Як дивитись MotoGP в режимі онлайн і безкоштовно

Як дивитись MotoGP в режимі онлайн


Сезон 2019 року розпочався з тестів Qatar Moto2 – Moto3 10 березня і закінчиться Гран-прі Валенсії громади 17 листопада. Тим часом можна чекати на все, але заплановано 28 подій, включаючи Аргентина GP 31 березня. Є два способи скористатись усіма діями: особисто подорожувати в 15 країнах та відвідувати кожну подію чи читати далі, щоб дізнатися, як можна транслювати весь сезон MotoGP онлайн.

Важливо зауважити, що ми рекомендуємо лише офіційні телерадіомовники. Сюди входить кілька безкоштовних варіантів. На жаль, неліцензовані потоки є майже неминучими, особливо для таких гучних спортивних змагань, як MotoGP. Зважаючи на це, ці потоки часто забезпечують неповноцінне враження, коли вони мають логічне відео з низькою роздільною здатністю. Крім того, не рідкість, щоб несанкціоновані потоки були взяті в автономному режимі частково, так що ви навіть не можете побачити кінець гонки. Оскільки так багато законних способів дивитися, немає причин покладатися на неофіційні джерела.

Платформи потокового потоку часто обмежують географічний зміст, тобто доступ до нього можна отримати лише з певної країни. Як результат, вам потрібен VPN, щоб користуватися цими послугами за кордоном.

Кращий VPN для MotoGP: ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

VPN шифрують ваш мережевий трафік, не дозволяючи контролювати вашу діяльність хакерами, постачальниками Інтернет-послуг (ISP), роботодавцями чи урядом. Крім того, вони дозволяють підробляти своє місцезнаходження та здаватися, ніби ви цілком десь в іншому місці. Це означає, що ви можете використовувати VPN для доступу до таких платформ, як fuboTV, DAZN та beIN Sports за кордоном. Ми рекомендуємо ExpressVPN: це безпечний високошвидкісний сервіс із понад 3000 серверами по всьому світу.

Початок роботи простий: просто виберіть тривалість передплати (один, шість чи дванадцять місяців) і платіть. Не існує жодного ризику; ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, тому якщо ви не задоволені послугою, можете просто скасувати отримання повного повернення коштів..

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ МОТОГПУ: ExpressVPN має виняткові можливості розблокування, швидкісні швидкості та декілька вдосконалених функцій безпеки, що робить його ідеальним для безпечного потокового передавання..

Як жити потік MotoGP з будь-якого місця

Ніколи раніше не використовували VPN? Виконайте наведені нижче дії, щоб обійти регіональні обмеження та отримати доступ до геоблокованого вмісту з будь-якого місця:

 1. Почніть з вибору підходящої VPN. Ми коротко згадали вище ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це дві порівнянні, дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN, подбаючи про те, щоб отримати відповідну версію для вашої операційної системи.
 3. Вирішіть, яку з потокових служб нижче ви хочете використовувати.
 4. Підключіться до сервера у відповідному місці. Наприклад, для розблокування BT Sport вам потрібен британський сервер, а для Canal + – французький сервер.
 5. Спробуйте відтворити відео на обраному вами сайті. Він повинен завантажуватися без жодних проблем, але якщо ні, очистіть кеш і куки веб-переглядача, а потім перезавантажте сторінку.

Якщо ви маєте намір дивитись прямі трансляції, важливо протестувати VPN, використовуючи описані вище кроки, перш ніж подія насправді розпочнеться. Таким чином, якщо є якісь проблеми, у вас все ще буде час отримати допомогу від служби підтримки клієнтів VPN, і вам не доведеться пропускати старт гонки.

