Як дивитись Іспанію – Росія онлайн безкоштовно (Чемпіонат світу з футболу 2018 року)

Як дивитись Іспанія - Росія онлайн безкоштовно

Тепер, коли початкові групові етапи закінчуються, настав час ще глибше заглибитись у дії Світового кубка 2018 року з раундом 16 ігор. Незалежно від того, чи стала ваша команда, чи ні, ви, без сумніву, захочете скористатися деякими діями. Гра Іспанія – Росія побачить, що господарі намагаються забезпечити чвертьфінальне місце, і відбудеться 1 липня на стадіоні “Лужники” в Москві о 15:00 за тижнім часом.

Швидше за все, ви будете шукати трансляцію дії в Інтернеті і безкоштовно. На щастя, існує безліч варіантів залежно від того, де ви знаходитесь. А з мовниками всього світу, які мають права на ігри, ви можете знаходити потоки багатьма різними мовами. Однак більшість потоків обмежені географічними можливостями, тому якщо ви перебуваєте за межами регіону-джерела, у вас виникнуть проблеми з доступом.

Існує просте рішення цієї проблеми у формі віртуальної приватної мережі (VPN). Це буде замаскуйте вашу справжню IP-адресу та замініть її на одну з вибраних вами країн, підробляти своє місцезнаходження. Це дозволить вам отримати доступ до потокових сервісів з усього світу. Ви можете дивитися Іспанію – Росія, Хорватія – Данія та будь-яку іншу гру Світового кубка з Великобританії, США, Німеччини, Франції, Канади, Австралії чи будь-якого іншого місця в світі..

У цій публікації ми пояснимо, як саме дивитись Іспанію проти Росії в Інтернеті за допомогою безкоштовного прямого ефіру гри. Ми зосередимось на прямих трансляціях з офіційних мовників, які забезпечують високу якість HD або навіть 4 к. Висвітлення Чемпіонату світу з футболу 2018.

Куди безкоштовно подати трансляцію Чемпіонату світу з футболу 2018 року

У більшості країн місцеві мовники матимуть часткові або повні права на трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Коментар змінюватиметься залежно від країни джерела. Щодо англійського коментаря, у вас є кілька варіантів безкоштовних потоків, зокрема:

 1. НАС: Фокс Спорт (безкоштовно з підключенням до кабельного або надпопулярного постачальника)
 2. Великобританія: BBC, ITV (обидва безкоштовно)
 3. Канада: ТСН, CTV (безкоштовно з передплатою кабелю)
 4. Австралія: Веб-сайт SBS ‘The World Game (безкоштовно)

Оскільки потоки США та Канади потребують існуючої підписки на кабель, найкраща ставка на безкоштовний потік – це телеканал з Великобританії чи Австралії. Оскільки ви повинні мати телевізійну ліцензію для потоку з Великобританії – хоча це не застосовується – це залишає австралійський SBS як найкращий вибір для безкоштовного потоку коментарів англійською мовою.

Спочатку цей канал показував обмежену кількість ігор, але тепер має права на всі інші матчі. Ігри, зокрема Іспанія – Росія та Хорватія – Данія, будуть показані на телеканалі SBS та в Інтернеті через веб-сайт The World Game. Вміст обмежений географічно, тому вам знадобиться австралійська IP-адреса. Якщо ви не знаходитесь в Австралії, ви можете використовувати VPN (докладніше про це нижче).

Нижче ми розкриємо кілька найкращих безкоштовних потоків для основних країн конкуруючих країн. Незалежно від того, який потік ви хочете дивитися, ви повинні мати доступ до нього за допомогою VPN.

Найкращий VPN на ЧС-2018: ExpressVPN

Кубок світу expressvpn

ExpressVPN – наш перший вибір для перегляду світильників Кубка світу з безлічі причин. Його широка серверна мережа охоплює 94 країни, а всі сервери оптимізовані для швидкості. Плюс цей постачальник є відомий своєю здатністю обходити гео-обмеження і включити доступ до популярних потокових сайтів.

Він набирає високі показники щодо безпеки та конфіденційності з 256-бітним шифруванням AES та відсутністю журналів персональних даних. Він дозволяє до трьох одночасних підключень та пропонує програми для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS.

ExpressVPN чудово підходить для новачків і передбачає швидку та просту настройку. Просто виберіть пільгу (один, шість чи дванадцять місяців) та подайте платіж. Цілодобова підтримка клієнтів у прямому чаті є надійною та знаною, якщо у вас виникли проблеми. Плани мають 30-денну гарантію повернення грошей, тож ви могли переглянути весь турнір і отримати гроші назад після перегляду фіналу.

УВАГА ЧИТАТИ: Ви можете отримати три місяці безкоштовно, підписавшись на річний план ExpressVPN.

У той час як ExpressVPN – наш перший вибір, є деякі інші чудові варіанти. NordVPN та CyberGhost ідеально підходять для трансляції та пропонують відмінні пропозиції.

Як дивитися гру Іспанія – Росія з VPN

Опинившись на постачальнику VPN, ось прості кроки, які потрібно зробити, щоб передати гру:

 1. Зареєструйтесь у вибраного постачальника VPN.
 2. Завантажте відповідний додаток для свого пристрою.
 3. Запустіть настільний клієнт або мобільний додаток та увійдіть у систему.
 4. Виберіть сервер у тому ж регіоні, що і джерело потоку і підключити.
 5. Доступ до потоку через вихідний веб-сайт або мобільний додаток. Ви повинні мати можливість дивитися без проблем.

