Як дивитись Чемпіонат світу з снукеру 2019 в Інтернеті

Як спостерігати за чемпіонатом світу з снукеру 2019 року

Кваліфікація чемпіонату світу з снукеру 2019 закінчилася, і зараз розпочався власне турнір. З цього часу по 6 травня ми побачимо, що 32 найкращі гравці в снукери світу зіграють 30 матчів протягом 16 днів, поки один не буде коронованим чемпіоном і не забере вдома призові 500 000 фунтів стерлінгів. Нижче ми пояснимо, як працює чемпіонат світу з снукера, і дамо вам знати, як пряму трансляцію кожного моменту дії з будь-якої точки світу..

Важливо зазначити, що ми рекомендуємо лише офіційні джерела. Хоча часто є несанкціоновані прямі трансляції для великих спортивних подій, вони мають суттєві недоліки. Наприклад, відео може бути млявим або низькою роздільною здатністю. Крім того, ці потоки схильні виводити в офлайн за порушення авторських прав, і тому немає жодної гарантії, що ви навіть не побачите, хто виграє певний матч. Ви можете безкоштовно передавати трансляцію Чемпіонату світу з снукеру 2019, тому не потрібно вдаватися до неліцензованих потоків..

Щоб безкоштовно дивитись чемпіонат світу з снукера, вам потрібно використовувати VPN, якщо ви не перебуваєте у Великобританії.

Як спостерігати за чемпіонатом світу за снукером за кордоном за допомогою VPN

Ніколи раніше не використовували VPN? Не хвилюйся; насправді досить просто обійти регіональне блокування та передавати трансляцію Чемпіонату світу з снукеру в Інтернеті. Просто виконайте наступні дії:

  1. Почніть із реєстрації на відповідну послугу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN і CyberGhost – це дві сильні, дешеві альтернативи.
  2. Потім завантажте та встановіть відповідний додаток для свого пристрою.
  3. Вирішіть, яку із служб нижче ви хочете розблокувати.
  4. Підключіться до одного з серверів VPN у потрібній країні. Наприклад, ви використовуєте британський сервер для розблокування BBC iPlayer BBC або канадського для DAZN Canada.
  5. Спробуйте відтворити відео на вибраній службі. Вона має початись одразу, але якщо цього не зробіть, очистіть файли cookie та кеш браузера, а потім перезавантажте сторінку.

Ігри Снукера чемпіонату світу транслюватимуться в прямому ефірі, тому важливо переконатися, що ваш VPN працює (з кроками вище), перш ніж вони насправді розпочнуться. Таким чином, у вас буде достатньо часу, щоб отримати допомогу від служби підтримки користувачів VPN, якщо щось піде не так, і, можливо, не доведеться пропускати початок матчу.

Як безкоштовно транслювати трансляцію чемпіонату світу з снукера на телебаченні Великобританії

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

Ви можете дивитись кожен матч Чемпіонату світу з снукеру 2019 в прямому ефірі на BBC Sport. Ця послуга є абсолютно безкоштовною, але вам доведеться заздалегідь створити обліковий запис. Під час цього процесу вам буде запропоновано ввести свій поштовий індекс, але він використовується лише в статистичних цілях і не використовується для підтвердження вашого місцезнаходження, тому будь-який житловий поштовий індекс у Великобританії буде працювати. Після реєстрації ви можете ввійти в систему та вільно транслюватись.

Турбуєтесь про те, щоб пропустити важливу гру? Не бути: ти можеш переглядати їх за запитом до 30 днів після цього BBC iPlayer. Слід зазначити, що британський закон вимагає мати телевізійну ліцензію, якщо ви використовуєте BBC iPlayer або BBC Sport, але жодна служба цього не підтверджує (iPlayer періодично показує попередження, але не завжди) і натомість повністю покладається на систему честі.

Служби потокового передавання BBC заблоковані геометрією, і доступ до них можна отримати лише у Великобританії або підключеному до британського VPN-сервера. Якщо ви перебуваєте за кордоном (за межами Великобританії), ви все одно можете переглядати матчі, підключившись до VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN. Плани мають гарантійну гарантію повернення грошей на 30 днів, тому ви можете отримати повне повернення коштів після останнього матчу, якщо не хочете його зберігати.

Де ще я можу дивитись чемпіонат світу з снукеру в Інтернеті?

Ви можете транслювати пряму трансляцію цьогорічного чемпіонату світу з снукера майже з будь-якої точки світу. Подивіться нижче, щоб дізнатися, які мережі показують турнір у вашій країні:

Канада

Канадський прапор

Фанати канадських снукерів можуть спостерігати за всіма діями (включаючи кваліфікаційні матчі) в прямому ефірі на DAZN. Реєстрація коштує $ 20 CAD, але також є одномісячний пробний термін це означає, що ви можете ефективно передавати весь чемпіонат світу безкоштовно. Просто не забудьте скасувати згодом, щоб з вас не стягувати плату.

DAZN обмежений географічними можливостями, і ці поєднання доступні лише у складі канадської бібліотеки вмісту. Щоб дивитися з-за кордону, вам доведеться підключитися до одного з канадських серверів VPN.

