Як дивитись казку Службової Сезони 3 сезон в Інтернеті

Як дивитись Казку про невільниць 3 сезон в Інтернеті

Третій сезон Росії Казка невільниці Прем’єра відбудеться 5 червня у США. Хулу підтвердив, що загалом буде 13 епізодів, а це означає, що це закінчиться в якийсь момент серпня. Нижче ми повідомимо вам про те, коли і де ви можете передавати поточний епізод, де б ви не знаходились у світі.

Ця публікація рекомендуватиме лише офіційні джерела. Популярні шоу, як Казка невільниці часто доступні на неліцензованих потокових сайтах, але ми наполегливо радимо не використовувати їх. Для початку їх потоки часто мають лаггічний характер із відео з низькою роздільною здатністю. Крім того, вони схильні до того, що власники авторських прав їх знищують частково, тому немає жодної гарантії, що ви побачите кінець будь-якого епізоду. Оскільки в цьому сезоні ви зможете безкоштовно передавати поточний сезон, користуватися ненадійними сторонніми потоками дійсно немає користі.

Для перегляду вам знадобиться VPN Казка невільниці безкоштовно, якщо ви не в Австралії чи Великобританії.

Як дивитися казку Служби з-за кордону за допомогою VPN

За допомогою правильного VPN обхід регіональних обмежень та доступ до геоблокованих послуг за кордоном легко. Просто виконайте наведені нижче дії:

  1. Спочатку підпишіться на відповідну службу VPN. Ми рекомендуємо ExpressVPN, хоча NordVPN і CyberGhost – це дві недорогі, якісні альтернативи.
  2. Далі завантажте та встановіть VPN. Буде кілька різних версій, тому переконайтеся, що ви знайдете правильний додаток для свого пристрою.
  3. Визначте, яку із служб нижче ви хочете переглянути.
  4. Підключіться до одного з серверів VPN у відповідному місці. Наприклад, ви використовуєте сервер США для доступу до Hulu за кордоном або австралійський для розблокування SBS.
  5. Спробуйте відтворити відео на потрібній службі. Це має початися майже миттєво, але якщо у вас виникли проблеми, очистіть файли cookie та кеш браузера, а потім перезавантажте сторінку.

У деяких країнах, Казка невільниці буде транслюватися на прямому телебаченні. З цієї причини важливо протестувати VPN (виконуючи вказані вище дії) задовго до прем’єри. Цей підхід гарантує, що у вас буде достатньо часу, щоб зв’язатися із службою підтримки клієнтів VPN, якщо щось піде не так, і що вам не доведеться пропускати початок будь-яких нових епізодів.

Як безкоштовно передавати казку Служинки безкоштовно на австралійському телебаченні

прапор Австралії

SBS має ексклюзивні права на пряму трансляцію на Казка невільниці 3 сезон в Австралії. Ця мережа демонструватиме нові епізоди через кілька годин після виходу в США, о 20:30 AEST (18:30 AWST).

Хоча SBS не дозволяє вам дивитися безпосередньо на його веб-сайті, ви можете передавати канал в прямому ефірі Freeview Австралія. Ви зможете переглянути епізоди незабаром після їх закінчення через SBS On Demand, хоча спочатку вам доведеться створити безкоштовний акаунт. Це дуже просто і просто вимагає підтвердити свою електронну адресу. Важливо зауважити, що нові епізоди будуть доступні лише обмежений час (від 7 до 30 днів, залежно від шоу).   

В даний час SBS On Demand пропонує другий сезон безкоштовно. Перший сезон доступний на Стен, потоковому сервісі, який коштує $ 10 AUD на місяць. Однак, Stan включає 30-денний безкоштовний пробний процес, тобто ви можете переглядати кожен епізод та скасовувати його, перш ніж стягувати плату.

SBS та Freeview Australia мають географічне обмеження. Таким чином, вам потрібно буде або бути в Австралії, або використовувати австралійський VPN-сервер для перегляду. Ми рекомендуємо ExpressVPN: це швидка, безпечна послуга, яка включає в себе: 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо вас не влаштовує, ви можете просто скасувати отримання повного відшкодування.

Куди ще можу потік казки Служниці 3 сезон?

Новий сезон транслюватиметься в кількох регіонах по всьому світу. Нижче ми пояснимо, які мовники показують третій сезон Казка невільниці в твоїй країні.

НАС

Прапор США

Hulu фактично виробляє Казка невільниці, тому це не повинно дивуватись цьому це ексклюзивний мовник серіалу в США. Ви можете зареєструватися на семиденну безкоштовну пробну версію, але оскільки новий серіал виходить щосереди, ви не зможете дивитись цілий сезон таким чином. Базова підписка на Hulu (Hulu з прямим телебаченням не потрібно) коштує лише 5,99 доларів США на місяць і надає вам доступ не просто Казка невільниці, але й сотні інших шоу.

Не зовсім наздогнали? У Хулу також є кожен епізод з останніх двох сезонів. Ця послуга доступна лише в США, тобто вам потрібен VPN для доступу до неї за кордоном.

