Як дивитись Франція – Перу онлайн безкоштовно (Чемпіонат світу з футболу 2018 року)

Як дивитися Франція проти Перу


Чемпіонат світу з футболу 2018 року вже проходить, і Франція проти Перу обов’язково буде одна гра, яку слід спостерігати. На щастя, ви можете транслювати цю гру та багато іншого, онлайн та безкоштовно. Потокові платформи часто використовують регіональне блокування щоб не допустити налаштування іноземних глядачів, тому ми також пояснимо, як обійти ці обмеження за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). Це надасть вам доступ до офіційних потоків Світового кубка з Великобританії, США, Франції, Німеччини, Іспанії та, справді, будь-якої іншої країни світу.

Франція зіткнеться з Перу на Центральному стадіоні в Єкатеринбурзі. 21 червня матч розпочнеться в 16:00 BST (8:00 PST / 11:00 EST). Франція в даний час пов’язана з Данією за перше місце у групі, а Перу застряг у нижній частині таблиці. Чи зможе Франція цементувати свою перевагу чи Перу поставить початок епічного повернення? Вам доведеться налаштуватися, щоб дізнатися це.

Перегляньте наш список джерел нижче, щоб переконатися, що ви не пропустите жодної секунди матчу Франція – Перу чи будь-яких інших ігор світу. Багато хто з мовників нижче пропонують мобільні додатки, тому ви можете слідкувати за дією, навіть якщо ви перебуваєте поза домом.

Куди прямувати Чемпіонат світу з футболу 2018 року

Чемпіонат світу з футболу – це гучна подія, яку демонструють у всьому світі. У кожній країні є свої офіційні мовники, але ми нижче включили короткий підсумок кращих джерел висвітлення англійською мовою.

 1. НАС: Фокс-спорт
 2. Канада: ТСН, CTV
 3. Великобританія: BBC, ITV
 4. Австралія: SBS, Optus Sport

Залежно від місця проживання, безкоштовний потік може бути, а може і не бути. Варто зазначити, що послуги передплати, як правило, пропонують більше, ніж просто базове покриття. Наприклад, вони можуть надати 4K відео, коментарі іншою мовою або додаткові спортивні канали.

Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018: безкоштовні та платні варіанти

Тож чи можете ви безкоштовно спостерігати за чемпіонатом світу у вашій країні? Багато країн пропонують обмежене покриття безкоштовно, тому перегляньте список нижче, щоб дізнатися, де можна слідкувати за турніром під час його розгортання..

Як спостерігати за чемпіонатом світу у Великобританії

Британський прапор - союз

Два найбільші мовники Великобританії об’єдналися для того, щоб британські глядачі могли дивитись весь Кубок світу безкоштовно. BBC і ITV мають право показувати половину ігор турніру, тобто будь-який матч буде доступний або на BBC iPlayer або на ITV Hub. Якщо ви віддаєте перевагу використанню одного сайту, ви можете перевірити TVPlayer.com, оскільки він розміщує повністю легальні трансляції для різних телеканалів Великобританії, включаючи BBC1 та ITV.

Юридично вам потрібно мати дійсну ліцензію на телебачення, щоб переглядати кадри під час трансляції. Незважаючи на це, жодна з вищезгаданих служб насправді не підтверджує це. Слід зазначити, що володіння ліцензією на телевізор не дозволяє вам обійти геоблокування; вам все одно знадобиться VPN, щоб переглянути британські потоки з-за кордону. Ми рекомендуємо ExpressVPN для цього, оскільки це швидкий, безпечний VPN і одна з небагатьох служб, здатна обійти геоблокування BBC.

Процес реєстрації проходить швидко і просто. Просто виберіть свій план підписки (1 місяць, 6 місяців або 12 місяців) і оплатіть підписку. ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, яка покриє більшість графіків Світового кубка. Якщо ви вирішите зберегти послугу і надалі, ви можете, але ви можете легко скасувати її, якщо вам це не сподобається без будь-якого штрафу.

Кубок світу expressvpn

НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРОБЛЕМ: ExpressVPN пропонує три додаткові місяці безкоштовно, коли ви вибираєте його річний план. Сюди входить 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли переглядати весь Кубок світу і отримувати повернення після цього, якщо ви не хочете користуватися послугою.

Як передавати кубок світу у США

Прапор США

Fox Sports – єдиний мовник світу в США з англійською мовою. Якщо Fox Sports включений у ваш кабельний пакет або в одну з ваших потокових підписок, ви можете дивитися матчі в прямому ефірі за допомогою мобільного додатку Fox Sports GO. Підтримуються всі найпопулярніші провайдери кабельних послуг, а також наступні найвищі послуги:

 • DirecTV зараз
 • телевізор fubo
 • Hulu з прямим телебаченням
 • PlayStation Vue
 • Слінг-телевізор
 • YouTube TV

Однак, оскільки Fox Sports вимагає від користувачів входити в реквізити свого кабельного провайдера, ви не можете зареєструватися для цього без зареєстрованого в США способу оплати. Якщо у вас вже є Fox Sports, але ви відпочиваєте за межами США, або якщо ви хочете дивитися потоки за кордоном, перебуваючи всередині США., це можна зробити, підключившись до одного з серверів VPN у відповідному регіоні.

