Як дивитись Рік та Морті 4 сезон в Інтернеті за кордоном

Як дивитись Рік та Морті 4 сезон в Інтернеті

Перша половина сезону Ріка та Морті завершилася виходу в ефір, але без конкретної дати виходу на другий тайм (десь у 2020 році така детальна, як у нас), є багато часу, щоб наздогнати. Нижче ми пояснимо, як безкоштовно транслювати трансляцію четвертого сезону Ріка та Морті з-за кордону за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN).

Ми лише рекомендуємо для перегляду офіційні джерела Рік і Морті сезон 4 онлайн. Хоча доступні неліцензовані потоки, вони, як правило, не варті вашого часу або зусиль. Однією з причин цього є те, що несанкціоновані джерела можуть бути відключені в автономному режимі для порушення авторських прав. Поєднайте це з нижчою якістю відео, великою кількістю затримок і тривалими термінами буферизації, і стає зрозуміло, що цей метод, швидше за все, змусить вас пропустити деякі сезони Ріка та Морті.

Рік і Морті 4 сезон доступний лише на платформах із заблокованими регіонами. Таким чином, вам потрібно буде підключитися до VPN, щоб транслювати епізоди потокового потоку з-за кордону.

Як дивитись Рік та Морті 4 сезон в Інтернеті за допомогою VPN

VPN приховують вашу справжню IP-адресу, замінюючи її на сервер, до якого ви підключені. Це означає, що якщо ви використовуєте американський сервер, ви можете обдурити американські потокові служби, щоб вони дозволяли вам використовувати їх за кордоном. Звучить заплутаність? Не хвилюйся; ось покрокове керівництво по перегляду Рика та Морті 4 сезон в Інтернеті з будь-якого місця:

  1. Зареєструйтесь за допомогою послуги VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN. Однак CyberGhost та NordVPN – це дві важливі альтернативи.
  2. Завантажте та встановіть відповідний додаток VPN (або розширення браузера) для свого пристрою.
  3. Відкрийте додаток VPN та підключіться до сервера у відповідному місці. Наприклад, використовуйте сервер у США щоб розблокувати Adult Swim або британця, щоб отримати доступ до Усі 4 за кордоном.
  4. Відвідайте обраний веб-сайт, створіть обліковий запис (якщо потрібно) та увійдіть.
  5. Нарешті, спробуйте відтворити епізод. Тепер він повинен грати без проблем. Якщо вміст все ще заблоковано, спробуйте очистити кеш-пам’ять і файли cookie веб-переглядача.

Як дивитись Рік та Морті 4 сезон на телебаченні США

Прапор США

Ви можете дивитись Рік та Морті 4 сезон на Adult Swim. Зазвичай вам потрібно буде входити через підписку на кабельне телебачення, але через тиждень або близько того нові епізоди стають безкоштовними для перегляду.

Якщо ти справді не можеш чекати і хочеш дивитися дорослий плавати без кабелю, ви могли б alsio увійти за допомогою AT&T TV, FuboTV, Hulu з Live TV, Sling TV або обліковим записом YouTube TV. Усі ці сервіси пропонують безкоштовну пробну версію, тому ви можете зареєструватися, передати Rick та Morty наживо та скасувати до завершення судового розгляду, щоб не стягувати плату..

Adult Swim доступний лише у США. Незважаючи на це, за допомогою VPN ви можете транслювати онлайн-трансляцію Ріка та Морті 4 сезон в Інтернеті з будь-якого місця. ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей. Це означає, що ви можете спробувати це без ризику та вимагати повного відшкодування, якщо ви не задоволені.

Де ще я можу дивитись Ріка та Морті 4 сезон в Інтернеті?

У Рика і Морті є культ, що діє у всьому світі, тому єдино природно, що він буде доступний для потокового потоку за кордон. Нижче ми пояснюємо, які мережі показують Рік та Морті 4 сезон, де ви перебуваєте:

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

Рік і Морті 4 сезон транслюється на 4 каналі, а це означає, що ви можете дивіться його повністю безкоштовно Все 4. Вам доведеться бути швидкими, оскільки нові епізоди доступні лише протягом 30 днів після виходу в ефір, і немає конкретної інформації про те, де ви зможете дивитись, коли їх видаляють (шанси Netflix UK отримає 4 сезон в якийсь момент, але немає жодної розповіді, коли).

Вміст каналу 4 обмежений географічно і доступний лише у Великобританії. Якщо ви їдете за кордон, ви можете отримати доступ до всіх 4, отримавши IP-адресу Великобританії через VPN.

Австралія

прапор Австралії

Якщо ви перебуваєте в Австралії, все добре і просто: Рік і Морті 4 сезон доступні на Netflix. Ця послуга коштує $ 9,99 AUD на місяць, але якщо у вас ще немає облікового запису, триває 30-денна безкоштовна пробна версія. Маючи лише п’ять епізодів для перегляду, це більше ніж достатньо часу, щоб наздогнати.

Netflix є заблокованим регіоном, а Рік і Морті доступні не скрізь. Щоб переглянути його за межами Австралії, вам знадобиться VPN.

Що ми можемо очікувати від Рика та Морті 4 сезон?

Усього буде 10 епізодів у 4 сезоні, хоча ця серія буде розбита на дві частини, друга половина вийде в ефір колись у 2020 році. Як і в попередніх сезонах, більшість епізодів є автономними пригодами, тому не чекайте довгого, хитромудрого сплетеного розповіді . Однак 4 сезон має кілька найбільш пам’ятних епізодів на сьогоднішній день, включаючи змії, космічні програми та підлість..

Члени акторської групи повертаються на сезон 4 Ріка та Морті?

Усі ключові учасники ролі повертаються. Сюди входять Джастін Ройланд як герої Ріка та Морті, Кріс Парнелл як Джеррі, Спенсер Граммер як Літо та Сара Халке як Бет. Як і в попередні сезони, у гостях буде багато озвучених персонажів. Справді, у 4 сезоні будуть представлені Пол Джаматті, Кетлін Тернер, Сем Ніл та Тайка Ваїтіті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me