Як дивитись Імперію 5 сезон в Інтернеті з будь-якого місця

Дивлячись дивитися Імперії онлайн? У цій публікації ми розповімо про те, як передавати трансляцію Імперії 5 сезон в прямому ефірі і безкоштовно. Ми також пояснимо, що таке віртуальна приватна мережа (VPN), як можна допомогти вам дивитися Імперії за кордоном, і які VPN найкраще використовувати під час трансляції.

Як дивитись Імперію 5 сезон в Інтернеті безкоштовно

Перший із вісімнадцяти епізодів у ІмперіїП’ятий сезон виходив в ефір 26 вересня. Нові епізоди виходили ввечері в середу о 5 вечора PST (1:00 BST / 8PM EST), хоча в деяких випадках, як і в епізоді 5, натомість є розрив у два тижні. Нижче ми повідомимо, куди ви можете прямувати всю серію в прямому ефірі та на вимогу.

Слід зазначити, що ми рекомендуємо лише офіційні рекомендації Імперії мовники. Хоча неліцензовані потоки доступні для багатьох популярних шоу (включаючи це), вони не варті вашого часу. Зазвичай вони мають низьку роздільну здатність і їх часто проводять в автономному режимі за порушення авторських прав. З Імперії доступний для законного потокового передавання на кількох платформах, не потрібно вдаватися до неофіційних потоків.

Найкращий VPN для потокової імперії: ExpressVPN

ExpressVPN посилюються

VPN допомагають вам залишатися анонімними в Інтернеті, шифруючи ваш мережевий трафік, що заважає постачальнику послуг Інтернету чи адміністраторам мережі контролювати вашу діяльність. Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN: ця послуга забезпечує досить високі швидкості для передачі прямого відео HD без перерв або помітного буферизації. Крім того, ExpressVPN має понад 2000 серверів у 94 країнах і може розблокувати численні геоблоковані потокові платформи, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

Початок роботи з ExpressVPN простий: просто виберіть тривалість передплати (один місяць, шість місяців або рік) і оплатіть. Оскільки існує безкоштовна 30-денна пробна версія, у вас буде достатньо часу, щоб випробувати послугу і побачити, чи відповідає вона вашим потребам. Якщо ні, просто скасуйте, і ви отримаєте гроші, без запитань. Якщо вам потрібне лише короткочасне покриття VPN, наприклад, якщо ви їдете у відпустку, ви можете скористатися випробуванням ExpressVPN, щоб тимчасово захистити себе безкоштовно.

ЕКСКЛЮЗИВНО: Скоротіть щомісячну вартість до $ 6,67 (знижка 49%), вибравши річний план ExpressVPN. Ви навіть отримаєте додаткові тримісячне безкоштовне покриття.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Як дивитися імперію за кордоном за допомогою VPN

Ніколи раніше не використовували VPN? Не хвилюйтеся, розблокування гео-обмежених платформ насправді досить просто. Ось як дивитися Empire з VPN:

  1. Почніть з вибору підходящої VPN. Ми вже згадували ExpressVPN вище, але якщо вам подобається дешева альтернатива, NordVPN та CyberGhost – це відмінний вибір.
  2. Завантажте програмне забезпечення VPN, подбавши про те, щоб отримати правильну версію для операційної системи вашого пристрою.
  3. Далі визначте, які джерела нижче ви хочете використовувати.
  4. Підключіться до VPN-сервера у відповідній країні. Наприклад, для розблокування 5Star вам потрібен сервер США для перегляду на FOX або сервер Великобританії.
  5. Спробуйте завантажити відео з обраного веб-сайту. Він повинен завантажуватися майже миттєво, але якщо ні, спробуйте перезавантажити сторінку або перезапустити веб-переглядач.

Якщо у вас є час, радимо виконати описані вище дії Імперії власне ефіри. Таким чином, ви заздалегідь дізнаєтесь, чи працює ваш VPN правильно. Крім того, якщо у вас виникнуть проблеми, у вас все ще буде достатньо часу, щоб отримати допомогу від служби підтримки клієнтів VPN..

Де дивитись Імперії в Інтернеті

Хоча Імперії дебютував у американській мережі, він має шанувальників у всьому світі. На щастя, її успіх спричинив шоу, яке взяли мовники за межами США. Нижче ми повідомимо, де ви можете дивитися Імперії 5 сезон в прямому ефірі та за запитом, де б ви не знаходилися.

НАС

Прапор США

Американські глядачі можуть переглядати 5 сезон і вибирати епізоди з 4 сезону по FOX. Ви можете безкоштовно передавати поточну годину наживо або за запитом контенту, але після цього вам доведеться зареєструватися на FOX Now, щоб продовжувати перегляд. Ця послуга безкоштовна, але вам потрібно увійти за допомогою даних про свого провайдера кабелю або підтримуваної послуги, що надається вище.

Хороша новина полягає в тому, що є численні потокові сервіси, які включають FOX. На момент написання ви можете дивитися в прямому ефірі з DirecTV, fuboTV, Hulu, PlayStation Vue, Sling TV або YouTube TV.

Однак Hulu є найменш дорогим варіантом, проте $ 11,99 на місяць, перший місяць безкоштовний. Якщо ретельно визначити безкоштовний пробний період кожної служби, ви зможете переглянути більшість сезону 5 абсолютно безкоштовно. Найкраще, Hulu дозволяє вам передавати поточний кожен попередній сезон Імперії на вимогу.  

