Hity filmowe „naprawione” za pomocą VPN


Wiele filmów ma wymyślone i śmieszne punkty fabularne. Niektóre z nich mają również ogromne dziury w fabułach, a inne ignorują łatwo dostępną technologię, która może zakończyć sprawę w kilka minut.

Poniższe filmy zdecydowanie pasują do wszystkich tych trzech kategorii, ale skupimy się na tej drugiej.

Bez zbędnych ceregieli, oto …

Trzy z największych fabuł filmowych wszech czasów, rozwiązane w kilka sekund przez połączenie VPN:

Morfeusz nie może znaleźć neo w matrycy (1999)

Przedyskutujmy to, uznając, że gdyby Neo miał VPN, Morfeusz prawdopodobnie by go nie znalazł. Oznacza to, że ludzie nie mieliby „Jedynego”, który ocaliłby ich przed złymi panami-robotami.

Trzeba przyznać, że nie jest to zakończenie, którego większość chciałaby. To nie jest bardzo szczęśliwa rozdzielczość (chyba że jesteś panem robota), ale nadal jest rozdzielczością.

Ale udawajmy, że ludzie mieli VPN – oznaczałoby to, że agenci nigdy nie mogliby znaleźć dzikusów powodujących zamieszanie w ich pięknej robotopii.

Ludzie mogli wchodzić i wychodzić z Matrycy, do woli, tylko jednym kliknięciem myszy, a ich lokalizacja byłaby całkowicie zaciemniona. Agent Smith nie mógł pojawić się tuż obok Neo, ponieważ Agent Smith nie wiedziałby, gdzie jest Neo.

Wkrótce: Dwa numerowane i powiązane fakty:

  1. W kilku punktach filmu Matrix ludzie muszą szalenie spanikować do dzwoniącego telefonu. Dzwoniący telefon oznacza punkt wyjścia Matrycy. I zawsze wydaje się być zablokowany, ukryty lub w inny sposób zaangażowany.
  2. VPN sprawia, że ​​twoje połączenie internetowe wydaje się pochodzić z innego miejsca.

Połączenie VPN oznacza, że ​​ludzie nie muszą szaleńczo wpadać w panikę do dzwoniącego telefonu. Wystarczy, że wybiorą lokalizację VPN w pobliżu dzwoniącego telefonu. Łatwo.

W rzeczywistości, gdyby ludzie w Matrix mieli VPN, byłaby to rzeź. Neo może być wszędzie, gdzie chce, kiedy tylko chce – a roboty nie będą miały pojęcia. Prawdopodobnie skończy wyglądać jak duży, paskudny łobuz zbierający biednych, bezbronnych władców robotów.

transformator VPNPrawdziwy transformator. Zdecydowanie nie wygląda jak licencja. Szczery.

Sam Can’tt Dest The World In Transformers (2007)

Sam Witwicky jest szczęśliwym facetem, mimo że wcielił się w nim Shia LeBeouf. I ponosi wyłączną odpowiedzialność za wojnę ludzką z niedoszłymi władcami robotów. Tak. Więcej robotów panów.

Sam musi zarobić trochę pieniędzy, więc postanawia sprzedać na aukcji rodzinne pamiątki, z których jedna to para starych, popękanych okularów.

Okazuje się, że te okulary są dokładnie tym, czego Decepticony (złoczyńcy robotów) cicho szukali. Okulary w jakiś sposób zawierają obraz tajnej mapy, która ujawnia lokalizację All Spark. All Spark to podstawowy makguffin z filmu Transformers, który może zrobić wszystko, czego wymaga fabuła.

Lista eBay na okulary jest natychmiast zauważana i wszyscy zaczynają gorączkowo szukać Witwicky.

To był punkt wyjścia dla całej serii. Wszystko, co wydarzyło się później, stało się, ponieważ znaleziono okulary. Przed aukcją na eBayu Decepticony tylko cicho obserwowali, czekając na pojawienie się okularów. Gdy tylko pojawili się w serwisie eBay, Decepticony prześledzili lokalizację aukcji i ujawnili się światu, rozpoczynając wojnę.

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że Sam korzystał z VPN, zanim wymienił okulary na eBayu. Co teraz? Nic, właśnie to.

Nikt nie byłby w stanie prześledzić aukcji do Sama, więc nikt nie mógł znaleźć Sama. I żaden zły władca robota nie pojawiłby się, by zdobyć szklanki.

Sieci VPN wygrywają tutaj duże wygrane. Użycie jednego z nich nie tylko zapobiegłoby wojnie z gigantycznymi robotami, ale także zatrzymałoby film wcześniej. Oznacza to, że nie musielibyśmy tego znosić przez dwie i pół godziny. A potem kolejne trzy filmy. A potem kolejne cztery, już wkrótce…

Wszystkie filmy terminatora rozwiązane – natychmiast

W roku 2029 nasi mroczni robotowi panowie mają problem. Ludzie buntują się i zaczynają wygrywać.

Liderem ludzkiego oporu jest John Connor, a Skynet (władcy złych robotów) postanowili się go pozbyć. Tradycyjny sposób zabijania kogoś, wysyłając hordy złych robotów, wielokrotnie zawodził. Zdecydowali więc, że jedyną opcją jest odesłanie pojedynczego złego robota do przeszłości, aby mógł wytropić i zabić niczego nie podejrzewającą matkę Johna Connora. Skynet rozumuje, że John Connor raczej nie istnieje, jeśli jego matka nie istnieje.

Pomysł był bezbłędny, ale wykonanie nie. Skynet odesłał ostatecznego zabójcę, T-800, aby zabić mamę Johna Connora. Ale się nie udało – mama Johna Connora pozostała przy życiu.

Niezrażeni, mroczni władcy robota sądzili, że będą mieli kolejną szansę. Tylko tym razem postanowili odesłać jednego złego robota w samą porę, aby zabić samego Johna Connora. Skynet rozumuje, że John Connor prawdopodobnie nie istnieje, jeśli John Connor nie istnieje.

Ponownie, bezbłędna logika.

Tym razem Skynet zmodernizował ostatecznego killbota do T-1000, który jest o dwieście lepszy od T-800. T-1000 zostałby odesłany z jasną misją: Znajdź Johna Connora. Zabij Johna Connora

I tak superumiejętny killbot wkracza do wehikułu czasu. Urządzenia wybuchają życiem, błyskawica błyska, a T-1000 zostaje przetransportowany z powrotem do 1991 roku.

T-1000 przybywa z trzaskiem, w ogromnej kuli ognia! Powoli wstaje – zupełnie naga – w kraterze utworzonym przez efektowne wejście. Rozgląda się…

Co teraz?

Znajdź Johna Connora.

Ale nie może znaleźć Johna Connora. Ponieważ John Connor ukrywa swoją lokalizację za pomocą VPN.

Koniec.

zły robot-panWitamy naszych nowych złych panów-robotów.

Dlaczego potrzebujesz VPN już teraz!

Wniosek jest dość jasny i poza uzasadnionym sprzeciwem:

Jeśli kiedykolwiek zostaniesz ścigany przez złych władców robotów, absolutnie potrzebujesz VPN.

Możesz też użyć sieci VPN, aby zabezpieczyć połączenie i chronić się przed inwigilacją, podobnie jak reszta z nas.

Czy znasz inne filmy, które mogłyby zostać zapisane przez VPN? Jak zawsze, zostaw je w komentarzach poniżej!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map