Як дивитись ITV у США

Як дивитись ITV у США (1)

Щоб дивитись ITV в прямому ефірі з Америки, вам знадобиться VPN, однак не всі VPN будуть працювати з ITV. Ми покажемо вам, що робити та як їх використовувати для передачі ITV у США.

VPN покращують вашу безпеку в Інтернеті, шифруючи ваш трафік. Це не дозволяє вашому постачальнику послуг Інтернету (ISP), роботодавцю чи уряду бачити, що ви робите в Інтернеті. Ви також можете використовувати VPN для доступу до сайтів і служб за межами призначеної області мовлення. Це дуже просто: ці сайти знаходять місцезнаходження користувача, перевіряючи його IP-адресу, але коли ви підключаєтесь до VPN, вам надається нова, конкретна для регіону IP-адреса для країни, в якій знаходиться ваш вибраний сервер..

Онлайн-потокова платформа ITV називається ITV Hub. Він доступний лише для користувачів у Великобританії, і через суворі заходи щодо обмеження географічних обмежень не кожна VPN може розблокувати її за кордоном. Пізніше ми розкриємо наші рекомендовані VPN більш детально, але якщо ви поспішаєте, ви можете знайти короткий огляд кожного нижче:

 1. ExpressVPN Завдяки сильній увазі до безпеки, конфіденційності та швидкості, а також відмінні можливості розблокування, ExpressVPN ідеально підходить для передачі ITV у США.
 2. CyberGhost Ця послуга може похвалитися високошвидкісними серверами, оптимізованими в потоковому режимі, попередньо налаштованою безпекою та зручним для початківців інтерфейсом.
 3. NordVPN Надзвичайно універсальний VPN з високою швидкістю, розширеними функціями безпеки та можливістю розблокувати ITV з будь-якого місця.
 4. IPVanish Швидкий і легкий сервіс з високим лімітом підключення та потужною підтримкою багато платформ, IPVanish ідеально підходить для потокової передачі під час руху.
 5. PrivateVPN Пропонує швидкість, що перевищує середню, не зберігає журналів і легко розблоковує кілька популярних платформ, включаючи ITV Hub.
 6. Surfshark Він має чудову можливість розблокування, політику без журналів і широкий спектр функцій безпеки.
 7. Щит гарячої точки Швидкий та надійний, прихильний до вашої безпеки, Hotspot Shield дозволяє легко дивитися ITV Hub, де б ви не були в світі.

Як дивитися ITV у США за допомогою VPN

VPN можуть здаватися приголомшливими, але вони насправді досить прості у використанні. Нижче ми пояснимо, як дивитись ITV у США чи деінде:

 1. Почніть з реєстрації в одному з VPN нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення, забезпечивши отримання відповідної версії для свого пристрою.
 3. Підключіться до одного з серверів VPN у Великобританії.
 4. Увійдіть у ITV Hub та спробуйте відтворити відео. Він повинен завантажуватися негайно, але якщо ні, спробуйте очистити кеш-пам’ять та файли cookie веб-переглядача, а потім перезавантажте сторінку.

Отримайте PREMIUM VPN БЕЗКОШТОВНО: Вам потрібен лише VPN на короткий час? Незалежно від того, чи їдете ви у відпустку чи просто хочете подивитися одне конкретне шоу на ITV, ви можете скористатися послугами ExpressVPN 30-денна гарантія повернення грошей. Хоча вам доведеться платити заздалегідь, ви можете скасувати в будь-який момент отримання повного повернення коштів, фактично дозволяючи безкоштовно дивитися ITV за кордоном..

