Найкращі безкоштовні та платні альтернативи PlayStation Vue

Найкращі безкоштовні та платні альтернативи PlayStation Vue

Нещодавно заступник президента Sony Interactive Entertainment (SIE) Джон Кодера заявив у своєму блозі про це PlayStation Vue вимкнеться 30 січня 2020 року. Посилаючись на “висококонкурентну індустрію платних телевізійних програм”, він продовжував констатувати, що кіно- та телевізійний контент все ще буде доступний через PlayStation Store PS4.

Повідомлення PlayStation Vue

На щастя, доступно безліч альтернатив PlayStation Vue, що полегшує вам продовження перегляду улюбленого прямого телевізора та контенту за запитом. Як і PlayStation Vue, усі ці сервіси є регіонально заблокованими, що означає, що вони доступні лише в певних країнах. Однак ви можете обійти географічні обмеження за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN).

То як працює VPN? Він шифрує інтернет-трафік вашого пристрою та спрямовує його на один із своїх серверів у вибраному вами місці. Більшість найкращих безкоштовних та платних альтернатив PlayStation Vue доступні у США. Таким чином, вам слід підключитися до американського сервера, щоб отримати американську IP-адресу. Це призведе до того, що ви переглядаєте США, що дозволяє розблокувати альтернативи PlayStation Vue із заблокованим регіоном за кордоном.

Найкращі безкоштовні та платні альтернативи PlayStation Vue

Зауважте, що жоден сервіс не пропонує всі ті ж канали, що і PlayStation Vue (але деякі з них наближаються). Крім того, хоча більшість альтернативних варіантів пропонують телевізор у прямому ефірі, деякі безкоштовні опції пропонують лише контент за запитом. Зважаючи на це, ось наш список найкращих альтернатив PlayStation Vue:

1. AT&T телевізор

Скріншот домашньої сторінки телевізора AT&T

Раніше відомий як DirecTV зараз, AT&T TV пропонує пакети від 59,99 дол. США на місяць. Базовий пакет “Розваги” дозволяє дивитися подобається A&E, ESPN, Fox Sports 1 та MTV як наживо, так і на вимогу. Однак, любителі спорту можуть бажати вибрати пакет Xtra або Ultimate (ціною від 74,99 до 74,99 дол. США на місяць), які включають телебачення НБА та НХЛ Мережу. АТ&Підписка на ТБ дозволяє одночасно передавати вміст на два пристрої.

Що особливо вражає AT&T TV полягає в тому, що передплата включає 500 годин зберігання хмарного відеореєстратора. AT&До телевізора можна отримати доступ у широкому діапазоні пристроїв із програмами для Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV, Roku тощо. Хоча ця потокова послуга не включає безкоштовну пробну версію, вона пропонує менший пакет послуг під назвою WatchTV. Складається з 35 каналів, включає 7-денну безкоштовну пробну версію і доступна всього за 15 доларів на місяць.

Дивись також: Найкращі VPN для AT&Т

2. BBC iPlayer

Скріншот домашньої сторінки BBC iPlayer

BBC iPlayer – це британська послуга потокової передачі, яку пропонує BBC. Він добре відомий своїм високоякісним оригінальним програмуванням До складу якого входять «Доктор Кому», «Обов’язок» та «Пікі». Хоча ви можете дивитися безкоштовно, для цієї послуги потрібно зареєструватися в обліковому записі (вам потрібно буде надати поштовий індекс у Великобританії, але будь-який поштовий індекс у Великобританії прийнято). Після реєстрації ви зможете переглядати декілька каналів у прямому ефірі (включаючи BBC One, BBC Two, BBC News та CBeebies). А ще краще – доступна величезна бібліотека вмісту за запитом.

Хоча ця послуга доступна лише у Великобританії, її можна розблокувати, підключившись до одного з британських серверів VPN. На жаль, немає можливості дивитися в 4K, на відміну від деяких платних потокових послуг на ринку. Доступ до BBC iPlayer можна отримати на широкому спектрі пристроїв, таких як Android, iOS, Amazon Fire Stick та Smart TV.

Дивись також: Найкращі VPN для iPlayer BBC

3. Потріскувати

Скріншот домашньої сторінки Sony Crackle

За допомогою Sony Crackle ви можете безкоштовно передавати різні популярні фільми та телепередачі. Доступні назви включають “Людина, яка вбила Дон Кіхота”, “Зодіак” та “Ідеї березня”. Що ще, Бібліотека Crackle також містить частину власного оригінального вмісту наприклад, вибраних та коміків у машинах, які отримують каву. Хоча Sony Crackle доступний безкоштовно, ви можете сподіватися, що ви побачите кілька рекламних роликів. Крім того, немає жодної можливості дивитися телевізор прямого телебачення.

Ви можете дивитися Crackle через веб-переглядач або на більшості своїх пристроїв (додатки доступні для Android, iOS, Amazon Fire TV та Smart TV). Зауважте, що це послуга з обмеженим регіоном; щоб дивитися Sony Crackle, вам потрібно буде знаходитись у США або підключитися до американського сервера через VPN.