Європа

прапор Європи - європейський

Євроспорт транслюватиме весь чемпіонат світу з снукера та його кваліфікації аудиторіям понад десятка європейських країн, включаючи Францію, Іспанію, Німеччину та Італію. Ціни залежать від місця розташування, але ви можете розраховувати платити близько 10 євро за щомісячний пропуск. Існує менш дорогий варіант передплати, але це замикає вас на 12-місячному договорі, тому ми радимо проти цього.

На жаль, безкоштовної пробної версії немає, і вам слід зазначити, що якщо ви не скасуєте, ця підписка буде автоматично поновлюватися щомісяця. Ця послуга доступна лише в Європі, але ви все одно можете отримати доступ до неї за кордоном за допомогою VPN.

Близький Схід та Північна Африка

Прапор Туреччини - турецький

OSN – ексклюзивний мовник Чемпіонату світу з снукеру на Близькому Сході та Північній Африці. Якщо ви вже є клієнтом OSN, ви можете просто увійдіть у додаток OSN Play і негайно почніть передавати потокове передавання. Однак, оскільки OSN оснащений телевізором і не пропонує опцію перевершення, новим клієнтам доведеться почекати кілька днів для доставки і заплатити близько 399 AED.

Цей аспект послуги також означає, що зареєструватися за межами Близького Сходу та Північної Африки майже неможливо. Існуючі абоненти все ще можуть отримати доступ до послуг з-за кордону, спочатку підключившись до VPN-сервера у своїй країні.

Нова Зеландія

Sky Sport демонструватиме ці матчі в Новій Зеландії. Якщо ви вже підписалися на Sky Sport, ви можете передавати трансляцію кожної гри на Чемпіонат світу з снукеру 2019 без додаткових витрат за допомогою програми Sky Go.

Однак людям важко спостерігати, якщо вони вже не є клієнтом Sky, оскільки немає підключення лише до Інтернету, необхідний телевізійний пакет коштує $ 31,99 NZD, і вам доведеться чекати, коли послуга буде встановлена ​​у вашому домі перед вами може дивитись що завгодно в Інтернеті.

Sky Sport транслює лише чемпіонат світу з снукера в Новій Зеландії. Якщо ви зазвичай живете в Новій Зеландії, ви можете отримати доступ до своїх звичайних послуг (включаючи Sky Go) за кордоном за допомогою VPN.

Інші місця

Не хвилюйтеся, якщо ми не згадали вашу країну вище, оскільки чемпіонат світу з снукера буде показаний майже у всьому світі. Перегляньте повний список міжнародних мовників, щоб дізнатися, як слідкувати за чемпіонатом світу де б ви не знаходилися.

Якщо жодна мережа не відображає сірників, де ви живете, ви все ще можете переглядати онлайн. У попередні роки Чемпіонат світу з снукеру також транслювався у прямому ефірі у Facebook, що дозволяло вболівальникам снукерів у США дивитись кожну гру безкоштовно. Немає гарантії, що подію цього року буде транслюватися таким чином, тому радимо перевірити сторінку Facebook Snooker у Facebook наблизившись до часу, щоб дізнатися той чи інший спосіб..

Як працює чемпіонат світу з снукера?

Цей турнір насправді має досить простий формат. 16 кращих гравців світу автоматично проходять кваліфікацію, а ще 16 заробляють своє місце, вигравши серію кваліфікаційних матчів.

По мірі того, як чемпіонат світу триває, перемагати стає прогресивно складніше. У першому раунді гравець повинен виграти 10 кадрів. У другому раунді це збільшується до 13, а у півфіналі – 17. Фінальний матч проходить понад 35 кадрів, тобто перший гравець, який виграв 18, отримує вдома 500 000 фунтів стерлінгів. Звичайно, якщо ти достатньо хороший, щоб претендувати на цей конкурс, ти не залишиш порожніх рук. Усього є 2231 000 фунтів стерлінгів, а гравцям присуджується 20 000 фунтів стерлінгів лише за досягнення фінальних 32.

Яких гравців, як очікується, вдасться зробити в цьому році?

З 32 найкращих гравців у снукері світу змагаються, вибрати переможця ніколи не буде просто. Тоді є так зване “Прокляття тигелю”: жоден чемпіон ніколи не вигравав турнір спиною до спини, оскільки його почали приймати в театрі “Тигель” в 1977 році.

Очевидний вибір тут – Ронні О’Салліван. Він п’ятикратний чемпіон світу, який на даний момент займає перше місце у світі, і особливо сильний сезон завершився перемогою на чемпіонаті Тур. Однак у O’Sullivan є свої ідеї щодо того, хто може виграти: сам (природно), Джадд Трамп або Ніл Робертсон.

Останні два, як відомо, грають дуже послідовно, але варто згадати, що останнім часом O’Sullivan обіграв їх обох з великим запасом. Крім того, Робертсон не виграв чемпіонат світу з 2010 року і був вибитий з дев’яти турнірів лише у кваліфікаційних турах цього року.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me