Вибір найкращих VPN для передачі ITV за кордон

Вирішити, який VPN використовувати рідко, настільки просто, як це має бути. Нові послуги з’являються постійно, і кожен пропонує різні функції. Щоб полегшити ситуацію, знайшовши найкращі VPN для перегляду ITV у США, ми вирішили лише рекомендувати послуги, що відповідають усім наведеним нижче критеріям:

 • Розблокує ITV Hub та подібні британські потокові сервіси
 • Забезпечує швидке, надійне з’єднання
 • Не записує особисту інформацію
 • Використовує потужне шифрування і пропонує різні додаткові функції безпеки
 • Подає програми для найпопулярніших платформ і пристроїв

Найкращі VPN для перегляду ITV у США

Подивіться нижче, щоб дізнатися, які VPN найкраще розблокувати ITV за кордоном:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи Великобританію. Це швидкий, надійний VPN, який дозволяє переглядати відео в прямому ефірі без будь-якого затримки або буферизації. Що ще краще, він може надійно розблокувати основні потокові послуги, включаючи ITV Hub та Netflix UK з-за кордону.

Ця послуга забезпечує постійний прихований трафік за допомогою комбінації 256-бітного шифрування, перемикача захисту (який зупиняє всі передачі даних у випадку, якщо ви раптово відключитесь), ідеальної секретності вперед та захисту від витоків DNS та IPv6. Поки ви можете платити за біткойн за додаткову анонімність, ExpressVPN не реєструє ідентифікуючу інформацію тож ви захищені в будь-якому випадку. Потрібна допомога? Ви можете отримати службу підтримки 24/7 через чат в прямому ефірі.

ExpressVPN надає програми для пристроїв Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Вона включає в себе власну прошивку, щоб зробити установку служби на роутері максимально простою.

Плюси:

 • Немає проблем з розблокуванням потокового вмісту у Великобританії, перебуваючи за кордоном, як Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Послідовні, швидкі зв’язки
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Анонімно оплачуйте Bitcoin

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж суперники

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ITV: ExpressVPN – наш вибір №1. Це швидкий, надійний сервіс, який робить основний акцент на вашій безпеці та конфіденційності в Інтернеті. Найкраще, що це гарантується 30-денною гарантією повернення грошей без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost В даний час є понад 5700 серверів у 89+ країнах (включаючи приблизно 486 серверів у Великобританії). Він розроблений для того, щоб зробити потокове передавання якомога простішим: кожен сервер показує послугу, яку він розблокує поточне завантаження сервера, а швидкості достатньо високі для передачі прямого HD-вмісту без помітного буферизації. CyberGhost дозволяє мати до семи одночасних з’єднань, тоді як більшість його конкурентів допускають від трьох до шести.

Однією з найбільших переваг цього сервісу є те, що всі його функції безпеки включені за замовчуванням. До них відносяться 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6, блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення та перемикач на знищення (як у настільних, так і в мобільних додатках). CyberGhost не реєструє будь-яку особисту інформацію але дозволяє підписатись анонімно, якщо бажаєте. Це дуже зручний сервіс, але підтримка доступна в прямому чаті 24/7 на випадок, якщо вам це потрібно.

CyberGhost має додатки для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Він працює з вибраними мережевими маршрутизаторами, але спочатку їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Швидкі сервери, оптимізовані для потокової передачі
 • Суцільні функції конфіденційності та безпеки, включені за замовчуванням
 • Недорогий варіант із зручними для початківців додатками

Мінуси:

 • Відсутність параметрів конфігурації може розчарувати користувачів живлення

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА ОПЦІЯ: CyberGhost – швидкий, доступний і ідеальний для доступу до геоблокованих служб, таких як ITV Hub за кордоном. Її плани включають 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Cyberghost

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має найбільшу мережу будь-якого провідного постачальника: понад 5500 серверів у 62 країнах, лише 700 у Великобританії. Це дуже швидкий сервіс, який може похвалитися чудовими можливостями розблокування; це дозволяє вам отримати доступ не лише до ITV, а й до кількох інших британських платформ, включаючи BBC iPlayer, Amazon Prime Video та Усі 4.

