Як дивитись теорію великого вибуху (сезон 12) в Інтернеті

Намагаються спостерігати Теорія великого вибуху онлайн? У цій публікації ми пояснимо, які сайти дозволяють вам дивитися Теорія великого вибуху жити і на вимогу. Ми також покажемо, як віртуальні приватні мережі (VPN) можуть обійти регіональне блокування та надати вам пряму трансляцію Теорія великого вибуху за кордоном.


Як дивитись теорію великого вибуху в прямому ефірі

Пробіг вдалий, але Теорія великого вибуху остаточно закінчується. Сезон 12 відбувся прем’єра 24 вересня, а нові епізоди виходять щочетверга о 1:00 BST (5:00 MST / 8:00 EST). Уже є кілька епізодів, які слід наздогнати, але оскільки попередні серії мали 24 епізоди, перед тим, як вистава закінчиться, ще дуже багато часу. Нижче ми пояснимо, як ви можете дивитись кожен епізод в прямому ефірі.

Важливо зазначити, що ми рекомендуємо лише офіційні потоки. Теорія великого вибуху це таке популярне шоу, що несанкціоновані прямі трансляції майже неминучі. Однак вони мають основні недоліки, включаючи неякісне відео та схильність до відключення в режимі офлайн за порушення авторських прав. При належних ліцензованих потоках у багатьох країнах немає жодних причин погоджуватися на щось менше.

Найкращий VPN для теорії великого вибуху: ExpressVPN

Скріншот домашньої сторінки ExpressVPN

VPN – це один із найпростіших способів зберегти безпеку під час трансляції. Вони шифрують ваш трафік, роблячи його нечитабельним будь-якими сторонніми спостерігачами, такими як хакери або ваш Інтернет-постачальник послуг. Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN для потокової передачі; це високошвидкісний VPN з більш ніж 2000 серверами в 94 країнах. Він навіть здатний надійно розблокувати потокові платформи, що у більшості інших VPN виникають труднощі, як Netflix, Prime Video і BBC iPlayer.

Початок роботи з ExpressVPN простий: просто виберіть термін підписки (один місяць, шість місяців або один рік) та здійсніть платіж. Ця послуга має 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете перевірити її перед тим, як здійснити. Якщо ви не задоволені, просто скасуйте цей час, щоб отримати повне повернення без запитань. Ви також можете скористатися цим пробним періодом, щоб безкоштовно отримати короткочасний захист VPN, наприклад, якщо ви їдете за кордон у відпустку або хочете трансляцію однієї конкретної події на платформі з геотекстом.

ВИКЛЮЧНА ЗНИЖКА: Читачі Comparitech можуть заощадити 49% на щорічній підписці на ExpressVPN. Це зводить щомісячну вартість до всього 6,67 дол.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як передавати теорію великого вибуху з-за кордону за допомогою VPN

Не хвилюйтесь, розблокувати гео-обмежені платформи досить легко, навіть якщо ви раніше ніколи не використовували VPN:

 1. Перш за все, вам доведеться вибрати відповідний VPN. Ми вже коротко висвітлювали ExpressVPN, але NordVPN і CyberGhost – це дві сильні дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення. Буде кілька різних версій, тому переконайтеся, що ви отримаєте потрібну для вашої операційної системи.
 3. Виберіть, який з офіційних джерел нижче ви хочете використовувати.
 4. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідному місці. Наприклад, ви використовуєте американський сервер для розблокування HBO Макс, або британський для розблокування Усі 4.
 5. Спробуйте завантажити відео на обраний вами сайт. Це має початися майже негайно, але вам, можливо, доведеться оновити сторінку, щоб побачити будь-які зміни.

Ми настійно рекомендуємо виконати вищезазначені дії Теорія великого вибуху починається. Таким чином, якщо несподівано щось піде не так, ви все ще встигнете звернутися за допомогою до служби підтримки клієнтів своєї VPN.

Де дивитись теорію великого вибуху в Інтернеті

Теорія великого вибуху є надзвичайно популярним та транслюється в десятках країн світу. Нижче ми пояснимо, де ви можете дивитися, де б ви не знаходилися.

НАС

Прапор США

Теорія великого вибуху транслюється на HBO Макс. Усі епізоди доступні на вимогу.

Так як ви можете дивитися попередні сезони Теорія великого вибуху онлайн? DirecTV Now має останні кілька сезонів, і, наприклад, Amazon, iTunes та Google Play Store, ви можете купувати старіші серіали індивідуально. Ви також можете безкоштовно передавати поточні оновлення, які нещодавно вийшли в ефір на TBS, але вони доступні лише на короткий час.

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

12 сезон Теорія великого вибуху не проводить прем’єру у Великобританії до 18 жовтня. Тоді воно буде виходити щовечора ввечері о 20:30 на Е4. Це означає, що ви зможете безкоштовно дивитись кожен новий епізод у прямому ефірі на “Усі 4”. Однак вам потрібно спочатку створити обліковий запис. Під час реєстрації вас попросять ввести поштовий індекс у Великобританії, але процес підтвердження не існує.

Усі 4 зараз не дозволяють користувачам переглядати старі епізоди Теорія великого вибуху на вимогу. Однак це не є проблемою, оскільки сезони 1–11 доступні в повному обсязі в Netflix UK. Якщо у вас ще немає підписки на Netflix, ви можете отримати її за 5,99 фунтів на місяць, а перший місяць безкоштовно.