За бажанням ви навіть можете подивитися Кубок світу з футболу 2018 року на Коді. Однак переконайтесь, що ви використовуєте лише офіційні доповнення, оскільки Kodi зазнає неякісних сторонніх спортивних добавок. Ви не хочете, щоб потік був знятий на півдорозі матчу. Оскільки Кубок світу можна спостерігати з такої кількості офіційних джерел, нічого не можна отримати, вдаючись до неофіційних потоків.

Як спостерігати за чемпіонатом світу в Канаді

прапор Канади

Три чемпіонати Канади демонструють чемпіонат світу: CTV, RDS та TSN. Кожен із цих телерадіокомпаній показуватиме Чемпіонат світу з футболу 2018 року в повному обсязі (включаючи Францію проти Перу), однак вам буде запропоновано увійти з реквізитами свого кабельного провайдера..

Є й інші способи отримати доступ, якщо у вас немає підписки на кабель. І TSN, і RDS дозволяють передплачувати 24,90 CAD на місяць. Це одноканальний абонемент є досить дорогим, але це стосується того, що ви хочете заплатити за пропуск на спортивний сезон і ви завжди можете скасувати після закінчення турніру.

CTV не пропонує опцію передплати, але оскільки всі ці мережі показують однакові ігри, не потрібно надавати пріоритет одна одній іншій. У всіх TSN, RDS та CTV є додатки для мобільних пристроїв (TSN Go, RDS GO та CTV Go), тому ви можете входити та слідкувати за діями, перебуваючи далеко від дому.

ТСН та CTV забезпечуватимуть англомовне висвітлення кожного матчу, але RDS буде французькою.

Потокове чемпіонат світу з футболу в Австралії

В Австралії Optus Sport – єдиний мовник, який має ліцензію на показ кожної гри на ЧС-2018. Однак через несподівані технічні проблеми останнім часом його потоки були ненадійними. Як результат, вони роблять кожен матч чемпіонату світу 19 та 20 червня (включаючи Францію проти Перу) безкоштовно дивитись на SBS.

Optus стверджує, що вирішив ці проблеми, але регулярне мовлення відновиться 21 червня. Ця послуга включена безкоштовно з певними планами для мобільних і широкосмугових Optus, але не передплатники можуть отримати доступ до неї за 15 доларів на місяць. Існує навіть двотижнева безкоштовна пробна версія, яка дозволить вам спостерігати близько половини чемпіонату світу без ризику.

Як спостерігати за Францією проти Перу з країни-конкурента

Франція

TF1 безкоштовно показує онлайн проти Франції – Перу, а також 27 інших матчів. Сюди входить кожна гра, в яку грає французька команда. З іншого боку, в спорті буде показана кожна гра турніру. Це послуга передплати, яка починається від 14 євро на місяць, але є план у розмірі 15 євро, який не зафіксує вас у довічному контракті.

І TF1, і beIN Sports нададуть коментарі на французькій мові.

Перу

Прапор Перу

Latina та DirecTV – офіційні мовники Перу. Однак лише DirecTV має право показувати повний чемпіонат світу з футболу. Передбачувано, це преміальна послуга, ціни починаються від S. 139 на місяць. Існує також більш дорогий варіант (S. 179), який розблоковує 4K потоки та додаткові канали.

Обидва ці джерела нададуть іспанський коментар. Наразі немає джерел висвітлення ЧС з Кечуа чи Аймарану.

Кубок світу з Росії: як спостерігати з інших країн

Чемпіонат світу з футболу – найбільша подія у футболі, і, як результат, йому надається широкий ефір на телеканалах у всьому світі. Оскільки у багатьох із них є потокові платформи, ви можете вибрати саме те, де ви дивитесь, і на якій мові ви хочете це переглядати. Нижче ми включили кілька різних мов, але якщо вашої немає, перегляньте список телерадіомовників, щоб дізнатись, чи є потік рідною мовою.  

 1. Арабською мовою: BTV, KAN11, MAKAN 33
 2. Німецька: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Італійська: Mediaset
 4. Португальська: RTP, SIC
 5. Іспанська: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 6. Російська: Match TV, Первій канал, VGTRK
 7. Голландська: DR, NOS
 8. Бенгальська: BTV

Зауважте, що це не єдині джерела, доступні в кожній мові, це лише безкоштовні. Як такі, вони можуть показувати не всі матчі чемпіонату світу. Однак, у більшості локацій є принаймні один телеканал преміум-класу, який показує кожну гру рідною мовою.

Навіть якщо ви вирішили використовувати безкоштовний потік, важливо знати, що гео обмеження все ще діє. Якщо ви хочете переглядати потокові трансляції за кордоном, спочатку потрібно підключити VPN до відповідного місця. Рекомендуємо вибрати авторитетний сервіс VPN та протестувати його на відео у прямому ефірі перед переглядом матчу. Це сповістить вас заздалегідь, якщо це досить швидко для трансляції чемпіонату світу.

Comparitech не потурає і не заохочує порушення авторських прав, включаючи потокове відео з піратських джерел. Хоча VPN можуть скидати географічні обмеження та маскувати особистість користувача, будь ласка, врахуйте місцеві закони, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map