Którą część ciała zjadł ten człowiek, aby uniknąć identyfikacji?

człowiek gryzie własne odciski palców, aby uniknąć policji

Ostrzeżenie! Nie dla słabego serca! Mężczyzna z Florydy, niedawno aresztowany za prowadzenie skradzionego Mercedesa, spędził czas w policyjnym pojeździe, próbując odgryźć własne odciski palców!

Nie martw się Powyższe wideo, choć bardzo dziwne, nie jest taką grafiką. Głównie dlatego, że omawianemu człowiekowi ostatecznie nie udało się usunąć wspomnianych odcisków palców, które później zostały łatwo zidentyfikowane przez skaner policyjny.

Old-school Gangster Tactics

Odciski palców nie są niczym nowym w świecie przestępczym. Pierwszy opisany przypadek miał miejsce w 1933 r., Kiedy to przywódca gangu Theodore „Przystojny Jack” Klutas opuścił palce, aby ukryć swoje odciski. Dwóch członków klanu Kate „Ma” Barker kazało lekarzowi chirurgicznie obciąć odciski palców. Ale podobnie jak ich nowoczesny floridiański odpowiednik, żadna z tych prób nie powiodła się. Odciski też odrosło lub nie były wystarczająco zasłonięte, aby uniemożliwić identyfikację.

Jednym z dość udanych przypadków był John Dillinger, który w tej samej epoce depresji poddał palcom chemiczną obróbkę, paląc je kwasem, aby usunąć wszystko oprócz najlżejszego śladu jego charakterystycznych grzbietów.

Pain But No Gain

Jeśli zastanawiasz się nad usunięciem odcisków palców i nie jesteś zaskoczony najbardziej oczywistym środkiem odstraszającym (tj., ekstremalny ból), oto kolejny całkiem dobry powód, aby ich nie usuwać: zwykle nawet nie działa. Badania medyczne sugerują, że musisz penetrować nie tylko naskórek, ale także warstwę generującą, która zachowuje szablon odcisku palca, aby spowodować trwałe uszkodzenie wydruków. W przeciwnym razie po prostu odrosną.

A jeśli odniesiesz sukces i trwale zabliźnisz sobie palce? Gratulacje, policja jeszcze bardziej cię zidentyfikowała! „Hej, Bill, jak myślisz, kto zostawił te odciski palców z dziwnym wzorem blizn?” „Och, prawdopodobnie ten facet, który próbował odciąć swoje odciski palców, kiedy go aresztowaliśmy ostatni raz” „Fajnie, chodźmy go ponownie.

Inwazyjne manewry

W miarę, jak biometria staje się coraz bardziej inwazyjna, prawdopodobnie możemy spodziewać się, że przestępcy podejmą większe, bardziej niebezpieczne kroki, aby uniknąć identyfikacji.

Jeśli skanery tęczówki mogą cię zidentyfikować z odległości 40 stóp, to jak daleko jesteśmy od dystopii raportu mniejszości polegającego na usunięciu gałek ocznych w celu uniknięcia wykrycia? A jeśli implanty podskórne z mikroczipami staną się kiedykolwiek standardem, więcej przestępców nie skorzysta z samooperacji, aby je usunąć?

Zejście z planszy będzie oznaczało wejście pod nóż, a zachowanie anonimowości będzie cholernym przedsięwzięciem.

W międzyczasie, jeśli okaże się, że zostałeś aresztowany – niesłusznie lub nie – wyświadcz sobie przysługę, oszczędzaj sobie kłopotów i nie dotykaj palców.

Polecane zdjęcie: ciostylefotolia / Dollar Photo Club

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map