Як дивитись пісенний конкурс Євробачення 2019 в Інтернеті

Як дивитись пісенний конкурс

Цьогорічний пісенний конкурс Євробачення офіційно розпочався 14 травня першим із двох півфіналів (другий – 16 травня). Основна подія, однак, відбудеться до 21:00 CEST (12:00 PST / 3:00 EST). Євробачення є надзвичайно популярним у всьому світі з зрозумілих причин, і, відповідно, воно буде транслюватися в прямому ефірі понад трьох десятків країн. Подивіться нижче, щоб дізнатися, як прямувати до фіналу Євробачення 2019, де б ви не були.

Цей пост рекомендуватимуть лише офіційні мовники Євробачення. Такі важливі події часто доступні на неліцензованих потокових сайтах, але ми радимо не використовувати їх. Вони часто мають мляві відео з низькою роздільною здатністю і постійно ризикують їх зняти власники авторських прав. Ніхто не хоче дивитись тригодинну трансляцію лише для того, щоб її вирізати до оголошення результатів. Ви можете будь-коли безкоштовно дивитись пісенний конкурс Євробачення, тобто немає жодної переваги від використання сторонніх потоків..

Багато служб трансляції, що показують Євробачення 2019, мають регіональний характер. Для доступу до них за межами відповідних країн вам знадобиться VPN.

Як передавати пісенний конкурс Євробачення за кордон за допомогою VPN

При правильному VPN стає тривіально обходити регіональні обмеження та передавати геоблокований вміст за кордон. Виконайте наведені нижче кроки, щоб передати пісенний конкурс Євробачення з будь-якого місця:

 1. Почніть із реєстрації в VPN, якщо ви ще цього не зробили. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це дві високоякісні, дешеві альтернативи.
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN. Більшість сервісів пропонують різноманітні програми, що обслуговують різні операційні системи, тому переконайтеся, що ви отримаєте потрібний.
 3. Виберіть одного з офіційних мовників Євробачення нижче.
 4. Підключіться до VPN-сервера у відповідній країні. Наприклад, ви використовуєте сервер Великобританії, щоб розблокувати BBC iPlayer або німецький сервер для Das Erste.
 5. Відтворіть відео на службі, яку ви вибрали на кроці третьому. Він повинен завантажуватися негайно, але якщо ні, то ви можете вирішити більшість проблем, очистивши кеш і куки веб-переглядача, а потім перезавантажте сторінку.

Конкурс пісні Євробачення 2019 буде транслюватися в прямому ефірі, тому радимо переконатися, що ваш VPN працює добре заздалегідь. Цей підхід гарантує, що якщо щось не працює, як очікувалося, у вас все одно буде час звернутися за допомогою до служби підтримки клієнтів VPN, і вам не доведеться пропустити перші кілька дій.

Як дивитись Євробачення безкоштовно на телебаченні Великобританії

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

Як завжди, Євробачення вийде в ефір BBC у Великобританії. Це означає, що ви можете транслювати всю подію в прямому ефірі та безкоштовно на iPlayer BBC. Не хвилюйтесь, якщо у вас вже є плани 18 травня; Євробачення 2019 буде додано до бібліотеки цієї платформи за запитом незабаром після її закінчення.

Вам доведеться створити обліковий запис, перш ніж ви зможете щось переглянути, але це швидкий і простий процес. Під час реєстрації вам буде запропоновано ввести поштовий індекс, але він фактично не використовується для визначення вашого місцезнаходження і фактично будь-який британський поштовий індекс буде працювати. Закінчивши, просто підтвердьте свою електронну адресу та починайте передавати потокове повідомлення.

Британський закон говорить, що вам потрібна телевізійна ліцензія, якщо ви дивитесь що-небудь на iPlayer. Однак це легко випадково не помітити, оскільки ця послуга лише час від часу попереджає користувача про цю вимогу. Не маючи системи перевірки, iPlayer BBC ефективно покладається на користувачів, щоб вони самі поліціювали.

BBC iPlayer доступний лише у Великобританії, тому для перегляду Євробачення з-за кордону вам знадобиться VPN. Ще потрібен VPN? Ви можете скористатися програмою ExpressVPN без ризику, 30-денна гарантія повернення грошей; якщо ви не задоволені або вам потрібен лише VPN на короткий час, можете просто скасувати заявку на повне відшкодування.

Де ще можу транслювати “Євробачення” в Інтернеті?

