Data Rescue 5 огляд 2018 року

Data Rescue 5 – це всебічна програма відновлення даних з чистим користувальницьким інтерфейсом та широкими параметрами конфігурації для завантаження, але всіх цих факторів достатньо, щоб заробити це місце серед великих?

Прочитайте в нашому огляді даних Data Rescue 5, щоб дізнатися це!

УВАГА ЧИТАТИ:

Економте 40 доларів на рятуванні даних 5

Економте 100 доларів на Data Rescue 5 Pro

Установка та досвід користувача

Завантаження даних та порятунку даних на нашій тестовій платформі було дуже швидким процесом, який зайняв менше п’яти хвилин від часу, коли ми знаходилися на веб-сайті компанії, до моменту, коли ми виконували першу глибоку перевірку. Це так само швидше або швидше, ніж конкурентоспроможні продукти, які ми перевірили.

З усіх розглянутих до цього часу програмного забезпечення для відновлення даних, Data Rescue 5 має найпрофесійніший та найчистіший макет групи. Це добре не лише тому, що сканує простіше сканування, але й тому, що воно допомагає зрозуміти величезну кількість параметрів конфігурації, доступних для кожного пошуку.

дані порятунку 5 дизайн

Все, що стосується файлового типу, до фактичного розміру файлу, можна вибрати при визначенні параметрів пошуку, і ви можете зменшити процес сканування до деяких найбільш детальних варіантів, які ми бачили в програмному забезпеченні для відновлення даних..

Це може полегшити швидке відправлення програмного забезпечення для відновлення у правильному напрямку, щоб знайти конкретні файли, які ви шукаєте, особливо для експертних користувачів. Але процес не настільки інтуїтивний, як міг би бути, і може захлинути більше початківців користувачів, які навіть не впевнені, що таке філетри, не кажучи вже про те, як точно перейти до нього, щоб знайти потрібний файл..

Data Rescue також дозволяє користувачам стандартної ліцензії та професійної ліцензії активувати своє програмне забезпечення безпосередньо від клієнта, що завжди є привітанням у нашій книзі.

Особливості

порятунок даних 5 особливостей

  • Операційні системи: Windows, OSX
  • FAT (FAT12, FAT16 і FAT32), відновлення файлової системи ExFAT, ext2, ext3, HFS + і NTFS
  • 150+ підтримуваних файлів, включаючи стиснуті файли (ZIP, RAR, ISO тощо)
  • Безпечне видалення файлу

Data Rescue 5 підтримує величезну кількість файлових типів, більшість з яких є загальними, а деякі не дуже багато (див. Зображення вище). Ще однією чудовою особливістю є додавання файлу Secure Erase для видалення файлів, і ви можете прочитати більше про те, як це працює при нашій розбитці технології тут!

Продуктивність

Щоб перевірити можливості відновлення даних Data Rescue 5, ми зберегли (та видалили) п’ять різних типів файлів – * .exe, * .jpeg, * .mp3, * .zip та * .txt – щоб побачити, як він міг відновити дані з SSD, жорсткий диск і флешка.

Для першого тесту я здійснив основне сканування на моєму 1 ТБ Seagate 7200RPM, щоб побачити, що воно може підтягнути. Ми зафіксували тривалість сканування на нашій тестовій системі, яка має 7-геневий процесор Intel Core i7-7700K 4.2GHz (розігнаний до 5.1GHz при рідкому охолодженні), 16 ГБ оперативної пам’яті DDR4-3000MHz, 256 Гб m.2 SSD, 1 ТБ жорсткого диска та NVIDIA GTX 1070 GPU.

дані порятунку 5 продуктивності

Ми майже не помітили жодного впливу на нашу систему під час глибокого сканування. Data Rescue 5 використовував приблизно 15% нашого процесора на максимумі, менше 1% оперативної пам’яті та лише 47,1 Мб / с на жорсткому диску, що сканується..

Для повного глибокого сканування на тест-драйві 1 ТБ, який шукав усі 150-ти типів файлів, які Data Rescue 5 здатний відновити, нам довелося чекати кропітких 6 годин 34 хвилини, але результати, які ми отримали назад, були гідні чекання.