Цей VPN включає декілька розширених функцій безпеки. Існує 256-бітне шифрування, специфічний для програми вимикач на знищення, adblocker, сканер шкідливого програмного забезпечення та захист від витоків DNS, WebRTC, IPv6 та переадресації портів. Ви навіть можете використовувати два VPN одночасно або підключитися до Tor через VPN, якщо хочете. NordVPN не зберігає журналів, тож ваша діяльність не може бути простежена до вас. Підтримка клієнтів доступна цілодобово через живий чат у разі виникнення проблем.

Додатки NordVPN доступні для MacOS, Linux, Windows, iOS та Android. Його можна встановити вручну на вибраних бездротових маршрутизаторах.

Плюси:

 • Розширена серверна мережа
 • Бюджетний постачальник, який не скупиться на функції безпеки та конфіденційності
 • Політика без журналів
 • Швидкості проходять досить швидко для потокової передачі HD

Мінуси:

 • Настільний додаток може бути незручним у використанні

Наш результат:

4.5 з 5

Швидке та безпечне: NordVPN пропонує високі швидкості, виняткові можливості розблокування та свободу підлаштовувати свою безпеку для задоволення ваших потреб. Він включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish пропонує доступ до більш ніж 1200 серверів, що поширюються в 60+ країнах, включаючи Великобританію. Цей сервіс – швидкий, надійний та легкий, з гідними можливостями розблокування, саме тому він давно є улюбленим для тих, хто шукає трансляцію на мобільних пристроях. Крім того, він дозволяє до десяти одночасних з’єднань, що набагато більше, ніж у більшості інших VPN.

Цей VPN захищає ваш трафік за допомогою комбінації 256-бітного шифрування, перемикача захисту (лише для настільних версій) та захисту від витоку IPv6 та DNS. Ви можете приховати ваш трафік OpenVPN, що допоможе приховати той факт, що ви взагалі використовуєте VPN. IPVanish має політику без журналів, тому немає ризику, щоб ваші дії були віднесені до вас. Представники служби підтримки клієнтів готові допомогти за допомогою прямого чату цілодобово.

IPVanish пропонує додатки для Windows, MacOS, Android, iOS та Amazon Fire TV та Firestick. Для використання з платформами на базі Linux або домашніми маршрутизаторами потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості
 • Вражаючі функції безпеки та конфіденційності
 • Повністю послуга без вборів не порушує вашу конфіденційність

Мінуси:

 • Не приймає біткойн

Наш результат:

4 з 5

СТРІЙТЕ ІТВ БУДЬ-ЯКОГО: IPVanish – це високошвидкісний і безпечний VPN з високим лімітом підключення та потужною підтримкою багато платформ. Він включає 7-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має менше серверів, ніж деякі з її конкурентів (88 у 57 країнах, у тому числі шість у Великобританії), але він забезпечує вище середньої швидкості і може легко розблокувати широкий спектр впертих потокових платформ, включаючи ITV Hub, BBC iPlayer, Netflix UK та інші Усі 4. Дозволено до шести одночасних з’єднань, тобто ви можете захистити більшість, якщо не всі, своїх пристроїв відразу.

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS, WebRTC та IPv6 та перемикач захисту (лише для Windows), щоб захистити вас у будь-який час. Ви можете платити за біткойн, якщо хочете, але PrivateVPN має сувору політику без реєстрації журналів, тож ви в будь-якому випадку майже анонімні. Чат в прямому ефірі доступний 22 години на день (виключаючи 1-3 PM PST), і якщо ви намагаєтеся, персонал може віддалено встановити та налаштувати програмне забезпечення для вас.

PrivateVPN надає програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Його можна встановити вручну на пристроях Linux та інтернет-маршрутизаторах.

