Як дивитись майстер 2019 року в прямому ефірі онлайн з будь-якого місця

Як дивитись майстер 2019 року в прямому ефірі

Мастер-турнір 2019 року відбудеться протягом чотирьох днів, з 11 по 14 квітня. Як завжди, ця подія відбудеться на престижному Національному полі для гольфу Augusta у Грузії, США. Цей турнір обіцяє понад 40 годин гри від одних з найкращих гольфістів у світі, і більшість його можна передавати в прямому ефірі. Нижче ми пояснимо, як слідкувати за всіма діями, де б ви не були.

Цей пост рекомендуватимуть лише офіційні мовники турніру майстрів. Хоча часто доступні неліцензовані потоки для гучних спортивних змагань, радимо не використовувати їх. Для початку це відео часто мляве і низької роздільної здатності. Несанкціоновані потоки часто приймаються в автономному режимі наскрізь через власника авторських прав, тому є хороший шанс, що ви не зможете побачити, хто виграє подію. Маючи кілька законних способів перегляду, насправді немає причин спостерігати за майстрами на неліцензованих потокових сайтах.

Щоб безкоштовно переглянути онлайн турнір майстрів, вам знадобиться VPN, якщо ви не перебуваєте у Великобританії.

Як безкоштовно транслювати онлайн-турнір майстрів через VPN

Спочатку VPN можуть здатися заплутаними, але насправді досить просто отримати доступ до геометрійних платформ за кордоном. Просто виконайте наведені нижче дії:

  1. Спочатку підпишіться на відповідну послугу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це дві недорогі, якісні альтернативи.
  2. Потім завантажте та встановіть додаток VPN. Буде кілька різних версій, тому переконайтеся, що ви знайдете потрібну для свого пристрою.
  3. Вирішіть, яку з потокових служб нижче ви хочете використовувати.
  4. Підключіться до VPN-сервера у відповідному місці. Наприклад, вам знадобиться британський сервер для доступу до iPlayer BBC за кордоном або сервер США для CBS.
  5. Спробуйте відтворити відео на обраному вами сайті. Він повинен завантажуватися миттєво, але якщо ні, очистіть кеш і куки веб-переглядача, а потім оновіть сторінку.

Оскільки Майстри будуть показані в прямому ефірі, важливо перевірити свій VPN заздалегідь до підліткового часу. Це гарантує, що якщо виникнуть якісь проблеми, у вас все ж буде час отримати допомогу від служби підтримки клієнтів VPN, і вам не доведеться пропускати жодну дію.

Як дивитись майстер 2019 року безкоштовно на телебаченні Великобританії

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

BBC і Sky Sports останнім часом змагаються за права вещання Masters. Поки остаточні деталі ще не оголошені, BBC показав останні два дні Masters Tournament в прямому ефірі BBC iPlayer в останні роки і немає підстав очікувати чогось іншого цього разу. На жаль, це також означає, що ми не знаємо, на якому каналі буде висвітлюватися BBC, або в який час він розпочнеться, але ми оновлюємо цю публікацію більше інформації, коли вона стане доступною..

Ви також можете передавати BBC в прямому ефірі на TVPlayer.com, якщо хочете. Обидва ці сервіси є безкоштовними у користуванні, але що б ви не вибрали, вам доведеться заздалегідь створити обліковий запис. Крім того, ці послуги доступні лише у Великобританії, тому якщо ви перебуваєте за кордоном, вам доведеться використовувати VPN. ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, це означає, що ви можете використовувати її для передачі в реальному часі майстра 2019 року з будь-якого місця.

Варто зауважити, що оскільки Майстри будуть транслюватись у прямому ефірі, законодавство Великобританії вимагає, щоб ви мали телевізійну ліцензію для перегляду. Однак жодна з вищезгаданих платформ насправді не підтверджує це і повністю покладається на систему честі.

Де ще я можу спостерігати за майстрами в Інтернеті?

Майстри 2019 року будуть транслюватися в п’яти регіонах по всьому світу. Нижче ми повідомимо, які саме сервіси показують турнір у вашій країні:

Великобританія

Sky Sports – єдиний мовник, що показує щодня магістрантів у Великобританії. Якщо у вас вже є пакет кабельного телебачення, який включає в себе Sky Sports, ви можете передавати ці події в Інтернеті без додаткових витрат за допомогою програми Sky Go.

У вас немає кабелю? Ви також можете придбати пропуск Sky Sports на телевізорі Now TV. Найменш дорогий спосіб перегляду всієї події – це щотижневий пропуск (14,99 фунтів стерлінгів), але якщо вас цікавить лише останній день, ви можете взяти денний пропуск за 8,99 фунтів стерлінгів..

США

Прапор США

CBS транслюватиме американські аудиторії всі чотири дні Мастеру 2019 року. ESPN також буде показувати покриття CBS протягом перших двох днів, але оскільки існує кілька найпопулярніших потокових сервісів, які дозволяють вам дивитися CBS (і, таким чином, увесь турнір Masters) в прямому ефірі, є мало причин дивитися на ESPN.

