Як дивитись нагороди 2019 Tony Awards онлайн безкоштовно

Як дивитись нагороди 2019 Tony Awards онлайн

73-я щорічна премія Тоні відбудеться у неділю, 9 червня о 17:00 за тихоокеанським часом (20:00 EST / 1 ранку BST) у радіо-музичному залі міста Нью-Йорка. Це подія року для театральних акторів та шанувальників, оскільки найкращі в цій галузі визнані за свої зусилля на сцені та поза нею. Коли британський смішник Джеймс Корден представляє, це обов’язково вечір.

Не можете доїхати до Нью-Йорка на шоу? Не хвилюватися; у цій публікації ми розкриємо, як прямувати онлайн-премії Tony Awards в прямому ефірі з усіх куточків світу. Зауважте, що більшість мовників гео обмежують їхній вміст, утрудняючи спостереження з-за кордону. Ми покажемо вам, як використовувати віртуальну приватну мережу (VPN), щоб підробити своє місцезнаходження і зробити так, що ви перебуваєте в потрібному місці для перегляду певного трансляції.

Найкраще, ми покажемо вам, як безкоштовно використовувати випробування, щоб безкоштовно дивитися Tony Awards онлайн.

Зауважте, що ми рекомендуватимемо лише ліцензовані джерела потокового потоку. Популярні заходи, такі як нагороди “Тоні”, як правило, доступні через неліцензовані потоки, але вони, як правило, низької якості і можуть бути зняті частково через порушення авторських прав.

Джерела, що випускають нагороди “Тоні”, не працюватимуть з-за кордону. Щоб отримати доступ до своїх звичайних послуг під час подорожі, ви можете використовувати VPN.

Найкращий VPN на премії Tony 2019: ExpressVPN

ExpressVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

VPN-адреси чудово підсилюють вашу безпеку в Інтернеті, оскільки вони шифрують ваш інтернет-трафік, зберігаючи снайперів, таких як хакери, роботодавці або ваш Інтернет-постачальник послуг. Вони також можуть використовуватися для підроблення вашого місцезнаходження та для того, щоб здатись, що ви перебуваєте десь в іншому місці, що дозволяє вам отримувати доступ до географічного вмісту. Наш найкращий вибір – ExpressVPN, швидкий, безпечний і простий у користуванні VPN, який відомий своїми можливостями розблокування.

Налаштування за допомогою ExpressVPN займає лише кілька хвилин. Ви просто вибираєте період передплати (один, шість чи 12 місяців) і подаєте платіж. Найкраще, що немає 30-денної гарантії повернення грошей, яка не підлягає запитання. Це означає, що ви можете використовувати його для перегляду нагород “Тоні” та протягом повного місяця, а потім отримати повернення коштів. Це безризикова угода.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ TONY AWARDS: ExpressVPN – це наш найкращий вибір для нагород Tony, оскільки це швидко та надійно, і може розблокувати безліч потокових сайтів, включаючи CBS та CTV.

Як дивитись нагороди Tony Awards за кордоном 2019 року за допомогою VPN

Налаштування VPN просте і вимагає дуже мало технічних можливостей. Ось як дивитися Tony Awards за допомогою VPN:

 1. Підпишіться на вибраного провайдера. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та CyberGhost – це дві високоякісні недорогі альтернативи.
 2. Завантажте відповідний додаток для свого пристрою з веб-сайту VPN або відповідного магазину додатків.
 3. Після запуску VPN і запуску, підключитися до сервера в локації що відповідає бажаному джерелу потокового потоку. Наприклад, для доступу до CBS потрібно підключитися до сервера США.
 4. Перейдіть до прямого ефіру Tony Awards та насолоджуйтесь!

Хоча це має бути прямим, все може піти не так. Рекомендуємо перевірити прямий ефір із регіону-джерела до початку шоу премій “Тоні”, тому у вас є шанс вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Куди прямувати 73-ї щорічні нагороди Тоні в прямому ефірі

Лише пару мовників забезпечили права на церемонію вручення премій “Тоні”. Ось основні варіанти:

НАС

Прапор США

Компанія CBS має ексклюзивні права на трансляцію премій Tony Awards у США, і шоу може переглядати по телевізору кожен, хто з CBS включений у свій кабельний пакет. CBS транслюватиме шоу в Інтернеті через Повний доступ CBS. Однак ця послуга недоступна через кабельного провайдера. Натомість у вас є пара варіантів.

