Як дивитись Blue Planet 2 в Інтернеті у США чи Канаді

Як дивитися Blue Planet 2 у США чи Канаді

Захоплено дивитися Blue Planet 2, але жити за межами Великобританії? Найкраще скористатися програмою BBC iPlayer, щоб дізнатись, до чого прийшов сер Девід Аттенборо у другому популярному сезоні Блакитна планета. Однак BBC iPlayer недоступний у США чи Канаді. Тож якщо ви хочете переглянути Blue Planet 2, вам знадобиться допомога VPN.

Якщо ви намагалися дивитись Blue Planet 2 з США, Канади, Австралії та інших країн за межами Великобританії, можливо, ви стикалися з цим повідомленням: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. На жаль, це пов’язано з проблемами прав.”

Гео-обмеження BBC iPlayer

Це означає, що вам потрібен VPN з серверами у Великобританії. Підключившись до сервера у Великобританії, вам буде призначена IP-адреса Великобританії. Трафік вашого пристрою буде зашифрований та направлений через один із серверів VPN, що здасться, що ви переглядаєте з Великобританії. Це не тільки допоможе вам розблокувати гео обмежений вміст, такий як Блакитна планета 2 на BBC iPlayer це також може покращити вашу конфіденційність в Інтернеті.

Як дивитися Blue Planet 2 у США чи Канаді з VPN

Аби дивитися Блакитна планета 2 за кордоном вам знадобиться VPN із серверами у Великобританії. Не хвилюйтеся, процес швидкий і простий, навіть якщо ви ніколи раніше не використовували VPN.

Ось як переглянути Blue Planet 2 у США чи Канаді за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтесь в одній із перелічених нижче служб VPN – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте програмне забезпечення VPN для вашої операційної системи. Ймовірно, у вас буде вибір між додатками для настільних ПК та мобільних пристроїв, можливо, навіть розширенням для браузера.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера у Великобританії.
 4. Очистіть кеш і файли cookie веб-переглядача, перш ніж завантажувати BBC iPlayer. Це гарантує забуття попередньої IP-адреси та місцезнаходження.
 5. Відкрийте iPlayer BBC і виберіть a Блакитна планета 2 відео, яке тепер має бути розблоковано.

Зауважте, що вам також знадобиться акаунт BBC iPlayer – він може безкоштовно реєструватися, але вимагає ввести поштовий індекс у Великобританії (будь-який буде працювати). Вам також знадобиться ліцензія на телебачення Великобританії, хоча iPlayer насправді цього не підтверджує.

Вибір найкращих VPN для трансляції Blue Planet 2 за кордон

Вибір VPN вимагає часу, особливо якщо врахувати, що не всі VPN працюють з BBC iPlayer. Ми дослідили варіанти та зменшили її до 5 VPN, які відповідають наступним критеріям:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Можливість розблокувати програвач BBC iPlayer
 • Швидкі сервери у Великобританії для потокової передачі Блакитна планета 2
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та політикою без журналів
 • Простий у користуванні сервіс із зручними програмами
 • Підтримка клієнтів із функцією чату в прямому ефірі
 • Включає гарантію повернення грошей без ризику

Якщо у вас немає часу прочитати відгуки, ось короткий підсумок найкращих VPN для перегляду Блакитна планета 2 на BBC iPlayer:

Найкращі VPN для перегляду Blue Planet 2 на BBC iPlayer

 1. ExpressVPN: Наш вибір №1. Розблокує програвач BBC і має швидкі сервери для потокової передачі Блакитна планета 2. Понад 3000 серверів у 94 країнах. Також розблокує Netflix. Зручні для користувача програми, цілодобова підтримка клієнтів та пакують функції безпеки, включаючи шифрування.
 2. NordVPN: Кращий бюджет VPN. 660 серверів у Великобританії та можливість розблокувати BBC iPlayer та Netflix. Підключіть до 6 пристроїв. Доступна підтримка прямого чату в режимі 24/7, прості у користуванні програми та потужна безпека на спеціалізованих серверах.
 3. CyberGhost: Швидкі та надійні сервери, понад 300 з яких знаходяться у Великобританії. Захистіть до 7 пристроїв одночасно. Різноманітні програми, включаючи Amazon Fire TV і Fire Stick. Безпечний у використанні з шифруванням та сувора політика без журналів.
 4. PrivateVPN: Високошвидкісний сервіс для перегляду Блакитна планета 2 у США чи Канаді. Використовувати на до 6 пристроях. Розблокує BBC iPlayer та Netflix. Програми для настільних та мобільних пристроїв. Особливості безпеки включають в себе перемикач шифрування та вбивства.
 5. Surfshark: Дозволяє дивитися Блакитна планета 2 шляхом розблокування BBC iPlayer. Розблокує більшість потокових служб, включаючи Netflix. Дозволяє необмежене з’єднання. Політика без журналів та підтримка чату в режимі 24/7.

