Огляд відновлення даних Disk Drill Pro 2020

Disk Drill – це один із найстаріших варіантів програмного забезпечення для відновлення даних у грі, який існує в тій чи іншій формі з 2010 року. Але те, що програма існує довгий час, не завжди означає, що вона робить кращу роботу, ніж решта змагань, так як Disk Drill складений у рейтингу?


Спойлер попередження: Disk Drill Recovery Pro – швидкий і простий у використанні, але не вистачає на найвищі рейтинги, такі як Data Rescue 5, які ми розглянули тут.

Читайте в нашому огляді Disk Drill Recovery Pro, щоб дізнатися, що нам сподобалось і що нам не подобалося.

Установка / Досвід користувачів

дизайн дискового свердла

Встановлення дискового свердла на нашу тестову систему було швидким, безболісним та пройшло менше трьох хвилин від завантаження на веб-сайті CleverFiles до активації програмного забезпечення та готовності до першого сканування..

Disk Drill – це одне з найсучасніших програм для відновлення даних, якими я користувався останнім часом, проте він страждає від тієї ж проблеми, що і EaseUS, оскільки його мінімальний дизайн може бути занадто мінімальним для середнього користувача.

Для того, щоб визначити, які типи файлів я хотів шукати під час першого сканування, а не мати їх прямо вперед, і очевидно, що мені довелося перекопатися в (дуже обмежене) меню налаштувань, щоб знайти, як сканувати лише файли. Тоді, замість того, щоб дозволити мені фільтрувати по файле, набравши його, мені довелося вибирати індивідуально через неінтуїтивну систему дерев, яка була набагато більша у використанні, ніж варто.

Особливості

 • Операційні системи: Windows, OSX, iOS, Android
 • FAT (FAT12, FAT16 і FAT32), відновлення файлової системи ExFAT, ext2, ext3, HFS + і NTFS
 • 300+ підтримуваних файлів, включаючи стиснуті файли (ZIP, RAR, ISO тощо)
 • Відновлення диска RAW

Помітним доповненням до списку функцій дискового дриля є функція захисту даних Vault Recovery Vault, яка запускає послугу у фоновому режимі вашого апарату, яка активно відстежує ваші жорсткі диски на предмет змін або видалення файлів. Це зберігає метадані файлів, тому якщо ви хочете відновити їх у майбутньому, дисковий свердло матиме 100% успіх під час процесу реконструкції.

Продуктивність

Щоб перевірити можливості відновлення даних Disk Drill Pro, ми зберегли (та видалили) п’ять різних типів файлів – * .exe, * .jpeg, * .mp3, * .zip та * .txt – щоб побачити, як можна відновити дані з SSD, жорсткий диск і флешка.

Для першого тесту я здійснив основне сканування на моєму 1 ТБ Seagate 7200RPM, щоб побачити, що воно може підтягнути. Ми зафіксували тривалість сканування на нашій тестовій системі, яка має 7-геневий процесор Intel Core i7-7700K 4,2 ГГц (розігнаний до 5,1 ГГц при рідкому охолодженні), 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4-3000 МГц, 256 Гб m.2 SSD, 1 ТБ жорсткого диска та NVIDIA GTX 1070 GPU.

продуктивність дискового дрилі

Під час глибокого сканування на нашій системі не було помітного впливу, і при максимальному дисковому дрилі використовується лише 10% нашого процесора, 1% нашої оперативної пам’яті та 117,5 МБ / с на відсканованому жорсткому диску. Також, хоча ми не точно знаємо, чому, як ви бачите на скріншоті вище, під час роботи дискового свердління Windows, приписував посилену активність диска своєму системному застосуванню, а не самому дисковому дрилі.

Результати, повернуті програмою Disk Drill Recovery Pro, були змішані, при цьому деякі файли зображень та відео прискорюються під час відновлення, тоді як інші цілі файли, такі як .exe та .zip, змогли зробити це зі 100% збереженням файлів.

Попередній перегляд файлу виявився однаково плямистим, і насправді, здавалося, не можна було відновити жоден із файлів, які ми видалили. Зважаючи на те, що в відділі попереднього перегляду відзначилися так багато інших програм, було розчаровувати, як побачити стільки пропусків з цього боку речей за допомогою Disk Drill.

тестування продуктивності дискового свердління

Втім, і для тестів на жорсткому диску, і для SSD, повний процес сканування був підозріло швидким, для завершення роботи на жорсткому диску було потрібно всього 36 хвилин і 13 хвилин на SSD. Ці результати видаляють решту конкуренції чистою з води, проте ми підозрюємо, що саме ці шалені швидкі часи сканування можуть стати винуватцем того, чому у нас виникли труднощі з відновленням деяких файлів..

Ціноутворення

З усіх варіантів програмного забезпечення для відновлення даних, які ми розглянули для цього кола, CleverFiles пропонує далеко і далеко більшість варіантів безкоштовного варіанту програми Disk Drill. Безкоштовні користувачі отримують доступ до повного спектру функцій Disk Drill, включаючи послугу захисту даних із гарантованим відновленням, необмежену резервну копію даних та необмежену кількість сканів / попереднього перегляду файлів.

тестування продуктивності дискового свердління

Єдине обмеження – обмеження в 500 Мб відновлених даних, за що вам доведеться заплатити як мінімум 89,00 доларів. Ліцензія Pro надасть вам доступ до всіх тих же функцій Безкоштовної версії без обмеження кількості даних, які можна відновити з будь-якого диска.

Основним моментом тут є максимум на три комп’ютери на кожного користувача, який знімається, купуючи комерційну ліцензію на 399 доларів. Комерційні користувачі не мають доступу до будь-яких додаткових функцій, однак вони мають право встановлювати та використовувати програмне забезпечення на необмеженій кількості машин, а також отримувати доступ до «Пріоритетної підтримки», хоча на сайті компанії та на їхній сторінці не було вказівки. TOS того, що саме це означає.

Підтримка клієнтів

У творців Disk Drill, CleverFiles, є лише один контактний варіант допомоги, і це було через подання квитка на сторінці підтримки компанії..

Як не дивно, але FAQ також містив цілий список начебто не пов’язаних між собою тем, таких як “Як завантажити Netflix на Mac”, де рекомендується кілька зовнішніх програм, що не мають нічого спільного з DiskDrill. Моє єдине припущення, що компанія намагалася захопити певні пошукові терміни в Google, щоб збільшити їх продаж, оскільки жодна із сторонніх статей, які я бачив на сайті компанії, не стосується відновлення відновлення даних..

Висновок

Відновлення даних Disk Drill Pro для Windows пропонує дружній користувальницький інтерфейс та пристойну структуру ціноутворення, однак його змішані результати відновлення залишили нам трохи непосильний смак у роті. Незважаючи на те, що це одне з найдавніших програмних рішень у грі, сама програма бореться із простими попередніми переглядами файлів, які прибивають інші пакети відновлення даних з нижчими витратами, і він прямо пропускає багато типів файлів, які або не вдалося знайти, або не вдалося підлягає реконструкції після закінчення першого пошуку.

Зважаючи на це, швидкість та простота, яку пропонує Дисковий свердло для своїх конкурентів, не підходить, тому якщо ви шукаєте програму відновлення, яку зможуть розібратися навіть ваші бабусі та дідусі, то це може бути варіантом для вас!

Відвідайте дисковий дриль

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map