Як дивитись Імперію 6 сезон в Інтернеті з будь-якого місця

Як дивитися Імперію 6 сезон в Інтернеті

Сезон 6 імперії відбудеться прем’єрою 24 вересня о 21:00 EST (18:00 PST) на Фокс. Для перегляду вам потрібна підписка на кабельне телебачення. Більше того, вміст Fox є регіонально заблокованим та доступний лише у США. Це означає, що вам потрібна VPN, щоб жити в потоці Empire за кордоном. Якщо ви спробуєте переглянути Емпайр без IP-адреси США, ви побачите таку помилку:

“Географічне обмеження. Цей вміст недоступний у вашому місцезнаходження. “

Географічне обмеження лисиці

Ми рекомендуємо лише для перегляду офіційні джерела Імперії сезон 6 онлайн. Хоча неліцензованих потоків, можливо, буде багато, вони не варті вашого часу. Для початківців більшість мають низьку якість із низькою роздільною здатністю та частими відставаннями та буферизацією. Можливо, ви навіть виявите, що несанкціоноване джерело вимкнено під час прямого трансляції, залишаючи вас без можливості дивитись Імперію, сезон 6 в Інтернеті.

Сезон Імперії 6 доступний лише на гео-обмежених платформах. З цієї причини вам потрібен VPN, якщо ви плануєте переглядати Empire за кордоном (за межами США).

Як дивитися Імперію 6 сезон в Інтернеті

Тепер ми допоможемо вам ознайомитись із тим, що вам потрібно зробити, щоб дивитись сезон 6 Імперії в Інтернеті. Не хвилюйтесь, це швидко і просто, і це займе лише кілька хвилин.

Ось як дивитись сезон 6 на Імперії онлайн в будь-якому місці:

  1. Підпишіться на сервіс VPN з американськими серверами, які розблокують Fox. Ми рекомендуємо ExpressVPN але NordVPN та CyberGhost – чудові альтернативи цінності.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN або розширення для браузера для пристрою, з якого ви хочете переглянути сезон 6 сезону Empire.
  3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в США. Це дозволить вам мати IP-адресу США для розблокування Fox, навіть якщо ви знаходитесь за кордоном.
  4. Тепер перейдіть до Fox та ввійдіть у телевізійного провайдера США. Ви також можете дивитись Імперію 6 сезон без кабелю через вибрані потокові послуги (але докладніше про них пізніше).
  5. Перевірте свою VPN за допомогою Fox. Не забудьте заздалегідь очистити кеш-пам’ять та файли cookie вашого веб-переглядача. Якщо вміст все ще заблоковано, можливо, варто також спробувати інший сервер США.

Як дивитись сезон Імперії 6 на телебаченні США

Прапор США

Якщо ви перебуваєте в США та маєте передплату на кабельне телебачення, ви можете дивитися Імперії 6 сезон о Лисиця через звичайне телебачення. Ви також маєте можливість онлайн-трансляції Empire Season 6 в Інтернеті за допомогою веб-сайту Fox або додатків. Fox також пропонує 1-годинний перегляд попереднього перегляду, який не потребує входу кабельного провайдера, а щоб дивитись весь шостий сезон Імперії в Інтернеті, доведеться рано чи пізно взяти на себе зобов’язання.

Не потрібно хвилюватися, якщо у вас немає кабельного телебачення! Ще один спосіб дивитися Фокс – це підписатись на один із наступних потокових сервісів, які пропонують Fox як частину своїх телевізійних пакетів: AT&T TV Now ($ 50 USD / місяць), FuboTV ($ 54,99 / місяць), Hulu з прямим телебаченням ($ 44,99 / місяць), PlayStation Vue ($ 49,99 / місяць), Sling TV ($ 25 / місяць) і YouTube TV ($ 49,99 / місяць ).

Усі вищезазначені послуги пропонують безкоштовні випробування, але, як і Fox, обмежені географічними можливостями. Таким чином, вам знадобиться американська IP-адреса для доступу до них за кордоном. ExpressVPN пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей що ідеально підходить для тестування з Fox, а також із цими різними потоковими послугами.

Як дивитись сезон 6 Імперії на телебаченні Великобританії

Великобританія прапор

Кожен сезон Імперії транслювався у Великобританії через місяць після виходу в США. Перші три сезони Імперії виходили на Е4-му каналі 4. Однак сезони 4 та 5 Empire були показані на сестринському каналі 5 Star 5. Поки ще немає офіційної дати випуску для Великобританії, ми можемо очікувати Імперії 6 сезон в ефірі 5 зірок десь у жовтні 2019 року.

Глядачі у Великобританії, таким чином, зможуть дивитись сезон 6 Імперії на традиційному телебаченні на “5 зірок”. До каналу можна дістатися через програми Freeview, Freesat, Sky та Virgin Media. Також можна дивитись в Інтернеті My5 (Служба підключення 5 каналу). Зауважте, що для цього потрібно зареєструвати безкоштовний обліковий запис My5. Вам потрібно буде вказати електронну адресу та захищений пароль, а також своє ім’я та дату народження. Однак ви також можете ввійти через Facebook, Twitter або Google.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду 6 сезону Імперії?

Безкоштовні VPN мають обмежену кількість IP-адрес, багато з яких перебувають у чорному списку веб-сайтів та служб, які пропонують геоблокований вміст. Як такий, багато безкоштовних VPN не вдається розблокувати лайки Fox та My5. Дійсно, їх низької продуктивності достатньо, щоб позбавити багатьох користувачів. Низька швидкість робить виклик поточної імперії 6 сезон викликом. Дійсно, безкоштовні VPN-сервіси не є рідкісними для того, щоб запускати пропускну здатність пропускної здатності, що призводить до відставання та буферизації.

Вибираючи безкоштовну VPN, ви навряд чи матимете доступ до цілодобової підтримки чату або матимете змогу одночасне з’єднання. Ви також знайдете середній безкоштовний VPN, який висвітлює такі функції безпеки, як шифрування, перемикач на знищення та політика без реєстрації. Це означає що безкоштовні VPN не захищають ваші дані або захищають вашу конфіденційність в Інтернеті. Одним із прикладів цього є той факт, що відомо, що деякі безкоштовні VPN відстежують та продають дані перегляду користувачів.

Чого можна очікувати від 6 сезону імперії?

Оскільки майбутній сезон 6 імперії стане завершальним сезоном, ми можемо очікувати відповіді на різні питання. Зокрема, фінал 5 сезону побачив, що Люсі та Кукі очолюють окремі шляхи, залишивши етикетку Empire розбитою. Насправді, Андре, ймовірно, керуватиме розважальною компанією після успішної трансплантації серця наприкінці сезону 5. Залишається зрозуміти, чи зможуть Люсі та Кукі вирішити свої розбіжності та повернути імперію до колишньої слави.

Котрі учасники акторської ролі повернуться на сезон 6 імперії?

Переважна більшість головних ролей повернеться на сезон 6 імперії. Сюди входять Терренс Говард (Люсі Ліон), Брайсері Грей (Хакіем Ліон), Трай Біерс (Андре Ліон) та Тараджі Хенон (Cookie Lyon).

Одним з відомих винятків є Джуссі Смоллетт (Джамал Ліон), який не повернеться після звинувачень у влаштуванні расистських та гомофобних нападів на себе у січні 2019 року. Однак Катлінн Сімоне (Скарб), Мета Голдінг (Тері), Маріо (Девон) та Вуд Харріс (Деймон Крос) повинен стати постійними серіалами, які мали повторювані ролі в 5 сезоні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me