Dlaczego potrzebuję VPN?

Ilustracja duży zielony znak zapytania. Wewnątrz znaku zapytania znajduje się strumień liter i cyfr symbolizujących kod (tak jak w Matrycy).

VPN to sprytne oprogramowanie, które maskuje adres IP dowolnego urządzenia, na którym zostanie zainstalowane.

W prostych słowach: Gdy korzystasz z VPN, wygląda na to, że łączysz się z Internetem skądinąd.

Nie ma znaczenia, czy jest to iPhone, Android, Mac lub PC: możesz używać VPN na dowolnym urządzeniu łączącym się z Internetem, instalując oprogramowanie na urządzeniu lub używając routera VPN. To takie proste.

Aby uzyskać bardziej techniczne wyjaśnienie tego, co się dzieje, ExpressVPN ma tutaj fantastyczny i wyczerpujący przewodnik.

Ale na tym blogu chodzi o zerwanie z żargonem nerd i skupienie się na tym, co VPN naprawdę dla Ciebie robi. Takie rzeczy:

1. Kupuj taniej dzięki VPN

VPN pozwala ci rozejrzeć się, aby uzyskać najlepszą ofertę. Zamiast ograniczać się do lokalnego rynku, masz dostęp do rynku globalnego.

Czy wiesz, że ten sam produkt lub usługa może kosztować dwie całkowicie różne ceny w dwóch różnych miejscach?

Na przykład lot może kosztować 400 USD w Ameryce, ale tylko 100 USD w Niemczech. Dlatego warto go kupić w Niemczech, prawda? Dzięki VPN możesz! Bum.

2. Uzyskaj dostęp do większej ilości treści online

Czy widziałeś kiedyś na YouTube te wiadomości, które mówią: „Przesyłający nie udostępnił tych treści w twoim kraju”? Jeśli korzystasz z VPN, nie musisz tego więcej widzieć. Będziesz w stanie wyświetl YouTube z dowolnego kraju za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Nie ogranicza się to jednak do YouTube. Wszyscy dostawcy mediów internetowych udostępniają swoje treści w różnych lokalizacjach. To, co jest dostępne w jednym miejscu, nie zawsze będzie w innym. Korzystając z VPN, zyskujesz więcej treści!

Internet może również podlegać ograniczeniom rządowym, takim jak możliwość dostępu do witryn rozrywkowych lub hazardowych dla dorosłych, mediów społecznościowych, a nawet międzynarodowych źródeł wiadomości. Ale jeśli łączysz się z VPN, możesz zdecydować, co chcesz oglądać.

3. Oglądaj wszystkie sporty z dowolnego miejsca

Sport jest genialny, ale podobnie jak w przypadku telewizji, nadawcy pokazują go z dbałością o lokalny rynek. Ale w tym świecie przejściowego życia możemy znaleźć się w miejscach, w których nie widać gier, które chcemy oglądać.

Chcesz obejrzeć Manchester United w Bangkoku? Nie ma problemu. Szukasz Super Bowl gdziekolwiek indziej niż w USA? Łatwo. Nie ma sportu, którego nie można oglądać za pomocą VPN.

4. Lepsza gra po połączeniu z VPN

W dzisiejszych czasach gracze są wszyscy i wszyscy możemy w nią grać w dowolnym momencie – to cholernie niesamowite. Tak długo, jak mamy wystarczająco solidne połączenie z Internetem. I na tym polega problem.

Dostawcy usług internetowych mogą ograniczać połączenia, jeśli wykorzystanie przepustowości jest uważane za zbyt duże, pozostawiając nieprzyjemne opóźnienie lub nierówne połączenie.

Ale jesteśmy ludźmi i wspaniali. I stworzyliśmy oprogramowanie VPN, które oferuje szybką, nieprzerwaną rozgrywkę. Gdziekolwiek.

5. Zachowaj prywatność swojego połączenia

To duży. Niezabezpieczone połączenie oznacza, że ​​ktoś może czytać wszystko, co mówisz i oglądać wszystko, co robisz.

Wiele wyszukiwarek zbiera dane i rejestruje całą Twoją aktywność online. Zebrane dane są następnie wykorzystywane do kierowania reklam na Ciebie lub, co gorsza, sprzedawanych oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę.

Wiarygodna sieć VPN zabezpieczy i zaszyfruje Twój Internet, blokując go przed wścibskimi i złowrogimi oczami.

Czy potrzebuję VPN w domu? tak!

Strony internetowe śledzą Twoją lokalizację na podstawie adresu IP, więc jeśli zmienisz adres IP, możesz manipulować systemem i sprawiać wrażenie, że jesteś w miejscach, w których nie jesteś. Ale to nie tylko korzyść w domu: VPN może być szczególnie przydatny podczas podróży.

Krótko mówiąc, VPN sprawia, że ​​Internet jest lepszy.

VPN pozwala wszystkim korzystać z pełnego internetu. I podczas gdy niektórzy ludzie chcą więcej ścian, ExpressVPN jest w interesie ich zniszczenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me