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

У Великобританії 3 сезон буде транслюватися в прямому ефірі на 4 каналі, тобто ви можете дивитися онлайн через Усі 4 або TVPlayer.com. Ці сервіси є абсолютно безкоштовними у користуванні, але обидва вимагають від користувачів створення облікового запису, перш ніж щось передавати в потоковому режимі. Під час реєстрації вам буде запропоновано ввести свій поштовий індекс; це лише для статистичних цілей і не використовується для підтвердження вашого місцезнаходження. Насправді, ви можете ввести будь-який поштовий індекс у Великобританії і все одно матимете дозвіл на реєстрацію.

Канал 4 ще не оголосив, коли він відображатиметься Казка невільниці Сезон 3. Попередні сезони виходили у Великобританію через кілька тижнів після прем’єри в США, тому, ймовірно, британські шанувальники зможуть переглядати це на початку липня. Якщо ви зазвичай проживаєте десь в іншому місці і тимчасово перебуваєте лише у Великобританії, ви все одно можете отримати доступ до послуг зі своєї країни за допомогою VPN.

Сезон перший і два доступні на телебаченні Now Ця послуга коштує 7,99 фунтів стерлінгів на місяць і включає семиденну пробну версію. Це означає, що якщо ви швидкі, можна переглядати кожен епізод, не стягуючи плату. Ви також можете купувати кожен сезон на Amazon Prime Video, але, як ви можете безкоштовно переглядати його в інших місцях, насправді немає причин.

Канал 4, TVPlayer та телеканал Amazon Prime Video доступні лише у Великобританії. Ви можете отримати доступ до цих служб за кордоном за допомогою британського VPN-сервера.

Канада

Канадський прапор

Канадські вболівальники можуть транслювати новий сезон Казка невільниці жити та безкоштовно на Браво. Епізоди будуть показуватися щотижня, починаючи з 9 червня, хоча для перегляду вам знадобиться наявна підписка на кабель.

Якщо ви хочете переглянути попередні епізоди, ви знайдете обидва попередні сезони на Crave. Ця послуга зазвичай коштує $ 9,99 CAD на місяць, але вона постачається з одномісячною пробною версією. Таким чином, ви повинні мати можливість передавати сезони один і два Казка невільниці повністю безкоштовно. Згодом просто пам’ятайте про скасування, щоб ваш спосіб оплати не стягувався.

Обидва вищевказані служби геоблокуються, тому вам доведеться підключитися до одного з канадських серверів вашого VPN, щоб отримати доступ до них з інших країн.

Інші місця

Казка невільниці це надзвичайно популярне шоу з масовим міжнародним підписанням. Як результат, велика ймовірність здійснити повітря в багатьох регіонах по всьому світу. Ми висвітлювали кожного підтвердженого міжнародного мовника 3 сезону вище, але, коли прем’єра наближається, ми можемо очікувати, що буде оголошено більше.

Якщо ви не знаєте, де дивитися, радимо перевірити веб-сайти найбільших телерадіомовників у вашій країні. Коли мережа забезпечує таке гучне шоу, як це, воно часто рекламується на головній сторінці. Ще не можете знайти місцевого мовника? Можливо, що, як і у Великобританії, у вашої країни є дещо інша дата прем’єри, або дата ще не підтверджена. Якщо ви подорожуєте та хочете бути в курсі останніх днів, пам’ятайте, що ви можете отримувати доступ до потокових сайтів інших країн з будь-якого місця за допомогою VPN.

Що ми можемо очікувати від третього сезону «Казки служанки»?

Останній сезон Росії Казка невільниці закінчився великим поворотом. Нижче ми обговоримо наслідки цього та чого очікувати від майбутнього сезону. Попередження: слідуйте за спойлерами.

Другий сезон був похмурим, навіть за стандартами цього шоу. Однак наблизився проблиск надії, і Марти згрупувались, щоб допомогти Джуні та Емілі врятуватися. Давши шанс, Джун відмовився, але дозволив дитині піти. Ймовірно, в третьому сезоні буде вивчено спроби червня відновити Ханну та переїхати в Канаду, але гарантується, що перед цим будуть проблеми, оскільки тизер 3 сезону, показаний у Суперкубку, показав, що будинок Серени горить.  

Тоді виникає питання про те, як зміниться заклад. Творець шоу Брюс Міллер нещодавно виявив, що тітка Лідія пережила своє випробування у фіналі другого сезону, але бунт її невільниці, поєднаний з недавньою атакою на командирів, може призвести до більш жорстоких та гнітючих обставин для червня (якщо це навіть можливо).

Казка Покоївки, сезон 3, акторський склад

Здебільшого головний склад у третьому сезоні залишиться незмінним. Тоді, є кілька нових персонажів: Командир Уінслоу та його дружина (зіграні Крістофер Мелоні та Елізабет Різер). Крім того, хоча в минулому сезоні Бредлі Вітфорд (командир Лоуренс) відігравав дуже незначну роль, він повинен стати регулярним серіалом. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me