“Мандалоріан” піратувався протягом 3 годин Disney + Launch

Дісней плюс МандалоріанДжерело: Дісней

Здається, пірати цифрового вмісту не витрачали часу на видобуток вмісту з нової та очікуваної потокової служби Disney + на очікування Disney +. Станом на ранок вівторка, перший епізод з оригінального шоу Disney + The Mandalorian вже доступний на популярних та горезвісних торент-сайтах. 

Підроблені версії шоу також з’явилися на популярних у піратській спільноті торентах, що призвело до того, що деякі люди можуть стати здобиччю вірусів та зловмисного програмного забезпечення, націлених на менш вибагливі вмісти піратів. 

Скельний запуск Діснея

Дісней офіційно стартував у США, Канаді та Нідерландах 12 листопада. Поряд із його бібліотекою із сотень фільмів та телевізійних шоу, мабуть, найбільш очікуваним став найновіший вхід у всесвіт «Зоряних воєн», «Мандалоріан. 

(Примітка: Disney запустив послугу в Нідерландах у вересні, але не включав жоден із ново-розроблених оригінальних вмістів до 12 листопада).

Здається, “Дісней” заплановано наперед для деяких ікків після запуску, включаючи помилки сервера та проблеми із завантаженням вмісту. 

Коли #DisneyPlus не працює. pic.twitter.com/i21hDKofJ2

– Плейлист? (@ThePlaylist) 12 листопада 2019 року

Але з лише трьома країнами в Інтернеті після запуску та повним міжнародним розгортанням, яке не планується до останньої частини 2021 року, Дісней може мати постійний головний біль у піратстві. 

У потоці далеко, далеко…

Новий доступний вміст піратських диснеїв, ймовірно, буде надзвичайно розповсюдженим, особливо зважаючи на повільну міжнародну розгорнуту компанію. 

Reddit торрентів Disney PlusДжерело: Reddit

Дійсно, багато молодих фанатів “Зоряних воєн”, які ніколи раніше не мучилися, можуть бути одними з найновіших, хто перетворюється на спільний доступ до файлів, шукаючи версії, що порушують авторські права, недоступні у своїх регіонах.

В даний час, як видається, найбільша кількість пошуків торрентів мандалоріан припала з Іспанії та Великобританії:

Тим часом США, Канада та Нідерланди все-таки зуміли скласти список країн, що шукають торентів мандалоріан, незважаючи на простий доступ до Діснея+. 

Лише через годину після того, як Disney + повинен був запуститись у США, пірати з вмістом у Великобританії та інших місцях вже запитували на форумах про те, де і коли будуть доступні розриви вмісту Disney +. 

Дісней Плюс Reddit торент-піратствоДжерело: Reddit

Близько 3:00 EST, схоже, їхні побажання були задоволені. Ріпи мандалоріан від відомих піратських груп з’явилися на кількох популярних місцях торрентів рано вранці.

Коментарі від редактора Disney Plus redditДжерело: Reddit

Цікаво, що, хоча багато звітів заявляли, що Disney + не був налаштований на запуск до 6 ранку EST, багато користувачів мали доступ набагато раніше. (Зі свого боку, я випадково прокинувся о 3:30 ранку EST і зміг увійти і переглянути мандалоріана на той час).

Дісней Плюс торець мандалоріан

Крім того, деякі користувачі навіть публікували зірвані версії Мандалоріана, які були збережені на Диску Google (які модератори subreddit / r / Піратства видалено відповідно до вказівок Reddit).

Небезпеки піратських потоків

Як і в інших популярних телесеріалах та контенті, ймовірно, є мільйони піратських завантажень для оригінального вмісту Disney +, і особливо The Mandalorian. Хоча багато хто з тих, хто завантажує захищені авторським правом матеріали, є досвідченими піратами, але багато інших рідко, якщо взагалі, піратські. І справді, деякі шанувальники, ймовірно, звернуться до незаконного піратського вмісту як відповідь на поточний план розгортання Disney для своєї послуги Disney +.

Однак в піратстві є значні небезпеки. Піратські посилання, нанесені вірусами, позначені дуже бажаним вмістом, часто з’являються на сайтах торентів, особливо одразу після виходу нових шоу. Це відбувалося кожного сезону з грою престолів. За даними Лабораторії Касперського, понад 126 000 осіб у всьому світі зіткнулися з інфікованими зловмисними версіями епізодів телешоу у 2018 році під час спроби завантажити їх у торрент-мережі. 

Дісней Плюс мандалорські потоки

Як зазначають TorrentFreak та інші спостерігачі в галузі, гра престолів 8 сезон спричинила масований сплеск незаконних торрентів в Інтернеті. Популярність Disney + та Mandalorian, ймовірно, спричинить ще один сплеск. Це, в свою чергу, створить проблему зі зловмисним програмним забезпеченням та вірусами для людей, які не мають нових торрентійтів, і з меншим розумінням того, як захистити від підозрілих посилань та зловмисних програм на сайтах торрент.

Деякі пірати, які хочуть завантажити видобуті версії ексклюзивного контенту Діснея, насправді вже стикалися з підозрою на шахрайство на торент-сайтах.

Disney Plus передає піратство на торентахДжерело: Reddit

Новий світ піратського вмісту Діснея

Досі вміст Disney в основному був заблокований за платними стінами для різних потокових служб або, у багатьох випадках, повністю недоступний в онлайн-бібліотеках. Однак, з появою сервісу Disney + та впровадження оригінальних телешоу та фільмів через потокову платформу, Disney відкрила себе до типу головного болю в піратському контенті, з яким зараз стикаються інші потокові служби на вимогу..

Залишається питанням, як Disney планує впоратися з цим. Деякі аналітики припускають, що піратське наповнення контенту коштує потокових послуг у 50 мільярдів доларів на рік. У поєднанні зі своєю повільною міжнародною трансляцією та зростаючою тривогою серед багатьох міжнародних шанувальників бачити новий вміст Disney, компанія, ймовірно, бачить, що більшість її телевізійних шоу та фільмів Disney + переходять безпосередньо до піратських.

Дісней міг грати в хардбол і реалізовувати суворіший рівень шифрування на своїй службі. В даний час у Disney використовується широко використовуване рішення Widevine для управління цифровими правами (DRM) на Disney +, але на мінімальному рівні. Можливо, компанія може використовувати більш жорсткий стандарт DRM, але це коштуватиме компанії за рахунок обмеження кількості користувачів, багато з яких можуть не мати пристроїв, які підтримують більш жорсткі рівні потокового шифрування.. 

Натомість, швидше за все, Disney буде розгинати свої м’язи за допомогою інших засобів, включаючи моніторинг торент-мереж, подавати позови до суду проти важких сівалок, які їм вдасться зловити, та надаючи подальшу підтримку Альянсу за творчість у розвагах (ACE), який є нинішньою прокурорською рукою більшості голлівудських студій. 

Що стосується спільного використання паролів, нової причини поточних гігантів, Disney, схоже, застосовує той же підхід, що і Netflix – визнаючи, що це проблема, але в основному грає “зачекай і побачи”. Близько половини всіх підписників Netflix діляться своїми паролями, хоча це може бути не такою проблемою для Disney+. 

сервіс-популярність та швидкість обміну рахунками

Маючи чотири одночасні потоки на обліковий запис та можливість завантажувати вміст для перегляду в режимі офлайн на до 10 різних пристроях, Disney може побачити зменшений вплив на свою послугу завдяки обміну паролем. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me