Як дивитись онлайн-сезон MotoGP 2019 в прямому ефірі

Враховуючи величезну міжнародну привабливість MotoGP, не дивно, що події цього сезону будуть показані у всьому світі. Подивіться нижче, щоб дізнатися, де ви можете переглянути MotoGP у своїй країні:

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

BT Sport володіє ексклюзивними правами на мовлення MotoGP у Великобританії. Якщо у вас вже є кабельний пакет, який включає BT Sport, ви можете увійти та негайно розпочати трансляцію без додаткових витрат. Однак якщо ні, то справи стають дещо складнішими.

Ви можете підписатися на BT Sport, якщо у вас є або широкосмуговий BT, Sky TV, або TalkTalk TV. Клієнти BT можуть скористатися нижчою ставкою (9 фунтів на місяць), а ті, хто має інші провайдери, платять між 12-20 фунтів на місяць. На жаль, BT не пропонують жодного виду підписки на верхній план, тому якщо у вас немає телевізора або широкосмугового зв’язку з одним із перерахованих вище постачальників, це не простий спосіб перегляду.

BT Sport обмежений географією та доступний лише у Великобританії. Вам потрібно буде використовувати VPN для перегляду з-за кордону, але це працює обома способами: якщо ви зазвичай живете в іншій країні, ви можете підключитися до сервера в цьому місці та легко отримати доступ до потокових служб з дому.

США

Прапор США

У США ви можете дивитись кожну подію MotoGP 2019 у прямому ефірі на сайті BEIN Sports. Якщо ви підписалися на телевізор Sling або fuboTV або якщо ваш кабельний пакет включає в себе BEIN Sports, ви зможете безкоштовно передавати ці перегони в beIN Sports Connect.

Незважаючи на те, що beIN Sports має надпотужний варіант у деяких інших країнах, у США це недоступно. В результаті, найменш дорогий спосіб перегляду (без кабельного телебачення) – це телевізор Sling. Ця послуга коштує 15 доларів США на місяць, але вам також доведеться підписатись на пакет пакету Sports Extra, який становить додаткові 5 доларів. Однак існує 7-денна безкоштовна пробна версія, щоб ви могли переконатися, що підвісний телевізор підходить вам у довгостроковій перспективі, перш ніж здійснити.

Sling TV, beIN Sports US та fuboTV доступні лише в Америці. Ви можете отримати доступ до цих платформ за кордоном, спочатку підключившись до американського сервера.

Франція

Flag_of_France-e1527750876576

Canal + – єдиний мовник, який показує сезон MotoGP 2019 у Франції. Увійшовши за допомогою облікового запису Orange або Free, ви можете передавати безкоштовно кожну гонку. Однак, не хвилюйтеся, якщо ви не працюєте ні з одним із цих постачальників, оскільки Canal + дозволяє і вам підписатися безпосередньо.

Ці підписки на верхній план коштують 19,90 євро на місяць і включають одномісячну безкоштовну пробну версію. Як бонус, оскільки MotoGP відображатиметься на каналі Canal +, за пакет спортивних каналів не потрібно доплачувати. Canal + використовує геоблокування, щоб запобігти користувачам з-за меж Франції нічого не спостерігати. Однак ви можете отримати доступ до нього з-за кордону, підключившись до одного з французьких серверів VPN.

Дивіться MotoGP безкоштовно французькою мовою

Однак є інший спосіб спостерігати за цими перегонами французькою мовою. Швейцарський мовник RTS показує сезон MotoGP 2019 безкоштовно з французькими коментарями.

Вам навіть не потрібно реєструватися, хоча вам знадобиться швейцарська IP-адреса, щоб насправді щось дивитись. Ми рекомендуємо ExpressVPN для переходу на швейцарський IP, гарантія повернення грошей означає, що ви можете отримати відшкодування після гонки, якщо не хочете продовжувати.

Італія

прапор Італії - італійський

TV8 показуватиме кожну гонку сезону безкоштовно, але є улов: лише вісім подій передаватимуться в прямому ефірі. Решта перегонів будуть доступні через кілька годин після їх закінчення, оскільки Sky Sport має права показувати їх наживо. Хоча TV8 ще не опублікував повний список прямих трансляцій, ми знаємо, що до нього ввійдуть Гран-прі Італії, Гран-прі Сан-Марино та Рив’єра-Ді-Ріміні та Гран-прі громади Валенсії.

