Як дивитись “Вімблдон 2019” в прямому ефірі онлайн безкоштовно

Як дивитись

Вімблдон повертається до 2019 року! Весь графік, включаючи кваліфікатори, триває від 24 червня по 14 липня, тоді як основні події з З 1 по 14 липня. Популярність цього міжнародного тенісного заходу означає широке телевізійне покриття від численних телерадіомовників. Деякі країни пропонують навіть телевізійні трансляції в прямому ефірі через мережі вільної передачі. Таким чином, ви можете спостерігати за “Вімблдоном” онлайн в будь-якій точці світу, а в деяких випадках абсолютно безкоштовно.

Важлива примітка. Цей посібник рекомендує лише офіційні джерела потокового передавання. Вімблдон широко доступний через онлайн-трансляції, але це також включає ряд незаконних потокових сайтів. Неофіційні параметри трансляції часто розміщуються в поганій якості та на веб-сайтах, де розміщуються шкідливі реклами. Ці сайти також схильні до видалення через порушення авторських прав. Завдяки декільком міжнародним мовникам, які пропонують подію безкоштовно, не потрібно звертатися до ескізних веб-сайтів для прямих трансляцій Wimbledon 2019.

Більшість сервісів, які транслюють Уімблдон 2019, мають регіональний характер. Вам потрібно буде VPN, щоб розблокувати прямі потоки в деяких місцях.

Найкращий VPN для Wimbledon 2019: ExpressVPN

Підключившись до VPN, ваш інтернет-трафік направляється через зашифрований тунель до серверів у різних місцях. Цей захищений спосіб з’єднання дозволяє вам приватно та безпечно переглядати та передавати вміст в Інтернеті, а також обходити деякі веб-сайти, що блокують регіон, для запобігання доступу з деяких локацій.

Ми рекомендуємо ExpressVPN: він пропонує понад 3 000 серверів у 94 країнах із швидкими зв’язками та особливою увагою до безпеки та анонімності користувачів.

ExpressVPN забезпечує швидке налаштування облікового запису, багаторазову тривалість передплати (один місяць, шість місяців або один рік), а також приймає кілька способів оплати, включаючи Bitcoin та PayPal. Послуга не зберігає ідентифікаційних журналів клієнтів, тому жодна з ваших дій чи платіжна інформація не може бути відстежена до вас.

Додатково, ExpressVPN надає 30-денну гарантію повернення грошей, що дозволяє користувачам спробувати VPN без ризику та отримати претензію на повне повернення коштів (навіть якщо вам просто потрібна послуга, щоб переглянути Wimbledon 2019 за кордоном).

НАЙКРАЩІ VPN ДЛЯ WIMBLEDON 2019: ExpressVPN – наш найкращий вибір ExpressVPN забезпечує високі функції безпеки та конфіденційності, високі швидкості та можливість розблокувати потокові платформи, такі як BBC iPlayer та Eurosport за кордоном.

Як дивитись Wimbledon 2019 з VPN

Якщо ви плануєте безкоштовно переглядати Вімблдон, можливо, вам потрібно буде підключитися до VPN, щоб розблокувати вміст. Ось як розпочати:

 1. Спочатку створіть обліковий запис VPN. Поки ми рекомендуємо ExpressVPN для любителів спорту, інші варіанти, такі як NordVPN і CyberGhost також є якісними альтернативами.
 2. Далі встановіть програмне забезпечення VPN. Ви можете встановити програмне забезпечення VPN на декілька різних пристроїв, включаючи Amazon Firestick, комп’ютери Windows та Mac, а також пристрої iOS та Android. Деякі потокові пристрої, як-от Roku, не працюватимуть безпосередньо з VPN.
 3. Виберіть джерело трансляції для свого потоку Wimbledon 2019.
 4. Увійдіть у свою програму VPN та підключіться до країни, де знаходиться ваш прямий ефір. Наприклад, якщо ви плануєте використовувати сім’ю австралійської мережі, потрібен сервер на базі Австралії.
 5. Спробуйте передавати потокове відео з вибраного джерела під час підключення до VPN. Якщо все працює правильно, ваш потік повинен швидко завантажуватися та залишатися на зв’язку. Якщо у вас виникли помилки, спробуйте перезапустити веб-переглядач чи пристрій, очистити дані веб-перегляду або скористатися приватним чи анонімним вікном браузера.

Ви, можливо, зможете переглядати події Вімблдона за запитом пізніше, але ця подія буде транслюватися в прямому ефірі. Тому рекомендуємо перевірити джерела потоку заздалегідь до відповідних матчів, щоб переконатися, що ви знайшли такий, який працює..