Плюси:

 • Швидкості досить хороші для якісної трансляції
 • Завоювання репутації за зростаючим списком сайтів, які вони розблокують
 • Постачальник нульових журналів

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів
 • Живий чат – це не цілодобово

Наш результат:

4.5 з 5

БЕЗ СТРЕСУВАННЯ: PrivateVPN може похвалитися високою швидкістю, чудовою здатністю до розблокування та твердою прихильністю до вашого конфіденційності. Крім того, він пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark має 1000+ серверів, що поширюються в 60+ країнах. Це сильний вибір для потокової передачі не тільки через швидкість, але й тому, що він деблокує основні платформи, такі як Netflix, ITV Hub та Hulu з будь-якої точки світу. Ще краще, на відміну від більшості своїх конкурентів, цей VPN не має межі зв’язку. Це дозволяє одночасно захищати всі свої пристрої.

Ця послуга використовує 256-бітне шифрування AES, перемикач на знищення та захист від протікань WebRTC, IPv6 та DNS, щоб зберегти вашу діяльність приватною в будь-який час. Що ще більш важливо, Surfshark не реєструє жодних даних, які могли б вас ідентифікувати. Однак є можливість платити в криптовалюті за ще більшу конфіденційність. Додатки дуже прості у використанні, але якщо вам потрібна допомога, підтримка клієнтів працює 24/7 під час чату в прямому ефірі.

Surfshark поставляється з додатками для Windows, Linux, Android, MacOS та iOS. Його можна встановити вручну на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Підключіть скільки завгодно пристроїв
 • Розблокує ITV та багато подібних сервісів
 • Пристойні швидкості

Мінуси:

 • Немає найбільшої мережі навколо
 • Деякі сервери повільніше, ніж інші

Наш результат:

4 з 5

ПЕРЕГЛЯД НА ЯКІЙ ПРИСТРІЙ: Surfshark – це безпечний VPN, який не тільки розблокує ITV у США, але дозволяє переглядати найкращу якість на будь-якому з ваших пристроїв. Ця послуга постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Щит гарячої точки працює понад 3000 серверів у 70+ країнах, що означає, що це прекрасний спосіб розблокувати гео-обмежені потокові платформи. Насправді, а також дозволяє переглядати ITV-центр, цей VPN розблокує такі сервіси, як Netflix, Hulu та CBS All Access. Крім того, оскільки ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, ви можете дивитися на тому пристрої, який вам найбільше подобається..

Ця послуга оснащена широким спектром функцій безпеки, включаючи 256-бітове шифрування, захист від витоків DNS та IPv6 та комутаційний перемикач (який автоматично зупиняє всі передачі даних у випадку втрати зв’язку з VPN. Після вимкнення з’єднання Hotspot Shield не зберігає жодної особистої інформації. Якщо у вас виникли якісь проблеми, ви можете отримати службу підтримки за допомогою чату в режимі реального часу, 24/7.

Hotspot Shield надає програми для MacOS, Windows, iOS та Android.

Плюси:

 • Постійно великі швидкості
 • Сильний на безпеку
 • Розблокує ITV Hub з будь-якого місця

Мінуси:

 • Деякі минулі проблеми конфіденційності
 • Немає програми для Linux

Наш результат:

4.5 з 5

ДРУЖЕ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ VPN: Щит гарячої точки дуже простий у використанні, але не обманюйте: він має безліч потужних функцій безпеки, сильну розблокуючу здатність та високу швидкість. Існує навіть 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я передавати ITV за кордон безкоштовною VPN?

Можливо, ви б спокусилися використовувати безкоштовний VPN, але ми радимо не робити цього. Незважаючи на те, що в них більше користувачів, ніж платні послуги, безкоштовні VPN зазвичай не мають достатньо серверів, щоб задовольнити попит та забезпечити швидкість, необхідну для потокової передачі HD. Це означає, що відео, можливо, буферується протягом тривалого періоду часу, якщо вони взагалі відтворюються. Крім того, безкоштовні VPN часто не можуть обійти суворі заходи щодо обмеження географічних обмежень, що застосовуються на таких платформах, як ITV Hub. Це означає, що ви можете не бачити нічого.

