Як спостерігати за Гаррі Поттером на Netflix з будь-якої точки 2020 року

Як дивитися Гаррі Поттера на Netflix з будь-якого місця

Якщо ви Поттергед, ви, напевно, задавались питанням: коли Гаррі Поттер з’явиться на Netflix? Ну, ви будете раді дізнатися, що всі фільми про Гаррі Поттера надходять на Netflix. На жаль,, вони не з’являться в бібліотеках Netflix по всьому світу і його можна переглянути лише у Франції, Бельгії, Іспанії, Австралії та Новій Зеландії (деякі фільми також доступні в Netflix Canada).

Netflix використовує фільтри геолокації, щоб гарантувати, що бібліотеки вмісту відрізняються залежно від вашого місцезнаходження. Але не хвилюватися. Якщо ви хочете дивитися Гаррі Поттера в Netflix у США, Великобританії чи деінде поза межами обмеженої кількості країн, де це стандартно доступне, вам знадобиться VPN. За допомогою віртуальної приватної мережі (VPN) можна уникнути фільтрів Netflix та допомогти отримати доступ до каталогу, що включає Гаррі Поттера.

VPN шифрують весь інтернет-трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і направляють його через посередницький сервер на ваш вибір. Зашифрований тунель практично не піддається функціонуванню, тобто ні Netflix, ні ваш провайдер не можуть зрозуміти, що вам потрібно в Інтернеті. І коли ви вибираєте сервер у, скажімо, в Австралії, ваша IP-адреса перемикається на австралійську. Як результат, усі хостинг веб-сайти та додатки, до яких ви підключаєтесь, вважаєте, що ви перебуваєте в країні.

Як дивитися Гаррі Поттера на Netflix за допомогою VPN

Ось як слід спостерігати за Гаррі Поттером на Netflix з будь-якої точки світу:

 1. Виберіть відповідного постачальника VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це чудові альтернативи низької вартості.
 2. Завантажте відповідний додаток для свого пристрою безпосередньо з веб-сайту постачальника або з офіційного ринку додатків.
 3. Після завершення встановлення очистіть кеш браузера та файли cookie, щоб видалити старі ідентифікатори місцеположення. Перезавантажте пристрій.
 4. Підключення до VPN-сервера в Австралії. Ми рекомендуємо Австралію, оскільки в ній розміщена вся бібліотека фільмів про Гаррі Поттера, а кілька найпопулярніших VPN (у тому числі вище) можуть отримати доступ до бібліотеки Австралії Netflix.
 5. Перейдіть до Netflix та увійдіть за допомогою наявних даних облікових записів Netflix.
 6. Передайте весь вміст Гаррі Поттера, який вам подобається.

Зауважте, що вам може знадобитися вибрати певний сервер, щоб розблокувати потрібну бібліотеку Netflix. Якщо вам потрібна допомога у пошуку потрібного, ви можете зв’язатися із службою підтримки вашої VPN.

Кращий VPN для перегляду Гаррі Поттера: ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує netflixТестував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – наш найкращий вибір для перегляду Гаррі Поттера онлайн з будь-якої точки світу. Провайдер пропонує понад 3000 серверів по всьому світу, включаючи безліч варіантів в Австралії. Він захищає весь веб-трафік за допомогою шифрування військового рівня, а також додаткові заходи безпеки, такі як перемикач Інтернет-убивств, ідеальна таємниця вперед та захист від витоків DNS. Швидкісні швидкості та надійна підтримка клієнтів є частиною пакету, і один обліковий запис забезпечує до п’яти одночасних підключень.

ExpressVPN має чудовий потенціал розблокування і може забезпечити доступ до декількох бібліотек Netflix, включаючи австралійську.

Що ще я можу зробити з VPN?

VPN підтримують вашу безпеку в Інтернеті, відчуваючи, що ваш цифровий слід далеко не сторонні очі. Це означає, що хакери, які ховаються в громадських мережах Wi-Fi, не можуть переглядати вашу інформацію, а вашу інтернет-активність не може відслідковувати ваш Інтернет-постачальник послуг або уряд.

Окрім Netflix, VPN може розблокувати безліч популярних гео-обмежених потокових сайтів, таких як Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer, Adult Swim тощо..

VPN – це чудова ідея для доступу до банківських та фінансових продуктів під час подорожі за кордон. Ви можете виглядати так, ніби ви входите з своєї країни, уникаючи червоних прапорів та можливих попереджень про шахрайство.

Які фільми про Гаррі Поттера доступні на Netflix?

Усі фільми про Гаррі Поттера, перелічені нижче, доступні у Netflix у Франції, Бельгії, Іспанії, Австралії та Новій Зеландії. На каналі Netflix Канада доступні лише останні чотири фільми.

 1. Гаррі Поттер і філософський камінь
 2. Гаррі Поттер і Палата таємниць
 3. Гаррі Поттер і в’язень Азкабану
 4. Гаррі Поттер і вогненний кубок
 5. Гаррі Поттер та орден Фенікса
 6. Гаррі Поттер і напівкровний принц
 7. Гаррі Поттер і Дари смерті (частина 1)
 8. Гаррі Поттер і Дари смерті (частина 2)

Дивись також: Найкращі VPN для Netflix

“Світ Гаррі Поттера” Тоні Хіггетта ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me