Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних на 2020 рік

Випадкове видалення важливих файлів, папок чи фотографій є одним із найпоширеніших вражень у роботі з обчисленнями сьогодні, і може стати джерелом нескінченних головних болів для тих, хто не знає, які варіанти є у них після натискання кнопки «стерти»..

безкоштовне зображення для відновлення даних

На щастя, для вирішення цього питання виникла ціла галузь постачальників програмного забезпечення, але як ви можете знати, яка програма в кінцевому підсумку вам підходить? Маючи набір функцій, що змінюються між кожною програмою та приблизно тисячу різних сканерів файлових типів, які слід врахувати, Comparitech є тут, щоб вибити все, що потрібно, і все, що вам потрібно знати про програмне забезпечення для відновлення даних: від того, як це працює, до яких компаній там це роблять краще за решту.

Тож чи ненавмисно ви видалили половину ваших сімейних фотографій чи просто хочете отримати більш повний контроль над тим, як зберігаються та видаляються ваші дані, читайте в нашому посібнику до найкращого безкоштовного програмного забезпечення для відновлення даних 2020 року, щоб дізнатися більше!

Порада: Якщо ви серйозно ставитеся до відновлення файлів, на це варто витратити трохи грошей. Незважаючи на те, що безкоштовні варіанти використовують їх, оплата послуги надасть вам найкращий шанс відновити дані з найменшими клопотами та часом. Ось наш список найкращого платного програмного забезпечення для відновлення даних.

Особливості пошуку програмного забезпечення для відновлення даних

Якщо ви новачок у світі безкоштовного відновлення даних і не впевнені, які функції шукати або які є найбільш важливими для вашої конкретної програми, цей розділ повинен допомогти демістифікувати те, що вам потрібно знати.

Вирішуючи, яке програмне забезпечення для безкоштовного відновлення даних буде правильним для ваших власних потреб, існує ряд різних факторів, які слід врахувати, перш ніж зробити остаточний вибір.

  • Сумісний з вашою операційною системою
  • Зручний інтерфейс
  • Підтримує конкретні файли, які ви намагаєтеся відновити
  • Містить якусь функцію попереднього перегляду файлів
  • Пропонує додаткові бонуси, такі як варіанти резервного копіювання в Інтернеті чи безпечне видалення

Безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних

Якщо ви слухаєте будь-яку з PR-копій, розроблених багатьма найпопулярнішими виробниками програмного забезпечення для відновлення даних, ми не помилимо вас, що думаєте, що безкоштовне програмне забезпечення не має достатньо функцій або що воно не знайде дані, які ви шукаєте. У гіршому випадку це може потенційно знищити всі майбутні спроби повернення ваших даних, якщо ви не будете обережні.

Більшість це, безумовно, гіпербола з боку людей, які намагаються продати вам щось, що інші люди просто дарують безкоштовно, але є певна заслуга в тому, що претензії на дані випадково знищуються безкоштовними програмами.

безкоштовне відновлення даних проти оплаченого

Цього дня це не так багато, але більш ранні версії деяких варіантів безкоштовного відновлення даних насправді можуть принести більше шкоди, ніж користі в чужих руках. Процес сканування для пошуку втрачених файлів часом може бути достатньо оподатковуючим, щоб накопичувач втратив дані до того, як сканування зможе дістатись до них. Якщо програмне забезпечення не обладнане для таких делікатних ситуацій, воно може випадково перезаписати видалений сектор під час сканування, зробивши його непотрібним або пошкодженим у той час, коли результати з’являться.

Зважаючи на це, всі варіанти цього списку високо оцінені в галузі відновлення даних і мають достатньо позитивних відгуків задоволених клієнтів, щоб нам було комфортно рекомендувати їх усім, хто намагається відновити втрачені дані..

Нарешті, майте на увазі, що багато пакетів програмного забезпечення для відновлення, що платяться, можуть включати якийсь безкоштовний пробний або оціночний період при завантаженні. Це означає, що якщо у вас є лише кілька файлів для відновлення за разовою угодою, ви все одно можете легко отримати всі переваги найкращого програмного забезпечення там без будь-якої пов’язаної з цим вартості!

Найкраще безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних 2020 року

1. Рекува

програмне забезпечення для відновлення даних recuva

Recuva відома в Інтернеті як одне з найкращо розроблених, найбільш інтуїтивно зрозумілих для користувача рішень для відновлення даних. Але чудовий дизайн сам по собі не робить успішну програму, правда?

На щастя, Recuva також пропонує цілу низку додаткових функцій у складі бекенда, що робить його одним із найкращих значень для відновлення даних, який ви знайдете сьогодні в Інтернеті. Сюди входить велика кількість підтримуваних типів дисків та форматів, а також пакет оновлення, що включає підтримку віртуального жорсткого диска. Підтримка віртуального жорсткого диска має вирішальне значення, якщо ви переживаєте за фізичне здоров’я вашого диска, оскільки воно дозволяє сканувати та діагностувати на цифровій тіньовій копії диска замість самого диска..

Основним недоліком Recuva є те, що поки що лише користувачі Windows мають право користуватися нею. Це означає, що якщо ви намагаєтеся відновити дані на пристрої OSX, вам потрібно перевірити один з інших варіантів, які ми перерахували нижче.

2. Зоряні дані Зоряні дані для відновлення даних Windows Professional

Зоряне відновлення даних безкоштовно

Завдяки користувальницькому інтерфейсу світового класу, можливостям глибокого сканування та можливості відновити будь-який тип файлу, про який ви можете придумати, не важко зрозуміти, чому відновлення даних Stellar Windows Windows Professional знаходиться у верхній частині нашої сторони рекомендацій.