Найкращі VPN для перегляду Blue Planet 2 в Інтернеті

Ось наш список найкращих VPN для перегляду Блакитна планета 2 у США чи Канаді:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує bbciplayerТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN дуже добре працює з BBC iPlayer, що робить його ідеальним для перегляду Блакитна планета 2.  Його сервери у Великобританії настільки ж надійні, як і швидкі, дозволяючи плавно передавати потоки без помітного відставання або буферизації. Ця послуга має мережу з понад 3000 серверів у 94 країнах і дуже добре розблоковує географічний вміст. Наприклад, ExpressVPN також може розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, Amazon Prime Video та Sky Go.

Там, де ExpressVPN виділяється, є його добре розроблені додатки, які дуже швидко та легко орієнтуються. У вас не повинно виникнути проблем з підключенням до сервера або з налаштуванням налаштувань, але є 24/7 підтримка клієнтів в реальному чаті, якщо вона вам потрібна. Обслуговування клієнтів, що надається ExpressVPN, – це швидке, доброзичливе та, мабуть, найкраще з будь-якої послуги VPN.

Ця служба VPN знаходиться у штаб-квартирі на Британських Віргінських островах, де вона не підпадає під дію законів про збереження даних. Незалежно від цього, ExpressVPN стверджує, що він не зберігає журналів, які могли б ідентифікувати його користувачів. Окрім цього, ExpressVPN захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, роздільної функції тунелювання, перемикача захисту та захисту від витоків IPv6 та DNS, що робить ExpressVPN однією з найбезпечніших VPN, доступних сьогодні.

Додатки ExpressVPN доступні для настільних ПК (Windows, Mac та Linux), мобільних пристроїв (Android та iOS) та для маршрутизаторів. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Дозволяє переглядати Blue Planet 2, розблокуючи BBC iPlayer
 • Сервери швидкі та послідовні для безперебійного потокового передавання
 • Захистіть за допомогою шифрування та функції перемикання
 • Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та Sky Go
 • Зручні програми та розширення браузера
 • Підтримка в чаті доступна 24/7

Мінуси:

 • Дещо цінніше, ніж інші VPN у цьому списку

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ГЛЯДОГО ПЛАНЕТУ: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація У Великобританії є швидкі сервери для потокового передачі Блакитна планета 2. Розблокує BBC iPlayer, Netflix та Amazon Prime Video. Сервери у 94 країнах. Цілодобова підтримка та захист за допомогою шифрування. Спробуйте без ризиків завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує bbciplayerТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN На момент написання роботи у Великобританії працює 660 серверів, а загалом близько 5 000 у 60 країнах. Це дозволяє дивитися Блакитна планета 2 легко і не тільки розблокує BBC iPlayer, він також працює з Netflix, Amazon Prime Video та HBO Go. NordVPN пропонує спеціалізовані сервери, такі як подвійний VPN і виділений IP, що робить його чудовим варіантом, особливо якщо ви вважаєте, що можете використовувати його для підключення до 6 пристроїв одночасно.

Підключення до сервера NordVPN легко завдяки доступності як зручних програм, так і розширень браузера. NordVPN також пропонує вражаючу відданість вашій безпеці в Інтернеті. Цей VPN, який базується в Панамі, має перевагу в країні, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. Він захищає вашу конфіденційність суворою політикою без реєстрації та розширеними функціями безпеки, включаючи 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та налаштовуваний вимикач на знищення.

