Як дивитися iFollow у Великобританії та отримувати доступ до всіх ігор

Як дивитися iFollow у Великобританії та отримувати доступ до всіх ігор


VPN шифрують ваш трафік, не даючи йому прочитати постачальника послуг Інтернету (ISP), роботодавця чи уряду. Однак вони також дозволяють вам змінити свою IP-адресу, тобто ви можете використовувати VPN, щоб підробити своє місцезнаходження та отримати доступ до географічних послуг за кордоном.

iFollow доступний у всьому світі, але у Великобританії він працює трохи інакше. Наприклад, вона дорожча (матчі коштують 10 фунтів стерлінгів замість 7 доларів США). Якщо ви відвідуєте Великобританію, ви можете виявити, що ви не можете передавати стільки ігор в прямому ефірі з футболу за межами Великобританії, оскільки деякі ігри доступні не у всіх місцях. Багато користувачів iFollow уникають таких обмежень за допомогою VPN. Однак через сильне геоблокування цієї платформи лише кілька VPN-серверів, які надійно працюють.

Окрім того, що користуються великою популярністю для потокового передавання, VPN допомагають зберігати безпеку та приватність в Інтернеті, що особливо важливо, якщо ви використовуєте незахищений загальнодоступний Wi-Fi.

Ми розглянемо кожну VPN більш докладно пізніше, але поки що ми надали короткий підсумок нижче популярних VPN для потокового передавання:

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір VPN для iFollow. Безпечний високошвидкісний VPN, який розблокує широкий спектр геоблокованих послуг за кордоном. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost: Похвалившись оптимізованими потоковими серверами, високою швидкістю та міцною прихильністю до вашої конфіденційності та безпеки, CyberGhost ідеально підходить для користувачів, які не користуються VPN..
 3. NordVPN: Ця послуга пропонує швидке з’єднання, налаштовані функції безпеки та виняткові можливості розблокування за дуже розумною ціною.
 4. Точка захисту: Швидкий, недорогий VPN, чудово підходить для потокового iFollow та іншого контенту.
 5. Surfshark: Швидкий VPN, орієнтований на конфіденційність, без обмеження підключення, Surfshark ідеально підходить для передачі iFollow за кордон.

Як дивитися iFollow у Великобританії з VPN

За допомогою правильного VPN насправді досить просто обійти регіональне блокування та передавати міжнародні версії iFollow з будь-якого місця.

Ось як переглянути iFollow у Великобританії:

 1. Перш за все, підпишіться на відповідний VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток, подбаючи про те, щоб отримати відповідну версію для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до одного з серверів VPN у бажаній країні (більшість постачальників надають пріоритет США, тому ви швидше отримуєте швидкісні швидкості за допомогою американського сервера).
 4. Підпишіться на iFollow, увійдіть та спробуйте переглянути відео. Він повинен завантажуватися майже миттєво, але якщо ні, спробуйте очистити кеш і файли cookie, а потім перезавантажте сторінку.

При такій кількості конкуруючих служб вибір VPN може бути непростим досвідом. Зважаючи на це, ми вирішили рекомендувати лише ті послуги, які відповідають усім наведеним нижче критеріям. Таким чином, ви гарантуєте універсальний високоякісний сервіс, а не лише той, який розблокує iFollow:

 • Працює з iFollow та кількома подібними потоковими платформами
 • Пропонує надійні, швидкісні з’єднання
 • Використовує шифрування військового рівня та включає різні інші функції безпеки
 • Не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати
 • Подає програми для найпопулярніших пристроїв та операційних систем

Найкращі VPN для перегляду iFollow у Великобританії

Нижче наш список найкращих VPN для перегляду iFollow у Великобританії:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує доступ до понад 3000 серверів у 94 країнах. Це дуже надійно і швидко, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без помітного буферизації. Найкраще, що ця служба здатна розблокувати вперті потокові платформи, такі як Netflix, Sky Go та iFollow з будь-якого місця.