Але чому він не зайняв перше місце? Ну, тому що це не так безкоштовно, як інші параметри програм, перелічені тут. Stellar дозволяє безкоштовно завантажувати, встановлювати та запускати програму, а також дозволяє сканувати стільки разів, скільки захочете, не платячи ні копійки..

Крім того, у безкоштовній версії ви можете відновити до 1 Гб втрачених файлів (максимум 25 Мб на файл), перш ніж витягнути кредитну карту. Якщо ви намагаєтесь зберегти лише кілька фотографій чи, можливо, відео чи два, функція «Попередній перегляд» – одна з найкращих, яку ми бачили, і робить пошук втрачених медіа набагато простішим, ніж це було раніше.

Повний набір поверне вам гаманця, що загинає гаманець, 299 доларів за версію Toolkit ($ 79,99 за професійний пакет), але, переглянувши програмне забезпечення, ми виявили, що кількість запропонованих функцій була більш ніж достатньою, щоб виправдати вартість. Функція “Попередній перегляд” – це справжня ідея компанії Stellar, що робить її такою безшовною для прокручування видалених зображень / текстових документів, які ви б поклялися, що вони ніколи не залишаються.

Додайте до цього можливість підтримувати Linux, Windows та Mac (все, однак, окремі покупки, тому будьте готові виправити), і ви отримали один з найкращих варіантів відновлення даних 2018 року!

Спробуйте Stellar Stellar Windows відновлення даних Windows Professional

3. Дисковий дриль Pandora Recovery

диск відновлення дрилі безкоштовно

Pandora Recovery – прекрасний вибір для тих, хто може стати новачком відновлення даних. Від процесу встановлення до фактичного відновлення даних Pandora весь час тримає вашу руку. Це навіть іде так далеко, що ставити відсоток “успішності” поруч із файлами, які ви хочете відновити. Ці відсотки вказують на точний шанс, що користувач зможе успішно отримати потрібний файл.

Крім того, що у вас є цілий список додаткових функцій та параметрів, прикріплених до його вже вражаючих можливостей сканування, утиліта Disk Drill також відрізняється тим, що є єдиним програмним забезпеченням у цьому списку, що дозволяє повністю відновити стільки даних, скільки вам потрібно. на пристроях OSX безкоштовно.

Це правильно Macheads, якщо ви шукаєте продуманого клієнта для відновлення даних, який може повернути диск з Macbook або iMac з мертвих, це саме те, що потрібно (і не хвилюйтесь, лояльні Microsoft, це працює також у Windows).

Як і дисковий свердок, Pandora працюватиме лише в тому випадку, якщо встановити його на комп’ютері, на якому ви плануєте відновити. Це може зробити його більш ризикованим вибором для тих, хто побоюється, що просто увімкнути їх пошкоджений жорсткий диск може бути проблемою, але поки ви лише намагаєтесь скасувати попереднє видалення або швидкий формат, Disk Drill – це шлях..

Disk Drill може сканувати та відновлювати файли на дисках FAT, exFAT, NTFS, HFS + та EXT2 / 3/4, що робить його одним із найбільш широко оснащених варіантів у цьому списку. Додайте до цього можливість призупинення та відновлення запущених сканувань, а також нових дисків розділів від одного клієнта, і ви отримаєте виграшну комбінацію, якою може користуватися кожен користувач операційної системи..

4. Мудре відновлення даних

мудре відновлення даних безкоштовно
Мудре відновлення даних – це хороший вибір, якщо ви хочете зайти за той час, щоб виїхати, виїхати та поїхати. Ця надзвичайно легка програма швидка для завантаження та встановлення та має деякі найшвидші часи сканування в бізнесі.

Wise Data Recovery також має схожий варіант з тим, що ми бачили в Pandora, де будь-які файли, виявлені під час сканування, мають показник «коефіцієнт успішності», який підкаже, наскільки хороші шанси насправді отримати файл назад, перш ніж спробувати відновити. це.

Мудре відновлення даних – це не обов’язково найкраще, що стосується показників успішності відновлення, згідно з деякими відгуками користувачів, але лише для швидкості сканування важко перемогти..

Що ще слід знати

Ніхто не любить втрачати свої дані, саме тому важливо, щоб у вас завжди було якесь програмне забезпечення для відновлення даних наступного разу, коли ви випадково видалите цей великий проект для школи або випаруєте фотоальбом сім’ї з поїздки до Великого Каньйону торік.

Звичайно, ви завжди можете повністю обійти цей процес, якщо дотримуєтесь послідовного розкладу резервного копіювання та регулярно користуєтесь послугами будь-якого з найкращих онлайн-резервних рішень, які ми перевірили на 2020 рік. Регулярне резервне копіювання даних – це найбезпечніший і надійний спосіб гарантувати, що вам ніколи навіть не знадобиться програмне забезпечення для відновлення даних.

Але що робити, якщо ви не намагаєтеся відновити втрачені дані та хочете знайти спосіб запобігти знаходженню файлів однією з цих програм ще раз? Це звучить як робота для найкращого програмного забезпечення для безпечного стирання, про яке ви можете дізнатися більше, переглянувши посилання тут.

Можливо, вам також сподобається програмне забезпечення для відновлення даних. Як відновити втрачені фотографії на пристрої iOS (iPhone, iPad тощо). Програмне забезпечення для відновлення даних. Як відновити втрачені фотографії на пристрої Android. Програмне забезпечення для відновлення даних 10, шокуюча втрата даних та статистика відновлення після аварій.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me