Як дивитись проект NFL 2019 безкоштовно в Інтернеті

Як дивитись проект NFL 2019 безкоштовно в Інтернеті

Проект НФЛ 2019 року буде передаватися в прямому ефірі з 25 по 27 квітня. Вболівальники НФЛ можуть наживо наживо, щоб побачити, які зірки коледжу перетворяться на найгарячіших нових гравців НФЛ за сезон 2019-2020 та за його межами.

Ви можете дивитися безкоштовний онлайн-проект NFL 2019 через декілька основних варіантів потокової передачі. Ви можете навіть переглядати будь-яку точку світу з потрібними джерелами та інструментами.

Важлива примітка: Наш довідник рекомендує лише офіційні джерела для проекту проекту НФЛ на 2019 рік. Проект NFL – це особлива подія для найбільших шанувальників НФЛ, але подія часто передається через неофіційні сайти. Ці веб-сайти також можуть приховувати зловмисне програмне забезпечення та рекламне програмне забезпечення або можуть слугувати воротами для інших загроз конфіденційності та безпеці.

Тим часом, неофіційні джерела не пропонують найкращої якості потокової передачі і, швидше за все, несподівано вийдуть в офлайн. Оскільки ця подія доступна через численні офіційні джерела, не потрібно звертатися до сайтів, які можуть піддавати вам небезпеку. Ми рекомендуємо лише офіційні параметри, деякі з яких можуть бути безкоштовними та доступними з будь-якої точки світу.

Залежно від вашого місцезнаходження, можливо, вам потрібно буде використовувати VPN для перегляду проекту NFL 2019 в Інтернеті. 

Як дивитись чернетку NFL 2019 року в Інтернеті за допомогою VPN

Проект NFL 2019 транслюється лише у США. Таким чином, VPN знадобиться для перегляду події, якщо ви перебуваєте за межами США. Також вам може знадобитися VPN у США, якщо ви хочете дивитись безкоштовно, або якщо ви хочете дивитись у форматі HD без ризику перезарядження відеопотоку провайдера..

Щоб ваша VPN працювала з чернеткою NFL 2019, виконайте наступне:

 1. Підпишіться на перевірену службу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN для спортивних подій, таких як проект NFL, але існують інші надійні постачальники, зокрема NordVPN та Cyberghost.
 2. Встановіть додаток VPN на вибраний вами пристрій (Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire TV тощо), а потім підключіться до міста США, де доступна потокова передача (докладніше про це нижче).
 3. Підпишіться на службу потокового потоку, яку ви обрали, або підключіться до веб-сайту потокової трансляції, який ви плануєте використовувати. Ми настійно рекомендуємо протестувати свої VPN та параметри потокової передачі перед подією, щоб переконатися, що ви не пропустите жодне з головних відкриттів та оголошень.

Це воно! Якщо ви виявите, що з’єднання VPN не працює, щоб допомогти вам обминути блокування регіону, спробуйте очистити кеш-пам’ять та файли cookie у веб-браузері, повністю закрити браузер, а потім відкрити новий сеанс. Ви також можете спробувати запустити в приватному вікні перегляду, наприклад, режимі інкогніто Chrome або приватному вікні Firefox.

Зараз багато мобільних додатків вимагають підтвердити своє місцезнаходження за допомогою GPS. Для цього часто не існує ефективного обходу, тому ми рекомендуємо дотримуватися веб-браузера або пристрою, підключеного до телевізора, наприклад, Amazon Fire TV. (Зверніть увагу, що для Roku або Apple TV немає VPN-програм.)

Давайте вивчимо кілька найкращих варіантів для перегляду проекту проекту NFL 2019 в Інтернеті з будь-якої точки світу, включаючи безкоштовні варіанти.

Як дивитись проект NFL 2019 безкоштовно в Інтернеті

Найкраща новина про проект проекту NFL цього року полягає в тому, що дивитися його безкоштовно безкоштовно. Хоча кілька каналів платного телебачення пропонують потокові потоки, ви зможете безкоштовно дивитися за допомогою VPN та веб-сайту Локальний. В іншому випадку ви можете підписатись на будь-яку потокову службу, що базується в США, яка підтримує ESPN, NFL Network або ABC.

Використовуйте Locast та VPN, щоб безкоштовно переглянути проект NFL 2019 року

безкоштовна онлайн-версія nfl

Locast – це безкоштовна послуга, яка пропонує телебачення в ефірі через онлайн-потоки. Зауважте, що цифрові передачі OTA у США безкоштовні в ефірі, тому якщо ви житель США з цифровою антеною, ви можете легко дивитися безкоштовно. Однак в минулому важко здійснити ретрансляцію цих сигналів по Інтернету через юридичні обмеження (як виявила невдала компанія Aereo).

