10 шокуючих втрат даних та статистики відновлення після аварій

статистика втрат даних та відновлення після аварій


Якщо ви є власником бізнесу та ще не маєте плану відновлення після аварій, ці статистичні дані можуть змусити вас задуматися.

Contents

1. 35% втрати даних спричинено шкідливим програмним забезпеченням

Причини втрати даних варіюються від помилок людини до фізичних крадіжок. Однак саме 35% втрати даних є зловмисним програмним забезпеченням. В порівнянні, 21% втрати даних спричинені атаками електронною поштою, а 17% – фішинг-аферами. Варіанти зловмисного програмного забезпечення для мобільних пристроїв зросли на 54% у 2017 році. Потрібно говорити, що для запобігання втрати даних, спричиненої зловмисним програмним забезпеченням, важливо використовувати якісне, сучасне антивірусне програмне забезпечення..

2. 140 000 жорстких дисків виходять з ладу у США щотижня

Як багато хто з нас визнали нашу ціну, жорсткі диски можуть і не вдається. Насправді, збій жорсткого диска є основною причиною всіх незапланованих простоїв на 45%. Приблизно 140 000 жорстких дисків виходять з ладу у Сполучених Штатах щотижня. Ви можете захистити себе від втрати даних у такому випадку, маючи надійне рішення для резервного копіювання даних. Для багатьох це може спричинити наявність резервного жорсткого диска у фізичному місці за межами сайту чи зберігання файлів у хмарі.

3. 21% файлів не захищені жодним чином

відкрити папки файлів доступу

Згідно з Глобальним звітом про ризик даних Varonis за 2018 рік, 21% усіх папок, якими користується компанія, відкриті для всіх. Як ви очікували, чим більша компанія, тим більше файлів, які можуть бути порушені. Наприклад, 88% компаній з понад 1 мільйоном папок відкрито для всіх понад 100 000 папок. Зловмисники шукають незахищені папки, як-от ці. Файли, відкриті для будь-кого, можуть забезпечити легкий доступ до конфіденційної інформації, піддаючи організації небезпеку від зловмисного програмного забезпечення та атак з викупними програмами.

4. 22% малого бізнесу припиняють свою діяльність після нападу на викуп

Ransomware робить файли в цільовій системі нечитабельними без ключа, відомого лише зловмиснику. Зазвичай програмне забезпечення, що вимагає, працює за допомогою шифрування знайдених файлів, а потім змушує жертву платити за їх розшифрування..

Згідно з доповіддю Osterman Research, приблизно 22% підприємств, у яких працює менше 1000 працівників, змушені припинити свою діяльність відразу після того, як зазнали нападу на викуп. Більше того, близько 15% малого бізнесу втратили дохід. В середньому, невеликі компанії втрачали понад 100 000 доларів США за один випадок викупу внаслідок простою, підкреслюючи важливість проведення декількох заходів безпеки та резервного копіювання..

5. Більшість малих та середніх підприємств не мають резервного копіювання та відновлення після аварій

план резервного копіювання та відновлення після аварій

Опитування МСП (малих та середніх підприємств) Riverbank IT Management показало, що 46% респондентів компанії навіть не мали плану резервного копіювання та відновлення після аварій. На противагу цьому, 33% заявили, що вони мали певні плани, тоді як лише 21% мали повний план відновлення після катастроф. Створення резервного плану покращує шанси на те, що бізнес зможе швидко відновитися після катастрофи, економлячи багато грошей на цьому процесі.

6. Середня вартість простою – 5600 доларів на хвилину

За словами Gartner, середня вартість простою становить близько 5600 доларів на хвилину, що працює приблизно за 300 000 доларів на годину. Це підтверджує Datto, який говорить про це година простою коштує 8000 доларів для невеликої компанії – 74 000 доларів для середньої компанії та 700 000 доларів – для великого підприємства. Зайве говорити, що це підкреслює важливість створення ефективного плану відновлення після аварій, який дозволяє бізнесу продовжувати свою діяльність як звичайне.

7. 96% підприємств, які мають резервне копіювання та відновлення після аварій, повністю відновлюють операції

Звіт про Дато у звіті про викуп програмного забезпечення “Channel Channel” показав, що при створенні рішення щодо резервного копіювання та відновлення 96% підприємств повністю оговтаються від атак викупних програм. На відміну від цього, 40% підприємств, які не мали плану, не змогли швидко і повністю відновитись від викупу.

8. 78% малого бізнесу нададуть резервні копії своїх даних у хмарі до 2020 року

Хмарне резервне копіювання SMB

Згідно з дослідженнями Clutch, 78% малого бізнесу створить резервну копію своїх даних у хмарі до 2020 року. Серед малих підприємств, які вже використовують резервне копіювання хмарних даних, 84% використовують резервне копіювання в Інтернеті та на місці, 68% перевіряють свої резервні системи на щотижня або щомісяця і 49% створюють резервну копію своїх даних у хмарі щодня. Використання хмарного резервного копіювання пропонує ряд переваг, включаючи простоту доступу та доступність.