Як дивитись “Вімблдон 2019” в прямому ефірі онлайн безкоштовно

Існує кілька варіантів перегляду “Вімблдону” онлайн та безкоштовно. Оскільки це одна з найпопулярніших міжнародних заходів, у великій кількості країн є телерадіомовники з правами на трансляцію ігор. І, на щастя, деякі з цих потоків надходять із загальнодоступних телевізійних мереж або у прямому ефірі, які також мають безкоштовні онлайн-потоки.

Найкращі безкоштовні варіанти перегляду Wimbledon 2019 в будь-якій точці світу включають:

 • Великобританія: BBC (через BBC iPlayer або TVplayer.com)
 • Швейцарія: SGR SSR (через RSI, RTS або SRF)
 • США: ABC (лише фінал, через безкоштовний акаунт USTVNow)
 • Австралія: СЕВЕН (через 7plus.com.au)
 • Інші місця в ЄС: Євроспорт (доступний через Zattoo Box)

Ці варіанти ми вважаємо найкращими, оскільки вони пропонують потоки в Інтернеті безкоштовно. Крім того, до цих потоків можна отримати доступ з будь-якої кордону за допомогою VPN.

Що стосується варіантів перегляду в Швейцарії, вам потрібно буде задовольнити себе переглядом іншими мовами, крім англійської. RSI транслює італійською мовою, RTS – французькою та SRF – німецькою.

Для американських потоків ABC, ви можете використовувати USTVNow в будь-якій точці світу без VPN. ABC постачається з безкоштовною версією послуги, але фінал для чоловіків та жінок ви отримаєте лише наприкінці 2-тижневого заходу.

Для британських потоків через BBC iPlayer, вам потрібна буде ліцензія на телебачення, щоб легально дивитися онлайн. BBC не вимагає підтвердження телевізійної ліцензії, але ми не рекомендуємо цей варіант трансляції для будь-кого, крім жителів Великобританії, які проживають за кордоном.

Для семи мережевих потоків Австралії, для доступу до безкоштовних потоків за кордоном потрібне підключення VPN до австралійського сервера.

Zattoo Box також може використовуватись будь-хто для доступу до безкоштовних прямих трансляцій з BBC, Швейцарських мереж та Eurosport. Підключення VPN до такої країни ЄС, як Швейцарія чи Німеччина, потрібно створити безкоштовний обліковий запис Zattoo та передавати вміст.

Додаткові параметри онлайн-трансляції Wimbledon 2019

Якщо вищезгадані безкоштовні варіанти просто не працюють для вас, є альтернативи. Зокрема для тих, хто в інших англомовних країнах, таких як США та Канада, платна послуга може запропонувати певні переваги.

Американські “Вімблдон-2019” прямі трансляції

Прапор США

У США, можливо, ви захочете розглянути послугу “найнебезпечнішого пакета” в Інтернеті. Це послуги з різання кабелів, які пропонують альтернативу дорогим підпискам на кабель. Тут найкращі варіанти:

 • YouTube TV
 • Слінг-телевізор
 • PlayStation Vue
 • Hulu з прямим телебаченням
 • DirecTV зараз

Кожна з цих послуг пропонує пакет передплати, який отримає вам ESPN, основного власника прав на мовлення в США. Ви також можете отримати доступ до каналу тенісу через ці сервіси, які також транслюватимуть деякі матчі.

Канада

прапор Канади Вімблдон жити онлайн

Мешканці Канади можуть насолоджуватися прямими трансляціями через телевізійне телебачення та ТСН. В обох службах доступні додатки, і ви можете передавати вміст будь-якої служби в Інтернеті в Інтернеті. Однак вам потрібно буде заплатити за доступ до CTV та TSN, тому ви захочете подумати, яка послуга краще для ваших потреб перед покупкою.

Розклад у Вімблдоні на 2019 рік

Не дозволяйте цьогорічному графіку “Вімблдону” сповзати від вас! Ось повна розбивка подій, зокрема, коли слід розглянути можливість налаштування.

DateSessionStart Times (EST)
Пн 1 липняПерший раунд7:00 – 16:30
Вт 2 липняПерший раунд7:00 – 16:30
Ср 3 липняДругий тур7:00 – 16:00
Чт 4 липняДругий тур7:00 – 16:30
Пт 5 липняТретій тур7:00 – 16:30
Сб 6 липняТретій тур8:00 – 17:00
Пн 8 липня16 раунд7:00 – 16:00
Вт 9 липняЖіночі чвертьфінали8:00 – 16:00
Ср 10 липняЧоловіки чвертьфінали8:00 – 16:00
Чт 11 липняЖіночі півфінали8:00 – 1:00
Пт 12 липняЧоловіки півфіналу8:00 – 2:00
Сб 13 липняФінал жінок9:00 – 3:00
Нд 14 липняЧоловічий фінал9:00 – 3:00

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me