Zjadł tablet, aby uniknąć aresztowania przez policję – #WTFW środę

człowiek zjada iPada


Zwykle po połknięciu tabletki służy ona do celów leczniczych. Potem czujesz się lepiej.

Ale dla jednego mężczyzny w Petersburgu w Rosji zjedzenie tabletu oznaczało zjedzenie czegoś bardziej komputerowego. Niedługo potem był martwy jak PepperPad.

Mając policję u drzwi, mężczyzna musiał podjąć śmiertelną decyzję. Mógł pozwolić policji go aresztować. Albo mógłby podjąć działania. Niestety akcja, którą wybrał, była nieco trudna: zjadł tablet – ekran, płytki drukowane i inne. (Uwaga: Sputnik News bezczelnie donosi: „Nie wiadomo, czy zabójczym urządzeniem był Android, czy Apple”).

Jak do diabła do tego doszło??

Raport policyjny

Wszystko zaczęło się około 17:00 w jedną spokojną niedzielę czerwca, informuje Moscow Times. Sąsiedzi usłyszeli, jak mężczyzna wyrzuca duże przedmioty przez okno swojego mieszkania w Parnas na północy Petersburga, w tym własne meble.

Wkrótce na miejscu pojawiła się rosyjska policja.

„W mieszkaniu znaleziono 41-letniego bezrobotnego mężczyznę, który oparł się aresztowaniu, gdy został zatrzymany przez policję, po czym nadal zachowywał się niewłaściwie”, powiedział oświadczenie policji.

Po przybyciu policji mężczyzna, którego jeszcze nie wymieniono, zaczął jeść urządzenie.

Z raportu nie wynika jasno, co spowodowało największe szkody człowieka – zjedzenie tabletu lub interwencje policji. Raport jest kontynuowany:

Oficer na miejscu zatrzymał akcję (zjadając tablet), w trakcie której odniósł obrażenia ciała… Oficer natychmiast wezwał pogotowie. Mężczyzna stracił przytomność i zmarł przed przybyciem lekarzy.

Jak daleko byś się posunął?

Trwa śledztwo w sprawie tego, co się naprawdę wydarzyło.

Może był chory psychicznie. Może po prostu nie chciał zostać aresztowany. Lub – spekulując tutaj – może był prywatnym obywatelem, który nie chciał, aby policja miała dostęp do wszystkiego, co było na jego tablecie – tak namiętnie, że był gotów umrzeć, aby chronić swoją prywatność.

To nie jest droga, którą polecilibyśmy ExpressVPN, a nasze myśli kierujemy do jego przyjaciół i rodziny.

Ale jeśli ten człowiek rzeczywiście zjadł tablet, aby chronić swoją cyfrową prywatność, to daje nam trochę do myślenia. Jak daleko posuniemy się, aby chronić naszą prywatność?

Czytasz #WTFW środę, nasze cotygodniowe zbliżenie na temat dziwnych historii związanych z Twoją cyfrową prywatnością. Jeśli znasz kogoś, kto uznałby tę historię za smaczną, warto ją udostępnić?

ExpressWPN #WTFWed Środa przedstawia dziwne, szokujące i przerażające historie o prywatności danych – wyciągnięte z wiadomości. Myślisz, że Twoja prywatność jest Twoja? Pomyśl jeszcze raz. Poczujesz się nieswojo. Będziesz oburzony. Pomyślisz: „WTF ?!”

Polub ten post? Nienawidzę tego? Przeczytaj więcej horrorów o inwazji na Twoją prywatność w naszym archiwum #WTFW środę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map