Локал, однак, здається, придумав, як орієнтуватися на законодавчі рамки, щоб це сталося, що є чудовою новиною для шанувальників НФЛ, які проживають за кордоном. Locast реалізує блокування регіонів, щоб дозволити доступ до цього вмісту лише тим, хто у вибраних містах, де він доступний. Однак ми виявили, що VPN обійде його блоки вмісту.

Щоб безкоштовно переглядати проект NFL у програмі Locast, виконайте наступне:

  1. Зареєструйтесь до облікового запису VPN (ми перевірили ExpressVPN і перевірив, що він працює з Locast)
  2. Підключення до сервера в одному з міст Locast доступний (Нью-Йорк, Філадельфія, Балтімор, Вашингтон, США, Чикаго, Денвер, Даллас, Х’юстон)
  3. Відкрийте вікно приватного перегляду (наприклад, режим анонімного перегляду в Google Chrome)
  4. Перейдіть на Locast.org
  5. Зареєструйтесь на безкоштовний рахунок в Locast
  6. Клацніть місто, де ви хочете переглянути прямі трансляції, а потім перейдіть до його локальної мережі ABC, коли розпочнеться проект проекту NFL 2019

Поєднання Locast і VPN – це найпростіший спосіб переглядати майбутні чернетки NFL з будь-якої точки світу, в тому числі в США. Якщо ви перебуваєте в США та одному з міст, де доступна програма Locast, VPN не є необхідністю, але все-таки рекомендується уникати перезапускання провайдера..

Locast – це неприбуткова організація, яка не стягує зборів. Якщо ви використовуєте програму Locast, радимо надавати гроші, щоб допомогти зберегти послугу доступною для майбутніх подій.

Додаткові параметри для перегляду проекту NFL в Інтернеті

Якщо ви перебуваєте за межами США, найкраща можливість перегляду чернетки NFL на 2019 рік стане комбінацією Locast + VPN. Однак у шанувальників НФЛ у США буде кілька додаткових варіантів для вивчення.

Як спостерігати за проектом NFL у США

BAFTA 2019

Проект NFL транслюватиметься через усі наступні мережі:

 • ABC
 • ESPN
 • ESPN Deportes
 • Мережа NFL

Якщо ви перебуваєте в США та маєте цифрову антенну, ви можете забрати місцеву трансляцію ABC та дивитися її безкоштовно. В іншому випадку вам потрібно буде зареєструватися в одній із наведених нижче служб, щоб отримати доступ до ABC, ESPN, ESPN Deportes або до мережі NFL. Кожен із варіантів нижче має безкоштовний пробний період, тож ви зможете безкоштовно зареєструватися, перегляньте проект проекту NFL 2019 та скасуйте після цього підписку..

Слінг-телевізор

Слінг-телевізор – найдешевший варіант за межами Locast. Ви можете передплатити Sling TV за допомогою 7-денної безкоштовної пробної версії. Однак, який пакет ви вибрали, визначатиме канал каналу проекту NFL, який ви отримаєте.

Якщо ви хочете переглядати мережу NFL, виберіть пакет підписки Sling Blue. Якщо ви хочете переглядати ESPN або ESPN Deportes, виберіть Sling Orange. Якщо ви хочете обидва як опцію, виберіть Sling Orange + Blue.

Якщо ви вирішите зберігати телевізор Sling, кожен окремий пакет коштує 25 доларів на місяць, тоді як Sling Orange + Blue – 40 доларів на місяць.

Sling TV не пропонує ABC ні в одному зі своїх потокових пакетів.

YouTube TV

Пропонуючи 7-денну безкоштовну пробну версію із доступними понад 50 каналами, YouTube TV – це хороший варіант для шанувальників NFL. YouTube TV надає ESPN та ABC (більшість ринків), надаючи підписникам резервну копію, якщо ABC недоступний.

Якщо ви вирішили дотримуватися YouTube TV, це коштує $ 49,99 на місяць.

Hulu + Live TV

Цікавим варіантом телебачення Hulu + Live TV поєднує бібліотеку Hulu на замовлення з пакетом прямих каналів, подібних до доступних на YouTube TV. Ви отримаєте ABC (на більшості ринків) та ESPN. Однак, немає мережі NFL.

Hulu + Live TV доступний із 7-денною безкоштовною пробною версією та коштує 44,99 доларів США на місяць після.

PlayStation Vue

Поширена помилкова думка (завдяки імені) полягає в тому, що PlayStation Vue доступний лише на ігровій консолі PlayStation. Навпаки, ви можете зареєструватися та передати на велику кількість пристроїв.

PlayStation Vue пропонує чотири варіанти потокового пакету. Пакет “Core” постачається з 5-денною безкоштовною пробною версією і включає ABC (більшість ринків), ESPN та NFL Network. Після закінчення випробування вартість становить 49,99 дол. США на місяць. Якщо вам не потрібна мережа NFL як опція, пакет “Доступ” пропонує ABC та ESPN і коштує 44,99 дол. США на місяць.