Канада

прапор Канади

CTV створює епізод кожного тижня у вільному доступі в Інтернеті наступного дня після початкового мовлення. Однак, щоб переглянути попередні епізоди з 12 сезону або отримати доступ до прямої трансляції, спочатку користувачам доведеться увійти з реквізитами свого кабельного провайдера. Мережа Comedy також показує нові епізоди в прямому ефірі, але, як CTV, для перегляду потрібна підписка на кабель.

На жаль, не існує жодного основного потокового сервісу, який би дозволяв канадським глядачам дивитись кожен попередній сезон Теорія великого вибуху. Crave пропонує сезони 1-7 і коштують $ 9,99 CAD на місяць, але для пізніших епізодів єдиний варіант – придбати їх індивідуально на iTunes або Google Play Store. Пам’ятайте, що якщо ви перебуваєте за межами своєї країни, ви все одно можете налаштувати дивитись прямі трансляції від свого звичайного постачальника за допомогою VPN.

Нова Зеландія

Шанувальники Нової Зеландії можуть дивитись кожен епізод Теорія великого вибуху для безкоштовно на TVNZ. Спершу вам доведеться створити обліковий запис, але для цього потрібно лише підтвердити свою електронну адресу.

Цікаво, що, здається, що цей веб-сайт має різні заходи щодо блокування геоданих залежно від типу вмісту, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. Зокрема, прямі потоки можна розблокувати з-за кордону за допомогою декількох основних VPN, але епізоди на запит не можуть, і вони можуть повернути помилку: “Не вдалося завантажити носій або через те, що сервер чи мережу не вдалося, або через те, що формат не підтримується“.

Франція

Flag_of_France-e1527750876576

12 сезон Теорія великого вибуху можна транслювати в прямому ефірі та безкоштовно NRJ 12. Живі потоки заблоковані у регіоні, тому для перегляду вам доведеться перебувати у Франції або підключитися до французького VPN-сервера. Зауважте, що ви, ймовірно, не зможете завантажувати потік під час використання блокатора реклами.

На жаль, ви не можете переглядати попередні епізоди за запитом у програмі NRJ 12. Абоненти MyCanal можуть транслювати перший сезон в Інтернеті, але ця послуга починається з € 19,90 на місяць, що є трохи дорогим. MTV France майже щовечора показує повторення з раннього сезону, але знову ж таки, їх не можна переглядати в Інтернеті.

Інші місця

Теорія великого вибуху насправді в ефірі набагато більшої кількості країн, ніж у перелічених нами вище. Поки немає офіційного списку міжнародних мовників, шанувальники на веб-сайті шоу Вікіа створили свій власний. Хоча ми не можемо підтвердити, що цей список на 100% сучасний, він включає в себе поточні офіційні джерела для багатьох країн.

Чи можу я переглядати Теорію великого вибуху за допомогою безкоштовного VPN?

Безкоштовні VPN можуть здатися привабливими на перший погляд, але насправді вони мають кілька основних недоліків. Наприклад, ці сервіси мають величезну кількість користувачів, але ще менше серверів, які допомагають розподілити навантаження. Це означає, що ви, швидше за все, відчуєте довгий час завантаження, відео, яке часто заїкається, і, можливо, навіть час від часу відключається від VPN. Очевидно, це не чудово для тих, хто хоче передати прямий контент, але що ще гірше, безкоштовні VPN зазвичай першими потрапляють у чорний список на великих потокових платформах.

Глобальні серверні мережі дорого будувати та підтримувати, тому як безкоштовний сервіс може собі це дозволити? Правда полягає в тому, що безкоштовні VPN отримують прибуток від своїх користувачів, будь то введення реклами на відвідувані вами веб-сайти або використання відстежуючих файлів cookie для вкладки вашої діяльності. Після того, як буде записано достатньо інформації, деталі ваших звичок перегляду можуть бути продані третім сторонам без вашого відома. Віртуальні мережі повинні підвищити вашу анонімність в Інтернеті, але такі ділові практики як морально сірі в кращому випадку і можуть становити великий ризик для безпеки.

Для мирян надзвичайно важко сказати, чи використовуєте ви законний VPN чи ні. Троянці, що маскуються як безкоштовні VPN, ховаються перед очима в Google Play Store, і навіть якщо ви завантажуєте безкоштовну VPN, яка не включає зловмисне програмне забезпечення, немає гарантії, що вона фактично зашифрує ваш трафік. Відомі сервіси не обов’язково безпечніші; у 2015 році ми побачили головного гравця, який продає пропускну здатність користувача, щоб допомогти запустити ботнет. Ми рекомендуємо використовувати авторитетну службу VPN, яка відкрита щодо методів шифрування та має першу замовну політику ведення журналів.

Що нового у Теорії великого вибуху 12 сезон?

Шоунернер Стів Холланд вже виявив, що це буде заключний сезон Росії Теорія великого вибуху. Хоча цикл із 24-х епізодів означає, що є багато часу для оповідань в одному епізоді, головна увага письменників буде вирішувати тривалі сюжетні лінії таким чином, щоб задовольнити аудиторію.

Зокрема, є один, якому, безсумнівно, приділять кілька епізодів, варті ефірного часу: «суперсиметричність» Шелдона з фіналу 11 сезону. Ми бачили, як він робив великі відкриття в минулому, але це може бути той, хто бачить, щоб він отримав визнання та статус, якого він шукає роками. За словами Голланда, важливо, щоб аудиторія усвідомила, що персонаж “такий розумний, як ми сказали, що він є”.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map