Цей VPN захищає вас, використовуючи 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6, ідеальну таємницю вперед та перемикач захисту (який зупиняє весь трафік кожного разу, коли ви несподівано відключаєтесь). ExpressVPN не реєструє ідентифікуючу інформацію але ви можете платити за біткойн, якщо вам потрібен інший рівень захисту. Підтримка на базі чату доступна 24/7.

ExpressVPN має додатки для пристроїв Windows, Linux, MacOS, Android та iOS. Він пропонує власну прошивку для маршрутизаторів, щоб зробити установку якомога простішою.

Плюси:

 • Послідовні, швидкі зв’язки
 • Розблокує великий діапазон геозахисних сайтів, напр. Netflix
 • Солідна конфіденційність та безпека
 • Анонімно оплачуйте Bitcoin

Мінуси:

 • Дозволено лише три одночасних з’єднання

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для IFOLLOW: ExpressVPN – наш найкращий вибір для iFollow. Це швидкий, безпечний і пропонує чудові можливості розблокування, що робить його ідеальним для потокового прямого спорту. Він навіть постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб ви могли спробувати його без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це зручна для початківців, але універсальна VPN з понад 5700 серверами у 89 країнах. Кожен сервер показує своє поточне завантаження, а також службу, розроблену для розблокування, тобто немає догадок при спробі передачі вмісту на таких платформах, як Netflix, ESPN або iFollow. Маючи до семи з’єднань, дозволених одночасно, CyberGhost дозволяє безпечно передавати потоки з усіх своїх пристроїв.

Одна з найкращих речей про CyberGhost – це те, що вона пропонує попередньо налаштовану безпеку. 256-бітове шифрування, блокувальник реклами, сканер зловмисного програмного забезпечення, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор постійного вмикання включені за замовчуванням. Ви можете зареєструватися анонімно (використовуючи Bitcoin та електронну адресу, що викидається), але як CyberGhost не реєструє особисту інформацію, це абсолютно необов’язково. Маєте проблеми? Підтримка клієнтів доступна через чат 24/7 в прямому ефірі.

CyberGhost надає програми для Windows, MacOS, Android та iOS. Його можна налаштувати вручну для роботи з вибраними інтернет-роутерами.

Плюси:

 • Необхідна мінімальна конфігурація
 • Швидкі сервери, оптимізовані в потоковому режимі

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost пропонує швидкі, надійні сервери, великий потенціал розблокування та всебічну безпеку. Він постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має найбільшу мережу будь-якого великого VPN, що має понад 5400 серверів, розповсюджених у 62 країнах. Це дуже швидко та легко розблокує такі сервіси, як Netflix, beIN Sports та iFollow, тому він ідеально підходить для потокового передавання. Якщо дозволено до шести одночасних з’єднань, ви можете безкоштовно дивитись футбол EFL вдома і в дорозі.

Ця послуга сприймає вашу безпеку серйозно. Особливості включають 256-бітне шифрування, налаштовується перемикач на знищення, блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, подвійний VPN та функцію Tor над VPN, а також захист від витоків WebRTC, IPv6, DNS та переадресації портів. У NordVPN діє сувора політика без реєстрації тож ваша конфіденційність у хороших руках. Якщо вам потрібна допомога, ви можете отримати службу підтримки цілодобово під час чату в прямому ефірі.

Додатки NordVPN доступні для Linux, MacOS, Windows, iOS та Android. Він також працює на домашніх маршрутизаторах, але повинен бути встановлений вручну.

Плюси:

 • Відмінні стандарти безпеки та шифрування
 • Політика без журналів
 • Фантастичний варіант для трансляції та торрент
 • Постачальник бюджетного бюджету з низькою вартістю з хорошим представником глобального сервера

Мінуси:

 • Підключення до деяких серверів може бути повільним і ненадійним

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це недорогий високошвидкісний VPN з розширеними функціями безпеки та можливістю розблокувати iFollow у Великобританії. Її плани включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Hotspot Shield має близько 3200 серверів у 70 країнах і досить швидкий, щоб передавати відео в прямому ефірі без помітного відставання або буферизації. Важливо зауважити, що для розблокування iFollow за кордоном вам знадобиться платний рахунок, оскільки безкоштовні користувачі не можуть підключитися до британських серверів.

