7 кращих VPN для ігор NFL Game Pass, щоб ви могли дивитися з будь-якого місця

Найкращі VPN для ігрового проходу в NFL


Сезон NFL 2019/20 є тут, але, на жаль, NFL Game Pass (найпростіший спосіб перегляду ігор NFL в Інтернеті) не показуватиме регулярні матчі в США. Якщо ви підключитесь до VPN, ви можете підманути NFL Game Pass, щоб вважати, що ви перебуваєте в іншій країні, дозволяючи вам пряму трансляцію ігор NFL з будь-якої точки світу.

VPN-адреси не тільки для потокової передачі; вони також шифрують всі ваші дані, покращуючи вашу конфіденційність і забезпечуючи, що ваш трафік не може читати ваш Інтернет-постачальник послуг, адміністратори мережі або хакери.

Як розблокувати ігрову передачу NFL за допомогою VPN

Розблокувати геоблокований сервіс – це просто і працює однаково для майже кожної платформи.

Ось як передавати ігри NFL за допомогою VPN:

 1. Виберіть відповідний VPN зі списку нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть правильну версію програмного забезпечення для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до сервера у відповідному місці. Зауважте, що ви не можете дивитися ігри регулярного сезону в американській версії NFL Game Pass, тому вам краще використовувати сервер в іншому місці. У країнах Азії та Тихого океану ця послуга, як правило, дешевшає, і ціни в таких місцях, як Бангладеш, Лаос та Індія, знижуються до 124,99 дол. США за сезон..
 4. Спробуйте завантажити вміст із обраної вами платформи. Ви повинні виявити, що він швидко завантажується, не показуючи жодних повідомлень про помилки.

ЯК БЕЗКОШТОВНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРЕМІІЙ VPN: Більшість VPN пропонують найнижчі ціни лише людям, які зобов’язані охопити кілька років. Однак якщо ви відпочиваєте або вам потрібен лише VPN на короткий час, ви можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей ExpressVPN. Вам доведеться заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати будь-який час протягом 30 днів, щоб отримати повне повернення коштів.

Нижче ми детальніше розповімо про найкращі VPN для ігрового проходу NFL нижче. Однак якщо у вас немає часу на всю статтю, ось наш найкращий вибір:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Супер швидкі сервери, орієнтовані на високоякісну трансляцію. З легкістю розблоковує NFL Game Pass та більшість інших популярних потокових сайтів у США. Програми прості у налаштуванні та використанні. Велика конфіденційність та безпека. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 2. CyberGhost Найкращий вибір бюджету, який здатний забезпечити швидкість потокової передачі у форматі HD. Хороший масив серверів у США.
 3. NordVPN Хороший універсал з численними серверами, розташованими в США, для забезпечення хорошої якості потоку NFL. Відмінні функції конфіденційності.
 4. IPVanish Багато американських серверів. Швидке та безпечне з’єднання. Добре поєднується з Kodi та Amazon Fire TV
 5. PrivateVPN Розблоковує NFL Game Pass та багато інших популярних потокових шоу.
 6. Surfshark Швидкий та безпечний, Surfshark ідеально підходить для трансляції ігор NFL з-за кордону.
 7. Щит гарячої точки Швидкий і зручний для користувачів VPN, який легко розблокує ігровий пропуск NFL за кордоном.

Важливо вибрати правильну службу VPN, оскільки всі люди різні. Деякі мають більший вплив на швидкість вашої мережі, деякі пропонують більш широку серверну мережу, а деякі зосереджуються насамперед на розширених параметрах безпеки. Щоб знайти найкращі VPN для потокової передачі за допомогою ігрової карти NFL, ми шукали сервіси, які пропонують наступне:

 1. Численні сервери США
 2. Послідовне, швидкісне з’єднання
 3. Сильне шифрування та ряд високоякісних функцій безпеки
 4. Настільні та мобільні додатки
 5. Політика конфіденційності, яка ставить користувача на перше місце

Найкращі VPN для потокової передачі гри в NFL

Ось наш список рекомендованих VPN-ігор для гри в NFL:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокування гри NFL PassTtest січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є прекрасним вибором для людей, які люблять передавати потоки завдяки своїм швидкісним з’єднанням, експансивній серверній мережі та чудовій можливості розблокування. Насправді, ExpressVPN – одна з небагатьох VPN, яка може надійно розблокувати вперті потокові платформи, такі як Netflix або BBC iPlayer, тому мережа NFL не повинна створювати проблем..