Міжнародних мовників Євробачення не бракує. Насправді вам навіть не потрібно жити в Європі, щоб дивитися! Нижче ми пояснимо, як пряму трансляцію Євробачення з будь-якої точки світу:

Франція

Flag_of_France-e1527750876576

Французькі вболівальники можуть слідкуйте за всіма діями наживо France.TV. Фінал відбудеться у Франції 2 о 9:00 за тижнім часом. Однією з найкращих речей щодо цієї платформи є те, що не потрібно здійснювати реєстрацію чи оплату; поки ви перебуваєте у Франції (або підключені до французького VPN-сервера), ви можете дивитися все, що завгодно.

Слід зазначити, що хоча частина вмісту France.TV дозволяє вам змінювати мову звуку, за допомогою Євробачення кожна країна має свою команду для коментарів, і, таким чином, ви, ймовірно, не зможете дивитись будь-якою мовою, окрім французької.

Німеччина

Німеччина-прапор

Конкурс пісні Євробачення 2019 року буде на Das Erste. Однак, поки ви зможете дивитись фінальний ефір, жодне з півфінальних трансляцій не відображатиметься в Німеччині. З іншого боку, Das Erste є абсолютно безкоштовним у користуванні, і вам не потрібно створювати обліковий запис.

Das Erste не зафіксований регіоном, але ми все-таки радимо використовувати VPN при потоковому режимі. Відомо, що деякі постачальники послуг Інтернету (ISP) знижують швидкість мережі клієнтів, які часто передають потоки, але оскільки VPN-мережі приховують вашу діяльність, вони роблять подібне вимкнення набагато складніше виправдати.

Італія

прапор Італії - італійський

Євробачення 2019 буде транслюватися в прямому ефірі Рай 1. Ця потокова платформа дозволяє вам дивитися безкоштовно, без реєстрації, але вона доступна лише в Італії.

Італійці, які зараз перебувають в інших країнах, все ще можуть налаштовуватися на підключення до VPN, хоча варто відзначити, що Рай має досить жорстке гео-обмеження, і, як така, не кожна VPN працюватиме. Ми можемо підтвердити, що на момент написання повідомлення NordVPN та CyberGhost все ще можуть розблокувати RaiPlay за кордоном.

Іспанія

Flag_of_Spain Іспанська

RTVE має ексклюзивні права на показ Євробачення в Іспанії. Фінал відбудеться в La 1 в 9:00 за тижнім часом. Користувачі не потрібно підписуватись або платити нічого за перегляд, хоча ця послуга матиме лише іспанську мову.

Ці канали можна переглядати з будь-якого місця, але ми радимо використовувати VPN незалежно. VPN – це не лише для розблокування гео-обмеженого вмісту, але й не дозволяє будь-яким снайперам бачити, що ви отримуєте в Інтернеті.

Австралія

прапор Австралії

SBS показує заключний ефір, безкоштовний. Однак веб-сайт SBS дозволяє лише переглядати вміст за запитом, і вам потрібно буде підписатися, щоб зробити це навіть. Ця служба зазвичай додає нові шоу у свою бібліотеку на замовлення через кілька годин після виходу в ефір, але половина задоволення від Євробачення знає, що це живе. На щастя, ви можете дивитися SBS в прямому ефірі на Freeview, навіть не створюючи акаунт.

SBS і Freeview обидва заблоковані у регіоні, тому вам доведеться використовувати VPN, якщо ви перебуваєте за межами Австралії.

Канада

Канадський прапор

Канада може не брати участь у Євробаченні, але це не означає, що канадські вболівальники повинні пропустити. Omni TV показує всі три події, хоча через кілька годин після закінчення ефіру (о 9:00 EST).

Omni TV є безкоштовним для перегляду, і його акаунт не потрібен, але ця послуга доступна лише в Канаді. Крім того, завдяки суворим регіональним обмеженням телеканалу Omni, лише деякі VPN можуть розблокувати його. Ми можемо підтвердити, що NordVPN та CyberGhost все ще працюють.

Інші місця

Якщо ми не згадували про вашу країну вище, не панікуйте: Євробачення транслюватиметься у всьому світі, тож ви все ще можете переглядати. Наприклад, на офіційному YouTube-каналі Євробачення з’явиться прямий ефір, який кожен може переглядати, якщо ви не перебуваєте в одній з таких країн: США, Болівія, Канада, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор, Гватемала , Гондурас, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Уругвай та Венесуела.

Ще не пощастило знайти офіційне джерело, де ти є? Є також вичерпний список регіональних мовників на сторінці Вікіпедії конкурсу пісні Євробачення 2019 року.

