Як дивитись «Нова дівчина 7 сезон» онлайн в будь-якому місці

Хочеш подивитися Нова дівчина сезон 7 онлайн безкоштовно, навіть коли ви закордонні? Сьогодні ми повідомимо вам про те, як жити в прямому ефірі Нова дівчина, як віртуальна приватна мережа (VPN) обходить регіональне блокування та які найкращі VPN для використання.

Як дивитись Нова дівчина 7 сезон в Інтернеті

На початку цього року, Нова дівчина завершив свій сьомий та заключний сезон. Хоча в попередніх серіях було 22 епізоди, сезон 7 вважав це коротким і солодким лише з восьми. Це робить його ідеальним для перегляду запоїв, і нижче ми пояснимо, які саме сервіси дозволяють вам робити саме це.

Ми рекомендуємо лише офіційні джерела в цій публікації. Як і у більшості популярних телешоу, Нова дівчина має свою справедливу частку неліцензованих потоків. Однак вони часто доступні лише у стандартному режимі, і немає гарантії, що вони залишатимуться в Інтернеті протягом певного періоду часу. Однак це не проблема, оскільки ви можете подивитися декілька місць Нова дівчина законно, безкоштовно.

Найкращий VPN для потокової передачі New Girl: ExpressVPN

Потокове відео ExpressVPN

Використання VPN – це один із найпростіших способів запобігти моніторингу вашої онлайн-діяльності. VPN шифрує ваш трафік, тому ваш адміністратор мережі або постачальник послуг Інтернету не можуть точно сказати, що ви маєте на меті. Як додатковий бонус, VPN дозволяють підробляти своє місцезнаходження та отримувати доступ до геоблокованих сайтів з-за кордону. Ми рекомендуємо ExpressVPN: він досить швидкий, щоб безперешкодно пропускати потоки, пропонує сервери в 94 країнах і легко розблокувати вперті платформи, такі як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Початок займає лише хвилину: просто виберіть тривалість передплати (один місяць, півроку чи рік) і оплатіть. Це починає 30-денну гарантію повернення грошей, що дає вам достатньо часу, щоб перевірити послугу і побачити, чи відповідає вона вашим очікуванням. Якщо ні, немає проблем – просто скасуйте, і ви отримаєте повне відшкодування. Цей випробування означає, що ви можете використовувати ExpressVPN для безкоштовного, короткострокового висвітлення, наприклад, якщо ви їдете з країни у відпустку або хочете подивитися одну конкретну подію.

БЕЗКОШТОВНІ МЕСЯЦІ: Виберіть річний план ExpressVPN, щоб отримати додаткові три місяці безкоштовно та заощадити 49% від загальної вартості. Це скоротить ваш щомісячний рахунок лише до 6,67 дол.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як дивитися Нову дівчину за кордоном з VPN

Новачок у VPN та не знаєте, як розпочати роботу? Просто виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати більшість геоблокованих служб:

  1. Спочатку підпишіться на відповідну службу VPN. Ми вже згадували ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це сильні, дешеві альтернативи.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN. Кожна операційна система має іншу версію, тому переконайтеся, що ви отримаєте потрібну.
  3. Виберіть одного з офіційних Нова дівчина мовники зі списку нижче.
  4. Підключіться до VPN-сервера у відповідній країні. Ви б, наприклад, використовували сервер США для розблокування FOX або британський сервер для Amazon Prime Video.
  5. Спробуйте потокове відео на обраному вами сайті. Він повинен завантажуватися майже миттєво, але якщо ні, спробуйте перезавантажити сторінку або перезапустити веб-переглядач.

Якщо ви хочете подивитися подію наживо, радимо попередньо пройти вказані вище дії. Це гарантує, що якщо щось не працює, як очікувалося, у вас залишиться достатньо часу, щоб отримати допомогу від служби підтримки клієнтів вашого VPN..

Де дивитись Нова дівчина 7 сезон в Інтернеті

Хоча нових епізодів не виходить, Нова дівчина як і раніше залишається дуже популярним, і як такий є доступним у кількох країнах світу. Нижче ми пояснимо, які сервіси дозволяють вам здійснювати трансляцію Нова дівчина де ти.

НАС

Прапор США

Це надзвичайно просто дивитися Нова дівчина в Америці. Шанувальники можуть дивитися більшу частину 7 сезону безкоштовно, без реєстрації, на FOX. При цьому вам потрібна підписка на кабельне телебачення, щоб передавати епізоди 1, 2 і 3. В даний час неможливо увійти в систему з будь-якою найвищою послугою, хоча Hulu дозволяє абонентам дивитись сезон 7 на замовлення. Ця послуга коштує $ 7,99 на місяць. І FOX, і Hulu геоблокуються, тобто вам потрібно буде підключитися до VPN-сервера США, щоб дивитися з-за кордону.

Якщо ви хочете подивитися старші сезони, вам пощастить: вони доступні в Netflix US. Пакети Netflix починаються від $ 7,99 на місяць і включають одномісячну безкоштовну пробну версію. Якщо ви ще не маєте облікового запису – і достатньо присвячений, – ви можете безкоштовно переглядати кожен епізод із 1-6 сезонів, переглядаючи їх усі у вільному пробному періоді.