ExpressVPN може похвалитися рядом надійних функцій захисту, включаючи 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS, ідеальну таємницю руху вперед та перемикач захисту, який зупиняє передачу даних кожного разу, коли ви втрачаєте з’єднання з VPN. Оскільки ExpressVPN не реєструє особисту інформацію, ваша діяльність не може бути відстежена до вас. Цей VPN також пропонує цілодобову підтримку через чат наживо в разі виникнення проблем.

ExpressVPN пропонує зручне для користувачів програмне забезпечення для ПК з ОС Windows, MacOS та Linux, а також додатки для Android та iOS. Ви навіть можете вручну встановити його на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Оператори серверів у 18 містах США можуть розблокувати вміст, обмежений географією, практично з будь-якого місця
 • Надшвидкі сервери чудово підходять для передачі HD-вмісту
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux
 • Повна конфіденційність – не зберігаються журнали персональних даних
 • Фантастична цілодобова підтримка клієнтів

Мінуси:

 • Трохи дорожче інших постачальників

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ІГРИ ІГР НФЛ: ExpressVPN – наш вибір №1. Оптимізовано для високошвидкісних з’єднань. Відмінник розблокування NFL Game Pass та більшості інших популярних потокових сервісів. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує гру NFL PassTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це швидка, зручна послуга з 800+ високошвидкісними серверами, розповсюдженими в США. Це також чудово для розблокування гео-обмежених платформ за кордоном, тобто ви зможете спостерігати NFL в прямому ефірі з будь-якого місця без помітного буферизації.

Хороша річ у цій службі – це те, що незважаючи на просту естетичність, вона дуже безпечна. Користувачі можуть скористатися 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту, перенаправленням HTTPS, блокуванням реклами та анти-зловмисним програмним забезпеченням, щоб залишатися захищеними в Інтернеті в будь-який час. CyberGhost не реєструє жодних даних про сеанси чи дії та захищає від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів, тож ви можете бути впевнені, що ваша діяльність залишиться приватною.

CyberGhost постачається з додатками для пристроїв Android, Windows, iOS, Linux та MacOS. Його можна встановити вручну на підтримуваних роутерах.

Плюси:

 • Понад 200 серверів у США долають більшість гео-обмежень.
 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували
 • Увімкніть перемикання всіх програм і не зберігає журналів
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців

Мінуси:

 • Не працюватиме в Китаї, ОАЕ чи Саудівській Аравії

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost – чудовий вибір для початківців. Вибір бюджету. Добре на конфіденційність. Може надійно передавати вміст NFL Game Передавати вміст у якості HD відео. Натисніть і пропустіть зв’язки з деякими іншими популярними потоковими службами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує гру NFL PassTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Що стосується розміру мережі, то з кількома послугами можна конкурувати NordVPN. Є лише 1900 серверів тільки в США, а деякі навіть оптимізовані для передачі HD відео. Таким чином, це прекрасний спосіб безперешкодно передавати програму NFL Game Pass. Найкраще, що NordVPN, окрім мережі NFL, може розблокувати багато подібних сервісів, включаючи ESPN, FOX Sports та CBS All Access.

Цей провайдер пропонує досвідченим користувачам декілька способів створити налаштовані безпечні налаштування. Він використовує 256-бітне шифрування AES із захистом від витоку DNS та IPv6 за замовчуванням, але ви також можете увімкнути специфічний для вимикача програм вимикач, використовувати одразу два VPN, підключитися до Tor через VPN або блокувати рекламу та зловмисне програмне забезпечення автоматично. Він не записує особисту інформацію, яка приймає особисті дані, і приймає платежі за біткойн, тобто ви можете залишатись максимально анонімними.

