4 osoby całkowicie aresztowane za epickie media społecznościowe zawodzą


Przyznaj się: zrobiłeś coś głupiego w mediach społecznościowych. Wszyscy zrobili coś głupiego w swoich mediach społecznościowych. Przez większość czasu nic się nie dzieje. Po prostu usuwasz obraźliwego posta, komentarz lub zdjęcie, w którym grasz w Twister w mankini następnego dnia rano.

Łatwo zapomnieć, że cały świat może potencjalnie widzieć Twoje konta w mediach społecznościowych, nawet jeśli ustawisz profil jako prywatny (jeden z wpisów na naszej liście się o tym dowiedział – na poważnie). To nie jest prywatny czat między tobą a twoimi przyjaciółmi. Czat przez Internet nigdy nie jest prywatny.

Przez większość czasu świat cię nie obserwuje, ogląda Netflix. Ale kilku pechowym ludziom udało się przyciągnąć uwagę świata przez źle wybraną aktualizację statusu. A potem wszyscy wskazali na nich i zaśmiali się. Lub płakał. Lub uciekł krzycząc.

Zebraliśmy listę czterech osób, które nie utrzymały swoich kont społecznościowych w tajemnicy, a potem zostaliśmy aresztowani. O ile nie chcesz znaleźć się na naszej następnej liście, nadszedł czas, aby wzmocnić pasek prywatności w Internecie.

Jury lubiWinny, winny, winny… Och, spójrz na wideo kota!

# 1 Facebook Ankieta Sprawiedliwość

W razie potrzeby obywatelskim obowiązkiem jest być przysięgłym. Demokracja wymaga, aby przestępcy byli sądzeni przez jury ich rówieśników. To zaszczyt służyć takim obowiązkom w demokratycznym kraju. I trzeba poważnie potraktować tę odpowiedzialność. Ważne jest również zrozumienie wszystkich faktów sprawy, a następnie dokładne i rzetelne ich przemyślenie. Nie chcesz wysyłać niewinnej osoby do więzienia ani pozwolić, by winna impreza wyszła na wolność.

Lub, wiesz, możesz po prostu rozpocząć ankietę na Facebooku. Tak właśnie stało się w Burnley w Wielkiej Brytanii. Członek jury zdecydował, że najlepszym sposobem na rozstrzygnięcie losu osoby biorącej udział w procesie jest opublikowanie kilku faktów na Facebooku, a następnie poddanie głosu wszystkim.

Prawo brytyjskie wymaga, aby żaden juror nie mówił publicznie o sprawie, nad którą przewodniczy. Więc kiedy sąd został poinformowany o głosowaniu na Facebooku, juror został natychmiast odwołany.

Jeśli kiedykolwiek masz obowiązki ławy przysięgłych i zdecydujesz się oddać decyzję o winie w ręce ankiety na Facebooku, upewnij się, że nigdy nie masz obowiązków ławy przysięgłych.

chory dzieńPorada profesjonalisty: pisanie w chorym oznacza, że ​​nie musisz używać nieprzekonującego „chorego głosu”.

# 2 Facebook Status Betrays Guy’s Health

Słyszeliśmy, że w Internecie są okropni ludzie, którzy czasem udają, że są chorzy, tylko po to, żeby dostać dzień wolny od pracy. Uważamy to zachowanie za szokujące i przerażające. Naprawdę, jak mogłeś?

*Kaszel. Kaszel.*

W każdym razie okazuje się, że pracodawcy również patrzą na Facebooka. Więc jeśli jesteś osobą, która lubi cieszyć się okazjonalnym dniem choroby (bez zachorowania), prawdopodobnie powinieneś zmienić ustawienia Facebooka na prywatne. I dobrze się przyjrzyj.

Kyle Doyle nie zmienił ustawień Facebooka na prywatny. Kyle Doyle miał chory dzień. Kyle Doyle został aresztowany.

Oto, co się stało, dzięki przydatnej transkrypcji wiadomości e-mail:

Od: Niresh Regmi
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:35.
Do: Kyle Doyle
Temat: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Cześć Kyle,
Proszę przedstawić zaświadczenie lekarskie z ważnym powodem zwolnienia chorobowego w czwartek 21 stycznia 2008 r.
Dziękuję Ci
NIRESH REGMI
Menedżer w czasie rzeczywistym, operacje siły roboczej

Od: Kyle Doyle
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:38.
Do: Niresh Regmi
Temat: RE: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Niresh,
Nieobecności na 1 dzień nie wymagają zaświadczenia lekarskiego zgodnie z moją umową, pod warunkiem że oświadczyłem, że jestem na urlopie z przyczyn medycznych.
Dzięki
pozdrowienia,
Kyle Doyle
Resolutions Expert – Technical

Od: Niresh Regmi
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:39.
Do: Kyle Doyle
Temat: RE: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Cześć Kyle,
Zwykle tak jest, zgodnie z umową. Należy jednak pamiętać, że urlop w tych przypadkach jest udzielany wyłącznie z przyczyn medycznych. Twój kierownik liniowy stwierdził, że twój urlop nie był spowodowany względami medycznymi i dlatego nie możemy udzielić urlopu z tej okazji.
NIRESH REGMI

Od: Kyle Doyle
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:43.
Do: Niresh Regmi
Temat: RE: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Cześć Niresh,
Mój urlop był spowodowany względami medycznymi, więc nie możesz odmówić urlopu na podstawie decyzji kierownika liniowego, bez dowodu, proszę przetworzyć urlop zgodnie z żądaniem.
Dzięki
pozdrowienia,
Kyle Doyle

Od: Niresh Regmi
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:50.
Do: Kyle Doyle
Temat: RE: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Cześć Kyle,
Uważam, że dowód, którego szukasz, znajduje się poniżej

kyle doyle facebook failUps – profil Kyle’a Doyle’a na Facebooku.