DirecTV зараз

Найбільш дорогий варіант у списку, якщо ви вирішите зберегти його після безкоштовної пробної версії, DirecTV Now пропонує ABC (більшість ринків) та ESPN. Вам потрібно лише вибрати пакет “ПЛЮС”, який коштує 50 доларів на місяць після закінчення безкоштовної пробної версії.

Обидва основні пакети DirecTV Now (PLUS та MAX) поставляються з HBO, що робить їх хорошим варіантом для шанувальників NFL, які також хочуть дивитися Гра престолів 8 сезон.

Проект NFL 2019: Розклад подій, деталі та основні перспективи

Проект NFL – це триденний захід, який охоплює 7 раундів. Графік заходів такий:

 • 1 раунд: четвер, 25 квітня, 20:00 EST / 1:00 GMT
 • Круги 2-3: п’ятниця, 26 квітня, 19:00 EST / 12:00 GMT
 • Тури 4-7: субота, 27 квітня, 12:00 EST / 17:00 GMT

Як працює проект NFL?

Проект НФЛ – це головна подія для команд НФЛ з підготовки нових молодих гравців. Однак, існує велика кількість торгів гравців, що можуть зробити команди, щоб збільшити черговість підбору замовлень або збільшити кількість чернеток..

Команди з найгіршими записами зазвичай отримують перший вибір у кожному раунді, тоді як команди з найкращим результатом отримують останній вибір.

Цього року є 256 вибору. Усі 32 команди будуть здійснювати свої вибори, хоча порядок вибору був дещо змінений через торги, які відбулися під час та після сезону НФЛ 2018-2019.

Цього року замовлення на перший тур на вибір:

 1. Кардинали Арізони (запис 3-13)
 2. Сан-Франсіско 49ers (4-12)
 3. Нью-Йоркські джети (4-12)
 4. Оклендські рейдери (4-12)
 5. Буккенери Тампа Бей (5-11)
 6. Нью-Йоркські гіганти (5-11)
 7. Ягуари Джексонвіля (5-11)
 8. Детройтські леви (6-10)
 9. Буйволові купюри (6-10)
 10. Денвер Бронкос (6-10)
 11. Цинциннаті Бенгали (6-10)
 12. Пакувальники Грін-Бей (6-9-1)
 13. Дельфіни в Маямі (7-9)
 14. Соколів Атланти (7-9)
 15. Вашингтон Редскінс (7-9)
 16. Кароліна Пантери (7-9)
 17. Нью-йоркські гіганти (5-11) (позиція після того, як Оделл Бекхем-молодший торгує з Клівлендом Брауном.)
 18. Міннесота вікінги (8-7-1)
 19. Титани Теннессі (9-7)
 20. Пітсбург Стіллерс (9-6-1)
 21. Сіетл-Сікхокс (10-6)
 22. Балтімор Ворон (10-6)
 23. Х’юстон Техас (11-5)
 24. Оклендські рейдери (позиція після торгівлі Халилом Маком з “Чиказькими ведмедями”)
 25. Філадефійські орли (9-7)
 26. Індіанаполіс Кольтс (10-6)
 27. Окленд Рейдерс (позиція після того, як Амарі Купер торгує Даллас-Ковбоями)
 28. Зарядні пристрої в Лос-Анджелесі (12-4)
 29. Канзаські міські начальники (12-4)
 30. Green Bay Packers (6-9-1) (Позиція після Маркуса Давенпорта торгує до Нових Орлеанських святих)
 31. Лос-Анджелес Овен (13-3)
 32. Патріоти Нової Англії (11-5)

Повний список проекту вибору NFL на 2019 рік, перевірити тут.

Топ перспектив проекту НФЛ на 2019 рік

2019 nfl draaft nick bosa Нік Боза, штат Огайо

Маючи лише 252 вибору, не кожна перспектива зробить скорочення. Однак, ось кілька найкращих перспектив проекту NFL 2019 року, багато з яких можуть бути захоплені в першому раунді.

 1. Нік Боза (Штат Огайо, оборонний кінець (DE))
 2. Квіннен Вільямс (Університет Алабами, Оборонна лінія (DL))
 3. Джош Аллен (Університет Кентуккі, DE)
 4. Ед Олівер (Університет Х’юстона, штат Каліфорнія)
 5. Девін Уайт (Штат Луїзіана, Linebacker (LB))
 6. Джаваан Тейлор (Університет Флориди, зовнішній лінійний тренер (OL))
 7. Кайлер Мюррей (Університет Оклахоми, Quarterback (QB))
 8. Монтес пот (Штат Міссісіпі, штат Каліфорнія)
 9. Рашан Гері (Мічиганський університет, штат Каліфорнія)
 10. T.J. Хакенсон (Університет Айови, Тісний Енд (TE))

Перегляньте CBS Sports на довший список перспектив проекту NFL 2019 року.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me