Цей VPN використовує 128-бітове шифрування та перемикач на знищення, а також захист від витоку DNS та IPv6 для збереження приватної діяльності у будь-який час. Далі, вона не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, хоча ви можете підписатись анонімно за допомогою передплаченої картки монетного двору, якщо хочете.

У екрані Hotspot є програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Для використання з маршрутизаторами потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Багато серверів на вибір
 • Включає перемикач на знищення у кожній версії програми
 • Гідна швидкість та можливість розблокування
 • 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Використовує 128-бітове шифрування замість 256-бітного
 • Живого чату немає
 • Немає підтримки Linux

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN ДЛЯ iFollow: Шина Hotspot – це низька вартість, простий, але універсальний VPN, здатний розблокувати iFollow з будь-якого місця. Це швидко, має сервери в 70+ країнах і не записує особисті дані. Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

5. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark має невелику, але зростаючу мережу, яка складається з близько 800 серверів у 50 країнах. Це досить швидко, щоб без жодних проблем передавати пряме відео в прямому ефірі, а найкраще, немає обмеження на з’єднання. Таким чином, Surfshark – це сильний вибір для тих, хто хоче захистити всі свої пристрої одночасно.

Ця послуга пропонує широкий спектр функцій безпеки, включаючи 256-бітове шифрування, перемикач на знищення (у всіх версіях), автоматичне блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення, та захист від витоків DNS, WebRTC та IPv6. Найголовніше, що Surfshark не реєструє особисту інформацію, тому ваша конфіденційність гарантована. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, підтримка клієнтів працює 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі.

Додатки Surfshark доступні для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Для використання з домашніми маршрутизаторами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Гідні, надійні швидкості
 • Не зберігає журналів
 • Дозволяє необмежену кількість пристроїв

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа
 • Інколи повільний сервер

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Surfshark пропонує пристойну швидкість, потужну можливість розблокування та потужні функції безпеки. Найкраще, що він не має обмеження підключення, тому ви можете використовувати його на будь-якій кількості пристроїв. 30-денна гарантія повернення грошей включена.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Не можу я просто використовувати безкоштовний VPN??

Безкоштовні VPN можуть здатися привабливими, але ми радимо не використовувати їх з кількох причин. По-перше, iFollow вживає особливо жорсткі заходи щодо геоблокування, і є лише декілька платних сервісів, здатних надійно розблокувати їх, тобто безкоштовна VPN навряд чи спрацює. Крім того, оскільки вони зазвичай мають невеликі мережі, безкоштовні VPN часто намагаються забезпечити достатню швидкість. Трансляція в прямому ефірі досить об’ємна для даних, і, таким чином, ви, швидше за все, відчуєте часті буферизації (якщо взагалі завантажувати відео).

Як безкоштовний сервіс може дозволити собі побудувати та підтримувати міжнародну серверну мережу? Зазвичай ці VPN використовують модель, що підтримується рекламою, або, можливо, пропонують більш високу швидкість за щомісячну плату. У цьому немає нічого поганого, але проблема полягає в тому, що деякі сервіси йдуть ще далі і зберігають файли cookie для відстеження на пристрої користувача. Ці файли cookie дозволяють постачальнику збирати інформацію щодо ваших звичок перегляду. Після того, як буде зібрано достатньо даних, вони можуть бути продані рекламодавцям, швидше за все, без вашого відома.