Дивись також: Кращі VPN-адреси для Crackle

4. FuboTV

Скріншот домашньої сторінки FuboTV

Якщо ви хочете жити в прямому ефірі, FuboTV варто вашої уваги. Пакети починаються від $ 54,99 на місяць і включають в себе подібні Fox Sports 1, NFL Network, NBA TV та beIN Sports. Однак це не просто спорт; Є також різні розважальні канали, такі як AMC, FX та USA Network. FuboTV можна використовувати на двох пристроях одночасно, хоча опція “Поділитися сім’єю” дозволяє додавати додатковий пристрій за $ 5,99 щомісяця.

Є кілька способів, за допомогою яких ви зможете пряму трансляцію FuboTV на своєму телевізорі. Додатки доступні на Roku, Apple TV та Amazon Fire TV, а також на Android та iOS. Хоча FuboTV також доступний у Канаді та Іспанії, програмування в цих країнах відрізняється. Таким чином, ви, ймовірно, захочете підключитися до сервера в США, якщо ви спостерігаєте з-за кордону. FuboTV включає 7-денну безкоштовну пробну версію. Однак обліковий запис FuboTV дозволяє лише 30 годин простору хмарного DVR, що менше, ніж деякі конкурентні потокові послуги.

Дивись також: Найкращі VPN для FuboTV

5. Хулу

Скріншот домашньої сторінки Hulu Live TV

За $ 44,99 на місяць ви можете дивитись телебачення в прямому ефірі з Hulu. Hulu + Live TV має однотижневу безкоштовну пробну версію і включає такі канали, як ABC, ESPN, FX та Fox Sports 1 і 2. Ще однією перевагою Hulu + Live TV є те, що він включає доступ до всієї бібліотеки потокової передачі Hulu для перегляду серіалів, таких як Рік і Морті, оригінальні серії “Це ми” та “Хулу”, такі як “Повість служанки” на замовлення. Якщо ви вважаєте за краще дивитись лише за запитом, ви можете це робити без прямого телебачення за $ 5,99 на місяць.

Преміум-мережі, такі як HBO, Cinemax, Showtime та Starz, можна додавати до пакетів Hulu + Live TV, хоча і за додаткову плату. Ви також можете переглядати на двох екранах одночасно і записувати вміст до 50 годин на Cloud DVR. Hulu + Live TV доступний через додатки для iOS, Android, Roku, Amazon Fire TV тощо. Hulu геоблокується за межами США, тому для перегляду закордону потрібен VPN.

Дивись також: Кращі VPN для Hulu

6. Філо

Скріншот домашньої сторінки Philo

Philo пропонує близько 58 каналів всього за 20 доларів на місяць. Сюди входить і A&E, AMC, Comedy Central і Nickelodeon. Однак одна з причин нижчої ціни полягає в тому, що вибору спорту мало, коли мова йде про спорт. З іншого боку, хоча багато потокових служб дозволяють переглядати лише два пристрої одночасно, Philo дозволяє три одночасних з’єднання.

Philo дозволяє зберігати улюблені телепередачі, щоб вони переглядали до 30 днів після виходу в ефір. Ви можете спробувати без ризику Philo завдяки 7-денній безкоштовній пробі; це вимагає лише введення вашого мобільного номера (на цьому етапі платіжна інформація не потрібна). Окрім того, що ви можете переглядати веб-браузер у Windows та Mac, ви можете передавати Philo через Android та iOS, Android TV, Roku, Apple TV та Amazon Fire TV.

7. Плутонове телебачення

Скріншот домашньої сторінки Pluton TV

Напевно, один з кращих доступних безкоштовних варіантів, Pluto TV – американська послуга потокового потоку. Володіючи Viacom, він співпрацює з десятками постачальників контенту. Плутонське телебачення пропонує живий контент із таких мереж, як MTV, NFL та Небо. На момент написання фільмів на телевізор «Плутон» на замовлення входили Бронсон, Шеф-кухар та Машиніст. Деякі з доступних телевізійних шоу – “Мисливець за собаками на голову”, “Пекла кухня” та “Робін Гуд”.

Не потрібно входити для перегляду вмісту телевізора Плутон, хоча вам потрібно буде підключитися до VPN-сервера в США для перегляду за кордоном. Як очікується від безкоштовного сервісу, телевізор Pluto підтримується рекламою. До Плутонського телебачення можна отримати доступ через веб-браузер, а також додатки для Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Android, iOS та PlayStation 4. Хоча Pluto TV також доступний в інших країнах (таких як Канада), програмування змінюється через обмеження прав на потокове передавання.

Дивись також: Найкращі VPN для телевізора Плутон

8. Слінг-телевізор

Деякі з каналів, якими ви можете пряму трансляцію за допомогою Sling TV, – це ESPN, USA Network, Fox Sports 1 та NFL Network. Доступні пакети: Sling Orange (25 доларів на місяць), Sling Blue (також 25 доларів на місяць), а також комбінований варіант як Orange, так і Blue (40 доларів на місяць). Sling також пропонує безкоштовний Roku Express або AirTV Mini, коли ви підписуєтесь і передоплачуєте протягом двох місяців.