Якщо у вас вже є підписка на Sky TV, яка включає Sky Sport, все, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток Sky Go. Звідси ви можете увійти та негайно розпочати потокове передавання. Якщо ні, то необхідний пакет коштуватиме вам 34,90 євро на місяць (не включаючи плату за встановлення та налаштування). Однак варто зазначити, що швидше за все пройде кілька тижнів, перш ніж ваша послуга буде активована.

TV8 та Sky Sport Italia обидва заблоковані. Таким чином, вам доведеться або перебувати в Італії, або використовувати італійський VPN-сервер для доступу до них.

Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN для переходу на італійську IP-адресу. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете отримати повне повернення коштів після гонки, якщо не хочете продовжувати послугу.

Інші місця

Не хвилюйтесь, якщо про вашу країну не згадували вище: сезон MotoGP 2019 проходить у більш ніж 50 країнах світу, тож є хороший шанс, що ви зможете спостерігати за ним у прямому ефірі. У Вікіпедії є список міжнародних телерадіомовників, що є хорошою відправною точкою для подальших досліджень, але важливо зазначити, що цей список не оновлювався протягом певного часу та не є на 100% точним. Наприклад, там сказано, що 5 канал показує перегони у Великобританії, але це вже не так.

Розклад MotoGP на 2019 рік

ДатаПодіяІподром
10 березня Відвідайте Гран-прі КатаруLosail International Circuit
13 березня Тест Jerez MotoE 1Circuito de Jerez – Ангел Нієто
31 березня Гран-прі АргентиниTermas de Rio Hondo
14 квітня Гран-прі Ред-Бика АмерикКоло Америк
23 квітня Тест Jerez MotoE 2Circuito de Jerez – Ангел Нієто
5 травня Гран-прі Іспанії Red BullCircuito de Jerez – Ангел Нієто
6 травня Тест Jerez MotoGP 2Circuito de Jerez – Ангел Нієто
7 травня Тест Jerez Moto2-Moto3 2Circuito de Jerez – Ангел Нієто
19 травня Гран-прі французьких акулЛе Ман
2 червня Оклейський гран-прі ІталіїAutodromo del Mugello
16 червня Гран-прі Каталонська енергія Monster EnergyКоло де Барселона-Каталонія
17 червня Каталонія Тест MotoGPКоло де Барселона-Каталонія
18 червня Тест Каталонії Moto2-Moto3Circuito de Jerez – Ангел Нієто
30 червня Motul TT AssenTT Circuit Assen
7 липня Гран-прі Німеччини “Шлеми”Заксенрінг
4 серпня Гран-прі Monster Energy Чеської РеспублікиАвтотодром Брно
5 серпня Тест MotoGP в БрноАвтотодром Брно
11 серпня Гран-прі Австрії myWorldКільце Червоного Бика – Спілберг
12 серпня Тест Spielberg Moto2-Moto3Кільце Червоного Бика – Спілберг
25 серпня Гран-прі Британії GoProСрібний ланцюг
28 серпня Тест MotoGP MisanoСвітовий контур Мізано Марко Сімончеллі
15 вересня Гран-прі Сан-Марино та Рив’єра-Ді-РімініСвітовий контур Мізано Марко Сімончеллі
22 вересня Гран-прі АрагонаMotorLand Aragon
6 жовтня Гран-прі ТаїландуМіжнародний ланцюг Чанг
20 жовтня Гран-прі Японії МотулМотеги-близнюки
27 жовтня Гран-прі Австралійського мотоциклаОстрів Філіп
3 листопада Гран-прі мотоцикла Shell МалайзіїСепангська міжнародна схема
17 листопада Гран-прі ВаленсіїЛанцюг Рікардо Тормо

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map