Ви можете використовувати NordVPN через додатки, доступні для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Також є можливість розширень веб-переглядача для Chrome і Firefox. Однак маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Понад 600 серверів у Великобританії для перегляду Blue Planet 2 на BBC iPlayer
 • Розблокувати потокові послуги, включаючи Netflix та HBO Go
 • Багато функцій безпеки, включаючи спеціалізовані сервери
 • Використовувати на до 6 пристроях
 • Доступна підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Швидкість і послідовність серверів можуть відрізнятися

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ VPN: NordVPN пропонує чудове співвідношення з 660 серверами у Великобританії. Це дозволяє дивитися Блакитна планета 2 шляхом розблокування BBC iPlayer. Також розблокує Netflix. Використовувати на до 6 пристроях. Цілодобова підтримка, зручні програми та відмінна безпека з політикою без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує bbciplayerТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це швидкий і надійний VPN, який розблокує BBC iPlayer, що дозволяє вам передавати потокове передачу Блакитна планета 2 у США чи Канаді. У Великобританії є понад 300 серверів, які пропонують швидкі та послідовні з’єднання для потокового передавання без проблем з продуктивністю. На момент написання документа CyberGhost має понад 3700 серверів у загальній кількості 59 країн, що дозволяє розблокувати гео обмежений вміст у всьому світі. Більше того, ви можете використовувати його для одночасного захисту до 7 пристроїв.

Цю послугу VPN заслуговує на спробу, оскільки вона має велику 45-денну гарантію повернення грошей (більшість VPN пропонують лише до 30 днів). Вибір програм CyberGhost означає, що ви можете передавати трансляцію Блакитна планета 2 через BBC iPlayer на настільних, мобільних пристроях та Amazon Fire TV та Fire Stick. CyberGhost також пропонує підтримку клієнтів за допомогою функції прямого чату. Що стосується безпеки, CyberGhost забезпечує міцну безпеку з 256-бітним шифруванням AES, перемикачем захисту та захистом від витоків DNS. Існує також політика без реєстрації даних, яка гарантує збереження конфіденційності.

Ви можете використовувати CyberGhost через додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire Stick і Fire TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Розблокує BBC iPlayer для потокової передачі Blue Planet 2
 • Швидкі сервери з понад 300 у Великобританії та 3700 по всьому світу
 • Тримає безпеку в Інтернеті за допомогою політики шифрування та без журналів
 • Одночасне підключення до 7 пристроїв
 • Включає 45-денну гарантію повернення грошей

Мінуси:

 • Невідповідний при розблокуванні деяких потокових служб

ШВИДКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА: CyberGhost – це чудова всебічна VPN, яка пропонує безпечні, швидкісні сервери у Великобританії. Підключіть до 7 пристроїв. Різноманітні програми, в тому числі для Amazon Fire TV. Основні функції безпеки включають в себе перемикач шифрування та знищення. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує bbciplayerТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN дозволяє безперешкодно передавати потоки Блакитна планета 2 у США, Канаді чи деінде в світі. Можливість розблокувати BBC iPlayer BBC, Netflix та Amazon Prime Video, PrivateVPN чудово підходить для трансляції. Завдяки швидким серверам у Манчестері та Лондоні, PrivateVPN може передавати вміст у 1080p без буферизації та затримки. Ви можете використовувати PrivateVPN на до 6 пристроях одночасно, що дозволяє захистити все від настільного комп’ютера до мобільного.

Ця послуга VPN особливо підходить для новачків завдяки зручному дизайну своїх додатків. Однією з доступних особливостей є прихований VPN, який маскує трафік VPN як звичайний трафік, забезпечуючи ще більшу конфіденційність і дозволяє вам користуватися послугою в мережах, де VPN зазвичай блокуються. Штаб-квартира PrivateVPN знаходиться у Швеції, це VPN-послуга без журналів, яка використовує 256-бітове шифрування AES, захист від витоку IPv6 та DNS та автоматичний перемикач захисту, щоб захистити ваші дані.