Американські мовники помітно відсутні. LOGOtv демонстрував пісенний конкурс Євробачення з 2016 року, але не зміг забезпечити права на проведення цьогорічної події, можливо, через низьку кількість переглядів (близько 74 000 у 2018 році). Пам’ятайте, однак, якщо ви зазвичай проживаєте в іншій країні, але тимчасово перебуваєте в США, ви можете отримати доступ до потокових служб з дому, використовуючи VPN.

Як працює пісенний конкурс Євробачення?

Перш за все: спочатку не лише європейські країни можуть брати участь у Євробаченні. Фактично, будь-який асоційований член Європейського радіомовного союзу може вступити. Ось чому такі країни, як Австралія та Ізраїль, можуть брати участь, не дивлячись на те, що вони не перебувають у Європі.

Для початку кожна країна обирає художника. Однак є кілька правил: пісня, яку вони виконують, не може бути випущена до 1 вересня 2018 року, вони повинні її заспівати наживо, і їм заборонено грати на будь-яких живих інструментах (так, це означає, що драматичні величне виконання фортепіано, яке з’являється щороку, попередньо записується).

Після завершення виступів глядачі в кожній країні та група ветеранів музичної індустрії голосують, щоб побачити, які країни, на їх думку, заслуговують один, вісім, десять та дванадцять балів. В інтересах справедливості вам заборонено голосувати за свою країну. Після того, як всі бали підсумовані, виконавець з найбільшою кількістю очок виграє, і їх країна може приймати участь у пісенному конкурсі Євробачення наступного року.

Учасники конкурсу Євробачення 2019

КраїнаХудожникПісня
АлбаніяДжоніда Малікі“Ktheju Tokës”
ВірменіяСрбук“Прогулянка”
АвстраліяКейт Міллер-Хайдке“Невагомість”
АвстріяPÆNDA“Обмеження”
АзербайджанЧінгіз“Істина”
БілорусьЗЕНА“Люблю це”
БельгіяЕліот“Прокидайся”
ХорватіяРоко“Мрія”
КіпрТамта“Повторити”
Чеська РеспублікаОзеро Малаві«Друг друга»
ДаніяЛеонора«Кохання назавжди»
ЕстоніяВіктор Крон“Буря”
ФінляндіяДаруде ft. Себастьян Реджман“Озирнись”
ФранціяБілал Хассані“Рой”
БЮР МакедоніяТамара Тодевська“Гордий”
НімеччинаS! Sters“Сестра”
ГрузіяОто Немсадзе“Продовжуйте йти”
ГреціяКатерина Душка“Краще кохання”
УгорщинаДжочі Папай“Az én apám”
ІсландіяХатарі“Hatriö mun sigra”
ІрландіяСара МакТернан“22”
ІзраїльКобі Марімі“Головна”
ІталіяМахмуд“Солді”
ЛатвіяКарусель“Тієї ночі”
ЛитваЮріф Векленко“Біжи з левами”
МальтаМікела“Хамелеон”
МолдоваАнна Одобеску“Залишайтеся”
ЧорногоріяД Мол«Небеса»
НідерландиДункан Лоуренс“Аркада”
НорвегіяКЕіІНО«Дух у небі»
ПольщаТулія«Вогонь кохання (Pali się)»
ПортугаліяКонан Осіріс“Telemóveis”
РумуніяПівонія ефіру“У неділю”
РосіяСергій Лазарєв“Крик”
Сан-МариноСерхат“Скажи Na Na Na”
СербіяНевена Божович“Круна”
СловеніяZala Kralj & Гашпер Шантл“Себі”
ІспаніяМікі“La Venda”
ШвеціяДжон Лундвік“Надто пізно для кохання”
ШвейцаріяЛука Ханні“Вона отримала мене”
УкраїнаМарув«Пісня сирени"
Об’єднане КоролівствоМайкл Райс«Більше за нас»

Які країни дійшли до фіналу?

21 країна пройшла через півфінал, і до них приєднається Велика п’ятірка: країни, які найбільше сприяють шоу. Нижче ви знайдете всі країни, які виступлять у цьому фіналі цього року:

 • Албанія
 • Австралія
 • Азербайджан
 • Білорусь
 • Кіпр
 • Чеська Республіка
 • Данія
 • Естонія
 • Франція
 • Німеччина
 • Греція
 • Ісландія
 • Ізраїль
 • Італія
 • Північна Македонія
 • Норвегія
 • Мальта
 • Росія
 • Сан-Марино
 • Сербія
 • Словенія
 • Іспанія
 • Швеція
 • Швейцарія
 • Нідерланди
 • Велика Британія
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me