Як дивитись гольф US Open Golf онлайн

Як дивитись гольф US Open Golf онлайн

Відкритий чемпіонат США є одним з найбільш гучних подій у гольфі, і, як результат, він транслюється в декількох основних мережах. Оскільки більшість мовників мають онлайн-трансляцію прямої трансляції, це дозволяє дуже легко налаштуватись незалежно від того, де ви знаходитесь. З наведених нижче джерел ви можете дивитись US Open в Інтернеті з США, Великобританії, Франції, Німеччини, Канади, Австралії чи будь-де ще в світі.

Зауважте, що на відкритому чемпіонаті США 2019 року ми рекомендуємо лише офіційні джерела. Майже напевно, що неліцензовані потоки з’являться, але пам’ятайте, що вони часто неякісні і їх можна зняти в будь-який момент. Оскільки Open US 2019 буде доступний з декількох ліцензованих джерел, нічого не можна отримати, використовуючи ненадійні потокові сторонні потоки.

Найкращий VPN на US Open 2019: ExpressVPN

Мовники зазвичай мають право лише на показ вмісту в певному регіоні. Тому вони часто використовують блокування регіонів, щоб заблокувати користувачів, які не мають IP-адреси з потрібної країни. Однак, підключившись до одного з серверів VPN у відповідному місці, ви можете обійти це блокування та отримати доступ до вмісту платформи. Наприклад, британський сервер може розблокувати BBC iPlayer BBC, тоді як сервер США може розблокувати FOX Sports або ESPN.

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Ми рекомендуємо ExpressVPN за перегляд відкритого чемпіонату США 2019 року. У ньому є високошвидкісні сервери по всьому світу, всі вони досить швидкі, щоб передавати вміст HD без будь-якого відставання або буферизації. Ця служба не веде журнали вашої діяльності і не дозволяє сторонній стороні переглядати за допомогою сильного вибору функцій безпеки. ExpressVPN дозволяє отримати до трьох одночасних з’єднань, тому ви можете захистити всі найчастіше використовувані пристрої за допомогою одного облікового запису.

Ви можете зареєструватися у ExpressVPN за лічені хвилини. Просто вирішіть, який термін підписки вам подобається – один місяць, шість місяців або рік – і завершіть процес оплати. Якщо ви вирішите, що ця послуга не для вас, ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей та отримати повне повернення коштів..

НАЙКРАЩА VPN ДЛЯ ВІДКРИТТЯ США: ExpressVPN – наш вибір №1. Завдяки широкій серверній мережі, оптимізованій для швидкісних з’єднань, вона ідеально підходить для перегляду US Open. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як дивитись US Open з VPN

 1. Виберіть VPN, призначений для трансляції відео в реальному часі. ExpressVPN – хороший вибір, але і NordVPN, і CyberGhost – це високоякісні, дешеві альтернативи.
 2. Перейдіть на веб-сайт постачальника VPN та підпишіться.
 3. Завантажте та встановіть відповідну версію VPN-клієнта для вашої операційної системи.
 4. Визначте, яке джерело потоку ви хочете використовувати.
 5. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідному регіоні.
 6. Спробуйте завантажити вміст із вибраного джерела. Ви повинні мати можливість дивитися без проблем.

Де я можу дивитись US Open в Інтернеті?

На відміну від такої події, як Чемпіонат світу, US Open демонструється лише на кількох різних платформах. Нижче ми наведемо список ліцензованих мовників на US Open 2019.

FOX Sports

Як дивитись Відкритий чемпіонат США з футболу 2018 року на Fox Sports

FOX Sports має ексклюзивні права показувати US Open у США до 2026 року. Ви можете дивитись прямі трансляції без додаткових витрат, якщо FOX Sports включений у ваш кабельний пакет або потокову підписку (fuboTV, Hulu, Sling TV, DirecTV, PlayStation Vue або YouTube TV). Хоча список підтримуваних кабельних провайдерів обширний, усі вони базуються в США і зазвичай недоступні для інших країн. Якщо у вас є підписка на одного з цих провайдерів, ви зможете увійти з іншої країни, підключившись через сервер VPN США..