Великобританія

Британський прапор - Union Jack, Британський прапор - Union Jack - Великобританія

Імперії Сезон 5 виходить в ефір трохи пізніше у Великобританії, і відбудеться прем’єра до 18 жовтня о 22:00. Шоу транслюватиметься на 5Star, а це означає, що ви можете переглядати серіали наступного дня на My5. Реєстрація чи оплата не потрібна, хоча для перегляду вам доведеться перебувати у Великобританії або підключитися до британського VPN-сервера.

Хоча в My5 немає прямого ефіру, є рішення для тих, хто хоче дивитися Імперії як це випускає. TVPlayer дозволяє вам передавати в Інтернеті різні канали безкоштовного перегляду, включаючи 5Star. Вам потрібно заздалегідь створити обліковий запис, але 5Star включений у безкоштовний пакет, тому вам нічого не доведеться платити. Знову ж, ця платформа геоблокована, тому для перегляду з-за кордону вам знадобиться VPN.

Шукаєте наздогнати попередні епізоди до настання 5 сезону? Кожен епізод із 1–4 сезонів доступний на Amazon Prime Video. Ця послуга коштує 7,99 фунтів стерлінгів на місяць, із місячною безкоштовною пробною версією. Якщо ви студент університету чи коледжу Великобританії, це випробування триває цілих півроку.

Канада

прапор Канади

Канадська аудиторія може переглядати нові епізоди Імперії абсолютно безкоштовно щосереди о 20:00 CHCH. Реєстрація не потрібна, і потік доступний з будь-якого місця. Незважаючи на це, ми все-таки рекомендуємо використовувати VPN, оскільки вони допомагають зменшити ймовірність затухання провайдера.

У той час, як раніше сезони були доступні за запитом у Shomi, ця послуга припинилася наприкінці 2016 року. CHCH пропонує лише прямий контент, і жодна інша платформа не брала участь у шоу, тому наразі це єдиний спосіб трансляції Імперії Сезони 1-4 – це придбати їх на Amazon, Google Play чи iTunes.

Інші місця

Хоча Імперії має велику кількість шанувальників, які мають важку силу, у неї була непроста історія з міжнародними мовниками. У деяких країнах (наприклад, в Австралії) шоу змінилося або було зовсім відмовлено через низьку кількість переглядів. The Імперії Сторінка Вікіпедії має гідний список міжнародних джерел, але, на жаль, залишилось не так багато.

У країнах, де немає офіційного мовника, ваш єдиний варіант – придбати сезони або епізоди окремо з платформ, таких як Google Play, iTunes та Amazon. Варто також пам’ятати, що якщо ви зараз перебуваєте за кордоном, ви все одно можете налаштовуватися на потоки з своєї країни за допомогою VPN.

Чи можу я дивитись Empire на безкоштовній VPN?

Безкоштовні VPN можуть здатися привабливими на перший погляд, але ми радимо не використовувати його. Їх сервери постійно бомбардують користувачів, а це означає, що ви можете очікувати повільної швидкості перегляду та довгих, частих пауз при потоковому перегляді відео. Деякі мережі настільки розтягнуті, що служби навіть встановили обмеження щомісячних даних, видаляючи себе як довготривале потокове рішення. Крім того, безкоштовні VPN зазвичай першими блокуються потоковими платформами, тому ви, можливо, не зможете дивитися, навіть якщо ви отримаєте досить швидке з’єднання.

Як безкоштовні VPN можуть дозволити собі створювати та підтримувати свої сервери? Просто, оскільки вони не беруть рахунок користувача безпосередньо, вони знаходять інші способи заробити гроші. Це може бути від введення реклами на відвідувані вами сторінки, але вони також можуть зібрати цінну інформацію про ваші звички перегляду, використовуючи відстежуючі файли cookie. Потім це може бути продано найвищому учаснику без вашого відома чи явної згоди.

Нарешті, не існує простого способу визначити, чи справді ваш безкоштовний VPN покращує вашу конфіденційність чи ні. Деякі насправді мають протилежний ефект; у 2015 році дослідники виявили, що десятки «безкоштовних VPN» в Google Play Store насправді включали зловмисне програмне забезпечення. Навіть якщо вони цього не зробили, понад 80% витікали особисту інформацію через IPv6. Як ми бачили під час скандалу з ботнеткою Hola, навіть використання відомої безкоштовної VPN має свої ризики.

Найкращий спосіб зберігати безпеку в Інтернеті – це використовувати авторитетний VPN з перевіреною історією захисту конфіденційності своїх клієнтів.

5 сезон імперії: чого очікувати

Як спостерігати за імперією у Великобританії

Імперії ніколи не було шоу, яке робить речі навпіл. 5 сезон не відрізняється, і напруга посилюється майже відразу. Попередження: слідують за незначними спойлерами.

На початку прем’єри 5 сезону шоу пропускає півроку і показує, що Люсі стоїть над труною. Бретт Махоні, шоурунер, публічно згадував, що таємниця того, хто знаходиться всередині, буде вирішена до кінця серії, і що підказки будуть надані в тому ж форматі флеш-вперед, як і сезон.

Однак старі сюжетні лінії не забуті. Сезон 4 закінчився не однією, а кількома скелями, включаючи стрілянину, не пов’язане між собою вбивство та потенційне захоплення Empire Entertainment. Ці проблеми ми, швидше за все, будемо вирішені, але в умовах поновлення інтересу глядачів це можливо Імперії закінчиться аналогічно вибуховим чином у цьому сезоні. Якщо так, шанувальникам просто доведеться сподіватися, що шостий сезон буде зеленим світлом, хоча поки що ще немає ніякої конкретної інформації щодо цього.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me