PrivateVPN доступний через додатки для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Швидкі сервери для перегляду Blue Planet 2 на BBC iPlayer
 • Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video
 • Для захисту ваших даних використовується шифрування та перемикач захисту
 • Підключіть до 6 пристроїв

Мінуси:

 • Невелика мережа з близько 100 серверів
 • Немає пропозицій щодо розширень браузера

ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: PrivateVPN у Великобританії має високошвидкісні сервери для потокового передавання Блакитна планета 2. Розблокує більшість потокових служб, включаючи BBC iPlayer, і їх можна використовувати на до 6 пристроях одночасно. Політика шифрування та без журналів захищає ваші дані. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує bbciplayerТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark має понад 800 серверів у 50 країнах, включаючи Великобританію. Він добре працює у розблокуванні iPlayer BBC, а також у подобі Netflix та Amazon Prime Video. Сервери пропонують поважні та надійні швидкості, більш ніж достатні для передачі вмісту у високій чіткості. Однак, Безперечно, особливістю програми Surfshark є те, що вона дозволяє підключати необмежену кількість пристроїв, що робить це чудовим варіантом для сімей.

Ще одна перевага Surfshark – це простий у користуванні. Підключення до сервера займає лише кілька секунд, і в цілому, якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, існує підтримка чату в режимі 24/7. Інші функції включають блокатор оголошень і білий список для вибору, які веб-сайти та програми можуть обійти VPN. Штаб-квартира Surfshark знаходиться на Британських Віргінських островах. Він використовує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS, перемикач захисту та політику без журналів, щоб забезпечити безпеку ваших даних у будь-який час.

Surfshark пропонує додатки для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV та Fire Stick. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Розблокує Netflix, Amazon Prime та BBC iPlayer для Blue Planet 2
 • Підключіть необмежену кількість пристроїв
 • Для забезпечення вашої безпеки використовується шифрування та політика без реєстрації
 • Цілодобова підтримка через чат та електронну пошту

Мінуси:

 • Деякі сервери мають відносно низькі швидкості
 • Менша серверна мережа, ніж подобається ExpressVPN та NordVPN

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Surfshark ідеально підходить для сімей, оскільки дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам потрібно. Розблокує Netflix та Amazon Prime Video, а також BBC iPlayer for Блакитна планета 2. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я користуватися безкоштовним VPN для перегляду Blue Planet 2 у США чи Канаді?

На жаль, ви, мабуть, не зможете використовувати безкоштовний VPN для перегляду Блакитна планета 2 у США чи Канаді. Це тому Більшість безкоштовних VPN просто не працюють з BBC iPlayer. Навіть якщо вам пощастить знайти безкоштовну VPN, яка працює з BBC iPlayer, ви, ймовірно, також виявите, що продуктивність дуже низька. Це обмежується тим, щоб безкоштовні VPN мали занадто багато користувачів та занадто мало серверів, що призводить до великого навантаження сервера, обмеженої пропускної здатності та великої кількості затримок та буферизації!

Ще одна сфера, в якій безкоштовні VPN значно відстають від найкраще оплачених VPN Блакитна планета 2 це безпека. Деякі безкоштовні VPN записують вашу діяльність та продають дані третім особам. Навіть тим, хто цього не робить, все ще не вистачає основних функцій безпеки, таких як 256-бітове шифрування та перемикач на знищення. На відміну від цього, якісний платний VPN пропонує швидкі сервери та надійну безпеку з політикою без реєстрації.

Що ще я можу дивитись на BBC iPlayer?

BBC iPlayer – це найрізноманітніший вміст BBC, який доступний у прямому ефірі, підключення або на вимогу. Сюди входить вміст із таких теле- і радіоканалів:

 • BBC One
 • BBC Two
 • Радіо 1
 • BBC Three
 • BBC Four
 • CBBC
 • BBC Шотландія
 • BBC News
 • CBeebies
 • Парламент BBC
 • BBC Alba
 • S4C

Використання VPN для розблокування BBC iPlayer BBC дозволяє переглядати Блакитна планета 2 та багато інших телевізійних програм, зокрема:

 • Заморожена планета
 • Лінія обов’язку
 • Ця країна
 • Біле золото
 • Лютер
 • EastEnders
 • Зниклі
 • Органи
 • Матч дня
 • Шоу Грем Нортон
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me