Якщо у вас є обліковий запис fuboTV, Hulu з Live TV, PlayStation Vue, DirecTV Now або YouTube TV, ви можете просто увійти в систему і почати передавати CBS відразу. Однак CBS також пропонує власну послугу під назвою CBS All Access, що коштує набагато дешевше (5,99 доларів США на місяць). Найкращий, CBS All Access пропонує однотижневу безкоштовну пробну версію, що дозволяє дивитись Майстрам безкоштовно.

Усі перераховані вище сервіси є геоблокованими та доступні лише у США. Це означає, що вам доведеться використовувати один з американських серверів VPN, щоб отримати доступ до них з-за кордону.

Канада

Канадський прапор

CTV демонструватиме останні два тури в прямому ефірі Masters 2019. Однак для перегляду вам потрібно ввійти разом із реквізитами свого провайдера кабелю, і немає жодної опції підписки на верхній верхній частині. На щастя, Є ще два мовники, що транслюють цю подію: ТСН та RDS. Ці платформи матимуть подібне покриття, але ТСН будуть англійською мовою, тоді як RDS матиме французький коментар.

Обидва ці сервіси показують усі події за чотири дні. Крім того, кожен пропонує щоденні та щомісячні квитки за $ 4,99 CAD та $ 19,99 CAD відповідно. Хоча ні TSN, ні RDS не пропонують безкоштовну пробну версію, ви можете дивитися онлайн без додаткових витрат, якщо ваш кабельний пакет вже включає вибрану вам послугу.

CTV, TSN і RDS є геоблокованими і можуть використовуватися лише в Канаді або на канадському VPN-сервері.

Австралія

прапор Австралії

Вболівальники австралійського гольфу можуть безкоштовно передавати турнір “Мастерс” в цілому. Вам потрібно буде заздалегідь створити обліковий запис, але це стосується лише введення австралійського поштового індексу (будь-який буде працювати) та підтвердження вашої електронної адреси. Ця послуга доступна лише в Австралії, тому вам потрібен VPN для доступу до неї з-за кордону.

Ірландія

Ірландія-прапор

Eir Sport має ексклюзивні права на мовлення показати турнір майстрів в Ірландії. Якщо у вас вже є підключення на широкосмуговий або телефонний зв’язок з eir, ви можете ввійти в систему та передати в ефір Sport негайно. Однак не існує доступного варіанту, який означає, що це не найкращий варіант для перегляду майстрів в Інтернеті. Якщо ви тимчасово перебуваєте в Ірландії, ви все одно можете отримати доступ до потокових служб вашої країни за допомогою VPN.

Чому я не можу переглядати практику перед турніром онлайн?

Національне поле для гольфу Августа дуже конкретно стосується того, що можна, а що не можна транслювати під час майстрів. Він забороняє будь-якій мережі передавати пряму трансляцію до 11:00 PST (2PM EST / 7PM BST), що, на жаль, означає, що деякі події, як і до початку турніру, можуть спостерігати лише учасники.

Правила на цьому не закінчуються; Є навіть вказівки щодо словникового запасу, яких повинні дотримуватися всі коментатори. Наприклад, вболівальників слід називати “меценатами”, а ніколи “натовпами”, не повинно бути згадок про призові кошти турніру (а це 11 мільйонів доларів цього року), а дикторам не дозволяється оцінювати тривалість пут.

Як працює турнір майстрів?

Здебільшого Майстри працюють як і будь-який інший великий. Є чотири тури, кожен складається з 18 отворів. Протягом перших двох раундів гравці змагаються у трьох групах. Після завершення цих раундів відбудеться розріз, в якому лише 50 найкращих гравців у гольф (поєднані включені) та будь-хто в межах 10 ударів прогресу лідера. Потім решта гравців беруть участь у ще двох раундах стандартної гри.

Однак між Masters та іншими турнірами є одна різниця. Якщо через чотири раунди відбудеться нічия, це перейде до раптової смерті. Потім гольфісти повторно грають 18 та 10 дірок, поки не буде переможця. Це дуже рідкісне явище: всього 11 випадків за 80 років. Далі, у кожному випадку, цей формат випускав переможця у двох лунках чи менше.

Які гольфісти, як очікується, виступлять добре?

Лише найкращі гольфісти у світі кваліфікуються на Мастерс, тому вибрати переможця ніколи не буде легко. Тоді як Патрік Рід був чемпіоном минулого року, він навряд чи виграє цього разу просто тому, що тільки три гравці, які коли-небудь вигравали Мастерс спиною до спини.

Рорі Макілрой займає шосте місце в світі, і його, як правило, сприймають як хороший вибір. Йому було близько двох років, але його перемога на чемпіонаті гравців може сигналізувати про те, що його багатство скоро зміниться. Звичайно, йому доведеться перемогти Дастіна Джонсона, найвищого рейтингу гравця в світі, який нещодавно обійшов його на чемпіонаті світу з гольфу.

Машинне навчання, можливо, також дало нам підказку щодо переможця. Алгоритм SportsLine правильно передбачив переможця чотирьох з останніх восьми мажорів, і на цей раз він отримав тигрова Вудс на перше місце. Це особливо дивно, враховуючи його недавню форму: у 2018 році він завершив п’ятирічну програшну смугу, але не зміг увійти до першої десятки на жодному заході PGA Tour з.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me