Savienojuma virziens ir iestrēdzis līdz pusei

Ja izveidojat savienojumu ar servera atrašanās vietu, iespējams, ka redzēt, kā savienojuma gaita ilgstoši ir pārtraukta pusceļā:


Mēģinot izveidot savienojumu, lietotne ExpressVPN ir iestrēgusi.

Ja redzat, ka tas notiek:

 1. Ja atrodaties vietā, kur ir zināmas VPN savienojuma problēmas, pagaidiet apmēram 30 sekundes, līdz savienojums tiek izveidots. Ja tas nedarbojas, mēģiniet savienojums ar citu vietu.
 2. Atvienojiet ExpressVPN no savas ierīces un mēģiniet piekļūt internetam. Ja, atvienojoties no VPN, rodas savienojuma problēmas, problēma ir saistītajā ar izmantoto interneta savienojumu.
 3. Izejiet no ierīces ExpressVPN (vai izejiet no tās) un tad atkārtoti atveriet lietotni. Pēc lietotnes atkārtotas palaišanas mēģiniet izveidot savienojumu ar citu servera atrašanās vietu. Ja jums ir iespēja izveidot savienojumu ar citu atrašanās vietu, mēģiniet vēlreiz izveidot savienojumu ar sākotnējo atrašanās vietu. Ja rodas problēma, iespējams, ir problēma ar sākotnējo atrašanās vietu, kurai mēģinājāt izveidot savienojumu.
 4. Restartēt jūsu ierīce un atsāk ExpressVPN. Pēc lietotnes atkārtotas palaišanas mēģiniet izveidot savienojumu ar citu servera atrašanās vietu. Ja jums ir iespēja izveidot savienojumu ar citu atrašanās vietu, mēģiniet vēlreiz izveidot savienojumu ar sākotnējo atrašanās vietu. Ja rodas problēma, iespējams, ir problēma ar sākotnējo atrašanās vietu, kurai mēģinājāt izveidot savienojumu.
 5. Pierakstieties savā ExpressVPN kontā, atlasīt Iestatiet ExpressVPN lai lejupielādētu jaunāko ExpressVPN versiju. Pēc tam iestatiet savu ExpressVPN lietotni un pēc tam izveidojiet savienojumu ar servera atrašanās vietu.
 6. Pārbaudiet, vai jūsu licencei nav beidzies derīguma termiņš. Lai saņemtu palīdzību, skatiet šo rokasgrāmatu par licences vai abonementa, kura derīguma termiņš ir beidzies, atkārtotu aktivizēšanu.

Veicot šīs darbības, jebkurā laikā varat sazināties ar ExpressVPN atbalsta komandu, lai saņemtu tiešu palīdzību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map