Ви також можете дивитися на мобільних пристроях за допомогою програми FOX Sports GO. Це забезпечує доступ до живого та спортивного покриття на замовлення, не лише для гольфу, а й широкого вибору інших видів спорту, включаючи бейсбол, футбол та футбол. Хоча ви можете підписатися на додаток з-за меж США, вам все одно потрібно буде ввести облікові дані провайдера телебачення США, щоб переглядати прямий контент. Абоненти австралійського Foxtel можуть спостерігати таке ж покриття через мобільний додаток Foxtel.

Можливо, вам сподобається завантажити файл APK та завантажити його, але ми радимо цього не робити. FOX Sports GO APK не доступний для прямого завантаження на веб-сайті FOX, і немає гарантій щодо легітимності сторонніх хостів.

Небо спорт

Дивіться US Open на Sky Sports

Sky Sports має право показувати весь турнір у Великобританії. Вони будуть виходити в ефір на каналі Sky Sports Golf. Це також можна переглянути на веб-сайті Sky Sports або через додаток Sky Go. Ви можете додавати кожен спортивний канал до існуючої підписки на Sky TV за 20 фунтів на місяць, але є також підписка на 18 фунтів стерлінгів, яка дозволяє дивитися US Open і не замикає вас на довгостроковому контракті.

Якщо ви не клієнт Sky, ви можете дивитись US Open із підпискою TV NOW. Це забезпечує доступ до потоків Sky Sports, але дозволяє купувати щоденний, тижневий або щомісячний пропуск (8,99 фунтів стерлінгів, 14,99 фунтів стерлінгів та 33,99 фунтів стерлінгів відповідно).

Якщо у вас вже є аккаунт Sky Sports або СЕЙЧАС, телевізор переглядає вміст так само просто, як підключення до британського VPN-сервера. Однак обидві послуги потребують способу оплати, зареєстрованого у Великобританії, тому неможливо зареєструватися з іншого місця. Таким чином, якщо у вас є друг, який бажає поділитися своїми даними про вхід з вами, немає жодного непростого способу отримати доступ до Sky Sports або NOW TV з-за кордону..

Дивись також: Найкращі VPN для SkyGo

ТСН

ТСН US Open

Канадські глядачі можуть дивитись всю трансляцію US 2019 в прямому ефірі на ТСН. Незважаючи на те, що на телеканалах ТСН буде деяке телевізійне висвітлення, деякі події, такі як популярні групи, ексклюзивні для користувачів мобільного додатку ТСН, який іноді називають ТСН GO. Цей додаток можна завантажувати з будь-якого місця, але процес входу не дозволяє користувачам Канади отримувати доступ до будь-якого вмісту.

ТСН приймає лише платежі за допомогою кредитної чи дебетової картки, і картка повинна бути зареєстрована за адресою в Канаді. Єдиний інший варіант – увійти в додаток TSN за допомогою даних вашого канадського провайдера кабелів (Bell, Bell Aliant, Bell MTS, Cogeco, Eastlink або NorthernTel FibreOP). Ця комбінація означає, що зареєструвати ТСН з-за меж Канади майже неможливо, хоча якщо ви є канадцем і за межами країни, сервіс все одно повинен працювати. Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до канадського VPN-сервера.

Суперспорт

Суперспорт турнір з гольфу US Open

SuperSport показує Відкритий чемпіонат США у 2019 році для країн Африки на південь від Сахари, таких як Алжир, Кенія та Південна Африка, але він не буде транслюватися в прямому ефірі. Натомість турнір буде показаний через кілька годин після початку трансляції в інших країнах, а перший раунд розпочнеться о 8:00 SAST 13 червня. Хоча деякий вміст можна переглянути без реєстрації, немає деталей щодо того, чи буде US Open бути лише для передплатників.