Якщо ви підписалися на провідного постачальника послуг, який здійснює послуги CBS, таких як fuboTV, Hulu з Live TV, DirecTV Now, PlayStation Vue або YouTube TV, ви зможете отримати доступ до трансляції трансляцій Tony Awards через що служба. Ці всі мають безкоштовний пробний період тож ви можете зареєструватися з одним із них та скасувати до випробувального періоду, що дозволяє вам дивитися безкоштовно. Майте на увазі, що для цих послуг потрібні способи оплати в США, навіть щоб отримати доступ до безкоштовних випробувань, тому реєстрація з-за кордону може бути важкою. Hulu з Live TV приймає подарункові картки, тому це може бути варіантом.

Якщо у вас немає підписки на одну з перерахованих вище служб, ви можете придбати доступ до повного доступу CBS безпосередньо через сайт за $ 5,99 на місяць. Існує семиденна безкоштовна пробна версія, тому ви можете дивитися нагороди “Тоні” та скасовувати гроші, перш ніж платити копійки. CBS All Access вимагає оплати в США.

Вищезазначені послуги є географічними та доступні лише у США. Якщо ви перебуваєте за кордоном і хочете увійти до наявного облікового запису, ви можете це зробити, спочатку підключившись до американського VPN-сервера.

Канада

прапор Канади

Як і минулого року, CTV має права на трансляцію премій Tony Awards 2019 у Канаді. Ви можете дивитися онлайн в режимі онлайн через веб-сайт CTV або через мобільний додаток CTV, але вам доведеться увійти за допомогою облікових даних для канадського постачальника кабельних послуг.

Для телевізійного телебачення не пропонується лише підключення до Інтернету, тому немає можливості дивитись без підписки на кабель. Живі потоки телевізійних каналів мають обмежений географічний характер, тож якщо ви зазвичай живете в Канаді, але їдете за кордон, ви можете підключитися до канадського VPN-сервера та ввійти як звичайно, щоб переглянути нагороди Tony.

Австралія

прапор Австралії

Глядачі Австралії можуть зловити премію Тоні-2019 на телеканалі Foxtel Arena. Шоу відбуватиметься в прямому ефірі в понеділок, 10 червня, о 10 ранку за AEST Існуючі клієнти Foxtel можуть увійти та транслювати події в Інтернеті або через мобільний додаток Foxtel GO.

Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструватися в Foxtel Now за 25 доларів AUD на місяць, але підписки мають безкоштовну 10-денну пробну версію, щоб ви могли дивитись нагороди Tony і потім скасовувати. Foxtel вимагає австралійський номер телефону для реєстрації, тому може бути важко зареєструватися з-за кордону.

Якщо у вас є обліковий запис Foxtel, але ви подорожуєте за межами Австралії, ви можете підключитися до австралійського VPN-сервера, щоб отримати доступ до послуги як звичайний.

Нова Зеландія

Якщо ви перебуваєте в Новій Зеландії, ви можете дивитись телепередачі Tony Awards по телеканалу Sky Network Arts, хоча трансляція затягується до 20:00 у понеділок, 10 червня.

Існуючі клієнти Sky можуть дивитись по телевізору або через додаток Sky GO, але зауважте, що вам потрібно буде використовувати канал Sky Arts (спеціалізований канал) як частину вашої підписки. Якщо у вас немає підписки на Sky, навряд чи з’явиться час отримати його на премію Tony Awards 2019, оскільки реєстрація передбачає домашній візит для встановлення системи.

Для клієнтів Sky, які хочуть транслювати через додаток Sky GO, перебуваючи за кордоном, просто підключіться до новозеландського VPN-сервера і перегляньте його як звичайне.