Цей VPN має додатки для Android, iOS, MacOS та Windows. Він також працює з Linux-пристроями та певними інтернет-роутерами, хоча необхідна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Досить швидкі швидкості для передачі вмісту HD без буферизації
 • Більше 1600 серверів у США
 • Стандарти шифрування верхнього рівня із захистом від витоку DNS
 • Має програми Android, iOS, MacOS та Windows
 • Здатний одночасно підключати 6 пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Підключення через настільний додаток може бути повільним

Наш результат:

4.5 з 5

СИЛЬНІ ВСІ КРУГІ: NordVPN – це велике значення. Хороший універсал, який надійно розблокує вміст NFL Game Pass. Сильна безпека та вміщує до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує гру NFL PassTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish В даний час є 400+ американських серверів на вибір, і сервіс має мінімальний вплив на швидкість ваших мереж, що робить його вагомим вибором для потокового трансляції HD-вмісту, наприклад покриття матчу NFL. Однією з речей, яка роз’єднує цю VPN, є те, що ви можете підключати до десяти пристроїв на один обліковий запис, тоді як більшість її конкурентів дозволяють п’ять чи шість. Це означає, що ви можете захистити кожен пристрій у вашому домогосподарстві однією підпискою.

Він може мати легкий додаток та спрощений дизайн, але IPVanish ударяє вище своєї ваги, коли мова йде про безпеку. Він має 256-бітне шифрування, перемикач на знищення та захист від витоку DNS, включений за замовчуванням. Є кілька більш вдосконалених варіантів, таких як блокування трафіку локальної мережі, затуманення даних та регулярна комутація IP-адрес, щоб скористатися ними. Крім того, IPVanish не реєструє особисту інформацію.

Це одна з небагатьох послуг із додатком у магазині телебачення Amazon Fire. За допомогою програмного забезпечення для Windows, MacOS, Android та iOS ви можете захистити себе на всіх пристроях. IPVanish можна вручну налаштувати для роботи в системах Linux та вибору бездротових маршрутизаторів.

Плюси:

 • Більше 350 американських серверів на вибір
 • Хороші високоякісні потоки під час тестування
 • Трафік завжди залишається зашифрованим та приватним

Мінуси:

 • Подивіться в іншому місці, якщо вам потрібно використовувати додатки в Китаї
 • Бореться з розблокуванням деяких популярних сайтів потокового передавання

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish чудово підходить для сімей та безлічі підключень. Легкий у використанні користувачів NFL Game Pass та віддають перевагу користувачам, яким потрібні високі стандарти конфіденційності. Не можна розблокувати таку кількість інших потокових служб, як і деякі її конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує гру NFL PassTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN у США може бути лише десять серверів, але він забезпечує більш високу швидкість, ніж багато подібних сервісів. Це досить швидко, щоб передавати відео в прямому ефірі без помітного буферизації або затримки, а також можна розблокувати популярні сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer та Hulu. Крім того, маючи шість одночасних підключень та потужну підтримку багатьох платформ, ви можете передавати відповідність NFL на будь-який пристрій, який ви бажаєте.

Цей VPN постачається з 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту та захистом від витоків DNS та IPv6, включених за замовчуванням. Він має сувору політику без реєстрації даних, тобто ваша діяльність залишається приватною завжди. PrivateVPN надає перевагу в підтримці клієнтів, з 24-годинним чатом у прямому ефірі. Агент підтримки може навіть віддалено встановити програмне забезпечення для вас, якщо у вас виникли проблеми.

У цій службі є програми для пристроїв Windows, Android, MacOS та iOS. Він працює з Linux та деякими маршрутизаторами, але для цього потрібна конфігурація вручну.

Плюси:

 • Працює серверами в 9 містах США і чудово розблокує потокові сайти в США
 • Розблокує програму NFL Game Pass на пристойній швидкості потоку
 • Сильні функції безпеки та захисту конфіденційності

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування
 • Можливо, потрібна допомога в пошуку найкращого сервера, який вибирають

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN постійно надійний. Добре підходить для загального використання та HD Streaming. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує nfl game passТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це нова мережа VPN з близько 800 серверами в 50 країнах. Він пропонує високу швидкість, необмежену пропускну здатність і можливість розблокувати кілька основних платформ (включаючи NFL Game Pass) з будь-якого місця. Однак одна з найкращих речей щодо цієї послуги полягає в тому, що вона не має обмеження підключення і, як така, дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам подобається.

Цей VPN сприймає вашу безпеку серйозно. Він використовує 256-бітове шифрування, перемикач на знищення та захист від витоків IPv6, DNS та WebRTC, щоб забезпечити безпеку вашого трафіку в усі часи. Крім того, Surfshark не реєструє будь-яку особисту інформацію. Під час прямого чату доступна підтримка 24/7.