9. 27% підприємств втрачають дохід через відключення

Організації з відключення наслідків

Опитування Spiceworks виявило це 27% організацій, які зазнали принаймні одного відключення за останні 12 місяців, повідомили про втрату доходу в результаті. 8% організацій, які зазнали перебоїв, також зазнали втрати даних. З організацій, які втратили дохід через перебої в останні 12 місяців, 31% оцінили збитки від 10 000 до 100 000 доларів, 10% втратили 100 000 доларів або більше.

10. 23% підприємств ніколи не перевіряють свій план відновлення після аварій

Незважаючи на те, що 95% респондентів у недавньому дослідженні заявили, що у них є план відновлення після катастроф, 23% підприємств визнали, що ніколи не перевіряють свій план. Потрібно говорити, що це залишає їх вразливими у випадку катастрофи. Однією з головних причин не перевіряти свої плани був брак часу (61%). Інші назвали недостатні ресурси (51%), а відновлення після аварій просто не є пріоритетним завданням у їхній компанії (34%).

Що таке відновлення після катастроф?

Відновлення стихійних лих – це форма планування безпеки, яка дозволяє бізнесу підтримувати або відновлювати інфраструктуру та системи після катастрофи. При доброму плануванні бізнес повинен мати можливість відновити звичайні операції, відновивши доступ до обладнання, програм та даних. Це досягається завдяки використанню плану відновлення стихійних лих – набору політик та процедур, які слід дотримуватися у випадку катастрофи.

Катастрофа, яка впливає на бізнес, може бути що-небудь від природних подій, таких як повені чи землетрусу, до техногенних помилок, несправності пристрою чи навіть кібератаки. Відновлення стихійних лих передбачає планування різних можливих обставин, що дозволяє підприємствам скоротити час простою та заощадити час, гроші та довіру клієнтів.

Як працює відновлення після аварій?

Процес відновлення після катастроф передбачає багато планування та тестування. По-перше, необхідно провести оцінку ризиків та аналіз впливу на бізнес. Необхідно визначити вразливості безпеки для складання ефективного плану відновлення після аварій. Навіть коли створюється план відновлення стихійних лих, його потрібно регулярно перевіряти та переглядати.

Звичайно, плани відрізняються залежно від типу катастрофи, з якою вони звертаються, кожен із яких пропонує різні негайні, проміжні та довгострокові реакції з конкретними обов’язками, покладеними на конкретних співробітників. Крім пропонування коригуючих заходів у випадку катастрофи, План відновлення стихійних лих також повинен мати заходи профілактики а також детективні заходи, які допомагають виявити події, які в іншому випадку можуть бути пропущені.

Поради щодо ефективного плану відновлення аварій

Вашим бізнесом є ряд речей, щоб запобігти природним чи техногенним або техногенним наслідкам та підготуватися до них:

 • Створіть резервні копії даних та надсилайте їх у фізичні місця поза межами сайту. Ви також можете використовувати хмарне сховище. У будь-якому випадку, резервні копії слід робити регулярно щоб забезпечити мінімальний зрив, якщо ви втратите дані при катастрофі.
 • Перевірте план відновлення після аварій. Проведення практичних занять може допомогти визначити загальну ефективність плану. Таким чином, ви можете змінити план, якщо знайдете щось, що не працює на практиці.
 • Створити команду з ліквідації наслідків аварій. Команда повинна регулярно проходити навчання щодо того, як підготуватися до найрізноманітніших ситуацій. План відновлення стихійних лих слід також повідомляти іншим ключовим працівникам, забезпечуючи його розуміння.
 • Підтримуйте актуальну контактну інформацію. Якщо трапиться катастрофа, коли ключові співробітники знаходяться поза офісом, вам можуть знадобитися останні їхні контактні дані для такої надзвичайної ситуації. Контактні дані повинні оновлюватися регулярно, періодично.
 • Оновіть свій план. По мірі зміни бізнесу та розвитку технологій це важливо регулярно переглядайте свій план відновлення після аварій. Потенційні зміни можуть включати, наприклад, нове антивірусне програмне забезпечення або хмарного постачальника.

Можливо, вам також сподобається програмне забезпечення для відновлення даних. Найкраще програмне забезпечення для безкоштовного відновлення даних для 2020Data Recovery Software – як відновити втрачені фотографії на пристрої iOS (iPhone, iPad тощо). Програмне забезпечення для відновлення даних. Як відновити втрачені фотографії на пристрої Android

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map