порятунок даних 5 результатів

За кожен тестовий пробіг для кожного типу накопичувачів Data Rescue 5 набрав ідеальних 100%. Data Rescue не тільки успішно відновив тестові файли, але й отримав ідеальні позначки на функції попереднього перегляду файлів (не більше пошкоджених сімейних фотографій, схожих на якесь мистецтво глюків, зійшло з розуму).

Ціноутворення

Data Rescue 5 – це легко один з найменш прощаючих варіантів, який ми розглянули, коли ми змушені платити за ліцензію преміум-класу, враховуючи, що ви отримаєте з демонстраційного продукту. Хоча більшість програмного забезпечення для відновлення даних включає безкоштовну пробну версію з обмеженням, як, наприклад, кількість даних, які можна відновити (до 500 МБ у випадку програмного забезпечення, таких як Disk Drill, 2 ГБ з EaseUS тощо), Data Rescue 5 фіксує всі можливості відновлення платну версію.

Ви все ще можете сканувати диски та переглядати будь-які файли / папки, які були знайдені при скануванні. Щоб реально повернути їх, вам доведеться заплатити цілі 99 доларів США за довічну ліцензію на звичайне програмне забезпечення Data Rescue 5. Те саме стосується професійної версії, за винятком того, що ви заплатите 299 доларів і отримаєте ліцензію лише на один рік.

Професійна ліцензія дозволить вам встановити Data Rescue на скільки завгодно жорстких дисків (на відміну від п’яти лімітів накопичувача у стандартній версії), а також надасть доступ до додаткових параметрів конфігурації та функцій пошуку в самій головній програмі.

УВАГА ЧИТАТИ:

Економте 40 доларів на рятуванні даних 5

Заощадьте 100 доларів на 5-му дані

Дані порятунку 5 ціноутворення

Багато ліцензії програмного забезпечення для відновлення даних коштують приблизно однаково для ліцензії професійного / технічного рівня. На відміну від Data Rescue 5, однак ціна позбавить вас необмеженого доступу до програмного забезпечення, а не позбавить вас за єдине 12-місячне зобов’язання.

Це занадто дорого, щоб виправдати виплату кожні 12 місяців. Якщо для роботи вам потрібна професійна ліцензія, для початку ми рекомендуємо ряд інших опцій програмного забезпечення в цій категорії, як-от відновлення зоряного Windows..

Підтримка клієнтів

У виробників даних Data Rescue 5 (Prosoft Technologies) є два варіанти контактів на своєму веб-сайті: електронна пошта та чат у прямому ефірі. Незважаючи на те, що приємно запропонувати це, один недолік тут – чат в прямому ефірі Prosoft, відкритий лише п’ять днів на тиждень протягом фактичних робочих годин компанії, 8:00 – 17:00. Якщо ви прокидаєтесь по всьому світу за зовсім іншим графіком, будьте готові встановити дивну тривогу, щоб захопити живого агента.

Якщо звернення до служби підтримки електронною поштою звучить як занадто повільний процес для вас (або занадто стомлюючий випадок, коли прокидаєтесь опівночі, щоб розпочати чат в прямому ефірі з Сіднея), Prosoft пропонує широку базу знань із великою кількістю різних статей підтримки, включаючи широкий спектр запитань відповів як у програмах відновлення Windows, так і в Mac.

Висновок

Data Rescue 5, простіше кажучи, є одним з найкращих програмних пакетів для відновлення даних на ринку сьогодні. На мій погляд, єдиною реальною проблемою є те, що вони, начебто, знають це, тому професійна версія їхнього продукту коштує 299 доларів на рік, а не стандартна фіксована плата, яку замість цього платить майже кожен інший постачальник у космосі.

Це означає, що якщо ви зможете працювати в межах параметрів, які пропонує ліцензія Standard (що все-таки набагато більше, ніж ви отримуєте з більшості варіантів), за наші гроші та ваші Data Rescue 5 – це програмне забезпечення для відновлення даних..

ОСТАННІ РЕЗУЛЬТАТИ ДАНИХ 5 ПРОПОЗИЦІЙ ТА КУПОНІ:

Економте 40 доларів на рятуванні даних 5

Економте 100 доларів на Data Rescue 5 Pro

Відвідайте програму Rescue 5

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me