Додатки Surfshark доступні для Windows, MacOS, Android та iOS. Він також працює з системами Linux та домашніми маршрутизаторами, але їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Гідні, надійні швидкості
 • Без обмеження кількості підключених пристроїв
 • Прекрасно розблокує популярні сайти потокової передачі, такі як Netflix, Hulu та BBC iPlayer

Мінуси:

 • Відносно невелика серверна мережа
 • Інколи повільний сервер

Наш результат:

4 з 5

БЕЗ ЛІЗІЇ ПІДТРИМКИ: Surfshark пропонує доступ до 20 швидких американських серверів. Цей VPN має високу швидкість і обмеження підключення, тому ви можете підключити стільки пристроїв, скільки вам подобається. 30-денна гарантія повернення грошей включена.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки має понад 3000 серверів, розповсюджених у 70 країнах. Він забезпечує стабільно високі швидкості, тому не потрібно турбуватися про відставання чи буферизацію. Крім того, ви можете підключити одночасно до п’яти своїх пристроїв. Це означає, що ви зможете розблокувати основні послуги, заблоковані в регіонах, такі як NFL Game Pass, Netflix та Hulu куди б ви не поїхали..

Ця послуга забезпечує безпеку вашого трафіку, використовуючи захист від витоку IPv6 та DNS, 256-бітове шифрування та перемикач захисту, який зупиняє всі передачі даних кожного разу, коли ви несподівано втратите зв’язок. Існує навіть можливість підключення до VPN автоматично, коли ви використовуєте незахищену мережу Wi-Fi. Hotspot Shield не зберігає ідентифікуючу інформацію після відключення. Підтримка клієнтів працює цілодобово під час чату в прямому ефірі.

Додатки Hotspot Shield доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Пристойний спектр функцій безпеки
 • Відмінні можливості розблокування
 • Тисячі швидких серверів

Мінуси:

 • Не найкращий запис про конфіденційність
 • Не працює з системами Linux.

СУЧАСНІСТЬ ДЛЯ СТАРІНГУ: Hotspot Shield має високі швидкості та можливість розблокувати основні потокові платформи з будь-якого місця. Найкраще, що він пропонує широкий спектр варіантів безпеки та 45-денну гарантію повернення грошей.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я переглянути NFL Game Pass з безкоштовним VPN?

Вам пробачать, що мислення безкоштовних VPN – це гарний спосіб бути безпечним в Інтернеті. Зрештою, вони заявляють, що пропонують той же тип послуг, що і їхні аналоги преміум класу. Однак ми наполегливо рекомендуємо уникати безкоштовних VPN з кількох причин. По-перше, їх інфраструктура постійно переповнена новими користувачами, що спричиняє уповільнення роботи мережі. Це проявляється як примхливе, заїкане відео та сторінки, які завантажуються назавжди. Це навряд чи ідеально для перегляду в прямому ефірі, HD-спорту.

Незважаючи на те, що безкоштовні VPN-сайти не рахують своїх користувачів безпосередньо, вони все одно існують для отримання прибутку. На жаль, справжня пропозиція безкоштовних VPN-продуктів – це їх користувачі. Розміщуючи рекламу на відвідуваних вами сайтах і відстежуючи вашу діяльність, безкоштовні VPN можуть заробляти гроші на вас під час перегляду. Навіть якщо ви ніколи не натискаєте одне оголошення, вони збирають безліч даних, які можуть бути використані для створення профілю споживача та проданого третій стороні без вашого відома.

Нарешті, безкоштовні VPN представляють значну загрозу вашій безпеці. Багато вільних безкоштовних VPN – це лише троянці, які хочуть встановити зловмисне програмне забезпечення на свій пристрій. Це не просто менші, маловідомі сервіси: ми бачили, як добре налагоджена безкоштовна VPN продає пропускну здатність своїх користувачів для використання в ботнеті. Що стосується безпеки в Інтернеті, ви не можете бути занадто обережними. Ось чому ми рекомендуємо замість цього використовувати авторитетний VPN, орієнтований на конфіденційність.

Графік НФЛ на 2019/20 роки

Сезон НФЛ 2019/20 повинен розпочатися 5 вересня і завершиться 2 лютого 2020 року. Тут, очевидно, занадто багато аркушів, але ви можете знайти матчі за командою або за датою на сторінці розкладу веб-сайту NFL..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map