Najlepsza w historii aplikacja ExpressVPN dostępna na wszystkich głównych urządzeniach

Nowa aplikacja ExpressVPN, pokazana jako połączona.


Całkowicie zmieniliśmy aplikację ExpressVPN! Najnowsza wersja ma zupełnie nowy interfejs i jest dostarczana z szeregiem zabójczych funkcji, które zapewnią bezpieczeństwo w Internecie.

Bez względu na to, czy korzystasz z systemu Android, iOS, Windows lub Mac, możesz dziś pobrać nową ExpressVPN!

1. Zupełnie nowy projekt aplikacji

Elegancki nowy interfejs został przeprojektowany od podstaw, aby ułatwić nawigację. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem VPN, czy doświadczonym protokołem pro, nowa aplikacja robi dokładnie to, czego potrzebujesz, za pomocą kilku kliknięć.

2. Zamiana lokalizacji jednym dotknięciem

Najnowsza aplikacja oferuje bezpośredni dostęp do najnowszych lokalizacji, ułatwiając przełączanie lokalizacji VPN jednym dotknięciem. Możesz nawet zmieniać lokalizacje, jeśli masz już połączenie!

Jeśli korzystasz z jednej lokalizacji VPN do strumieniowego przesyłania filmów w domu, a drugiej do prywatności w pracy, możesz teraz bez wysiłku przełączać się między nimi bez wychodzenia z ekranu głównego aplikacji.

3. Szybszy niż kiedykolwiek

Łączenie się z wybraną lokalizacją VPN jest teraz błyskawiczne, więc jesteś chroniony i gotowy do surfowania po Internecie lub strumieniowego przesyłania filmów w praktycznie krótkim czasie. Aplikacja uruchamia się również w rekordowym czasie.

4. Poprawiona niezawodność połączenia

Połączenie ExpressVPN jest teraz bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej. Aplikacja ciężko pracuje w tle, aby mieć pewność, że masz połączenie z VPN, cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.

Pobierz najnowszą aplikację ExpressVPN już dziś!

Możesz pobrać lub zaktualizować swoją kopię w zaledwie trzech prostych krokach:

 1. Przejdź do mojego konta
 2. Zaloguj się
 3. Kliknij duży zielony link „Konfiguruj ExpressVPN”

Nie zapomnij śledzić ExpressVPN na Facebooku, Twitterze, YouTube lub Instagramie, aby uzyskać więcej informacji o aplikacjach, aktualizacjach i bieżących wydarzeniach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map