Ви можете запитати себе, як ці служби можуть дозволити собі функціонувати. Часто ви виявляєте, що вони використовують бізнес-модель, що підтримується рекламою, або просите користувачів платити за більш високі швидкості. Однак деякі безкоштовні VPN ще більше зберігають файли cookie для відстеження на пристрої користувача та збирають інформацію про те, які сайти вони відвідують та як часто. Потім ці дані можуть бути продані рекламодавцям, найчастіше без вашого відома чи явної згоди.

Тоді виникає питання безпеки. Нещодавній аналіз 283 безкоштовних VPN-додатків виявив, що понад 38% містили зловмисне програмне забезпечення, 18% взагалі не використовували шифрування, а понад 80% просочились особистої інформації через IPv6. Немає жодних гарантій, що більший сервіс буде будь-яким безпечнішим: ми навіть бачили, як великий безкоштовний VPN продає пропускну здатність своїх користувачів, щоб полегшити ботнет.

Найефективніший спосіб захистити себе в Інтернеті – це використовувати поважну, налагоджену VPN з перевіреною історією захисту конфіденційності своїх клієнтів..

Як створити обліковий запис ITV Hub за кордоном

підпишіться на ITV Hub

Перш ніж ви зможете щось переглянути, вам доведеться створити обліковий запис. Для початку перейдіть на сторінку реєстрації Центру ITV. Більшість інформації, яку вам запропонують ввести, є досить стандартною, але ITV також запитає вас про свій поштовий індекс. Ви можете ввести тут будь-який англійський поштовий індекс, оскільки ITV насправді не перевіряє, чи живете ви там. Зауважте, що шотландські поштові індекси не приймаються; глядачі в Шотландії можуть або ввести англійський поштовий індекс, або використовувати регіональну потокову платформу ITV, програвач STV Player.

Щойно ви ввели свою інформацію, натисніть Надіслати і підтвердити свою електронну адресу. Тепер ви можете просто підключитися до VPN-сервера в Англії, увійти в ITV Hub і почати трансляцію. Якщо ви плануєте дивитись прямі трансляції, вам потрібно мати ліцензію на телебачення Великобританії. Однак ITV Hub цього не підтверджує і по суті працює на системі честі.

Чому ще я повинен використовувати VPN?

ITV – не єдина послуга, до якої VPN дозволяє отримати доступ за кордон. Такі сайти, як Betfred та Unibet, часто доступні лише у Великобританії, але ви можете використовувати їх як звичайне, попередньо підключившись до британського сервера. VPN також дозволяють безпечно отримувати доступ до своїх банківських послуг RBS, HSBC або NatWest. Як додатковий бонус, вони зменшують шанс запускати автоматичне сповіщення про шахрайство просто тому, що ви ввійшли з іншої країни.

Громадські мережі Wi-Fi зручні, але рідко добре захищені. Як результат, вони є популярною ціллю для хакерів. Однак, оскільки VPN шифрують ваш трафік, ваша діяльність залишається приватною і її ніхто не може читати. Крім того, оскільки ваш трафік здійснюється через сервери в інших місцях світу, VPN – це простий спосіб обійти веб-фільтрацію, накладену урядом або власником точки доступу..

Що я можу спостерігати на Центрі ITV?

ITV Hub дозволяє вам прямо та безкоштовно передавати шість телеканалів (ITV, ITV2, ITVBe, ITV3, ITV4, CITV). Також є широкий вибір вмісту за запитом, і нижче ми перерахували деякі найпопулярніші назви служби:

 1. Еммердейл
 2. Острів любові
 3. Єдиний шлях – Ессекс
 4. Забери мене звідси
 5. Голос
 6. Танці на льоду
 7. Доброго ранку, Британія
 8. Пекельна кухня
 9. Погоня
 10. Шоу Джеремі Кайла
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me