Неможливо дізнатися, чи безпечний ваш безкоштовний VPN. Нещодавно дослідники протестували понад 280 безкоштовних додатків VPN та виявили, що майже 40% містять зловмисне програмне забезпечення, понад 80% просочується інформацією за IPv6, а 18% дозволяють користувачам переглядати без будь-якого шифрування. На жаль, відомі постачальники не завжди є безпечнішими; у 2015 році Хола потрапив на продаж пропускної здатності користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Щоб бути максимально безпечним, радимо використовувати авторитетний VPN з чітко сформульованою політикою ведення журналів та історією відстоювання конфіденційності користувачів..

Як підписатися на міжнародні версії iFollow у Великобританії

iFollow, схоже, має більш вдосконалені заходи щодо блокування географічних даних, ніж багато подібних сервісів. Незважаючи на це, у Великобританії все ще можна отримати доступ до версії сайту іншої країни.

Першим кроком є ​​підключення до одного з серверів VPN у бажаному регіоні. Деякі користувачі повідомили, що звичайні акаунти iFollow були недоступними під час використання VPN; хоча це не підтверджено, це дозволяє припустити, що iFollow зберігає ваше початкове місцезнаходження під час реєстрації. Щоб обійти це обмеження, просто створіть новий обліковий запис під час підключення до VPN.

Тепер придбайте пропуск для матчу, який ви хочете побачити. Цікаво, що хоча iFollow доступний у кількох країнах, він має лише один веб-сайт. Це просто змінює валюту та доступний вміст на основі вашої IP-адреси. Іншими словами, якщо у вас є спосіб оплати, який діє в одному з підтримуваних сайтів iFollow, ви можете зареєструватися в будь-якій версії веб-сайту, який ви хочете. Ви можете використовувати карту, пов’язану з англійською адресою, навіть під час реєстрації в американській версії.

Тепер ви можете мати можливість трансляцію матчів наживо без жодних проблем. Повідомлялося про проблеми з доступом до служби в Chrome під час підключення до VPN, тому якщо у вас виникли труднощі, спробуйте переключитися на інший веб-переглядач.

Які ігри я можу дивитись на міжнародних версіях iFollow?

iFollow дозволяє переглядати будь-які ігри EFL, які не транслюються на міжнародному рівні за умови, що одна з конкуруючих команд зареєстрована в сервісі. Якщо один із міжнародних партнерів iFollow демонструє відповідність, він буде доступний за запитом о полудні GMT наступного дня. Крім того, оскільки пропуск матчу надає вам доступ протягом 24 годин, це означає, що ви можете переглянути певний пристрій наступного дня.

В даний час iFollow дозволяє підписатися на 15 з 24 команд, які грають в Чемпіонаті Sky Bet, 21 з 24 в Sky Bet League League і 23 (всі, крім однієї: Forest Green Rovers) в Sky Bet League League. Ви можете мати скільки завгодно підписок, хоча вам доведеться створити новий обліковий запис для кожної команди.

Чому ще я повинен використовувати VPN?

VPN не тільки корисні для трансляції. Наприклад, якщо ви увійдете в службу онлайн-банкінгу під час відпустки, ви, ймовірно, отримаєте автоматичне сповіщення. У деяких випадках ці послуги навіть тимчасово обмежують доступ. Хоча ці заходи покликані захистити вас, вони можуть спричинити значні проблеми під час подорожі. Однак якщо ви підключитесь до VPN-сервера у своїй країні перед тим, як увійти, ваш банк, ймовірно, навіть не помітить, що ви покинули країну.

Громадські мережі Wi-Fi зручні, але рідко добре захищені. Таким чином, вони є популярною ціллю для хакерів, які хочуть контролювати трафік користувачів. Однак, використовуючи VPN, ваші дані шифруються та абсолютно безглузді для когось без правильного ключа розшифровки. Крім того, коли ваш трафік проходить через сервери в іншій країні, ви зможете обійти будь-яку веб-фільтрацію, накладену власником точки доступу або місцевою владою, та отримати доступ до веб-сайтів, які зазвичай заблоковані.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map