи деінде, бої не затьмарені. Географічно ближчі сервери будуть швидшими.
 3. Підключіться до сервера і дочекайтеся встановлення з’єднання.
 4. Завантажте веб-сайт або додаток UFC.tv, увійдіть у систему за допомогою облікових даних Fight Pass та починайте перегляд!

А для розумного проксі-сервера DNS:

 1. Підпишіться на смарт-підписку на DNS, Overplay добре працює.
 2. На веб-сайті провайдера знайдіть основну та альтернативну IP-адреси для DNS-серверів у потрібному місці
 3. Змініть стандартні сервери DNS вашого пристрою на нові відповідно до інструкцій провайдера розумного DNS
 4. Перезавантажте пристрій
 5. Увійдіть до UFC.tv за допомогою облікових даних Fight Pass і починайте переглядати!

Процес працює і для прямих трансляцій боїв за плату за перегляд, хоча вам, можливо, доведеться вибрати місце розташування сервера в тому самому місці, що і постачальник оплати за перегляд. Взагалі кажучи, VPN простіші у налаштуванні, але розумні проксі-сервери DNS працюють на більш широкому діапазоні пристроїв.

Крім того, ви можете вибрати перегляд UFC на Kodi, хоча не забудьте перевірити законність потокового вмісту. Багато потоків Kodi є неофіційними та порушують закони про авторські права.

Чому UFC чорніє??

Простіше кажучи: жадібність.

UFC може заробити більше грошей, ліцензуючи вміст іншим постачальникам, які перепродають ту саму трансляцію, ніж продаючи окремі підписки на Fight Pass та замовлення на оплату за перегляд. Розбиття ринку серед цих провайдерів вигідніше для UFC, але гірше для споживача.

Коли UFC підписує права мовлення на телерадіомовлення в іншій країні, він погоджується, що він не буде подвоюватися. Тобто, він не буде конкурувати з телерадіомовленням, на який він просто продав права. Таким чином, вирішення проблеми є затемненням.

Якщо хотів, UFC міг би утриматися від ліцензування географічного вмісту і просто тримати всі свої потоки та передачі під одним внутрішнім парасолькою. Ось так WWE, яка використовує подібну модель, доступна майже в кожній країні за тією ж ціною, без обмежень щодо затемнення.

“Ufc” від benyupp, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map