SuperSport вимагає від користувачів входити через DStv, але ви не можете зареєструватися для DStv в Інтернеті. Це фактично заважає вам зареєструватися з-за кордону. Натомість сторінка входу просто запитує ваш ідентифікаційний номер або якщо у вас немає облікового запису, номер телефону, щоб DStv міг надіслати вам одноразовий PIN-код.

Якщо ви реєстратор DStv і за межами Південної Африки, ви можете отримати доступ до нього через південноафриканський VPN-сервер.

Розклад на відкритий гольф у США на 2019 рік

DayDateEventTime
Четвер13 червняПерший раунд: Пропоновані групи10:00 EDT / 15:00 BST
Четвер13 червняПерший раунд: Рекомендовані отвори10:00 EDT / 15:00 BST
Четвер13 червняПерший раунд12:30 EDT / 17:30 BST
П’ятниця14 червняДругий раунд: Пропоновані групи10:00 EDT / 15:00 BST
П’ятниця14 червняДругий раунд: Рекомендовані отвори10:00 EDT / 15:00 BST
П’ятниця14 червняДругий тур12:30 EDT / 17:30 BST
Субота15 червняТретій раунд: Пропоновані групи12:00 EDT / 17:00 BST
Субота15 червняТретій тур: Рекомендовані отвори12:00 EDT / 17:00 BST
Субота15 червняТретій тур12:00 EDT / 17:00 BST
Неділя16 червняЗаключний раунд: Пропоновані групи14:00 EDT / 19:00 BST
Неділя16 червняФінальний раунд: Рекомендовані отвори14:00 EDT / 19:00 BST
Неділя16 червняФінальний раунд14:00 EDT / 19:00 BST

Поширені запитання про відкритий турнір з гольфу в США

Як працює US Open?

Здебільшого US Open дотримується стандартних правил гольфу. Єдина реальна відмінність – у тому, як працюють гальштуки. До цих пір, у разі нічиєї, гольфісти зіграли 18 лунок, після чого виграв би гравець з найнижчою кількістю ударів. Однак, намагаючись зберегти спорт захоплюючим та швидким, що минув, правила минулого року дещо змінилися.

Тепер зв’язані гравці змагатимуться через два отвори. Якщо одна людина має найнижчий бал в цілому, вона виграє. Якщо два або більше гравців зрівняються після цих двох лунок, вони загрожують раптовою смертю. Це означає, що вони будуть грати по одній додатковій лунці за один раз, поки не залишиться єдиний переможець.

Де і коли відбудеться Відкритий чемпіонат США 2019 року?

Турнір з гольфу US Open 2019 відбудеться з 13 по 16 червня на Pebble Beach Golf Links у Каліфорнії. Це місце відоме своїми прибережними видами і, звичайно, великою кількістю впускних і піщаних пасток. Також її 14-та дірка сумно відома своєю складністю; незважаючи на те, що на п’ятірці, деякі найкращі гольфісти у світі регулярно закінчують це потрійним шахраєм чи гірше. Насправді, Тигр Вудс одного разу стверджував, що це найважчий третій удар в усьому гольфі.

Чи потрібно мені VPN, якщо я вже підписався на FOX або Sky Sports?

Хоча VPN можна використовувати для обходу гео обмежень, їх основне використання – захист ваших даних від зчитування без вашого дозволу. Ми говоримо не лише про хакерів; Ваш власний Інтернет-провайдер (ISP) може бачити все, що ви робите. Оскільки захист конфіденційності широкосмугового зв’язку FCC був скасований у 2017 році, Інтернет-провайдери юридично можуть продавати деталі вашої діяльності третім сторонам. Крім того, відомо, що Інтернет-провайдери зменшують мережеві швидкості своїх клієнтів, щоб відмовити в потоці, але VPN ускладнює їх виправдання..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me