Od: Kyle Doyle
Wysłane: środa, 27 sierpnia 2008 09:55.
Do: Niresh Regmi
Temat: RE: Nieobecny w czwartek 21 stycznia 2008 r
Epicka porażka HAHAHA LMAO
Nie martw się, stary
pozdrowienia,
Kyle Doyle

Nauczyciel nr 3 zwolniony na wakacyjną przystawkę

Wiesz, jakie dorosłe osoby są całkowicie uprawnione do picia? Alkohol. A czasami, gdy dorośli dorośli są na wakacjach, lubią wypić lampkę wina lub butelkę piwa. Prawdopodobnie dlatego, że są DOROSŁYMI DOROSŁYMI. NA WAKACJACH!

Ale spożywanie napoju, który jest w pełni legalny dla dorosłych, nie powstrzymało Apalachee High School w Gruzji od zwolnienia nauczyciela, który wypił zimne piwo na wakacjach.

Nauczyciel zwolniony na Facebooku (1)Czuję się słabo. Groza tego!

To jest Ashley Payne, która opublikowała to zdjęcie na swojej stronie na Facebooku. Oto ona, popijając kilka drinków podczas wakacji.

To zdjęcie ją zwolniło.

Czy dyrektor widział ją, jak pije z mężem lampkę wina w lokalnej restauracji, czy nadal zostałaby zwolniona? Na pewno nie. Ale umieszczenie go na Facebooku najwyraźniej oznacza, że ​​promujesz nadużywanie alkoholu. Tak, oskarżyli pannę Payne o promowanie nadużywania alkoholu. Z powodu tego zdjęcia właśnie tam.

Czas na zwiększenie ustawień Facebooka, pronto. Lub przestań pić. Czas na zwiększenie ustawień Facebooka, pronto.

Ustawienie prywatnych danych na Facebooku jest naprawdę koniecznością. Tak właśnie zrobiła panna Payne. Tyle że to nie działało. Zdjęcie Miss Payne pijącej piwo zostało ustawione jako prywatne na Facebooku. A jednak można go znaleźć w absolutnie każdym zakątku Internetu. Co jest przeciwne do prywatnego? Ten obraz.

Prawdopodobnie nie powinieneś polegać wyłącznie na ustawieniach prywatności Facebooka, aby zachować prywatność swoich postów i zdjęć. Można by pomyśleć, że Facebook ma wielu pracowników i stażystów, którzy spędzają czas na szukaniu błędów w ustawieniach prywatności. A kiedy wady zostaną znalezione, zostają one naprawione w pośpiechu. Bez wątpienia osoba, która znalazła błąd, również otrzymuje dużą premię.

znaleźć na FacebookuWidzę martwych ludzi! Nie, czekaj, oni tylko śpią. Ta aplikacja pozwala mi obserwować ludzi podczas snu.

# 4 Facebook Stażysta, który znalazł błąd w ustawieniach prywatności

Kiedy Aran Khanna odbył staż na Facebooku, bez wątpienia miał duże nadzieje, że zrobi wrażenie na Marku Zuckerburgu na tyle, by zaoferować mu pracę na pełny etat. Khanna, studentka z Harvardu, podjęła się wykazania inicjatywy i rozpoczęła projekt mający na celu zwrócenie uwagi na niektóre wady prywatności na Facebooku.

Khanna stworzyła aplikację wykorzystującą błędy w Mobile Messenger Facebooka. Aplikacja nosiła nazwę Marauder’s Map i, podobnie jak jej imiennik Harry Potter, pozwalała ludziom na dokładne wskazanie lokalizacji użytkowników Facebooka. Nietrudno wyobrazić sobie, w jaki sposób ta aplikacja może być używana do zła. Ale Khanna twierdzi, że świadczył usługi publiczne i nie miał złych zamiarów.

Facebook się nie zgodził i został natychmiast zwolniony.

Jak nie być przegrywaczem prywatności online

Ci ludzie znaleźli się po złej stronie Internetu. Zła strona, która wpędza ludzi w kłopoty. Wszyscy zapomnieli, że rządzą jednym z Internetu:

Wszystko, co umieścisz w Internecie gorset w Internecie.

Wcześniej omówiliśmy wskazówki dotyczące prywatności. Całkiem kilka razy. W rzeczywistości jest to nasza sprawa. Ale ludzie z naszej listy zdecydowanie skorzystaliby z kilku dodatkowych wskazówek.

 1. Nie publikuj poufnych danych w Internecie. (numery kart kredytowych, akty urodzenia, szczegóły sprawy innej osoby)
 2. Uważaj, jakie dane osobowe umieszczasz w Internecie. (DOB, adres, status trzeźwości)
 3. Przejmij kontrolę nad swoją prywatnością. (nie publikuj tego, czego nie chcesz, aby cały świat widział – jak zdjęcia z wakacji)
 4. Użyj gustownego rozszerzenia Chrome dla ExpressVPN
 5. Nie denerwuj Marka Zuckerburga. (zawsze)

Postępuj zgodnie z tymi czterema prostymi krokami i miejmy nadzieję, że nie zostaniesz pokonany przez Internet.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map