Хоча Sling TV доступний у багатьох країнах, найкращий контент доступний у США. Підключившись до американського сервера VPN, ви можете пряму трансляцію Sling TV за кордоном. Існує ряд способів перегляду телевізора «Слінг». Доступні програми для телевізорів Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Xbox One та смарт-телевізорів LG. Кількість одночасних з’єднань змінюється залежно від пакета, але становить до чотирьох пристроїв одночасно у випадку цінового пакету Orange and Blue.

Дивись також: Кращі VPN-телевізори для слінг-телевізора

9. Тубі-телевізор

Скріншот домашньої сторінки Tubi TV

Хоча немає можливості дивитись телевізійне телебачення в прямому ефірі на телевізорі Tubi, ця послуга дозволяє безкоштовно передавати безліч телепередач та фільмів за запитом. Ви зможете переглядати фільми, такі як “Тренувати свого дракона”, “Ніяка країна для людей похилого віку” та “Страшний фільм”, а також телевізійні шоу, такі як “Собака на мисливців за головами” та “Пекла кухня”. Що ще краще, для перегляду вмісту не потрібно реєструватися в акаунті. Як безкоштовний сервіс, телевізор Tubi підтримується рекламою.

Телевізор Tubi доступний у США, Канаді та Австралії. З травня 2018 року він більше не доступний у Європі, хоча Tubi запустить свою послугу потокової передачі у Великобританії на початку 2020 року. Будь-які географічні обмеження легко обійти за допомогою VPN. Ви можете дивитися телевізор Tubi на багатьох різних пристроях. Сюди входять мобільні пристрої Amazon Fire TV, Android та iOS, а також смарт-телевізори Samsung та Sony.

Дивись також: Найкращі VPN для телевізора Tubi

10. TVPlayer

Скріншот домашньої сторінки TVPlayer
Хоча більшість варіантів цього списку є американською, TVPlayer – послуга передплати телебачення Великобританії. Він пропонує як безкоштовні, так і платні телепрограми в прямому ефірі. Безкоштовні канали включають BBC One, BBC Two, ITV та Channel 4, а преміальні канали – Discovery та History HD. Перший місяць преміум-класу безкоштовний і коштує 6,99 фунтів після цього, забезпечуючи доступ до понад двох десятків каналів, в прямому ефірі та без реклами.

Існує багато способів перегляду TVPlayer. Окрім настільних ПК (ПК та Mac), додатки доступні для пристроїв Android та iOS, Apple TV, Amazon Fire TV та смарт-телевізорів Samsung. Хоча TVPlayer доступний лише у Великобританії, Клієнти Великобританії можуть переглядати преміум-канали з будь-якої точки ЄС. Крім того, IP-адреса VPN та Великобританії допомагає розблокувати TVPlayer з будь-якої точки світу.

11. USTVNow

Скріншот домашньої сторінки USTV Now

З USTVNow у вас є можливість як безкоштовних, так і платних планів. Пропоновані безкоштовні телевізійні канали ABC, CBS, CW, PBS та MyNetwork TV. Однак платні плани (доступні за 19 доларів без відеореєстратора або 29 доларів з DVR) включають подібні AMC, FX та USA Network. Хоча це хороший вибір для телешоу, не найкращий вибір, якщо ви шукаєте спортивний контент. За допомогою USTVNow ви можете дивитися через три пристрої одночасно.

Майте на увазі, що USTVNow не є комерційним через те, що він передає вихідні канали. План каналу з DVR дозволяє зберігати записи протягом двох тижнів. Описується як послуга для американських американців, які проживають за кордоном, USTVNow працює в будь-якій точці світу (хоча ви все ще можете використовувати VPN для власної конфіденційності в Інтернеті). USTVNow працює на більшості підключених до Інтернету пристроїв, включаючи Android та iOS.

Дивись також: Найкращі VPN-адреси для USTVNow

12. YouTube TV

Скріншот домашньої сторінки YouTube TV

На YouTube TV доступні понад 70 телевізійних програм у прямому ефірі. Сюди входить мережа мультфільмів, ESPN, телебачення NBA та TBS. Деякі мережі, такі як Showtime та Starz, доступні за додаткову плату. Окрім здорового вибору каналів, YouTube TV дозволяє передавати трансляцію до трьох пристроїв одночасно. Що ще, він включає необмежений простір для зберігання із записами, доступними до дев’яти місяців.

Незважаючи на те, що ви користуєтеся платною послугою, ви можете розраховувати на показ реклами на YouTube TV, залежно від мережі, яку ви переглядаєте. YouTube TV доступний на більшості пристроїв, таких як Apple TV, Roku, LG та Samsung Smart TV, Android, iOS та Amazon Fire TV. YouTube TV доступний у США, що означає, що вам потрібно буде VPN та IP-адреса США для перегляду за кордоном. На момент написання публікації YouTube пропонує двотижневу безкоштовну пробну версію.

Дивись також: Як дивитись телевізор YouTube з будь-якого місця

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me