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

Хоча Нова дівчина вже закінчив у США, остання його серія ще не вийшла у Великобританію. Сезон 7 буде транслюється на Е4 з 18 жовтня, кожен ефір ефіру о 21:30 за тижнім часом. Це означає, що ви зможете безкоштовно транслювати кожен епізод у прямому ефірі на Усі 4. Спершу потрібно створити обліковий запис, під час якого вас попросять ввести поштовий індекс у Великобританії: не хвилюйтесь, це не так не використовується для перевірки вашого місцезнаходження.

На жаль, жодна велика послуга потокової передачі у Великобританії не включає Нова дівчина у своїй бібліотеці. Таким чином, ваш єдиний варіант – придбати сезони або епізоди окремо на платформах, таких як Amazon або Chili. Пам’ятайте: якщо ви тимчасово перебуваєте лише у Великобританії, ви все одно можете налаштовуватися на потоки з рідної країни за допомогою VPN.

Канада

прапор Канади

На жаль, немає деталей щодо того, коли канадські глядачі зможуть побачити 7 сезон по телевізору. Однак, цю серію ви можете придбати на Amazon Prime Video та iTunes.

Як і в США, сезони 1-6 с Нова дівчина доступні в Netflix, Канада. Щомісячні підписки починаються від $ 8,99 CAD і включають безкоштовну одномісячну пробну версію. Раніше сезони були додані до лінійки Netflix безпосередньо перед черговим ефіром, а це означає, що ми можемо очікувати, що сезон 7 прийде десь навесні 2019 року.

Австралія

прапор Австралії

Наразі не виходить дата виходу для New Girl 7 сезон в Австралії. Раніше шоу FOX виходило в ефір на TEN, але станом на минулий рік це вже не так. Хоча вибирайте заголовки FOX, такі як Теорія великого вибуху були відновлені, Нова дівчина в даний час не одна з них.

Однак 6 сезон зараз виходить на Fox8, з двома епізодами щонеділі о 17:30. Якщо ви вже підписалися на Foxtel, ви можете передавати Fox8 в Інтернеті за допомогою програми Foxtel Go. Не хвилюйтесь, якщо ні: ви можете отримати доступ замість Foxtel Now. Поп-пакет коштує $ 15 AUD на місяць, і є два тижні пробного періоду, який дає вам доступ до кожного каналу.

Інші місця

Нова дівчина доступний у інших, ніж перерахованих вище країнах, як правило, на міжнародних каналах та послугах, що брендують FOX. Однак, не маючи вичерпного списку міжнародних мовників, вам, можливо, доведеться провести деякі дослідження, щоб знайти місцеве джерело. Якщо таких немає, пам’ятайте, що ви можете купувати цілі сезони на таких послугах, як Amazon Prime Video, iTunes та Google Play Store.

Чи можу я дивитись «Нова дівчина» з безкоштовним VPN?

Незважаючи на те, що безкоштовні VPN можуть запропонувати простий спосіб зберегти безпеку в Інтернеті, вони насправді мають ряд істотних недоліків. По-перше, є їхня ефективність; безкоштовні VPN мають менше серверів, ніж їх суперники преміум-класу, але постійний приплив користувачів. Це призводить до тривалого часу завантаження, частого буферизації, а в деяких випадках і повного відключення від VPN. Ці служби найчастіше першими потрапляють у чорний список власників авторських прав, тому немає гарантії, що ви зможете реально переглядати що-небудь.

Ви можете запитати себе, як безкоштовні VPN можуть дозволити собі підтримувати свої мережі. Правда полягає в тому, що ці служби знайшли інші способи заробити гроші. Можливо, вони вставляють рекламу на відвідувані вами веб-сайти, але деякі навіть використовують файли cookie для відстеження, які сайти ви відвідуєте, навіть коли ви від’єдналися. Потім ці дані можуть бути зібрані у детально розроблені споживчі профілі, які потім можуть бути продані третім особам без відома користувача.

Дивись також: Як зупинити відстеження браузера

Нарешті, дуже важко сказати, використовуєте ви законний безкоштовний VPN чи ні. У опитуванні 2015 року 283 безкоштовних VPN-додатків було встановлено, що майже 40% включали зловмисне програмне забезпечення. Можливо, що хвилює більше, всі ці програми були виявлені в магазині Google Play. Розпізнаване ім’я не означає, що ви також будете захищені; ми навіть бачили, як один великий безкоштовний VPN продає пропускну здатність своїх користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Найкращий спосіб захистити ваші дані – це використовувати авторитетний VPN з перевіреним досвідом захисту конфіденційності своїх клієнтів.

Що можна очікувати від шанувальників Нової дівчини 7 сезон?

Сезон 7 дещо відрізнятиметься від попередніх сезонів кількома способами. Перш за все, це відбувається через три роки після останнього епізоду шостого сезону. Джесс та її друзі продовжили своє життя та кар’єру, але не хвилюйтеся; банди все ще разом.

По-друге, замість 22 є лише вісім епізодів. Це означає, що шоу буде робити основний акцент на вирішенні будь-яких звисаючих сюжетних ниток замість створення нових сюжетних ліній. Однак, у цьому шостому сезоні було дуже непогано працювати, зав’язуючи будь-які вільні кінці. Звичайно, це було ще тоді, коли творці не знали, чи буде сьомий сезон зеленим світлом. На щастя це було, і ви можете все це переглядати в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me