Хоча ми завжди сподіваємось на безперебійний досвід, можуть виникнути проблеми, тому краще перевірити, чи працює потік добре перед початком гри.

Як дивитись Іспанія – Росія в Інтернеті за допомогою іспанського або російського коментаря

З такою кількістю іспаномовних країн світу, у вас є ряд варіантів потоків чемпіонату світу з коментарями з іспанської мови. В Іспанії всі ігри транслюватимуться безкоштовно Телецинко або Cuatro з іспанським коментарем.

Тим часом у США Telemundo Deportes має право показувати всі ігри Світового кубка з коментарями Іспанії. Незважаючи на це, для цього потрібно ввійти за допомогою кабельного або високопоставленого постачальника. Мексика, Аргентина та багато інших іспаномовних країн матимуть власні місцеві потоки, кожен із яких доступний у межах відповідної країни.

Щодо російського коментаря, потоки не повинні бути надто важкими для проникнення. Як країна, що приймає, Росія має чимало мовників, які висвітлюють ігри Світового кубка: Первій Канал, VGTRK та Match TV всі мають права.

Якщо ви хочете отримати доступ до будь-якого з цих потоків за межами вихідного регіону, ви можете використовувати VPN, щоб підробити своє місцезнаходження.

Трансляція ігор на Чемпіонат світу з футболу 2018 року з коментарями англійською мовою

Ми коротко висвітлювали варіанти потокового перегляду англійською мовою раніше, але ми їх детальніше обговоримо тут.

Варіанти потокового трансляції на ЧС у Великобританії

Мешканцям Великобританії пощастило, оскільки вони можуть переглядати всі ігри безкоштовно, по телевізору чи в Інтернеті. BBC і ITV діляться правами, тому кожна гра буде показана на одному або іншому каналі. Гра Іспанія – Росія вийде в ефір на BBC One та онлайн через BBC iPlayer.

Хоча обидві послуги безкоштовні, вони вимагають від вас зареєструватися та ввести особисті дані, включаючи ваш поштовий індекс. Це повинен бути поштовий індекс Великобританії, щоб отримати доступ, але він фактично не підтверджений. Крім того, ви повинні мати телевізійну ліцензію, яку в будь-якому випадку матиме більшість жителів Великобританії. Знову ж таки, це насправді не підтверджено та базується на системі честі, тому навіть якщо ви перебуваєте за межами Великобританії, обидві служби доступні. Вам просто потрібно замаскувати вашу IP-адресу та замінити її на Великобританію за допомогою VPN.

І ITV, і BBC пропонують коментарі англійською мовою.

Параметри потокового чемпіонату світу з футболу США

Fox Sports має ексклюзивні права показувати матчі чемпіонату світу з коментарями англійською мовою в США. Щоб отримати “безкоштовний” доступ, вам потрібно буде передплатити кабель або послугу верхнього рівня. Прикладами останнього є fuboTV, Sling TV та DirecTV.

Інший варіант – роздвоювати $ 19,99 за пропуск на футбольний матч. Але перш ніж це зробити, ви, можливо, захочете скористатися VPN для доступу до безкоштовного потоку, який не є США.

Параметри потокового трансляції на чемпіонаті світу в Канаді

У Канаді є два канали, що надають коментарі на чемпіонаті світу з футболу на англійській мові: TSN та CTV. І те й інше вимагає наявної підписки на кабель, тому технічно безкоштовні лише, якщо ви житель Канади та підписалися на таку послугу, як Роджерс, Белл чи Когеко.

ТСН пропонує щомісячну підписку за $ 24,99 на місяць, але в цей момент на турнірі це може бути не варто.

Якщо у вас в Канаді немає кабелю, хорошим варіантом може бути використання VPN для доступу до потоків Світової гри SBS.

Параметри потокового трансляції на чемпіонаті світу в Австралії

Ми щойно згадали Веб-сайт World Game, і справді це відмінний варіант для будь-кого в будь-якій частині світу. Це особливо просто для тих, хто знаходиться в Австралії, оскільки вам навіть не потрібно буде використовувати VPN, щоб отримати доступ.

В Австралії, Optus Sport, є платний варіант, але на веб-сайті The World Game, що показує всі ігри, що залишилися, мабуть, немає сенсу підписуватись на підписку зараз.

Безкоштовні трансляції іншими мовами

Ми висвітлювали лише кілька мов у цій публікації, але багато інших обслуговуються різними потоковими службами по всьому світу. Існує маса безкоштовних і платних варіантів, залежно від мови, яку ви бажаєте. Ось декілька, які можуть вас зацікавити:

 1. Португальська: RTP, SIC
 2. Французька: TF1
 3. Німецька: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 4. Італійська: Mediaset
 5. Арабською мовою: MAKAN 33, KAN11, BTV
 6. Бенгальська: BTV

Якщо ви хочете отримати доступ до цих потоків за межами відповідних регіонів, ви можете сфабрикувати своє місцезнаходження за допомогою VPN. Перш ніж зареєструватися у постачальника послуг, просто переконайтеся, що він має сервери у відповідному регіоні та протестуйте потоки заздалегідь, перш ніж починати.

Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел. Хоча VPN можуть скидати географічні обмеження та маскувати особистість користувача, будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Кредит зображення: “Футбол“Келвін Штуттард, ліцензований за CC BY 2.0.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me