Японія

прапор Японії

У Японії WOWOW має права на трансляцію Tony Awards 2019. Він буде виходити в ефір на телебаченні о 8 ранку в понеділок, 10 червня і знову о 19:00 у суботу, 15 червня. WOWOW не дозволяє вам транслювати вміст у прямому ефірі, але запис повинен бути доступним для трансляції незабаром після показу шоу транслюється в прямому ефірі. Підписка коштує 00 2300 на місяць.

Якщо ви хочете отримати доступ до інтернет-вмісту WOWOW з-за кордону, це можна зробити за допомогою японського VPN-сервера.

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

На жаль, як зазвичай, жоден телевізійник із Великобританії не буде проходити в ефірі “Тоні”. Ви можете подумати, що присутність британських представників змінить це, але жителям Великобританії доведеться погодитися на важливі моменти шоу. У п’ятницю, 14 червня, на радіо 2 вийде спеціальна програма, включаючи деякі вечірні виступи.

Однак, якщо це лише червона доріжка, яку ви проводите, ви можете побачити, що відбувається в прямому ефірі на сторінці Tony Awards On CBS Facebook.

Інші країни

Якщо вашої країни немає в цьому списку, ви можете перевірити на офіційному сайті нагород Tony Awards про те, які міжнародні мовники транслюватимуть шоу.

Хочете подивитися минулі нагороди?

Якщо ви не можете зачекати, коли розпочнеться шоу цього року, або просто перейти в дух духу, ви можете транслювати шоу з минулих років. Шоу з 2012 по 2018 рік доступні на Amazon Prime Video, і те саме шоу-бар 2017 року видання можна знайти на iTunes. Окремі шоу також доступні у VUDU та Fandango Now.

Хочете повернутися ще далі. Вам може сподобатися Колекція втрачених скарбів Бродвея, збірник найкращих виступів із минулих телепередач Tony Awards. Це доступно у вигляді DVD-скриньки на Amazon.

Хто є номінантами на премію Тоні 2019 року

Номінації на нагороди цього року були оголошені на YouTube-каналі Tony Awards. Всього 24 категорії. Ось номінанти для деяких більш помітних категорій:

Кращий музичний

 • Не надто гордий: життя та часи спокус
 • Beetlejuice
 • Хейдстаун
 • Пром
 • Tootsie

Краща гра

 • Хор Хлопчик
 • Гері: Продовження Тита Андроніка
 • Чорнило
 • Поромник
 • Що для мене означає Конституція

Кращий оригінальний бал

 • Beetlejuice, музика та лірика: Eddie Perfect
 • Будьте більш холодними, музика та лірика: Joe Iconis
 • Хейдстаун, музика та лірика: Анаіс Мітчелл
 • Випускний вечір, музика Меттью Скляра; слова Чада Бегеліна
 • Tootsie, музика та лірика: Девід Язбек
 • Убити насмішкуватого птаха, музика Адама Гуетла

Найкращий головний актор у виставі

 • Адам Водій, запиши це
 • Брайан Кренстон, мережа
 • Джефф Даніелс, щоб вбити насмішку
 • Джеремі Папа, Хор Хлопчик
 • Падді Консідін, паромник

Найкраща провідна актриса у виставі

 • Аннетта Беннінг, всі мої сини
 • Елейн Мей, Галерея Ваверлі
 • Хайді Шрек, що означає для мене Конституція
 • Джанет Мактір, Бернхардт / Гамлет
 • Лора Доннеллі, «Паромник»
 • Лорі Меткалф, Хілларі та Клінтон

Кращий головний актор у мюзиклі

 • Алекс Брайтман, Beetlejuice
 • Брукс Ашманскас, пром
 • Деймон Даунно, Оклахома!
 • Деррік Баскін, Не надто гордий: життя та часи спокус
 • Сантіно Фонтана, Tootsie

Краща головна актриса у мюзиклі

 • Бет Лівел, випускний вечір
 • Кейтлін Кіннунен, пром
 • Єва Ноблезада, Хейдстаун
 • Келлі О’Хара, Поцілуй мене, Кейт
 • Стефані Дж. Блок, Шер Шоу
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me