Як слідкувати за чемпіонатом світу з бадмінтону 2019 онлайн

Як слідкувати за чемпіонатом світу з бадмінтону в Інтернеті

Чемпіонат світу з бадмінтону 2019 відбудеться з 19 по 25 серпня 2019 року. Близько 50 країн змагатимуться у чоловічому та жіночому одиночному, чоловічому та жіночому парному поєднанні та поєднанні поєдинки парних матчів на заході у Сент-Якобшаллі, Базель, Швейцарія. Ви можете використовувати Віртуальну приватну мережу (VPN), щоб безкоштовно дивитись події за кордоном. Ми пояснимо, як далі.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми лише рекомендуємо офіційні джерела для перегляду чемпіонату світу з бадмінтону. Причиною цього є те, що неофіційні потоки дуже ненадійні. Мало того, що вони мають низьку якість, вони можуть бути зняті в будь-який момент. Крім того, ви можете безкоштовно дивитись Чемпіонат світу з бадмінтону онлайн, тому не потрібно витрачати час на пошуки неповноцінних, несанкціонованих потоків..

Для перегляду безкоштовного чемпіонату світу з бадмінтону вам знадобиться VPN, якщо ви перебуваєте в країні, де YouTube заблокований.

Як дивитись чемпіонат світу з бадмінтону безкоштовно онлайн за кордоном

Не можете дочекатися початку роботи? Ось як ви можете дивитись Чемпіонат світу з бадмінтону в прямому ефірі та безкоштовно онлайн:

Використання VPN для перегляду чемпіонатів світу з бадмінтону

  1. Підпишіться на відповідну послугу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN. Однак NordVPN та CyberGhost є особливо надійними, недорогими альтернативами.
  2. Завантажте та встановіть для свого пристрою відповідну програму VPN або розширення браузера.
  3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та натисніть для підключення до сервера.
  4. Перейдіть на BadmintonWorld.TV і виберіть відео, яке слід розблокувати.
  5. Якщо у вас виникли проблеми, очистіть кеш і куки веб-переглядача. Крім того, спробуйте сервер в іншій країні або зв’яжіться зі службою підтримки вашої VPN.

Як безкоштовно дивитись чемпіонати світу з бадмінтону на BadmintonWorld.TV

Найкраще місце для перегляду чемпіонатів світу з бадмінтону 2019 – через BadmintonWorld.TV, який є офіційним каналом YouTube Всесвітньої федерації Бадмінтону (BWF). Тут ви можете спостерігати за чемпіонатом світу з бадмінтону в прямому ефірі та за запитом. Ви також можете переглядати багато вмісту на офіційному веб-сайті BWF.

Хороша новина полягає в тому, що канал YouTube та його вміст BadmintonWorld.TV доступний у більшості країн. Ми виявили лише те, що вміст у Японії обмежене. Однак цензура YouTube не є незнайомою, і зараз вона заборонена, наприклад, у Китаї. YouTube також зіткнувся з цензурою в країнах, включаючи Німеччину, Іран та Туреччину.

Якщо ви перебуваєте в країні, в якій YouTube заборонено чи обмежено, ви все ще можете дивитись чемпіонат світу з бадмінтону безкоштовно онлайн, підключившись до VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, який швидко, надійно та може розблокувати YouTube. Більше того, він постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли спробувати це без ризику.

Чи можу я користуватися безкоштовним VPN, щоб переглянути онлайн чемпіонати світу з бадмінтону?

На жаль,, багато безкоштовних VPN не в змозі обійти гео обмеження веб-сайтів і служб, таких як YouTube, Netflix та Skype. З цієї причини, можливо, ви не зможете скористатися безкоштовним VPN, щоб безкоштовно переглянути Інтернет-чемпіонат світу з бадмінтону. Крім того, відомо, що безкоштовні VPN-мережі дуже повільні, що робить трансляцію спортивних подій у прямому ефірі проблемою. Ви можете зіткнутися з частими, тривалими періодами буферизації або надмірним відставанням, що призведе до пропуску ключових моментів.

Ми також не рекомендуємо безкоштовні VPN, оскільки їм не вистачає безпеки, необхідної для належного захисту вашої конфіденційності в Інтернеті. Деякі безкоштовні VPN вдаються до тіньової тактики, щоб заробити гроші та могли б відстежувати вашу інтернет-активність з надією продати її найвищому учаснику торгів. Деякі безкоштовні VPN навіть обмежують кількість даних, які ви можете використовувати щоб заохотити вас перейти на платний план. Загалом, безкоштовні VPN просто не варті клопоту.

Що я повинен знати про чемпіонат світу з бадмінтону?

Чемпіонати світу з бадмінтону – найбільша спортивна подія з бадмінтону, яка пропонує найбільш рейтингові бали (разом з літньою Олімпіадою). Заснований у 1977 році, турнір проводиться щорічно (крім року Олімпійських ігор). Однак, хоча переможці короновані чемпіонами світу та нагороджуються золотими медалями, грошей на призові турніри немає.

Цього року чемпіонат світу з бадмінтону проходить у Базелі, Швейцарія, у Сент-Якобшаллі. Це буде перший раз, коли чемпіонати світу та Пара-чемпіонати світу прийматимуться разом. Турнір проводиться з 19 серпня25, матчі зазвичай проходять з 9:00 до 22:00 (CET). Заключні церемонії та презентації заплановані на неділю 25 серпня з 12:00 до 17:00.

Хто є фаворитом виграти чемпіонат світу з бадмінтону?

Китай домінував у змаганнях серед чоловіків та жінок на чемпіонаті світу з бадмінтону з моменту його створення в 1977 р. Крім Китаю, національні команди Індонезії, Данії, Південної Кореї, Японії та Іспанії в останні роки користуються успіхом. Зокрема, варто зазначити, що переможницею жіночих синглів у 2014, 2015 та 2018 роках стала Іспанка Кароліна Марін.

На момент написання написання, японський Кенто Момота – найкращий чоловічий сингл. За ним слідують Ши Юкі з Китаю та Віктор Аксельсен з Данії. На вершині жіночого одиночного рейтингу знаходиться Тай-цзи-ін Тайваню. Китай Чен Юфей та Японія Нозомі Окухара займають друге місце та третє місце відповідно.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me